Το σημάδι από τα φιλιά

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
εγω παντως, απο μικρη ειχα αλλη απορια. πώς κρυβεις μια πιπιλια?

ουτε με make up δε καλυπτονται γαμωτο.:mad:

Εμένα πάντως 2 πρώην μου χρησιμοποιούσαν κονσίλερ.. τώρα σκέφτομαι ότι ίσως τις έκανα πολλές πιπιλιές εν τέλη.. τεχνική σημαδέματος απαραίτητη...!!χαχα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
τώρα σκέφτομαι ότι ίσως τις έκανα πολλές πιπιλιές εν τέλη.. τεχνική σημαδέματος απαραίτητη...!!χαχα:)
Aπαραίτητη για ποιο πράγμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Aπαραίτητη για ποιο πράγμα;

Για να απωθεί πιθανούς "ενοχλητικούς", υποδεικνύει someone's territory...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ελα βρε σπιντυ με τα σημαδια.
Προσωπικα δε τα θελω καθολου.
Αμα γινει κατα τυχη δεκτο, το εσκεμμενο ποτε δεν μου αρεσε ουτε σαν πιο μικρη(υποτιθεται πιο ανωριμη) οταν αλλες το μοστραραν με χαρα, ουτε σαν πιο μεγαλη ουτε ποτε νομιζω.
Η μοστρα δειχνει ανασφαλεια, την οποια δεν ειχα, δεν ξερω ισως κανω λαθος.
Γιατι να δειχνω πως περναω και να εκτιθεμαι?
Αμα περναω καλα το ξερω γω κι εκεινος κι ο καθε κεινος. Λογαριασμο θα δινω να με σχολιαζουν που με φιλαει και με ρουφαει ο φιλος μου?

Ουτε και σεναν αντρα υποθετω αρεσει να εχει σημαδια η δικια του αν τη γουσταρει πολυ.

Ποτε δε μαρεσε αυτο. Να με συγχωρησουν οσοι-ες εχουν αντιθετη αποψη...δεν κρινω... απλως λεω αυτο που πιστευω.

Κι εσυ περιμενεις η πιπιλια να απωθυσει?? Εσενα μπορει να απωθει, αλλους τους εκστασιαζει οπως με τη βερα ενα πραμα!(γυναικες κι αντρες δε διαχωριζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Ελα βρε σπιντυ με τα σημαδια.
Προσωπικα δε τα θελω καθολου.
Αμα γινει κατα τυχη δεκτο, το εσκεμμενο ποτε δεν μου αρεσε ουτε σαν πιο μικρη(υποτιθεται πιο ανωριμη) οταν αλλες το μοστραραν με χαρα, ουτε σαν πιο μεγαλη ουτε ποτε νομιζω.
Η μοστρα δειχνει ανασφαλεια, την οποια δεν ειχα, δεν ξερω ισως κανω λαθος.
Γιατι να δειχνω πως περναω και να εκτιθεμαι?
Αμα περναω καλα το ξερω γω κι εκεινος κι ο καθε κεινος. Λογαριασμο θα δινω να με σχολιαζουν που με φιλαει και με ρουφαει ο φιλος μου?

Ουτε και σεναν αντρα υποθετω αρεσει να εχει σημαδια η δικια του αν τη γουσταρει πολυ.

Ποτε δε μαρεσε αυτο. Να με συγχωρησουν οσοι-ες εχουν αντιθετη αποψη...δεν κρινω... απλως λεω αυτο που πιστευω.

Κι εσυ περιμενεις η πιπιλια να απωθυσει?? Εσενα μπορει να απωθει, αλλους τους εκστασιαζει οπως με τη βερα ενα πραμα!(γυναικες κι αντρες δε διαχωριζω)

