Πρόσκληση απάντησης σε ερωτηματολόγιο

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Γεια σε όλους,

Στο παρακάτω link:
https://esurv.org/online-survey.php?survey_ID=LHLIKL_63b5b283
θα βρείτε ένα ερωτηματολόγιο για την έρευνα που διεξάγω στα πλαίσια εκπόνησης της διπλωματικής μου εργασίας.

Στόχος της έρευνας είναι να μελετήσω τη συμπεριφορά των καταναλωτών ως προς το τυρί φέτα.

Η συμπλήρωσή του διαρκεί περίπου 10 λεπτά και είναι ανώνυμο. Αν μπορείτε προωθήστε το και σε άλλους!

Σας είμαι ευγνώμων εκ των προτέρων!
Απαντήθηκε και από εμένα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Done.
Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thsedeli

Νεοφερμένος

Ο thsedeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ παιδιά!! Καλή χρονιά σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

thsedeli

Νεοφερμένος

Ο thsedeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σε όλους,

Στο παρακάτω link:
https://esurv.org/online-survey.php?survey_ID=LHLIKL_63b5b283
θα βρείτε ένα ερωτηματολόγιο για την έρευνα που διεξάγω στα πλαίσια εκπόνησης της διπλωματικής μου εργασίας.

Στόχος της έρευνας είναι να μελετήσω τη συμπεριφορά των καταναλωτών ως προς το τυρί φέτα.

Η συμπλήρωσή του διαρκεί περίπου 10 λεπτά και είναι ανώνυμο. Αν μπορείτε προωθήστε το και σε άλλους!

Σας είμαι ευγνώμων εκ των προτέρων!

Παιδιά χρειάζομαι αρκετές απαντήσεις, οπότε προωθήστε το όσοι μπορείτε! Ευχαριστώ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Έτοιμη και από εμένα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anastasios123D

Νεοφερμένος

Ο Anastasios123D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παρακαλώ όποιος έχει την διάθεση να μας βοηθήσει στην έρευνα που διεξάγουμε σχετικά με την τρισδιάστατη εκτύπωση (3d print)
Στο παρακάτω link υπάρχει η σχετική φόρμα - ερωτηματολόγιο.
https://goo.gl/forms/xIA6v8cIlq
Η φόρμα μπορεί να συμπληρωθεί σε λιγότερο από 5 λεπτά.
Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Συμπληρώθηκε από εμένα! Ωραίο ερωτηματολόγιο και μου κίνησε και την περιέργεια να "ψάξω" πάνω στο θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anastasios123D

Νεοφερμένος

Ο Anastasios123D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ. Αν χρειαστείς βοήθεια είμαι στην διάθεσή σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinakeee

Νεοφερμένος

Η katerinakeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Συμπληρώστε και σώστε!
Την βοήθεια σας παρακαλώ για να πάρω πτυχίο και γω κάποια στιγμή!!

Η έρευνα μου αφορά την πολιτική και τα social media (Facebook, Twitter , Linkedin, Google+, Youtube, Pinterest, blogs, Wikipedia κλπ)

Αν μπορείτε και θέλετε να βοηθήσετε απαντήστε στο ερωτηματολόγιο οnline σε αυτή τη φόρμα https://goo.gl/forms/2QbQcqVL1R
Παίρνει περίπου 7 λεπτά και κερδίζετε την αιώνια ευγνωμοσύνη μου!!!
Plus, αν το επιθυμείτε συμπληρώστε το e-mail σας στο τέλος και θα σας στείλω τα αποτελέσματα και τα συμπεράσματα της έρευνας μόλις την τελειώσω.

Ευχαριστώωωω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συμπληρώστε και σώστε!
Την βοήθεια σας παρακαλώ για να πάρω πτυχίο και γω κάποια στιγμή!!

Η έρευνα μου αφορά την πολιτική και τα social media (Facebook, Twitter , Linkedin, Google+, Youtube, Pinterest, blogs, Wikipedia κλπ)

Αν μπορείτε και θέλετε να βοηθήσετε απαντήστε στο ερωτηματολόγιο οnline σε αυτή τη φόρμα https://goo.gl/forms/2QbQcqVL1R
Παίρνει περίπου 7 λεπτά και κερδίζετε την αιώνια ευγνωμοσύνη μου!!!
Plus, αν το επιθυμείτε συμπληρώστε το e-mail σας στο τέλος και θα σας στείλω τα αποτελέσματα και τα συμπεράσματα της έρευνας μόλις την τελειώσω.

Ευχαριστώωωω! :)
Έτοιμη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinakeee

Νεοφερμένος

Η katerinakeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
σωραίος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Συμπληρώστε και σώστε!
Την βοήθεια σας παρακαλώ για να πάρω πτυχίο και γω κάποια στιγμή!!

