Πώς αντιδράτε στο καμάκι;

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
αναλογα την φαση που βρισκομαι και τον τυπο που μου κανει το καμακι!
εκει ολα μετρανε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
με τον ευγενεστερο τροπο που μπορει κανεις να πει οχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Συνήθως δεν δίνω ιδιαίτερη σημασιά γιατι δεν μου πολυ αρέσει αυτός ο τρόπος προσέγγισης, θα το εκτιμούσα περισσότερο να μου έλεγε ξεκάθαρα αυτο που θέλει παρα να αραδιάζει ένα σωρό αηδίες...
Μου έχει τύχει να μου κάνουν ωραίο καμάκι, ευγενικό και πολύ αγνό, εκεί ναι χαμογέλασα και το χάρηκα κιόλας, αλλα συνήθως οι άντρες που το παίζουν γίνονται γλοιώδεις, εκεί καλύτερα να μην μου έλεγαν τίποτα...
Φυσικά δεν τους βρίζω, εκτός να γίνουν χυδαίοι, αλλα μία ματιά μου φτάνει να καταλάβουν...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Η ματια της κολασεως!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αναλογα ....αν ειναι στα πλαισια της κομψοτητας και της ευγενειας ...το δεχομαι ευχαριστα παντα με χιουμορ....αν ειναι χυδαιο...ποιος ''οιδε τον Θεο και δεν τον φοβηθηκε....''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Δεν μου κάνουν καμάκι. Μάλλον οφείλεται στα αρνητικά vibes που εκπέμπω... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Αναλογα (πγ) αν ειναι ωραιο και ευγενικο χαμογελαω
Αν ειναι προσβλητικο ουτε που γυρναω να κοιταξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
όταν έχω σχεση νευριαζω...αν οχι στο θετικο χαμογελαω και στο αρνητικο κατεβαζω καντηλια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top