Gossip girl

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Παιδιά το GG εχει και 4ο κυκλο !τώρα στις 26 βγαιινεικαι το 12 επισοδειο!!
Τα χω δει τα υπόλιπα!! σοδομα και γόμορα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Α, φανατική και εσύ ε; :redface:
Τζόιν δε κλουμπ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Το είδα το 12ο επεισόδιο. Πολύ βαρετό μου φαίνεται πλέον το Gossip Girl πάντως. Όλο τα ίδια και τα ίδια. Πάλι καλά που φαίνεται φως στο τούνελ, με την εισαγωγή νέων χαρακτήρων. Αν κι αυτοί βαρετοί μου φάνηκαν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
πωπω...κι εγω το βαρεθηκα....ειδα με ευχαριστηση την πρωτη σεζον αλλα τωρα στη δευτερη το βαριεμαι οικτρα...πλεον μονο για τα ρουχα το βλεπω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
εγω το βλεπω για την Blair που ειναι θεα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αυτός ο κύκλος θα είναι και ο τελευταίος με μόλις 10 επεισόδια! Λέτε να μας εμφανιστεί η Gossip Girl;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Περιμένω πως και πως να τελειώσω με την εξεταστική για να ξεκινήσω 2η σεζόν.
Η πρώτη μου άρεσε απιστευτότατα.
Όταν το έδειχνε στο star το θεωρούσα χαζό να κάτσω να το δω. Πολλά τελικά αλλάζουν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μη το κάνεις μη. :P

Βασικά αν είσαι από τα άτομα που αρχίζουν σειρές και δεν έχουν πρόβλημα να τις αφήνουν στη μέση, νταξ κομπλέ. Εγώ δεν μπορώ με τίποτα, πρέπει να τη δω μέχρι το τέλος, αλλιώς νιώθω τύψεις. Πλέον το gg παίζει όταν πλένω τα πιάτα ή ξεσκονίζω και η χαρά μου που τελειώνει, είναι απερίγραπτη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Μη το κάνεις μη. :P

Βασικά αν είσαι από τα άτομα που αρχίζουν σειρές και δεν έχουν πρόβλημα να τις αφήνουν στη μέση, νταξ κομπλέ. Εγώ δεν μπορώ με τίποτα, πρέπει να τη δω μέχρι το τέλος, αλλιώς νιώθω τύψεις. Πλέον το gg παίζει όταν πλένω τα πιάτα ή ξεσκονίζω και η χαρά μου που τελειώνει, είναι απερίγραπτη. :P
Εντάξει τελείωσα στις 14 και σήμερα έχω την πολυτέλεια να ξεκινήσω. :P
Καλέ ναι! Δεν έχω θέμα με το να την αφήσω στη μέση και να την συνεχίσω όποτε ξανά μπορέσω. Μόνο στο GOT, PLL και Lie to me είχα φάει μικρό κωλυματάκι και έβαζα συνέχεια και συνέχεια να βλέπω. Αλλά εντάξει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cassiopeia

Νεοφερμένος

Η Cassiopeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
ΩΩ η καλύτερη μου!! Είμαι καμμένη με το Gossip Girl! Το αγαπάω απλα..! Εχω δει ολα τα επεισοδεια..περιμένω πώς και πώς τον τελευταίο κύκλο..έχει μείνει και σε αγωνία..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweet11

Νεοφερμένος

Η sweet11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
παιδια παιρνετε μια ακομη κολλημενη με gg στο κλαμπ?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Χθες δεν ξεκίνησε η τελευταία σεζόν ή λάθος το θυμάμαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Τη λατρεύω αυτή τη σειρά...!!:redface:
Η αλήθεια είναι ότι κάπου-κάπου με κουράζει το story (ειδικά όταν όλοι πηδιούνται με όλους..)
Αλλά έχει ωραίους ηθοποιούς και υπέροχα φορέματα....!!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top