Η έρευνα μου αφορά την πολιτική και τα social media (Facebook, Twitter , Linkedin, Google+, Youtube, Pinterest, blogs, Wikipedia κλπ)

Αν μπορείτε και θέλετε να βοηθήσετε απαντήστε στο ερωτηματολόγιο οnline σε αυτή τη φόρμα https://goo.gl/forms/2QbQcqVL1R
Παίρνει περίπου 7 λεπτά και κερδίζετε την αιώνια ευγνωμοσύνη μου!!!
Plus, αν το επιθυμείτε συμπληρώστε το e-mail σας στο τέλος και θα σας στείλω τα αποτελέσματα και τα συμπεράσματα της έρευνας μόλις την τελειώσω.

Ευχαριστώωωω! :)

Καλή επιτυχία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinakee

Νεοφερμένος

Η katerinakee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλημέρα! :)
Μια υπενθύμιση για αυτό!:redface:
Έμειναν λίγες μέρες ακόμα και πρέπει να μαζέψω άλλες 75 απαντήσεις (έχω μπλέξει με τρελούς σας λέω!)...:/:
Ευχαριστώωω…! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinakee

Νεοφερμένος

Η katerinakee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά τη βοήθεια σας παρακαλω παλι! Μια συμφοιτήτρια μου στο ίδιο μεταπτυχιακό με μένα θέλει βοήθεια για να ολοκληρώσει την έρευνα για τη διπλωματική της και πρέπει να βρει 250 άτομα για να συμπληρώσουν ένα ερωτηματολόγιο!
Εχει να κάνει με την οικονομική ΚΡΙΣΗ και πως έχει επηρεάσει τις καταναλωτικές συνήθειες των Ελλήνων προς τα ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ προϊόντα
Αν μπορείτε και θέλετε να βοηθήσετε απαντήστε στο ερωτηματολόγιο οnline σε αυτή τη φόρμα https://goo.gl/forms/TNDSyZpa8K
Παίρνει περίπου 6 λεπτά και κερδίζετε την αιώνια ευγνωμοσύνη της!!!

Plus, αν το επιθυμείτε συμπληρώστε το e-mail σας στο τέλος και θα σας στείλει και αυτη τα αποτελέσματα και τα συμπεράσματα της έρευνας μόλις την τελειώσει.

Ευχαριστώωωω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Παιδιά τη βοήθεια σας παρακαλω παλι! Μια συμφοιτήτρια μου στο ίδιο μεταπτυχιακό με μένα θέλει βοήθεια για να ολοκληρώσει την έρευνα για τη διπλωματική της και πρέπει να βρει 250 άτομα για να συμπληρώσουν ένα ερωτηματολόγιο!
Εχει να κάνει με την οικονομική ΚΡΙΣΗ και πως έχει επηρεάσει τις καταναλωτικές συνήθειες των Ελλήνων προς τα ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ προϊόντα
Αν μπορείτε και θέλετε να βοηθήσετε απαντήστε στο ερωτηματολόγιο οnline σε αυτή τη φόρμα https://goo.gl/forms/TNDSyZpa8K
Παίρνει περίπου 6 λεπτά και κερδίζετε την αιώνια ευγνωμοσύνη της!!!

Plus, αν το επιθυμείτε συμπληρώστε το e-mail σας στο τέλος και θα σας στείλει και αυτη τα αποτελέσματα και τα συμπεράσματα της έρευνας μόλις την τελειώσει.

Ευχαριστώωωω! :)

Καλή επιτυχία στην φίλη σου!:D
Και περιμένω τα αποτελέσματα με μέιλ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
https://goo.gl/forms/RmQM1Si8Rl

Το παραπάνω ερωτηματολόγιο δημιουργήθηκε για εργασία που εκπονεί φίλη μου και αφορά την σεξουαλικότητα και την συνδεση της με παιχνιδια Σαδομαζοχισμου και Κυριαρχιας/Υποταγης.

Ειναι πληρως ανωνυμο, μονο εσείς ξέρετε τι έχετε απαντήσει και παρακαλούνται όσοι συμμετέχουν να απαντήσουν τις ερωτήσεις με σοβαρότητα και ειλικρίνεια

Δεν θα σας παρει πάνω απο 5' :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

libre

Δραστήριο μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 694 μηνύματα.
H Google κραταει τις IP.
Ban

Tracking

Google is suspected of collecting and aggregating data about Internet users through the various tools it provides to developers, such as Google Analytics, Google Fonts, and Google APIs. This could enable Google to determine a user's route through the Internet by tracking the IP address being used through successive sites (cross-domain web tracking). Linked to other information made available through Google APIs, which are widely used, Google might be able to provide a quite complete web user profile linked to an IP address or user. This kind of data is invaluable for marketing agencies, and for Google itself to increase the efficiency of its own marketing and advertising activities.[66]
Google is encouraging developers to use their tools and to communicate end-user IP addresses to Google: "Developers are also encouraged to make use of the userip parameter to supply the IP address of the end-user on whose behalf you are making the API request. Doing so will help distinguish this legitimate server-side traffic from traffic which doesn't come from an end-user."[67]


https://en.wikipedia.org/wiki/Criticism_of_Google
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
ε εσύ μπες με proxy αν αυτό είναι το πρόβλημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Το ερωτηματολογιο αλλαξε ελαφρως για μεγαλυτερη ακριβεια αποτελεσματων. Οποιος δεν βαριεται μπορει να το ξανασυμπληρωσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top