Δίπλωμα οδήγησης

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
δεν περασα...:(

Διαβασε λιγο περισσοτερο και πιο προσεχτικα και την επομενη θα το παρεις συγουρα! Δεν ειναι και τοσο δυσκολο! Απλα μην ανχωνεσε και δες το χαλαρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
δεν νομιζω(δεν θελω δηλ.) να ειναι ετσι στην ροδο ανχωθηκα παραπολυ ετρεμα σαν ψαρι...

μου εβαλε με την μια βεβαια να κανω κατι που δεν ειχα μαθει αλλα αν ημουν συγκεντρομενη θα τα ειχα καταφερει:(

αδικα 400 ευρωπουλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Διαβασε λιγο περισσοτερο και πιο προσεχτικα και την επομενη θα το παρεις συγουρα! Δεν ειναι και τοσο δυσκολο! Απλα μην ανχωνεσε και δες το χαλαρα!
τι να διαβασω ρε πορεια δινω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Α στην πορεια κοπηκες;.... Εκει ειναι λιγο πιο παλουκι τα πραγματα αν σου βαζουν παγιδες οι εξεταστες...! Αλλα και παλι μην ανχωνεσε, μονο κακο θα σου κανει...! Κατσε χαλαρα στο τιμονι και πες πως πας μια βολτιτσα για να ξεσκασεις, μια πολυ τυπικη βολτα βεβαια.... ηρεμα, χαλαρα, δειξε οτι εχεις τον αερα και ανοιχτα τα ματια για τις πιθανες παγιδες που σου ριχνουν;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
αν ειστε 4 ατομα εισαι το 4 ατομο οι πρωτοι 3 εχουν μεινει δεν θα ανχοθεις?

σαν ψαρι κυριολεχτικα ημουν στο αμαξι δεν εβλεπα μπροστα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ο πατερας μου οταν εδεινε για μηχανη ελευθερου ητανε ο 7 απο τους 8, και ειχανε μεινει και οι 6 πριν απο αυτον και μονο αυτος και ο τελευτεος περασαν. Μια σκεψη ειναι ολα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δεν περασα...:(

έλα δεν πειράζει... θα ξαναδώσεις και θα το πάρεις :console:
τουλάχιστον πήρες το βάπτισμα του πυρός και τώρα ξέρεις πως είναι η κατάσταση
αυτό μπορεί να σε βοηθήσει αν το επεξεργαστείς μέσα σου να μην έχεις άγχος την επόμενη φορά που θα πας να δώσεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos thanos

Νεοφερμένος

Ο νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ωραιο θεμα ιδιαιτερα αμα εισαι δουλεια Αυγουστο και δεν κανεις τιποτα.
εγω το πηρα με λαδι!! με την πρωτη χωρις κοψημο!! αλλα πρωσωπικα δεν με ενδιαφερει το συστημα αρκει εγω να ειμαι σωστος οσο μπορω στους δρομους. Ακομα και τωρα δεν ξερω να οδηγω καλα ουτε ειμαι καλος οδηγος αλλα αμα το γνωριζεις ξερεις να κινησε!!! παντα σεβομαι οσο μπορω τους αλλους!!!
με ή χωρις το χαρτι(διπλωμα) στην πραξη ολα μετρανε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ακομα και τωρα δεν ξερω να οδηγω καλα ουτε ειμαι καλος οδηγος αλλα αμα το γνωριζεις ξερεις να κινησε!!! παντα σεβομαι οσο μπορω τους αλλους!!!

Τωρα να γελασω ή να κλαψω? Αληθεια δεν ξερω..
Με αυτο που κανεις, σιγουρα δεν σεβεσαι τους αλλους. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στέφανος

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
:(Εγώ πρέπει να περιμένω έναν ολόκληρο χρόνο ακόμα:(
Ξενερώνω ώρες κι ώρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
γιατι πρεπει να περιμενεις στεφανε?

