Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,326 εγγεγραμμένα μέλη και 3,093,465 μηνύματα σε 96,219 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 812 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένοι Youtubers

gaspar

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gaspar
Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 2,289 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε στις 13:30, 05-11-17:

akikos δεν είναι τόσο δεδομένο.
το note 8 πχ αν και το ζήτησαν, η Samsung δεν το έστειλε και τελικά το έκαναν χορηγία τα seven
το iPhone 8 το ''κατάπιε'' το x το οποίο θα δείξουν αυτη την βδομάδα μαζί με το xbox 1x

φυσικό να υπάρχουν και διαφημίσεις και χορηγίες, επιχείρηση είναι το κανάλι τους όχι χόμπι.
το θέμα είναι όταν ο άλλος σου δείχνει ένα προϊόν να είναι αντικειμενικός σε αυτό, και σε σχέση με άλλα κανάλια που βλέπω, στο θέμα αντικειμενικότητα είναι καλύτεροι.

vlogs, gameplay και βίντεο άσχετα με τεχνολογία, υπήρχαν στο κανάλι από όταν ξεκίνησαν δεν είναι κάτι νέο
αν στο μέλλον χαλάσουν θα δείξει. Η επιτυχία αλλοιώνει τους πάντες, αλλα εως τωρα δεν κατάλαβα κάτι τέτοιο
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη akikos
Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,709 μηνύματα.

O akikos έγραψε στις 01:18, 08-11-17:

Παίρνω πίσω ότι είπα για τους Καρπάδες. Επιστρέφουν στη λίστα με τους αγαπημένους μου youtuber.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,673 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 10:14, 08-11-17:

Εμένα ακικο αντιθέτως με απογοήτευσαν εχτές αφού το πιο αναμενόμενο κινητό της χρονιάς το iphone x το παρουσιάσαν εχτές σε τύπου συζήτηση παρουσίαση χωρίς να μας δείξουν ουσιαστικά τίποτα με ένα αστείο για την τιμή στο τέλος.

Αυτό που τους έκανε διάσημο στο σοβαρό κοινό δεν είναι ούτε τα vlog στην Αριδαία ούτε οι χαζομάρες που παρουσιάσουν αλλά οι ποιοτικές παρουσιάσεις των κινητών κυρίως με τα ωραία πλάνα.

Εχτές με απογοητευσαν. Αυτό που θέλουν να κάνουν (προσέλκυση 15χρονων ) το κάνουν καλύτερα από κάθε άλλο.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη akikos
Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,709 μηνύματα.

O akikos έγραψε στις 10:26, 08-11-17:

focko η σκηνή που με έκανε να αναθεωρήσω είναι αυτή:
https://www.youtube.com/watch?v=XgJo...youtu.be&t=900

Δες αυτό. Στο 50' περίπου κάνουν μπικτές για άλλους youtuber (μάλλον gramers):
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akikos : 08-11-17 στις 10:38.
Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gaspar
Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 2,289 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε στις 12:25, 08-11-17:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Εμένα ακικο αντιθέτως με απογοήτευσαν εχτές αφού το πιο αναμενόμενο κινητό της χρονιάς το iphone x το παρουσιάσαν εχτές σε τύπου συζήτηση παρουσίαση χωρίς να μας δείξουν ουσιαστικά τίποτα με ένα αστείο για την τιμή στο τέλος.

Αυτό που τους έκανε διάσημο στο σοβαρό κοινό δεν είναι ούτε τα vlog στην Αριδαία ούτε οι χαζομάρες που παρουσιάσουν αλλά οι ποιοτικές παρουσιάσεις των κινητών κυρίως με τα ωραία πλάνα..
θα γίνει αναλυτική παρουσίαση του X σε επόμενο βίντεο.
λίγο αντικειμενικότητα ρε φόκο, εντάξει δλδ θεωρείς τα 1200ευρω είναι κάτι που θα έμενε ασχολίαστο? το τερματίζετε με τον fanboyσμο

εγω από τις βόλτες στην αριδαία άρχισα να τους βλέπω Btw
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,673 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 13:23, 08-11-17:

Αρχική Δημοσίευση από gaspar
θα γίνει αναλυτική παρουσίαση του X σε επόμενο βίντεο.
λίγο αντικειμενικότητα ρε φόκο, εντάξει δλδ θεωρείς τα 1200ευρω είναι κάτι που θα έμενε ασχολίαστο? το τερματίζετε με τον fanboyσμο

εγω από τις βόλτες στην αριδαία άρχισα να τους βλέπω Btw
Όχι μου άρεσε το αστείο δε μου αρεσε που δε κανανε αναλυτικη παρουσίαση αλλά αν την κάνουν τότε άκυρο αυτά που γράφω είναι και εμένα αγαπημένοι μου youtuber
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 08-11-17 στις 13:28.
Παράθεση

Dimitris S

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dimitris S
Ο Dimitris S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηχολήπτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.

O Dimitris S έγραψε στις 18:08, 13-11-17:

Davie504
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αγαπημένοι Σκηνοθέτες - Από Έφη35891
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-08-10 στις 12:52.
    • Αγαπημένοι drummers - Από The Stand
      Το θέμα έχει λάβει 24 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-03-06 στις 16:43.
    • Οι αγαπημένοι σας δίσκοι - Από weak and powerless
      Το θέμα έχει λάβει 30 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-09-05 στις 10:47.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους