Ας κρίνουμε το κομμάτι

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Υπάρχουν κάποιοι που υποστηρίζουν ότι είναι metal subgenre, μάλιστα extreme metal subgenre και άλλοι που λένε ότι είναι απλά "σκληρότερο" punk, άλλοι που το ταυτίζουν με το nu-metal αφού μερικά κομμάτια έχουν γρήγορες ρίμες. Εγώ ανήκω στους πρώτους.
Η ταύτιση με το nu-metal είναι αβάσιμη: το nu-metal είναι της γενιάς του '90, το hardcore ξεκίνησε τη δεκαετία του '80. λωλ. Το nu-metal φέρει κάποιες φορές στοιχεία του hardcore (στα φωνητικά κυρίως) αλλά δεν ταυτίζονται σε καμία περίπτωση.

Αυτό που πλησιάζει περισσότερο στο extreme metal θα έλεγα πως είναι το grindcore, το metalcore ή το sludge metal που όμως είναι φιούζιον: metal με hardcore. To hardcore δανείζεται στοιχεία από metal, είναι όμως γέννημα της punk σκηνής. (χωρίς να ενστερνίζομαι την άποψη περί "απλά σκληρότερου punk").
[/offtopic]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ακουσματα: Χμ, λιγο απ'ολα, indie rock, πιο κλασσικη rock, και απο ελληνικο εντεχνο και ρεμπετικο. Και οτι αλλα πεσουν στην αντιληψη μου, δεν ειμαι καλη στις κατηγοριοποιησεις.


JAMES - Sometimes

Ε ναι λοιπον, το κομματακι δεν το ειχα ξανακουσει. Αλλα μου αρεσε πολυ, θα παρει ενα 8αρακι.
Παραπανω δεν βαζω ευκολα σε κομματια που δεν εχω ξανακουσει γιατι μου παιρνει λιγο καιρο να πορωθω με καποιο τραγουδι.

MGMT - Time To Pretend

Δεν ειχα συνηδειτοποιησει οτι το τραγουδι το ηξερα, και αρκετα καλα μαλιστα. Πραγματικα πολυθ καλο κομματι, και πολυ πιασαρικο επισης:P, νομιζω οτι θα το τραγουδαω ολη μερα. Και το videoclip πολυ καλο!
Θα του βαλω 8.5/10.


BORIS BREJCHA - Die Milchstrasse

Χμμ, δεν ειμαι φαν αυτης της μουσικης, αλλα και να ημουν δεν ξερω αν θα μου αρεσε. Οπως και ο Λορι, το βρηκα πολυ μονοτονο. Αλλα ισως να ειναι το οτι ακουω πιο μελωδικα πραγματα. Ενα 2αρακι, αν και μαλλον δεν εχει νοημα να βαθμολογησω. Απο οτι ειδα αρεσε σε αλλους, οποτε μαλλον δεν μου ταιριαζει αυτο το ειδος της μουσικης.


Ε ναι λοιπον, δεν μου αρεσει να μου τη λεει ο σαμαν. Πφφφφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Tetragrammaton + μαρα_κουταμαρα, προστέθηκαν (πριν απο μενα). Επόμενη η Ρουμάνα που μάλλον καπου λειπει,γιατι αγωνιουσε να βάλει και τωρα αργεί :P Στο μεταξύ δείτε μηπως θελετε να σχολιάσετε κατι από τα προηγουμενα οπως εκανε η io-io.:)

--------------------------------------------------------------------------------------
ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ :

30th superstarr-----------------(1η)

31th roumana-------------------(1η)
32nd fandago--------------------(2η)
33rd Jesus ate your cake------(1η)
34th dj.dennis------------------(1η)
35th Γιώργος--------------------(1η)
36th papas-----------------------(1η)
37th Bill_Slayer------------------(2η)
38th diotima---------------------(2η)
39th Tetragrammaton-----------(2η)
40th μαρα_κουταμαρα----------(1η)
41st Tsipouro---------------------(1η)
42nd Νεραιδα---------------------(2η)
43rd Lorien-----------------------(3η)


ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ :

1 )
BLACKFIELD - Hello ========================================>(Niya)
2 ) GARY JULES - Mad World ==================================>(Lorien)
3 ) LYNYRD SKYNYRD - Simple Man =============================>(shaman)
4 ) PANTERA - Art Of Shredding ================================>(Dark Kronos)
5 ) METALLICA/BOB SEGER - Turn The Page ======================>(Niya)
6 ) PRAYING MANTIS - Nowhere to hide ==========================>(weak and powerless)
7 ) KID DAKOTA - Ten Thousand Lakes ===========================>(QsLv)
8 ) DEMONS AND WIZARDS - Fiddler on the green =================>(Idril)
9 ) ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ - Κεμάλ ================================>(MonaXoS)
10) WONDERLAND - Sol Sepry ===================================>(Αρκτούρος)
11) VNV NATION - Beloved ======================================>(Corpse Bride)
12) MAZZY STAR & CHEMICAL BROTHERS - Asleep from a Day =======>(Εδαδ)
13) BLACK LABEL SOCIETY - Suicide Messiah ======================>(Dark Kronos)
14) ANATHEMA - One last goodbye===============================>(Chimera)
15) RADIOHEAD - Creep ========================================>(Angie_An n )
16) 21 AGAINST - 4 o clock ======================================>(Monaxos)
17) LOREENA McKENNIT - Highwayman ===========================>(Lorien)
18 )JAMES - Senorita ===========================================>(Niyia )
19 ) MUSE - City Of Dellusion====================================>(fandago)
20 ) TINDERSTICKS - Are you trying to fall in love again?=============>(Chimera)
21 ) CELTIC FROST - Return to the Eve============================>(Tetragrammaton)
22 ) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ - Αύγουστος=============================>(Neraida)
23 ) COCOROSIE - Beautiful Boys==================================>(diotima)
24 ) RADIOHEAD - Nobody Does It Better============================>(io-io)
25 ) BUSTED - Sleeping With The Light On==========================>(BrokenHeart)
26 ) LED ZEPPELIN - Whole Lotta Love=============================>(Dark Kronos)
27 ) WITHIN TEMPTATION - Ice queen==============================>(Corpse Bride)
28 ) JAMES - Sometimes==========================================>(Monaxo s)
29 ) MGMT - Time To Pretend=====================================>(stavros_)
30 ) BORIS BREJCHA - Die Milchstrasse=============================>(superstarr)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Λέω να παίξω και εγώ τελικά, ξέχασα να το πω στο προηγούμενο post μου με τις κριτικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ανανεωθηκε και διορθωθηκε και μια παραληψη στη λιστα με τα περασμενα κομματια, που μαλλον κανείς δε παρατηρησε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγω γιατι δεν ειμαι στη λιστα με τις συμμετοχες?! γκρρρ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Τα ακούσματά μου:hip-hop,rap,ξένα hits,λίγο κλασσική μουσική

Η άποψή μου για το
Highwayman - Loreena Mckennit:Ωραία μουσική,χαλαρωτική,αλλά δε με ενθουσίασε και ιδιαίτερα.Ίσως φταίει ότι δεν είναι του είδους μου.Η φωνή της πάντως πολύ καλή.

Τελικά:7/10

(θα σχολιάσω και άλλα τραγούδια πιο μετά που θα έχω χρόνο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εγω γιατι δεν ειμαι στη λιστα με τις συμμετοχες?! γκρρρ!
Πότε ζητησες συμμετοχη ξανα εσυ βρε ; Σε εβαλα πριν απο μενα και σενα (τι εγινε ρε παιδια, μολις ειπα να βαλω κι εγω ξανα, μαζευτηκε κοσμος ! να το λεω πιο συχνα :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Τα ακούσματα μου: Heavy metal, extreme metal, doom/doom death, dark metal, industrial/dark industrial, dark ambient, gothic rock, trance, psytrance και άλλα...

Η άποψή μου για το Muse - City of Dellusion:
Περίεργο σαν άκουσμα (αν και έχω ξανακούσει πολλές φορές muse), χρειάζεται να το ακούσω 2 φορές στη σειρά για να μπορώ να πω αν μου αρέσει ή όχι. Μου άρεσαν τα psychedelic στοιχεία στον ήχο και η φωνή του Bellamy κολλάει πολύ καλά στη μελωδία του κομματιού. Ωραίοι στίχοι.
8/10
Ούτε εμένα μπορεί να μου τη πει ο Shaman τώρα :P

Περιμένουμε τη Ρουμάνα για τη συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
thanx lorien που με έβαλες, αν θες μπες πριν από εμένα στην σειρά, δεν βιάζομαι...:):)

Τα ακούσματα μου: indie, alternative rock, electro, industrial, ebm, thras-doom-hardcore-goth-prog-metal, punk και μερικά ξέμπαρκα ελληνικά...

Η άποψη μου για το Mad world-Garry Joules: οκ, σε αυτό ειδικά δεν μπορώ να είμαι αντικειμενική, 10/10. Είναι πολύ όμορφο τραγούδι, το είχα βάλει παλιά και για track of the day, το αγαπάω πάρα πολύ. Ίσως φταίει το ότι το έχω συνδιάσει με την τελευταία σκηνή του donnie darko (που είναι από τις αγαπημένες μου ταινίες) την οποία όσες φορές και να δω βουρκώνω. :redface:Οι στίχοι έχουν πολύ νόημα, την μελωδία την λατρεύω...τι να πω το 10 δεν μου φτάνει!!!

