Πρώτη κίνηση από γυναίκα

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Λοιπον δεν θα ειχα πρόβλημα να μου την πέσει κάποια με την προοπτική να γνωριστούμε.


Συνηθως βεβαια προλαβαίνω και την κάνω εγω την κινηση δεν κάθομαι να περιμένω. Δυο περιπτώσεις που μου έρχονται τωρα στο μυαλο είναι


όταν κάποια μου ζητησε αναπτηρα στην στάση λεωφορείου και μετά μου ξαναπιασε την κουβεντα ρωτώντας ποτε θα έρθει και αν ξέρω κτλπ
και μια άλλη που μου χαμογελούσε οποτε πλησιασα εγω και της έπιασα την κουβεντα. Από την δευτερη ανταλαξαμε κινητα και γνωριστηκαμε.
Με την πρωτη μαλακιστηκα και δεν πηρα τιποτα.

Αυτό ήταν όλο κι όλο δλδ; Λαητιές; Κουτούπωμα κανονικό; Νιέντε; Έστω για φιλί ρε συ. Ή κανα χέρι να σου βάλει στη ζούλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,722 μηνύματα.
Αυτό ήταν όλο κι όλο δλδ; Λαητιές; Κουτούπωμα κανονικό; Νιέντε; Έστω για φιλί ρε συ. Ή κανα χέρι να σου βάλει στη ζούλα



Κατσε ρε φιλε μην βιάζεσαι τοσο. Ακομα δεν έχεις ουτε το κινητο της! Κανεις σαν έναν γνωστο που είχαμε βγει και ολο με ρωτουσε και τι εγινε και μιλησες και εκανες .... χαλαρωσε ρε αγορι μου του κάνω!!! Μιλάμε και βλέπουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Κατσε ρε φιλε μην βιάζεσαι τοσο. Ακομα δεν έχεις ουτε το κινητο της! Κανεις σαν έναν γνωστο που είχαμε βγει και ολο με ρωτουσε και τι εγινε και μιλησες και εκανες .... χαλαρωσε ρε αγορι μου του κάνω!!! Μιλάμε και βλέπουμε.

μόνο που δεν μιλάμε για την δική μας βιασύνη εδώ! Κι ούτε για τις τωρινές εποχές δλδ. Μωρέ μπας και τις φρενάρεις εσύ; Ερώτηση είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,722 μηνύματα.
μόνο που δεν μιλάμε για την δική μας βιασύνη εδώ! Κι ούτε για τις τωρινές εποχές δλδ. Μωρέ μπας και τις φρενάρεις εσύ; Ερώτηση είναι



Aυτα που λες είναι σε άλλη φάση πχ σε χορους και φοιτητικά πάρτυ. Σε ολες τις καθημερινες φάσεις που πάει να γινει μια γνωριμια ξεκινάει συνηθως από μια αφορμή για ξεκάρφωμα συνεχιζεται η κουβεντα σε φιλικο επιπεδο και στο τέλος κάποιος από τους δυο ζητάει ή δινει κινητο. Μετα βγαινετε ραντεβού. Και εκει θα γινουν όλα οσα είναι να γινουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Aυτα που λες είναι σε άλλη φάση πχ σε χορους και φοιτητικά πάρτυ. Σε ολες τις καθημερινες φάσεις που πάει να γινει μια γνωριμια ξεκινάει συνηθως από μια αφορμή για ξεκάρφωμα συνεχιζεται η κουβεντα σε φιλικο επιπεδο και στο τέλος κάποιος από τους δυο ζητάει ή δινει κινητο. Μετα βγαινετε ραντεβού. Και εκει θα γινουν όλα οσα είναι να γινουν.

