Τι βαθμό πήρατε στο Απολυτήριο Λυκείου;

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
σε προκαλουμε κυριε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Σας τρώω όλους. :P


19,9. :D :smartass:

τα φυτά βλέπω συναντήθηκαν ... αααχ τπτ δεν είναι τυχαίο τελικά... :P

(ομοίως 19,9 -- μόνο χημεία είχα 19)











-Ο έτερος σπασίκλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ζούγκλα το'χετε κάνει πχια.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
:blink:

Δεν πάτε καλά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos thanos

Νεοφερμένος

Ο νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ρε παιδια στο δικο μου το σχολειο πηρα 17 και κατι ψηλα αλλα δεν υπηρχε κανεις πιο ψηλα αλλα με καταληψεις τοτε, τα βιβλια αθεικτα!!! αν ειστε αληθεις χαλαλι σας ετσι και αλλιως στην ζωη δεν μετρανε τα νουμερα αλλα η ψυχη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ρε παιδια στο δικο μου το σχολειο πηρα 17 και κατι ψηλα αλλα δεν υπηρχε κανεις πιο ψηλα αλλα με καταληψεις τοτε, τα βιβλια αθεικτα!!! αν ειστε αληθεις χαλαλι σας ετσι και αλλιως στην ζωη δεν μετρανε τα νουμερα αλλα η ψυχη!!

no offence αλλά 1. γιατί κάποιος να πει ψέμματα?!?!?!?!
2. οι χρονιές και τα σχολεία είναι διαφορετικά
3. η ερώτηση ήταν σαφής και το τόπικ δεν αναζητά δοκίμιο για το που είναι η ζωή και ο κόσμος απαντάει απλά με το...νουμεράκι του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
τα φυτά βλέπω συναντήθηκαν ... αααχ τπτ δεν είναι τυχαίο τελικά... :P

(ομοίως 19,9 -- μόνο χημεία είχα 19)











-Ο έτερος σπασίκλας

:book: Προσθέστε κι άλλον ένα για να μη νιώθετε μόνοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
τα φυτά βλέπω συναντήθηκαν ... αααχ τπτ δεν είναι τυχαίο τελικά... :P

(ομοίως 19,9 -- μόνο χημεία είχα 19)
:book: Προσθέστε κι άλλον ένα για να μη νιώθετε μόνοι!
Αζελφάκια μου. :bigarmhug


Αφήστε τους κι ελάτε μαζί μου..... Σήμερα έχουμε αυτόματο πότισμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos thanos

Νεοφερμένος

Ο νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
θελω να ζητησω συγνωμη αν προσβαλα καποιον απλα στην περιπτωση μου ο βαθμος μου παιχτικες επι την βαση πολιτικων αντιπαραθεσεων! γιαυτο μηλησα περι ψυχης!εχασα πολλους βαθμους διοτι καποτε θελεμε να κανουμε μαθημα ανεξαρτητα ποιος ηταν "πανω"!(οι παλιοι ξερουν)
μετα το συστημα αρσενη εχω αμφιβολιες για την αξια του καθε βαθμου ως βαθμου!! και οχι μονο στο λυκειο αλλα και στο πανεπιστημιο!
η αξια του κοπου που καταβαλει καποιος για να φτασει καπου φαινεται οτι μετρεται αλλιως σημερα!με το νουμερακι του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μη νιωθετε μειονεκτικα απεναντι σε αυτους που ειχαν πολυ μεγαλους βαθμους. Δεν ειναι θεμα εξυπναδας. Θεμα δουλειας και αφιερωσης χρονου ειναι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
α όχι εγώ δε νιώθω καθόλου μειονεκτικά :P
ξέρω πάρα πολύ καλά ότι δεν διάβαζα :D αν διάβαζα θα είχα περάσει κι όλας πολυτεχνείο που (νομίζω) με ενδιέφερε


