Puzzle!

ΓΙΩΡΓΟΣ95

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Ειχα φτιαξει παζλ εφω και η οικογενεια μου με 2500 κομματια!
Παλια φτιαχναμε συνεχει παζλ και με 500-και με 1000-και με 2000-αλλα το καλυτερο ηταν αυτο με τα 2500!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
5000:clapping::worship:
κοιτα puzzle μπορεις να βρεις απο το jumbo και carefour μεχρι και σε εξιδανικευμένα μαγαζια οπου υπαρχει πλυθωρα αλλα ακριβα..Εγω μεχρι τωρα παιρνω τα απλα :)
2000 βασικά:P, αντί για το 2, πάτησα 5, το διόρθωσα.;)
Θελω τον Πυργο Του Λονδινου η το Big Ben ίσως, σε πολλά κομμάτια, σε ιδιαίτερο στυλ, οχι παιδικό, κάτι λαμπερό
Σκέφτηκα μήπως ασχοληθώ με διάφορες χώρες κάποια ξεχωριστά σήματα κατατεθεν των χωρών
Πολύ ωραία η ιδέα μου, μπράβο μου;)
Θα βρω τέτοια σε Carrefour και Jumbo; Εισαι σίγουρος?:hmm:


το καλυτερο ηταν αυτο με τα 2500!
Σε νιώθω, κουραστικό απίστευτα αλλά σκαλωτικό εντελώς, ενδιαφέρον, εγώ φαντάσου το χα ξεκινήσει Σεπτέμβρη μήνα και κατάφερα να το τελειώσω Πάσχα, αλλά δεν είχα βοήθεια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Δεν ξερω αν βρεις τετοια, εγω λογω χρηματων παω και αγοραζω ππου και που απο εκει...Κανω αρκετα συχνα και απο τη στιγμη που βρισκω φτηνα χιλιαρια δεν ψαχνω για αλλα...Καποια στιγμη θα ψαξω!
Παιδια σιγουρα ειναι κουραστικο αλλα εμενα με ανταμοιβει το αποτελεσμα και αν αποφασισω να κορνιζωσω κανενα τοτε θα νοιωθω ακομα καλυτερα . . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

talismans

Νεοφερμένος

Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Χαράς την υπομονή σας

Για να πω την αλήθεια όμως δεν έχω προσπαθήσει ποτέ, γιατί μου φαίνετε βουνό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Προσπαθησε..Ξεκινα ενα και βλεπεις πως θα παει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
:)Εγώ έκανα ένα πριν από 3 χρόνια 1000 κομμάτια(ένα κάστρο που κυκλοφορεί πολύ σε παζλ),ακόμα ένα 1000 με τη Ριβιέρα για το σπίτι της αδερφής μου,μια κοπέλα 500 κομμάτια και πρόσφατα έκανα ένα ποδήλατο για το δικό μου σπίτι:DΓενικά μου αρέσει πολύ,νομίζω πως βοηθάει να ξεφύγεις με έναν πιο υγιεινό τρόπο από τον υπολογιστή ή την τηλεόραση και προσωπικά μου αρέσει να τα κάνω μόνη μου!Παρεπιπτόντως,είχα δει πριν από κανά μήνα ένα παζλ στα public με 3-4 γυναίκες που κάθονταν σε ένα πεζούλι χωρίς να φοράνε τίποτα και είχαν γυρισμένη την πλάτη.Μου άρεσε πολύ αλλά δυστυχώς δεν το πήρα και τώρα που το θέλω δεν μπορώ να το βρω πουθενά!Μήπως μπορεί να με βοηθήσει κανείς;Γιατί νομίζω ότι είναι από πίνακα (ήταν πολύχρωμο)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Δεν εχω δει κατι τετοιο αν και σαν ιδεα θα το εβρισκα αρκετα ωραιο..Ασχολησε αρκετα βλεπω...Εμενα μου αρεσει το κλιμα που δημιουργητα οταν το φτιαχνεις με παρεα αλλα θα το κανω μονο αν αναλαβω ενα συγκεκριμενο στοιχειο του puzzle (ουρανο κ.α) . Πρεπει με καποι τροπο να οργανωσω τα κομματια με ενα δικο μου τροπο και να ξερω που ειναι τι...Αν δω οτι κατι τετοιο δεν συμβαινει τοτε ή θα φυγω ή θα φυγει !:)
Οσον αφορα τη Ριβιερα που λες για δες τη προηγουμενη σελιδα του θεματος και πες μου αν εκανες την ιδια...
Αν θες ανεβασε και καμια φωτο απο αυτα που εχεις φτιαξει. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Το μεγαλύτερό μου κατόρθωμα είναι αυτό.Η γέφυρα του San Francisco, από τη ravensburger.Είναι 3000 κομμάτια αλλά είχα βοήθεια απ'τα αδέρφια μου.Το έχω κορνιζάρει και βρίσκεται πάνω από το (πρώην :P) κρεβάτι μου.
Μ'αρέσει που φωσφορίζει στο σκοτάδι..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 17039.jpg
    17039.jpg
    11.3 KB · Εμφανίσεις: 3,730