οκ, δεκτό. Πέσιμο λαητιά δλδ κουτουπώματος άνευ. Λίγο νερόβραστο θα πω, αλλ' οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,722 μηνύματα.
οκ, δεκτό. Πέσιμο λαητιά δλδ κουτουπώματος άνευ. Λίγο νερόβραστο θα πω, αλλ' οκ


Ακομα δεν την γνωρισες θα την κουτουπώσεις κιολας εσυ; =D


τοσο γρηγορος εισαι; δεν μπορω να καταλαβω τι εννοεις. Εκει που μιλάτε δηλαδή θα απλώσεις χέρι να την χουφτώσεις;
αυτά θέλουν το χρονο τους δεν γινονται ετσι. Εκτος και αν σου ξαναλέω μιλας για τιποτα φοιτητικα πάρτυ που κάποια γουσταρει εδώ και καιρο κάποιον και εκατσε στο πάρτυ να έρθουν κοντά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Ακομα δεν την γνωρισες θα την κουτουπώσεις κιολας εσυ; =D


τοσο γρηγορος εισαι; δεν μπορω να καταλαβω τι εννοεις. Εκει που μιλάτε δηλαδή θα απλώσεις χέρι να την χουφτώσεις;

βρε δεν μιλάμε για μας λέμε! Δες τον τίτλο που έβαλε η Χιμ!
Γενικά μιλώντας, ούτε την πέφτω ούτε μου την πέφτουν, το πάμε στο πολιτισμένο. Αλλά υπάρχουν κάποια μεμονωμένα περιστατικά που όσο να 'ναι τα εγγράφει κανείς, θέλει δεν θέλει.
Κάτσε να το ξαναβάλω να το εμπεδώσεις:

''Αρχική Δημοσίευση από Himela
Ερώτηση προς γυναίκες: Σας έχει τύχει να σας αρέσει κάποιος πάρα πολύ και να αποφασίσετε να κάνετε εσείς την πρώτη κίνηση; Μιλάω για κάποιον που γνωρίζετε ας πούμε κάποιον καιρό και δεν έχετε ιδέα αν του αρέσετε ή όχι. Πείτε μας τις εμπειρίες σας αν το έχετε κάνει. Τι αποτέλεσμα είχε; Πώς νιώσατε; Πώς αντέδρασε ο συγκεκριμένος;

Ερώτηση προς άντρες: Πώς θα σας φαινόταν αν μια γυναίκα έκανε την πρώτη κίνηση για να σας πλησιάσει και να σας δείξει το ενδιαφέρον σας; Θα σας άρεσε; Θα ήταν ανάλογα με τον τρόπο; Αν δε σας άρεσε, πώς θα αντιδρούσατε;

Υπόψιν οτι μιλάω για περιπτώσεις όταν ξέρεις τον άλλον και τον πλησιάζεις για κάτι σοβαρό, όχι να τον δεις στο μπαρ ξέρω γω και να πας να τοιυ προτείνεις one night stand.

Για πείτε τις εμπειρίες σας!''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,722 μηνύματα.
Nαι το νεροβραστο δεν καταλαβα γιατι το λές ετσι. Εσυ δηλαδή τι εικονα έχεις στο μυαλο σου ότι θα σε πλησιάσει η άλλη και θα σου ξεκουμπώνει το πουκάμισο επιτοπου;;; =D


Δεν καταλαβαινω τι θες να πεις. Πες το ξεκάθαρα αν είναι τι ακριβως εννοεις.


Αν εννοεις το τι εγινε μετά αυτό δεν είναι θέμα του θρεντ νομιζω. Μονο για την πρώτη κινηση μιλάμε εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Nαι το νεροβραστο δεν καταλαβα γιατι το λές ετσι. Εσυ δηλαδή τι εικονα έχεις στο μυαλο σου ότι θα σε πλησιάσει η άλλη και θα σου ξεκουμπώνει το πουκάμισο επιτοπου;;; =D


Δεν καταλαβαινω τι θες να πεις. Πες το ξεκάθαρα αν είναι τι ακριβως εννοεις.


Αν εννοεις το τι εγινε μετά αυτό δεν είναι θέμα του θρεντ νομιζω. Μονο για την πρώτη κινηση μιλάμε εδώ.

