• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

brigitte_bardot

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η brigitte_bardot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
χαχαχ οκ ευχαριστω ειμαι πολυ ασχετη γι αυτο ρωτησα!!!συγνωμη αν σας ζαλισα ευχαριστω για τις συμβολεςς ...!!
δε μας ζαλιζεις ριακι, πριν προχωρησεις ομως πρεπει να ενημερωθεις καλυτερα. πρεπει να διαβασεις σχετικα με το ζητημα. να ψαξεις, να παρεις πληροφοριες. οι διαφορες ωρλ με πλαστικου χειρουργου? ...ειναι 2 εντελως διαφορετικες ιατρικες ειδικοτητες.
για να κανει καποιος ρινοπλαστικες επεμβασεις, πρεπει να εχει γνωσεις κ πειρα κ απο τις 2 ειδικοτητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riariaki_1990

Νεοφερμένος

Η riariaki_1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
το θεματακι επειγει επειδη σπουδαζω μακρυα...εχουμε κλεισει ηδη οτι θα κανω εισαγωγη τεταρτη πρωι.και πεμπτη θα το κανω...γι αυτο παιρνω γνωμες...γι να ξερω να παω την πεμτη η οχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigitte_bardot

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η brigitte_bardot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Βρε ριακι μου, εαν το εχεις αποφασισει κ εχεις κλεισει κ την εισαγωγη, ειναι λιγο αργα για γνωμες. :P
το επειγον του θεματος δε το καταλαβαινω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ρία πότε ακριβώς έκανες την επέμβαση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riariaki_1990

Νεοφερμένος

Η riariaki_1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
μπορω να το αναβαλω αυτο εννοω....δεν ξερω μολις διαβασα κατι που ειχε γραψει μια κοπελα εδω μεσα με παρομοιο προβλημα και λεει οτι ειναι πολυ απογοητευμενη πω πω μου φαινεται δεν θα το προχωρησω :/ θα το ξανα συζητησω με τον γιατρο σιγουρα αλλα δεν ξερω αν το προχωτησω...πω πω εχω κατααγχωθει τωρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riariaki_1990

Νεοφερμένος

Η riariaki_1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
την εκανα 15 σεπτεμβριου του 11
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riariaki_1990

Νεοφερμένος

Η riariaki_1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
θα θελα πολυ να δειτε φωτο για να καταλαβετε τι εννοω ακριβως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigitte_bardot

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η brigitte_bardot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
να μην αγχωνεσαι κ να μη βιαζεσαι.
αν δε συντρεχουν λογοι αναπνοης κ ειναι καθαρα για αισθητικους λογους η revision τοτε δεν εχεις λογο να βιαζεσαι. παρε το χρονο σου κ αποφασισε με την ησυχια σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Οκ, άρα έχει κλείσει χρόνος, άρα όλα καλά.
Κοίτα, εγώ στη θέση σου θα πήγαινα.
Γιατί απλούστατα ο γιατρός σου ξέρει τί σου έχει συμβεί, ακούγεται σίγουρος, είναι σχετικά εύκολο να το κάνει απ ότι λέει και όσο το σκέφτεσαι πολυ, δεν θα το κάνεις ποτέ.
Να μην ξεχάσεις να μας πεις τα ευχάριστα όταν τελειώσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ριάκι μπορείς να μας δείξεις φώτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kat<3<3<3

Νεοφερμένος

Η kat<3<3<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα...
η αλήθεια είναι οτι έχω τρομάξει πολύ με αυτά που ακούω!!!Για το χρόνο ανάρρωσης μιλάω και για το πόσο καιρο κάνει να ξεπρηστει η μύτη..
Εγώ είχα κάνει πριν κάποια χρόνια μόνο το διάφραγμα γιατί ο γιατρός μου είχε φανεί άπειρος...μου έλεγε οτι συνήθως χρειάζεσαι και 2η πλαστική και κατι τετοια...μηχάνημα δεν είχε για να δεις πριν-μετα..μου είπε πανω στην εγχείρηση βλεπεις πως θα σου βγει κ κάτι τετοια κ φρίκαρα!ήταν απλός ωρλ και με τα ίδια λεφτα σου έκανε και πλαστική!!!ήμουν και 18 τότε και είπα αστο να μην το ρισκάρω...αργοτερα...!Αλλα θυμάμαι οτι μέσα σε μια εβδομάδα ήμουν μια χαρά...τόση διαφορά έχει αν κάνεις και πλαστικη??έχω ψιλοφρικάρει...
μπορεί να μου πει κάποιος τιμές αν ξέρει?δεν έχουν πέσει λογω....κρίσης?? :-p
ευχαριστώ.............................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mallorca1983