Η άποψη μου για το Die Milchstrasse - Boris Brejcha: η αλήθεια είναι πως δεν μου άρεσε ιδιαίτερα! Το βρήκα αρκετά βαρετό και για το είδος του αρκετά άνευρο...πολύ κάτω του μετρίου, στο ραδιόφωνο σίγουρα θα το άλλαζα.:/: 2,5/10


Η άποψη μου για το City of dellusion-Muse: Κατ'αρχήν το ότι λατρεύω τους MUSE το ξέρουν και οι πέτρες, όμως στο συγκεκριμένο θα βάλω 8,5/10 και θα δικαιολογηθώ...ακριβώς επειδή μου αρέσουν πολύ οι MUSE έχω όλη την δισκογραφία τους. Με τον τελευταίο τους δίσκο-όπως παραδέχτηκε και ο ίδιος ο Bellamy- έκαναν μια στροφή στον πιο mainsteam ήχο και γενικά στα περισσότερα τραγούδια του ''black holes & revelations'' λείπει η πραγματική έμπνευση του παρελθόντος-κοινώς, άρχισε να επαναλαμβάνεται ο μάστορας...αν ήταν ένα τραγούδι από οποιοδήποτε άλλο συγκρότημα θα ήταν τραγούδι καριέρας αλλά για όχι για τους MUSE...:( sorry matt!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Σε φάση τρελής βαρεμάρας είχα τη φαεινή ιδέα να τα ξαναδιαβάσω όλα από τη αρχή και να βγάλω μέσους όρους βαθμολογιών για τα κομμάτια... Ιδού!

1 ) BLACKFIELD - Hello από (Niya) ===================================>Το βαθμολόγησαν 7 άτομα, μέσος όρος 6.28
2 ) GARY JULES - Mad World (Lorien) =================================>Το βαθμολόγησαν 9 άτομα, μέσος όρος 8.77
3 ) LYNYRD SKYNYRD - Simple Man (shaman) ============================>Το βαθμολόγησαν 7 άτομα, μέσος όρος 9.07
4 ) PANTERA - Art Of Shredding (Dark Kronos) =======================>Το βαθμολόγησαν 4 άτομα, μέσος όρος 6.00
5 ) METALLICA/BOB SEGER - Turn The Page (Niya) ======================>Το βαθμολόγησαν 6 άτομα, μέσος όρος 8.16
6 ) PRAYING MANTIS - Nowhere to hide (weak and powerless) ===========>Το βαθμολόγησαν 6 άτομα, μέσος όρος 6.66
7 ) KID DAKOTA - Ten Thousand Lakes (QsLv) ==========================>Το βαθμολόγησαν 4 άτομα, μέσος όρος 6.75
8 ) DEMONS AND WIZARDS - Fiddler on the green(Idril) ================>Το βαθμολόγησαν 6 άτομα, μέσος όρος 8.25
9 ) ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ - Κεμάλ (MonaXoS) ============================>Το βαθμολόγησαν 6 άτομα, μέσος όρος 8.00
10) WONDERLAND - Sol Sepry (Αρκτούρος) ==============================>Το βαθμολόγησαν 9 άτομα, μέσος όρος 6.11
11) VNV NATION - Beloved (Corpse Bride) =============================>Το βαθμολόγησαν 8 άτομα, μέσος όρος 7.56
12) MAZZY STAR & CHEMICAL BROTHERS - Asleep from a Day (Εδαδ)========>Το βαθμολόγησαν 6 άτομα, μέσος όρος 7.33
13) BLACK LABEL SOCIETY - Suicide Messiah (Dark Kronos) ==============>Το βαθμολόγησαν 7 άτομα, μέσος όρος 5.75
14) ANATHEMA - One last goodbye (Chimera) ============================>Το βαθμολόγησαν 10 άτομα, μέσος όρος 9.30
15) RADIOHEAD - Creep (Angie_Ann) ====================================>Το βαθμολόγησαν 11 άτομα, μέσος όρος 8.27
16) 21 AGAINST - 4 o clock (Monaxos) =================================>Το βαθμολόγησαν 5 άτομα, μέσος όρος 5.40
17) LOREENA McKENNIT - Highwayman (Lorien) ===========================>Το βαθμολόγησαν 12 άτομα, μέσος όρος 8.08
18 )JAMES - Senorita (Niyia ) ========================================>Το βαθμολόγησαν 12 άτομα, μέσος όρος 7.16
19 ) MUSE - City Of Dellusion (fandago) ==============================>Το βαθμολόγησαν 8 άτομα, μέσος όρος 6.68
20 ) TINDERSTICKS - Are you trying to fall in love again?(Chimera)====>Το βαθμολόγησαν 6 άτομα, μέσος όρος 6.66
21 ) CELTIC FROST - Return to the Eve (Tetragrammaton)=================>Το βαθμολόγησαν 7 άτομα, μέσος όρος 5.64
22 ) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ - Αύγουστος (Neraida)============================>Το βαθμολόγησαν 13 άτομα, μέσος όρος 9.23
23 ) COCOROSIE - Beautiful Boys (diotima)==============================>Το βαθμολόγησαν 9 άτομα, μέσος όρος 6.75
24 ) RADIOHEAD - Nobody Does It Better (io-io)=========================>Το βαθμολόγησαν 9 άτομα, μέσος όρος 5.61
25 ) BUSTED - Sleeping With The Light On (BrokenHeart)=================>Το βαθμολόγησαν 8 άτομα, μέσος όρος 3.37
26 ) LED ZEPPELIN - Whole Lotta Love (Dark Kronos)=====================>Το βαθμολόγησαν 5 άτομα, μέσος όρος 7.00
27 ) WITHIN TEMPTATION - Ice queen (Corpse Bride)======================>Το βαθμολόγησαν 9 άτομα, μέσος όρος 6.77
28 ) JAMES - Sometimes (Monaxos)=======================================>Το βαθμολόγησαν 3 άτομα, μέσος όρος 7.00
29 ) MGMT - Time To Pretend (stavros_)=================================>Το βαθμολόγησαν 3 άτομα, μέσος όρος 6.83
30 ) BORIS BREJCHA - Die Milchstrasse (superstarr)=====================>Το βαθμολόγησαν 8 άτομα, μέσος όρος 4.06