ξέρω πάρα πολύ καλά ότι όταν χτύπησε η άνοιξη, μας βγάζαν έξω απ την τάξη της δέσμης για να κάνουν μάθημα αυτοί που ενδιαφερόντουσαν και εμείς πίναμε καφέ και καπνίζαμε στο καπνιστήριο του σχολείου :D
Με αυτά τα δεδομένα.... το 14-15 μου ήταν πολύ καλά (αν θυμάμαι καλά δλδ, ΝΟΜΙΖΩ ότι πήρα κάπου 14-15... μπορεί και 16... ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ ΑΛΤΣΧΑΙΜΕΡ) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κι εμείς που κάναμε τ' αντίθετα τι καταλάβαμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Θα ανταμειφθούμε.:D
Πάντως γενικά μιλώντας,ένας μέτριος ή κακός μαθητής μπορεί πολύ εύκολα στις εξετάσεις με σχεδόν καθόλου διάβασμα να πετύχει το στόχο που θέλει.;) Οι καλοί δεν ευνοούνται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Παιδιά ας μην τα ισοπεδώνουμε όλα.
Ναι, χρειάζεται ΚΑΙ πολύ πολύ διάβασμα ΚΑΙ μυαλό για να βγάλει κάποιος κάτι 19,9 που άκουσα παραπάνω. Με ένα μόνο απο τα δύο δεν γίνεται.
Με το νέο σύστημα όμως, ένα 19αράκι δεν χρειάζεται και το απίστευτο διάβασμα. Προσωπικά δεν θυμάμαι καμία ιδιαίτερη κούραση απο την τρίτη λυκείου και γιάυτό πήρα φέτος και τόσο εύκολα την απόφαση να ξαναδώσω (επειδή δεν είχα δώσει σχέδιο).
Δεν πιστευω οτι κάποιος με κακό βαθμό στο λύκειο είναι χαζός, μπορεί να είναι και πάρα πολύ έξυπνος και να μην άνοιγε βιβλίο ή να μην διάβαζε σωστά. Πιστεύω όμως οτι κάποιος με έξυπνο διάβασμα μπορεί άνετα να βγάλει ένα 19 (με το νέο σύστημα πάντα) χωρίς να διαβάσει ιδιαίτερα. Προσωπικά στην τρίτη λυκείου διάβαζα όλη τη χρονία ένα μισαωράκι τη μέρα και εάν. Απλά διάβαζα αρκετά στα διαγωνίσματα του σχολείου (το φροντηστήριο το είχα αφοδευμένο αλλά το σχολείο με ένοιαζε γιατί εκεί θα έπαιρνα και βαθμό :redface: ) και στα μαθήματα που ήμουν αδύναμη διάβασα αρκετά και τις μέρες των πανελληνίων. Το αποτέλεσμα ήταν 19000 μόρια και 19 απολυτήριο παρά τις προβλέψεις των τότε φίλων μου οτι "τόσο που βγαίνεις να δούμε που θα περάσεις". Δεν στερήθηκα απολύτως τίποτα και με αυτά που έβλεπα γύρω μου (άτομα να διαβάζουν εκατό ώρες τη μέρα, να μην βγαίνουν, να μην έχουν ζωή αυτή τη χρονιά) πίστευα κι εγώ η ίδια οτι θα έγραφα χάλια.
Σύστημα θέλει, όχι κόπο (εκτός αν στοχεύεις σε σχεδόν 20). Εγώ είχα βρει σύστημα για το σχολείο, αλλά δυστυχώς όχι για το πανεπιστήμιο όπου χρειάζεται διαφορετικό σύστημα. Ελπίζω να βρω και για εκεί φέτος που θα είμαι σε διαφορετικό. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λία μου συμφωνώ απόλυτα....
μπορεί κάποιος να είναι πολύ έξυπνος και απλά να μην διαβάζει γιατί είναι τεμπέλης :whistle:


:P

επιπλέον... χαίρομαι που τονίζεις το νέο σύστημα....
παιδιά στα δικά μας χρόνια το 19,9 δεν υπήρχε ούτε με το ματοκυάλι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λία μου συμφωνώ απόλυτα....
μπορεί κάποιος να είναι πολύ έξυπνος και απλά να μην διαβάζει γιατί είναι τεμπέλης :whistle:


:P

επιπλέον... χαίρομαι που τονίζεις το νέο σύστημα....
παιδιά στα δικά μας χρόνια το 19,9 δεν υπήρχε ούτε με το ματοκυάλι!!!

Εγώ ξέρεις τι βλέπω; ότι είμαι με το μικρότερο μέσο όρο, δεν ξέρω σε ποια σχολεία αποφυτήσατε εσείς άλλα για μένα αυτά τα νούμερα μου φένοντε απίστευτα, δηλαδεί μόνο εγώ είμαι χαμηλόβαθμη; είμαστε τόσα άτομα εδώ και όλοι απο 18 και πάνω είσαστε; μου φένετε εξωπραγματικό που είμουν εγώ όταν έπευταν τέτοια νούμερα;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
επιπλέον... χαίρομαι που τονίζεις το νέο σύστημα....
παιδιά στα δικά μας χρόνια το 19,9 δεν υπήρχε ούτε με το ματοκυάλι!!!


εγώ είμαι με το παλιό σύστημα :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγώ είμαι με το παλιό σύστημα :P:P:P:P

σταμάτα εσύ φυτούκλα :P:P
είσαι με το παλιό σύστημα δέκα ολόκληρα χρόνια ΠΡΙΝ από μένα :P

Ειλικρινά παιδιά και δεν το λέω για να δικαιολογηθώ γιατί οκ εγώ δεν διάβαζα...
όμως ο σημαιοφόρος του σχολείου δεν έβγαζε πάνω από 19...
Απ όσο θυμάμαι ήταν κάπου 18+
Δεν έβαζαν βαθμό με τίποτα τότε...

Εκτός κι αν αυτό ήταν μόνο στο δικό μου σχολείο, πράγμα που δεν πολυπιστεύω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
σταμάτα εσύ φυτούκλα :P:P
είσαι με το παλιό σύστημα δέκα ολόκληρα χρόνια ΠΡΙΝ από μένα :P
μετά βρε!!! άλλαντάλλακικιρίκου είσαι σήμερις:P:P
Εκτός κι αν αυτό ήταν μόνο στο δικό μου σχολείο, πράγμα που δεν πολυπιστεύω :P
όχι μόνο στο δικό σου. και ο σύζυγος που είναι της δικής σου χρονιάς, παρόλο που ήταν αυτό που λέμε φυτό, δεν έβγαλε πάνω από 18..η ποιότητα των γνώσεων ήταν βέβαια σαφώς ανώτερη και το σύστημα καλύτερο, πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ουχμ ναι μετά :redface:


αααααα να! επιτέλους! ευτυχώς υπάρχει και ο σύζυγος της ντουλίνας που επιβεβαιώνει τα λεγόμενα μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top