Νεοφερμένος

Η mallorca1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα...
η αλήθεια είναι οτι έχω τρομάξει πολύ με αυτά που ακούω!!!Για το χρόνο ανάρρωσης μιλάω και για το πόσο καιρο κάνει να ξεπρηστει η μύτη..
Εγώ είχα κάνει πριν κάποια χρόνια μόνο το διάφραγμα γιατί ο γιατρός μου είχε φανεί άπειρος...μου έλεγε οτι συνήθως χρειάζεσαι και 2η πλαστική και κατι τετοια...μηχάνημα δεν είχε για να δεις πριν-μετα..μου είπε πανω στην εγχείρηση βλεπεις πως θα σου βγει κ κάτι τετοια κ φρίκαρα!ήταν απλός ωρλ και με τα ίδια λεφτα σου έκανε και πλαστική!!!ήμουν και 18 τότε και είπα αστο να μην το ρισκάρω...αργοτερα...!Αλλα θυμάμαι οτι μέσα σε μια εβδομάδα ήμουν μια χαρά...τόση διαφορά έχει αν κάνεις και πλαστικη??έχω ψιλοφρικάρει...
μπορεί να μου πει κάποιος τιμές αν ξέρει?δεν έχουν πέσει λογω....κρίσης?? :-p
ευχαριστώ.............................

υπολόγιζε γύρω στα 4000....κατά 99% μαύρα γτ ζούμε στην ελλάδα :P:P.... (το πολύ να σου δώσουν απόδειξη 500-700 ευρώ)...δεν πτοούνται απ την κρίση αυτοί, δεν τους νοιάζει....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Το ρώτησα πριν κάτι μήνες αλλά κανείς δεν απάντησε.
Αν δε τίθεται θέμα υγείας αλλά καθαρά αισθητικής, γιατί δεν αποδέχεστε τον εαυτό σας έτσι όπως είναι, και επιχειρείτε με νυστέρια να τον αλλάξετε;
Ο καθένας μας είναι ξεχωριστός για την εμφάνισή του :)
Και συν οτι μπορεί να πάει κάτι στραβά και να βγείτε εντελώς παραμορφωμένοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kat<3<3<3

Νεοφερμένος

Η kat<3<3<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ευχαριστώ για την απάντηση mallorca!!
chaos έχεις δίκιο σε αυτό που λες οκ συμφωνώ αλλά όταν κάτι σου επηρεάζει τόσο πολύ την ψυχολογία προσπαθείς να το διορθώσεις...εγω προσπάθησα να το αποδεκτώ αλλά έχω κολλήσει...!άστο!χρόοοονια τώρα!
Και ήθελα να ρωτήσω και κάτι ακόμη...mallorca εσυ θα μου πεις!! :)
βλέπω φωτογραφίες πριν και μετά και βλέπω πολύ μεγάλη αλλαγη της μύτης!εγώ δεν θέλω να αλλάξει το προσωπό μου...απλά να μειωθεί λιγο η καμπουρίτσα..κατι διαβασα στα προηγούμενα posts για ...ξύσιμο στην καμπουρίτσα....ισχυεί αυτο?ξερεις?δεν με νοιαζει να είναι μικρή αλλα καλοσχηματισμένη...δεν θέλω να κάνει μπαμ οτι την έφτιαξα!...παίζει αυτό η να κατέβω απο τα σύννεφα??!!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mallorca1983

Νεοφερμένος

Η mallorca1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ευχαριστώ για την απάντηση mallorca!!
chaos έχεις δίκιο σε αυτό που λες οκ συμφωνώ αλλά όταν κάτι σου επηρεάζει τόσο πολύ την ψυχολογία προσπαθείς να το διορθώσεις...εγω προσπάθησα να το αποδεκτώ αλλά έχω κολλήσει...!άστο!χρόοοονια τώρα!
Και ήθελα να ρωτήσω και κάτι ακόμη...mallorca εσυ θα μου πεις!! :)
βλέπω φωτογραφίες πριν και μετά και βλέπω πολύ μεγάλη αλλαγη της μύτης!εγώ δεν θέλω να αλλάξει το προσωπό μου...απλά να μειωθεί λιγο η καμπουρίτσα..κατι διαβασα στα προηγούμενα posts για ...ξύσιμο στην καμπουρίτσα....ισχυεί αυτο?ξερεις?δεν με νοιαζει να είναι μικρή αλλα καλοσχηματισμένη...δεν θέλω να κάνει μπαμ οτι την έφτιαξα!...παίζει αυτό η να κατέβω απο τα σύννεφα??!!:worry:

δεν γνωρίζω για το ξύσιμο, αυτό που πιστεύω όμως, χωρίς να είμαι γιατρός, είναι ότι όταν πειράζεις κάτι, σίγουρα θα χρειαστεί να πειράξεις και κάτι άλλο για να έρθουν όλα σε αρμονία.....πιστεύω ότι όλα είναι αλληλένδετα.....αλλά και πάλι δεν είμαι ειδικός....απλά φρόντισε να βρεις τον κατάλληλο γιατρό...αυτό είναι το πιο δύσκολο...good luck!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kat<3<3<3