Συνεπώς στις τρεις πρώτες θέσεις έχουμε :clapup:

1. Anathema - Onle last Goodbye (Chimera)
2. Νίκος Παπάζογλου - Αύγουστος (Neraida)
3. Lynyrd Skynyrd - Simple Man (shaman)


Congrats παίδες, πάντα τέτοια! :)

Σημείωση: Κατά τον υπολογισμό των μέσων όρων κάποια 11ρια και 12ρια που έβαλαν καποιοι σε κομμάτια που τους άρεσαν πολύ τα μετρούσα σαν 10 για να είναι πιο δίκαιο. Επίσης, κάποιων που βαθμολογούσαν το δικό τους κομμάτι (you know who you are!) οι βαθμοί δεν προσμετρήθηκαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Και σκεφτομουν να το κανω καποια στιγμη. Μπραβο ρε Νατ.

Τοπ 5 ομως θα προτεινα :P Ισως και τοπ 10 καθως θα αυξανονται τα κομματια.

Παντως εχει σημασια και ποσοι ψηφισαν στο καθενα, καλα εκανες και τα υπολογισες. Πολλη δουλιτσα. Παρε μια αρνητικη !


(πλακα κανω :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Ξέρω πολλούς που λείπουν από τη λίστα χωρίς να το θέλουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ρε σασμαν τοσους πολλους εχω ξεχασει ; Εχω κοιταξει το τοπικ και δε βρηκα, αν ειναι πειτε ρε παιδια ! Η νεραιδα πχ δεν ειχε πει. Ανθρωπος ειμαι κι εγω (και καλα..), μπορει να μην ειδα κατι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Ρε σασμαν τοσους πολλους εχω ξεχασει ; Εχω κοιταξει το τοπικ και δε βρηκα, αν ειναι πειτε ρε παιδια ! Η νεραιδα πχ δεν ειχε πει. Ανθρωπος ειμαι κι εγω (και καλα..), μπορει να μην ειδα κατι.

E όχι ρε παιδίμ, δε ξέχασες. Έβγαλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Rise up, rise up! :P


Η roumana μας μάλλον τρέχει τελευταία, οπότε θα 'λεγα να προχωρήσουμε στον fandago και με την πρώτη ευκαιρία που θα μπορέσει θα βάλει κι η roumana. :)


Lory συνέχα το! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Να βάλω δηλαδή; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Για να δω πως σας φαίνεται το:
Εustathia - Ι Μiss Υou (δεν βρήκα κάτι στο youtube) λες και δεν υπάρχει αυτό το τραγούδι. Αν μπορεί να βρει κάποιος και τους στίχους :redface:

Δώστε του μια δεύτερη ευκαιρία και ακούστε το 2 φορές μπορεί τη δεύτερη να σας αρέσει περισσότερο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top