Για να στο πάω αλλιώς γτ τα παραπάνω τα είπα εντελώς στην πλάκα.. φυσικά και δεν το κάνω γιαυτό το λόγο.. Για κάποιον που κάνει εσκεμένα πιπιλιά υπάρχουν 2 τινά.. το ένα το πέτυχες είναι η ανασφάλεια αποτέλεσμα της οποίας είναι η ζήλια και μερικοί το κάνουν γιαυτό ακριβώς τον λόγο για να απωθούν τους ενοχλητικούς ώς άκρα ζηλιάρικα όντα.. Εγώ προσωπικά δεν έχω ζηλέψει ποτέ στη ζωή μου, μερικές ίσως έκανα πως ζήλεψα έτσι για το αντέτ.. Και ερχόμαστε στο άλλο τινό.. Κάποιος που το κάνει εσκεμένα και για πλάκα.. Εγω προσωπικά βρίσκω απίστευτα αστείο το μετά της πιπιλιάς που ψάχνει η άλλη εναγωνίως τρόπους να το καλύψει μην την δούν έτσι(και καλά,κρά κάνει να φανεί ότι κάτι παίζει εκεί καλύπτωντας το), και κυρίως που όταν πας να την κάνεις σου κάνει όπως όπως αυτό:


Έχει πραγμάτικά απίστευτα γέλια η όλη φάση απο την αρχή ως το τέλος.. για όσους το κάνουν απο ανασφάλεια απλά είναι για λύπηση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
"Πριν βγαλει αιμα" ο ενας...."αρχιζεις την αφαιμαξη" η αλλη :P

Εγω θα σου πω...

..καταρχην βαζεις εφημεριδες στο πατωμα να μην λερωσεις...

:P

[απλα θα ρουφας -αρνητικη πιεση- λιγο περισσοτερο καθε φορα μεχρι να δεις το σημαδι που θελεις (μην την πονεσεις αγαρμπα και με την 1η). η μελανιά γινεται ακριβως γιαυτο, σπας μικρα αγγειακια]


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
έτσι..


:D ααα,χααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Και πια η χρησιμότητα της πιπιλιάς;
Με αυτόν τον τρόπο βάζεις την σφραγίδα σου ότι ''ξέρεις η τάδε είναι δικιά μου, σε σκότωσα άμα την πειράξεις'';

:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Και πια η χρησιμότητα της πιπιλιάς;

σημαδευεις τα ανυποπτα θυματα σου...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
βασικα οταν μου κανουν δεν ποναω αρα καμια φορα δεν το καταλαβαινω...απλα για μενα ειναι τελεια η αισθηση του να σε φιλανε στο λαιμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
βασικα οταν μου κανουν δεν ποναω αρα καμια φορα δεν το καταλαβαινω
θα νιωσεις την αλλαγη το βραδυ ,όταν θα νιωθεις μια ανεξηγητη διψα για αιμα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
θα νιωσεις την αλλαγη το βραδυ ,όταν θα νιωθεις μια ανεξηγητη διψα για αιμα...:P
:lol::lol::lol::lol: και το επομενο πρωι θα αναρωτιεμαι τι εγινε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
Πιπιλιές...

Πιπιλιά ή ρουφηξιά. Κολλάς τα χείλη σου σε κάποιο μαλακό μέρος της/του συντρόφου σου (λαιμό, στήθος, εσωτερικό μηρών ή …αλλού) και φιλάς λίγη ώρα ρουφώντας δυνατά. Στην αρχή το σημάδι είναι ροζ, αλλά μετά γίνεται βαθύ κόκκινο και παραμένει (σαν Ιούδας) μερικές μέρες. Μπορεί να γίνει επίτηδες ή κατά λάθος ή ακόμα και «“κατά λάθος”». Γιατί γίνεται; Το (πραγματικά) κατά λάθος μπορεί να συμβεί σε μια στιγμή πάθους, αλλά το σκοπούμενο μάλλον αποτελεί αίσθηση κτήσης. Για κάποιους (κυρίως αγόρια) είναι παράσημο προς επίδειξη, αλλά για άλλους (κυρίως κορίτσια ή ...ξενοπερπατητές) είναι κάτι που πρέπει να κρυφτεί. Κάποιες φορές ακούγονται και σχόλια, όπως “Με το Δράκουλα το έκανες κοπέλα μου;” ή “Πολύ λυσσάρα είναι ρε η δικιά σου”. Έτσι, επιστρατεύεται το makeup (το οποίο δεν έχει εδώ και άριστα αποτελέσματα), καθώς επίσης το ζιβάγκο, το φουλάρι ή το κασκόλ (σκεφτείτε να είναι και κατακαλόκαιρο), ακόμα και το ...ορθοπεδικό κολάρο. Προσωπικά, μερικές φορές έχω κάνει και μου έχουν κάνει πιπιλιά, όμως πάντα σε “απόκρυφα” σημεία με τα οποία τρίτος δεν θα είχε οπτική επαφή.
Υπάρχουν και σχετικά τραγούδια:
https://www.youtube.com/watch?v=989nu1QDTiM&spfreload=10
“Στην αγορά του Αλ Χαλίλι - θα πουλάν τα δυο σου χείλη - δυο περιουσίες και άλλη μια - τέσσερις εγώ θα δώσω - θα πληρώσω όσο όσο - να μου κάνουν μια μελανιά”
https://www.youtube.com/watch?v=mi_zlXvnrbU
“Μα το σημάδι στο λαιμό μου απ’ τα φιλιά σου - θα μαρτυράει πως με είχες αγκαλιά σου - μα το σημάδι στο λαιμό μου που θα μένει - θα μαρτυράει πως δεν είμαστε δυο ξένοι”
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Να συμπληρώσω και αυτό το τραγούδι:
"Κάτι μου κρύβεις πάλι,κάποιο μυστικό
όπως το σημάδι που έχεις στο λαιμό"