Νεοφερμένος

Η kat<3<3<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
αυτό με αγχωνει...από το ψάξιμο που έχω κάνει στους 2 κλασσικους καταλήγω...σίγουρα θα υπάρχουν κι αλλοι καλοί και λιγοτερο γνωστοί αλλά φοβάμαι όσο να'ναι..αυτοι οι 2 έχουν τουλαχιστον μια εμπειρια..ξερω γω...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mallorca1983

Νεοφερμένος

Η mallorca1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
αυτό με αγχωνει...από το ψάξιμο που έχω κάνει στους 2 κλασσικους καταλήγω...σίγουρα θα υπάρχουν κι αλλοι καλοί και λιγοτερο γνωστοί αλλά φοβάμαι όσο να'ναι..αυτοι οι 2 έχουν τουλαχιστον μια εμπειρια..ξερω γω...:worry:

ποιους εννοείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mallorca1983

Νεοφερμένος

Η mallorca1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
παιδιάααααααααααα...ξέρει κανένας τπτ για τον.......???? πλαστικός.....please let me know.....αααα και για έναν ............????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fotini75

Νεοφερμένος

Η fotini75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
καλημερα μπορει καποιος να με βοηθησει; εχω μπερδευτει πααααααρα πολυ με αυτα που διαβαζω και με αυτα που ακουσει ολη αυτη την εβδομαδα απο τους γιατρους που επισκευτηκα για τη ρινοπλαστικη που θελω να κανω( για λογους αισθητικης μονο δεν εχω προβλημα με το διαφραγμα).
Πηγα στον .......στο .........που ειναι ωρλ πλαστικος εμενα προσωπικα δεν με καλυψε πληρως επισης μου ειπε οτι πρεπει να μεινω ενα βραδυ στο νοσοκομειο πραγμα που δεν το ακουσα απο τους υπολοιπους γιατρους. Επισης εχω παει στον ........οπου εκλεισα σχεδον για την επεμβαση μου ειπε οτι δεν χρειαζεται να μεινω μεσα ενα βραδυ στο νοσοκομειο την αλλη μερα θα χρειαστει να παω για να βγαλω τα ταμπον απο τη μυτη και ολα μια χαρα.
εχθες επισκευτικα επισης αλλον ενα πλαστικο ο οποιος ειναι στο .......... δεν εχει ιστοσελιδα στο διαδικτιο ουτε τον ειχα ξαναδει μου τον συστησε η οδοντιατρος μου.Μου εξηγησε με σαφηνεια τι ακριβως θα κανει στην επεμβαση οτι δενεχει καθολου πονο,μετα το περας της επεμβασης μολις συνελθω απο τη ναρκωση θα φυγω για το σπιτι μου.Επισης μου ειπε οτι δεν θα χρειαστει να μπει καθολου γυψος στην μυτη και πιθανον ουτε και ταμπον και εδω ειναι που εχω μπερδευτει περισοτερο γινεται αυτο;Υπαρχει περιπτωση να γινει ρινοπλαστικη χωρις να τοποθετηθει γυψος ουτε και ταμπον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mallorca1983

Νεοφερμένος

Η mallorca1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
καλημερα μπορει καποιος να με βοηθησει; εχω μπερδευτει πααααααρα πολυ με αυτα που διαβαζω και με αυτα που ακουσει ολη αυτη την εβδομαδα απο τους γιατρους που επισκευτηκα για τη ρινοπλαστικη που θελω να κανω( για λογους αισθητικης μονο δεν εχω προβλημα με το διαφραγμα).
Πηγα στον .......στο .........που ειναι ωρλ πλαστικος εμενα προσωπικα δεν με καλυψε πληρως επισης μου ειπε οτι πρεπει να μεινω ενα βραδυ στο νοσοκομειο πραγμα που δεν το ακουσα απο τους υπολοιπους γιατρους. Επισης εχω παει στον ........οπου εκλεισα σχεδον για την επεμβαση μου ειπε οτι δεν χρειαζεται να μεινω μεσα ενα βραδυ στο νοσοκομειο την αλλη μερα θα χρειαστει να παω για να βγαλω τα ταμπον απο τη μυτη και ολα μια χαρα.
εχθες επισκευτικα επισης αλλον ενα πλαστικο ο οποιος ειναι στο .......... δεν εχει ιστοσελιδα στο διαδικτιο ουτε τον ειχα ξαναδει μου τον συστησε η οδοντιατρος μου.Μου εξηγησε με σαφηνεια τι ακριβως θα κανει στην επεμβαση οτι δενεχει καθολου πονο,μετα το περας της επεμβασης μολις συνελθω απο τη ναρκωση θα φυγω για το σπιτι μου.Επισης μου ειπε οτι δεν θα χρειαστει να μπει καθολου γυψος στην μυτη και πιθανον ουτε και ταμπον και εδω ειναι που εχω μπερδευτει περισοτερο γινεται αυτο;Υπαρχει περιπτωση να γινει ρινοπλαστικη χωρις να τοποθετηθει γυψος ουτε και ταμπον;

:hmm::hmm::hmm: ...κουλό μου ακούγεται!!! ................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top