ελα κακερλακακι μου μη τα βαφεις μαυρα...
θα ξαναδωσεις και θα πας καλα... το βασικο ειναι να μην εχεις αγχος...
κι εγω θα κανω τα 5 μαθηματα μου που χρωσταω και θα δωσω το σεπτεμβρη! για πες τι σε εβαλαν να κανεις και ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΛΟΓΟ σου Ε Ι Π Α Ν οτι κοπηκες...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
δασκαλος μου ειπε οτι ειναι καλοι οι εξεταστες κ οτι σιγουρα θα περασουμε...
πανε οι 4 του αλλου δασκαλου περνανε ολα οκ μετα θα πηγαινε μια κοπελα κ μετα εγω... παει η κοπελα ερχετε μεσα σε ενα λεπτο πισω... κλαιγοντας... τρεχει ο δασκαλος κ λεει στου αλλους... 2 πηγαινε εσυ στον πρωτο κ τελευταια η κακερλακ... κ πειτε της πως κανουμε αριστερο παρκαρισμα... δεν της εχω δειξει...(φαντασου τι ειπε ο δασκαλος? σε αλλο μαθητη να μου πει με λογια πως κανουμε αριστερο παρκαρισμα γιατι δεν μου ειχε πει ποτε κ ας του το εχω πει εκατο φορες) τεσπα παει ο αλλος μαθητηςκ μενει... μετα απο 5 παλι γιατι του εσβησε στην ανηφορα παει κ ο τριτος πριν απο εμενα κ μενει στην οπισθογωνια δεν ρωτησα τιποτα παραπανω... παω κ εγω...
ετρεμα τελειος... ο δασκαλος ενιωθε το ποδι μου που ετρεμε στον συμπλεκτη... λεω καλησπερα δεν μου απανταει κανεις... μου λεει πες τους ελενχους γρηγορα κ ξεκινα...βαζω 1η χωρις να εχω βαλει μπροστα(φαντασου) το σκεφτομαι το λαθος ξαναβαζω κενο ανοιγω την μιχανη κ ξεκιναω...σε 10 μετρα μου λεει στριψε δεξια κ αμεσος βγαλε αριστερο φλας κ διαλεξε ποια οπισθογωνια... θα κανεις... ηταν εκει που πηγαινα παντα με τον δασκαλο λεω ωραια... απλα ημουν απο την αλλη μερια του δρομου.. κ πηγα ν κανω την οπισθογωνια... μου λεει σταματα... λεω τι εγινε? λεει.. κοπηκες? τι εγινε ρωταω τον δασκαλο μου λέει... επρεπε να κανεις την αλλη γωνια... λεει ο δασκαλος φταιω κ εγω ποτε δεν την καναμε απο αυτην την μερια παντα απο την αλλη... λογικο αλλα που να τα σκεφτω ολα αυτα μεσα σε δευτερολεπτα...οτι πρεπει αν παω στην απεναντυ γωνια ? αυτα


ετσι κοπηκα κ εγω...

κ κατι που θελω να προσθεσω ρωταω τον δασκαλο ποτε θα κανω μαθηματα παλι μου λεει απο σεπτεμβρη εντομεταξυ γνωρησα μια κοπελα κ μου ειπε οτι πηγε στο δικο μου δασκαλο κ της ειπε να αρχισουν κατευθειαν τα μαθηματα τωρα που εχει πολλα κενα:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Νομίζω πρέπει οπωσδήποτε να αλλάξεις δάσκαλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Επιβάλλεται να αλλάξεις αλλιώς θα έχεις πρόβλημα μου φαίνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγώ πάλι θα έλεγα ότι επιβάλλεται να σου κάνει τα μαθήματα που υπολείπονται για να μάθεις όσα δεν σου έμαθε ενώ ΕΠΡΕΠΕ και να μην τον πληρώσεις.
Να πας και να του πεις ότι είναι δική του η ευθύνη μιας κι εσύ του το είχες αναφέρει τόσες φορές και ότι δε θα πληρώσεις εσύ κερατιάτικα παράβολα και μαθήματα επειδή αυτός είναι κουκουρούκου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εγώ πάλι θα έλεγα ότι επιβάλλεται να σου κάνει τα μαθήματα που υπολείπονται για να μάθεις όσα δεν σου έμαθε ενώ ΕΠΡΕΠΕ και να μην τον πληρώσεις.
Να πας και να του πεις ότι είναι δική του η ευθύνη μιας κι εσύ του το είχες αναφέρει τόσες φορές και ότι δε θα πληρώσεις εσύ κερατιάτικα παράβολα και μαθήματα επειδή αυτός είναι κουκουρούκου.
ξερω ηδη την απαντηση του...

δεν τα μαθενες γρηγορα κ θεωρησα τα υπολλοιπα πολυ ποιο σημαντικα να σου τα μαθω...
οταν του ειπα μετα 2 φορες για το αριστερο παρκαρισμα την 1η φορα δεν απαντησε την δευτερη ειπε μπορει να μην στο εβαζε? εκει εμεινες?κ για την οπισθογωνια μου ειπε οτι επρεπε να το σκεφτω... μου το ειχε δειξει σε αλλη γωνια λεει...
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ξερω ηδη την απαντηση του...

δεν τα μαθενες γρηγορα κ θεωρησα τα υπολλοιπα πολυ ποιο σημαντικα να σου τα μαθω...
οταν του ειπα μετα 2 φορες για το αριστερο παρκαρισμα την 1η φορα δεν απαντησε την δευτερη ειπε μπορει να μην στο εβαζε? εκει εμεινες?κ για την οπισθογωνια μου ειπε οτι επρεπε να το σκεφτω... μου το ειχε δειξει σε αλλη γωνια λεει...
:/:

Με το συμπαθειο αλλα ο τυπος μου φαινεται :whatever: .
Αν δεν υπηρχε πιεση να δωσεις γρηγορα για διπλωμα,σιγουρα υπηρχε χρονος να σου τα δειξει ολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Αν αλλαξω δασκαλο θα πρεπει να πληρωσω κατι παραπανω?
κ κατι αλλο που φοβαμαι η ροδος δεν ειναι μεγαλη ο ενας δασκαλος ξερει τον αλλον λετε να με εχουν στην μπουκα μετα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πηγενε στον προεδρο των δασκαλων αυτην την φορα, και καταγκηλε του και την συμεριφορα του προηγουμενου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
δεν μπορω να κανω κατι τετειο ρε:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top