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Ναι είναι το ίδιο απλά το δικό μου έχει περισσότερο ουρανό(που με δυσκόλεψε γιατί δεν είχε μεγάλη διαφορά με τη θάλασσα) και δεν είχε τα λουλούδια στο κάτω μέρος.Επίσης έχω κάνει αυτά τα τρία:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSC00108.JPG
    DSC00108.JPG
    366.6 KB · Εμφανίσεις: 1,805
  • Ravensburger.14146.large.jpg
    Ravensburger.14146.large.jpg
    136.4 KB · Εμφανίσεις: 249
  • m1891257pp_oneiremeni-omorfia.jpg
    m1891257pp_oneiremeni-omorfia.jpg
    12.9 KB · Εμφανίσεις: 3,393
Τελευταία επεξεργασία:

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Νομιζω πως εχω κανει το πρωτο...
Το τριτο το θεωρω το πιο δύσκολο και το πιο ωραιο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Ναι πράγματι είναι πολύ όμορφο...Το πρώτο είναι το πρώτο που έκανα και με δυσκόλεψαν πολύ τα δέντρα αλλά δε μ αρέσει!Το ποδήλατο μ αρέσει γιατί έχει έντονα χρώματα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Βρηκα ηλεκτρονικο puzzle...οποιος ενδιαφερεται ας ριξει μια ματια !
https://www.jigzone.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Σε καρφουρ και τζαμπο δε βρηκα. Ακουσα για καποιες εκδοσεις που βγαζουν παζλς που θελω, ξερετε ποιες ειν' αυτες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Πιστευω πως αν πας σε βιβλιοπωλεια της πολης σου τοτε κατι θα βρεις. . .Συγκεκριμενα , λιγο δυσκολα να ξερει καποιος !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ok Το βρηκα!

Λοιπον, σκεφτομαι να ξεκινησω με αυτο



Πως σας φαινεται? Δεν ειναι πολυ ομορφο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Νομιζω πως ειναι πλεον προφανες οτι σου αρεσει το παρισι!
Εμενα μου αρεσει! Η εικανα που βρισκεται ακριβως στο κεντρο τι ακριβως ειναι ;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgl

Νεοφερμένος

Ο billgl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Φτιαχνω puzzle απο πολυ παλια...Γενικα αν εχεις χρονο και χωρο αξιζει.ειχα ξεκινησει με 1000 και προσφατα καταφερα να φτιαξω και 5000!
Εχω κορνιζωσει μονο ενα με 3000 και ειχα δωσει περιπου 130 ευρω.
Οριστε και μια φωτογραφια απο το 5000:
https://imageshack.us/photo/my-images/153/1000461z.jpg/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Απλα υπεροχο...Πραγματικα! Εχει απο πισω ξυλο το κορνιζομενο puzzle;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgl

Νεοφερμένος

Ο billgl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Απλα υπεροχο...Πραγματικα! Εχει απο πισω ξυλο το κορνιζομενο puzzle;
Ευχαριστω:clapup:
Βασικα για το κορνιζομενο ειχα παει στο μαγαζι και μου ειπαν οτι δεν γινεται να φτιαχτει με τζαμι γιατι θα σπασει και επρεπε να κανω πλαστικοποιηση...ειναι σαν μια αορατη μεμβρανη πανω απο τα κομματια χωρις ξυλο...τα πιο μικρα ομως θα ειναι πιο φτηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ελπιζω γιατι σε αντιθετη περιπτωση θα μεινουν κατω απο το κρεβατι. . .:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top