άφησα κάποιες νύξεις. Επιθετικό φιλί και χέρι στη ζούλα σε χώρο δημόσιο. Πουκάμισο να σου πω την αμαρτία μου δεν θυμάμαι αν φορούσα, δες κάτι ουσιώδεις λεπτομέρειες που ξεχνάει κανείς :Ρ
Τε σπα, άσε να μου δώσει η Χιμ το πράσινο φως πρώτα. Αλλά και πάλι διστάζω, γιατί στα άλλα περιστατικά, αφ' ενός τα πράγματα λίγο χμμμ αναφορικά με την κίνηση από μέρους τους, αφ' ετέρου τις συμπαθούσα και συμπαθώ. Αν και χαθήκαμε. Τι δεν καταλαβαίνεις απορώ. Για την πρώτη κίνηση από άτομα που γνωρίζει κανείς κάποιο αρκετό καιρό μιλάω και 'γω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,722 μηνύματα.
Nαι βασικά είναι άτομα που ηδη γνωριζόσασταν κάποιο καιρο αυτό δεν καταλαβαινα! Εγω πάντοτε τα κατάφερνα έτσι ώστε να κάνω κάτι με κοπέλες που γνωριζα ξαφνικά. Οποτε σε αυτή τη περιπτωση έπρεπε να γνωριστούμε λιγο πρώτα και να ακολουθησει κάποια κινηση μετά σε ένα ραντεβού. Ακομα και με δυο που ειχε παιχτεί κάτι οσο ημουν φοιτητης από τη σχολή μου η μία ήταν από μια καφετέρια που κοιταζόμασταν και στο τέλος έγραψα το κινητο μου σε ένα χαρτάκι και της το εδωσα και μετά αυτή με πήρε τηλεφωνο να βγουμε οποτε είμασταν τελειως ξεχωριστα τμήματα. Και η άλλη ηταν μια που της ειχα μιλήσει πρώτος εγώ όταν είχαμε μπει μαζί στο ασανσέρ (στο ασανσέρ που συναντιομαστε βαλάντης χαχαχ) ε και μετα ανταλλάξαμε και κινητά.


Δεν ήμουν τοσο της κοινής παρέας και του στενού περιβάλλοντος.Οτι δηλαδή ξερω γω εντάξει μπηκα φοιτητης το απόγευμα θα πάω για καφέ με τα παιδια από την δάπ ή την πάσπ το βράδυ θα πάμε μπουζούκια και στο τέλος θα κάνω κάτι με την κοπελιτσα από την παρέα που ηρθε και αυτή. Πάντα ήμουν λίγο ανήσυχος και το έψαχνα και παρα έξω. Αυτό μου άρεσε περισσότερο. Για αυτό δεν καταλαβαινα τι μου λες. Λεω δηλαδή ξαφνικά γνωρίζεις κάποια που μέχρι τοτε δεν ήξερες και ξαφνικά γινεται κάτι;


Oχι πως είναι απίθανο. Αλλα δεν είναι για την ημέρα. Αυτό γινεται μονο υπο συγκεκριμένες συνθηκες και συνηθως το βράδυ σε κάποιο κλάμπ ή μπαρ. Περυσι που είχαμε βγει με κάτι φιλους μας την ειχανε πέσει κάτι τουριστριες. Η μια κανονικα άρχισε την φάση με τον έναν τον φίλο μου και από πισω χουφτωνε εμένα! Αλλα αυτό δεν μπορει να συμβει με ολες ουτε καν με τις περισσοτερες. Κάνεις την προσεγγιση σου σαν κύριος και κανονιζεις ένα ραντεβού για μια άλλη μέρα και εκει πλέον εχεις ολη την άνεση να πλησιάσεις το κοριτσάκι. =D


