Power of Love - ΣΚΑΪ

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Παιδιάαααα αναθεωρώ για Παναγιώτη, είναι ένας ξενέρωτος και μισός!!!

ΣΤΕΛΛΑ + ΠΑΝΟΣ

Νομίζω η προσέγγιση του Πάνου στη Στέλλα "μπαμ μπαμ" είναι ίσως ο ιδανικότερος που θα ήθελε ένα κορίτσι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Πως το βλέπετε ρε παιδιά αυτό το πράγμα; ( βέβαια εντάξει και εγώ βλεπω shopping star ):loltooth:
Παντως κάτι πήρε το αυτί μου ότι τα γυρίσματα γίνονται στην Τουρκία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Νε, Κωνσταντινούπολη.

Εγώ δεν έχω κανένα ενδιαφέρον στη ζωή μου, οπότε είναι πατηγοριά το power of love
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donatella

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Donatella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Παιδιάαααα αναθεωρώ για Παναγιώτη, είναι ένας ξενέρωτος και μισός!!!

ΣΤΕΛΛΑ + ΠΑΝΟΣ

Νομίζω η προσέγγιση του Πάνου στη Στέλλα "μπαμ μπαμ" είναι ίσως ο ιδανικότερος που θα ήθελε ένα κορίτσι! :D

Συμφωνω. Ελπιζω να μην μας τα χαλασει και αυτος στο μελλον. :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Βαρέθηκα τα σαλιαρίσματα και τα "γούτσου-γούτσου" τους. Θέλω δράση.
Θέλω ίντριγκες και συνομωσίες, να αναταράξουν το -όλο και πιο ανιαρό- "πλοίο της αγάπης", πριν βυθυστεί στο ναδίρ του δείκτη τηλεθέασης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Πάντως κράξιμο - ξεκράξιμο, μια χαρά τηλεθέαση ακούω ότι έχει. :P
Σκέφτομαι να αρχίσω να το βλέπω κι εγώ ως κάτω χαλαρό, πριν κοιμηθώ τα ξημερώματα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ το βαρέθηκα παιδιά. Θεωρώ τα επεισόδια πολύ μεγάλα όπως και τις συμπεριφορές ψεύτικες. Ακόμα και εγώ θα είχα βρει γκόμενα τοσες μέρες μετά κλεισμένος σε ένα σπίτι με άλλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ το βαρέθηκα παιδιά. Θεωρώ τα επεισόδια πολύ μεγάλα όπως και τις συμπεριφορές ψεύτικες. Ακόμα και εγώ θα είχα βρει γκόμενα τοσες μέρες μετά κλεισμένος σε ένα σπίτι με άλλες.

Ντάξει,μην παίρνεις και όρκο.. :dance3:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Εγώ το βαρέθηκα παιδιά. Θεωρώ τα επεισόδια πολύ μεγάλα όπως και τις συμπεριφορές ψεύτικες. Ακόμα και εγώ θα είχα βρει γκόμενα τοσες μέρες μετά κλεισμένος σε ένα σπίτι με άλλες.

Αν τα επεισόδια είναι μεγάλα, τότε εκείνα του Survivor τι τα λες;:P


Όσο για τα ζευγάρια, τα θεωρώ τέρμα προσωρινά, όσο δηλαδή διαρκεί αυτό το τηλεοπτικό αλισβερίσι.
Το πραγματικό ζητούμενο είναι η προβολή και τα ευρώπουλα (έστω κι αν είναι ελάχιστα για εκείνους που εκτίθενται, σε σχέση με εκείνα που κερδίζει η παραγωγή).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Και το Survivor τραβάει πολύ και έχει τεράστιες διαφημίσεις. Από άποψη σκηνοθεσίας - production κλπ το Master Chef είναι καλυτερο. Τα επεισόδια ακριβώς μιάμιση ώρα, με μόλις ένα σταθερό διάλειμμα και συνεχή δράση χωρίς ανούσιο μπλα μπλα.

Όσον αφορά το Power έχει βρει γκόμενο η Στέλλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Όσον αφορά το Power έχει βρει γκόμενο η Στέλλα;
Αμέ βρήκε, στο πρόσωπο του Πάνου. Ο μόνος που δεν το πήγε λάου-λάου και πλαγίως για να την προσεγγίσει, αλλά σε "κατά μέτωπον"επίθεση.

Μα από πότε έχεις να το δεις και δεν το ήξερες; Θα σου βάλουμε απουσία! :ropalo: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Παιδιάααα διώξτε την Αλεξάνδρααααααα!!!! Δε τη μπορώ καθόλουυυυυυυυυυυυυ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΕΙ, ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ, ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ!!!!
Είναι σιχαμένηηηηηηηηη!

Ψηφίζουμε όλοι τον Πάνο, να κερδίσουν τα αγόρια, έτσι ώστε να φύγει η αλεξανδρα.
ΔΕΕΕΕΕΕΕΕΕΝ ΜΠΟΡΩ.
Διώξτε την.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Όντως κάνει ότι μπορεί (ή απλά είναι ο εαυτός της), ώστε να γίνει όσο το δυνατόν πιο αντιπαθής. Κι αυτό το μόνιμο υφάκι, αρκούντως σπαστικό.

Από την άλλη, το να ψηφιστεί ο Πάνος δεν διασφαλίζει οτι θα φύγει η Αλεξάνδρα. Μπορεί να τη θέλουν οι περισσότεροι για να ιντριγκάρει καταστάσεις. Μπορεί κάλλιστα να φύγει κάποια άλλη, π.χ. η Μαρίνα, την οποία δεν συμπαθώ ιδιαίτερα, αλλά δεν θέλω και να φύγει. Όχι ακόμα, τουλάχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donatella

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Donatella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Παιδιάααα διώξτε την Αλεξάνδρααααααα!!!! Δε τη μπορώ καθόλουυυυυυυυυυυυυ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΕΙ, ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ, ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ!!!!
Είναι σιχαμένηηηηηηηηη!

Ψηφίζουμε όλοι τον Πάνο, να κερδίσουν τα αγόρια, έτσι ώστε να φύγει η αλεξανδρα.
ΔΕΕΕΕΕΕΕΕΕΝ ΜΠΟΡΩ.
Διώξτε την.

Εχει πολύ εκνευριστική φωνή και μιλάει παααααρα μα παααρα πολυ. :loltooth::down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δεν έφυγε τελικά...........
Και ήταν υποψήφια...

Τεςπα, μια βδομάδα χωρίς power of love θαμαστεε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Δες αυτή την ολιγορήμερη απουσία κι αλλιώς: σαν ευκαιρία για εγκεφαλική αποτοξίνωση.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,016 μηνύματα.
Η μαύρη μου η μοίρα με έβαλε να πέσω πάνω σε ένα επεισόδιο από αυτό το "πράγμα". Πρώτα από όλα πώς ανέχεται ο Σκάι που έχει τόσους αξιόλογους ανθρώπους στο ενεργητικό του να συγχρωτιζεται με τέτοια εκτρώματα; Αυτό όμως που μού έφερε τη χειρότερη αηδία ήταν το πώς ήταν οι γυναίκες και οι άντρες. Οι γυναίκες καλά οκ, καραβαμμένες, ντυμένες στην τρίχα και με ύφος " είμαι και η πρώτη θεογκόμενα" (ναι κορίτσια, όλες πρώτες είστε). Που αν τις εστιβες θα έβγαιναν και 50 γραμμάρια μεικ απ, αφρού, ζελέ, μανό και ο,τι άλλο είχαν βάλει πάνω τους. Οι άντρες; Όλοι είχαν αυτό το σιχαμενο τατουάζ από το λαιμό μέχρι την παλάμη. Που θα ξόδεψαν και καμιά βδομάδα μέσα στο τατουατζίδικο να το φτιάξουν. Ο,τι κενότητα υπάρχει μέσα στο μυαλό τους και την προσωπικότητά τους θεωρούν ότι μπορούν να τη γεμίσουν με προκατασκευασμένες μα...κίες στα χέρια τους. Συγγνώμη για τα γαλλικά μου αλλά τί κατάντια είναι αυτή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Η μαύρη μου η μοίρα με έβαλε να πέσω πάνω σε ένα επεισόδιο από αυτό το "πράγμα". Πρώτα από όλα πώς ανέχεται ο Σκάι που έχει τόσους αξιόλογους ανθρώπους στο ενεργητικό του να συγχρωτιζεται με τέτοια εκτρώματα; Αυτό όμως που μού έφερε τη χειρότερη αηδία ήταν το πώς ήταν οι γυναίκες και οι άντρες. Οι γυναίκες καλά οκ, καραβαμμένες, ντυμένες στην τρίχα και με ύφος " είμαι και η πρώτη θεογκόμενα" (ναι κορίτσια, όλες πρώτες είστε). Που αν τις εστιβες θα έβγαιναν και 50 γραμμάρια μεικ απ, αφρού, ζελέ, μανό και ο,τι άλλο είχαν βάλει πάνω τους. Οι άντρες; Όλοι είχαν αυτό το σιχαμενο τατουάζ από το λαιμό μέχρι την παλάμη. Που θα ξόδεψαν και καμιά βδομάδα μέσα στο τατουατζίδικο να το φτιάξουν. Ο,τι κενότητα υπάρχει μέσα στο μυαλό τους και την προσωπικότητά τους θεωρούν ότι μπορούν να τη γεμίσουν με προκατασκευασμένες μα...κίες στα χέρια τους. Συγγνώμη για τα γαλλικά μου αλλά τί κατάντια είναι αυτή;

αν ταράχτηκες τόσο με το power of love, μην πας προς ant1 μεριά, κάτι μου λέει πως δε θα σου αρέσει αυτό που θα δεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Λοιπόν το power of love δεν το βλέπω και δεν πρόκειται ποτέ να το δω. Δεν μου αρέσει καθόλου ούτε το concept ούτε και οι τύποι που είναι εκεί και συμμετέχουν. Το βλέπει φανατικά ο μπαμπάς μου .

Αλλά εγώ αναρωτιέμαι αν αυτές οι σχέσεις που δημιουργούνται εκεί μέσα στο παιχνίδι είναι τόσο δυνατές και αληθινές όσο φαίνονται, ώστε να κρατήσουν και έξω από αυτές για πολλά χρόνια. Προφανώς και όχι, απλά γίνονται για την τηλεθέαση ...! :(
Αλλά νομίζω ότι προσβάλλουν και υποτιμούν την ανθρώπινη νοημοσύνη ή όχι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
αν ταράχτηκες τόσο με το power of love, μην πας προς ant1 μεριά, κάτι μου λέει πως δε θα σου αρέσει αυτό που θα δεις :P
αμάν ρε παιδιά γιατί τόσο μίσος πια; Δείτε το από εκπαιδευτική άποψη πχ πώς βλέπετε ζώα στο discovery channel ε τώρα τα βλέπετε στο ΣΚΑΙ και ΑΝΤ1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top