"Το κρυφό σου φιλί, κάθε ανάσα κρυφή κάθε χάδι
όλα φαίνονται εκεί, στο κρυφό σου σημάδι."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
Μια μικρή σχετική ιστορία: Την ώρα του πάθους ο νέος (κατά λάθος) παρασημοφόρησε την κοπέλα με μια (ωραία και μεγάλη) πιπιλιά στο στήθος της. Όμως η δεσποινίς είχε (και) σταθερή σχέση. Έτσι, όταν οι περιστασιακοί εραστές ανακάλυψαν τη ρουφηξιά, κατέστρωσαν σχέδιο για το πώς θα δικαιολογήσει η μαμαζέλ το σημάδι. Το βράδυ λοιπόν που το κορίτσι βρέθηκε στο σπίτι με τον μόνιμο, πήγε στην κουζίνα, άνοιξε ένα υψηλό συρτάρι και φώναξε ένα δυνατό "Ααααααα!!". Έτρεξε ο τύπος και την είδε με έκφραση πόνου να πιάνει το στήθος της πάνω από τη μπλούζα. "Ωωωχ! Χτύπησα στη γωνία του συρταριού". Αυτός πήγε κοντά της. "Για να δω ... πω-πω! έκανε κιόλας μελανιά ... να το φιλήσω να γίνει καλά ... μμμμμμ ...".

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunflower_

Νεοφερμένος

Η sunflower_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Δεν έχω θέμα με τα σημάδια στο σώμα πχ. μελανιές, γρατζουνιές, σημάδια από spanking, αλλά οι πιπιλιές στο λαιμό είναι ένα τεράστιο ΟΧΙ
Λες και μαρκάρεις την "περιοχή" σου είναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Δεν έχω θέμα με τα σημάδια στο σώμα πχ. μελανιές, γρατζουνιές, σημάδια από spanking, αλλά οι πιπιλιές στο λαιμό είναι ένα τεράστιο ΟΧΙ
Λες και μαρκάρεις την "περιοχή" σου είναι..

Πρώτη φορά ακούω κοπέλα να είναι εντάξει με τις σφαλιάρες και όχι με τα ρουφήγματα :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πρώτη φορά ακούω κοπέλα να είναι εντάξει με τις σφαλιάρες και όχι με τα ρουφήγματα :S

Αν τα ρουφήγματα φαίνονται δεν είναι και ό,τι πιο κομψό.
Δεν χρειάζεται να διαφημίζουμε τι κάναμε το προηγούμενο βράδυ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunflower_

Νεοφερμένος

Η sunflower_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Πρώτη φορά ακούω κοπέλα να είναι εντάξει με τις σφαλιάρες και όχι με τα ρουφήγματα :S

Μωρέ ωραία είναι τα ρουφήγματα, αλλά δε γουστάρω να έχω σημάδια σε σημεία που φαίνονται όπως ο λαιμός
Ας είναι τα σημάδια φανερά μόνο σε αυτόν που πρέπει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top