Πριν καμια εβδομάδα πάλι κάναμε κινηση σε κάτι πιτσιρικες που ειχαν έρθει σε ένα κλάμπ ορθάδικο στον κεραμεικο και ηταν ακριβως διπλα μας! Δεν έδωσε βεβαια η μια κινητό αλλα δεν πειράζει. Ειχε φάση το ολο σκηνικο. Είναι ενδιαφέρον και ωραιο να γνωρίζεις κάποια από το 0. Αλλα όχι να κερνάς σφηνάκια και τέτοιες βλακείες. Κανονικα από κοντά και πιάνεις κουβέντα πολύ φιλικά και νορμάλ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γεια σου ρε Ντεβιλ alpha!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,039 μηνύματα.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δε έχει τύχει να γίνει πρώτη κίνηση per se αλλά μου έχει τύχει κοπέλα στην οποία βλέπω ότι μάλλον αρέσω να προσπαθεί να εκμαιεύσει πρώτη κίνηση από μένα. Υπάρχει γενικά η αίσθηση πως οι άνδρες δεν δίνουν ποτε χυλόπιτα γιατί δε λένε ποτέ ''όχι,δίνε του'' όπως οι γυναίκες.Στην ουσία η απόρριψη υπάρχει όταν έχεις καταλάβει τι παίζει αλλά επιλέγεις να μην κάνεις κάτι γι'αυτό γιατί δεν γουστάρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,039 μηνύματα.
Δε έχει τύχει να γίνει πρώτη κίνηση per se αλλά μου έχει τύχει κοπέλα στην οποία βλέπω ότι μάλλον αρέσω να προσπαθεί να εκμαιεύσει πρώτη κίνηση από μένα. Υπάρχει γενικά η αίσθηση πως οι άνδρες δεν δίνουν ποτε χυλόπιτα γιατί δε λένε ποτέ ''όχι,δίνε του'' όπως οι γυναίκες.Στην ουσία η απόρριψη υπάρχει όταν έχεις καταλάβει τι παίζει αλλά επιλέγεις να μην κάνεις κάτι γι'αυτό γιατί δεν γουστάρεις.

Τώρα που το λές βγάζει νόημα! :yes:
Το ερώτημά μου είναι, γιατί το κάνουν αυτό (όταν το κάνουν) οι άντρες; Παίρνοντας ως δεδομένο το στερεότυπο που περιέχει και αλήθεια οτι οι άντρες είναι πιο ντόμπροι. Γιατί δεν λένε στην κοπέλα "συγγνώμη δεν ενδιαφέρομαι";:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μιλώντας από προσωπικού,θεωρώ πως πολύ απλά δε θέλουν να την πληγώσουν.Συνήθως οι γυναίκες δεν κάνουν πρώτη κίνηση και άρα θα ενοχλήσει πολύ περισσότερο μια πιθανή απόρριψη στα ίσια. Οπότε,βολεύει περισσότερο να κάνεις τον βλάκα.Και ο αντρας θα ριξει την χυλόπιτα χωρις να δράσει και η κοπέλα μπορεί να παρηγορηθεί έχοντας τη σκέψη ''Μάλλον ο μπαγλαμάς δε κατάλαβε τίποτα'' και να ξενερώσει. win-win :ok:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,039 μηνύματα.
Μιλώντας από προσωπικού,θεωρώ πως πολύ απλά δε θέλουν να την πληγώσουν.Συνήθως οι γυναίκες δεν κάνουν πρώτη κίνηση και άρα θα ενοχλήσει πολύ περισσότερο μια πιθανή απόρριψη στα ίσια. Οπότε,βολεύει περισσότερο να κάνεις τον βλάκα.Και ο αντρας θα ριξει την χυλόπιτα χωρις να δράσει και η κοπέλα μπορεί να παρηγορηθεί έχοντας τη σκέψη ''Μάλλον ο μπαγλαμάς δε κατάλαβε τίποτα'' και να ξενερώσει. win-win :ok:

Προτείνεις δηλαδή και οι γυναίκες να έχουν την ίδια αντιμετώπιση;
Ή προτιμάς μια ντόμπρα μεν, ευγενική δε χυλόπιτα;:hmm:
(ο μπαγλαμάς έχει γέλιο σαν λέξη :loltooth:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο καθένας ας κάνει ότι ταιριάζει στον χαρακτήρα του και ότι θεωρεί πως ταιριάζει στην κάθε φάση.Προσωπικά προτιμώ την ντόμπρα-ευγενική χυλόπιτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obi-wan

Νεοφερμένος

Ο Obi-wan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Τώρα που το λές βγάζει νόημα! :yes:
Το ερώτημά μου είναι, γιατί το κάνουν αυτό (όταν το κάνουν) οι άντρες; Παίρνοντας ως δεδομένο το στερεότυπο που περιέχει και αλήθεια οτι οι άντρες είναι πιο ντόμπροι. Γιατί δεν λένε στην κοπέλα "συγγνώμη δεν ενδιαφέρομαι";:hmm:

Κυρίως λόγω του ότι δεν ξέρουν να το διαχειριστούν, καθώς συμβαίνει πολύ πιο σπάνια απ'ότι σε μια γυναίκα, τόσο το γεγονός του να κάνει την πρώτη κίνηση αυτή, όσο και του να μην θέλει ο άλλος. Οπότε το να κάνεις τον χαζό σε μια γυναίκα που δεν σου αρέσει είναι μια βολική λύση. Επίσης αρκετές γυναίκες βιώνουν μια ωμή απόρριψη πολύ χειρότερα από έναν άντρα και μπορεί να έχεις και θέματα άμα είναι λίγο τρελή, από το αρχίσει να διαδίδει φήμες μέχρι του να σου τρυπήσει λάστιχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,722 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι:
Πως μπορω να καταλαβω οτι π.χ. η κοπελια απεναντι ενδιαφερεται;Ενταξει τις περισσοτερες φορες δεν θελει και υψηλο IQ :P αλλα ειναι καποιες φορες που μενω με την απορια :confused: Εννοω διαφορετικο τροπο προσεγγισης εχουν συνηθως οι αντρες,διαφορετικο οι γυναικες.
Το να σε κοιταει εντονα και επιμονα και γενικοτερα να πιανει καθε κινηση σου σαν ρανταρ- μπορει να θεωρηθει; Η βασικα,ποιους αλλους τροπους χρησιμοποιειτε;


Δεν είναι απόλυτο. Ακριβως επειδή δεν είναι απόλυτο εμένα πλεον δεν με ενδιαφέρει τοσο το αποτέλεσμα ετσι και αλλιως μια αγνωστη προσεγγίζεις. Μονο να κερδισεις έχεις όχι να χάσεις. Δεν την ειχες και ποτέ για να την χάσεις. Οποτε την γνωρίζεις και αν θέλει θα σου δώσει το κινητο της για να βγειτε καμια άλλη μέρα μονοι σας.


Αλλα γενικά υπάρχει μια υπερ διογκωμένη αίσθηση του εγώ σε κάποιους και κάποιες. Αυτό ειχα πει και σε έναν φιλο και παρεξηγηθηκε. Ερχεσαι και με ρωτάς τι πάει στραβά και δεν γνωρίζεις γυναικες. Όταν κάθεσαι και δεν κανεις καμια κινηση επειδή εισαι της νοοτροπίας "Αμα θέλουν γιατι να μην έρθουν αυτές." Εσυ θα κοιτάξεις τι κάνουν αυτές ή τι θα κανεις εσυ;


Επισης δεν γουστάρω καθολου την μιρλα και την κακομοιριά. Μολις αντιληφθείς ότι η άλλη δεν γουστάρει σπάς. Την κάνεις. Πάμε μονο εκει που μας θέλουν.


Περιμενουν τωρα κάποιοι να τους κάνουμε παρέα στην κακομοιρια και την γκρινια τους όταν βγαινουμε εξω. Δεν ψήνομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top