Αλλαγή server (8/8/2009)

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Για λόγους ιστορίας, συνεχίζουμε να είμαστε στην ίδια εταιρία με παλιά (Rackspace Ltd), απλά αλλάξαμε την τοποθεσία. Παλιά ήμασταν στο Datacenter στο Dallas (USA) και τώρα Λονδίνο (UK).

Αυτό βοηθάει πολύ την ταχύτητα επειδή τα πακέτα παίρνουν από λιγότερους υπολογιστές (Rοuters). Ωστόσο σε κάποιους providers (π.χ. hol, tellas) να είναι πιο αργό, αφού μπορεί να συνδέονται με Αγγλία μέσω Αμερικής. Αν και το θεωρώ απίθανο εν έτη 2009 να κάνουν τέτοιες πατάτες, ωστόσο δεν είναι κάτι το περίεργο. Να θυμίσω ότι την εποχή πριν το ΑΙΧ ένας συνδρομητής της Otenet, για να συνδεθεί με έναν συνδρομητή της forthnet περνούσε από Αμερική και αυτό επί εποχής PSTN ήταν σημαντικό :P.

Εγώ θα τολμήσω να γράψω αυτό που είπε η Ιβάνα: Τι γλώσσα μιλάτε;
What langauge are you speaking?Tο είπα σωστά;Αν όχι αλυσοδέστε με γιατί δεν αξίζω να είμαι σε Αγγλικό σάιτ:PΧαχα
Καλά είμαστε εντελώς off-topic.Κάποιος να μας μαζέψει.Πασχαλιά,σε χρειαζόμαστε να επιβληθείς της κατάσταστης μαζί με όλες τις γάτες του σάιτ:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μυρτω4038

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Ευχαριστούμε!:D:D:D
Λέτε για αυτό να έβρεχε σήμερα εδώ που είμαι?:confused::hmm:...κοίτα που ήμουν στο Λονδίνο και δεν το'ξερα.:blink::lol:
Μάλλον λόγω αλλάγης δεν μου άνοιγε το mycat σήμερα το μεσημέρι, ενώ άλλα site ανοίγαν κανονικά.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Μάλλον λόγω αλλάγης δεν μου άνοιγε το mycat σήμερα το μεσημέρι, ενώ άλλα site ανοίγαν κανονικά.:hmm:

Έμενα πάλι άνοιγε κανονικά από χθες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top