Πού κάνατε πρώτη φορά sex;

Πού κάνατε πρώτη φορά sex;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 41)
  • Σπίτι μου

    Ψήφοι: 6 14.6%
  • Σπίτι του/της

    Ψήφοι: 16 39.0%
  • Σπίτι φίλων

    Ψήφοι: 2 4.9%
  • Ξενοδοχείο - Camping

    Ψήφοι: 2 4.9%
  • Αυτοκίνητο

    Ψήφοι: 2 4.9%
  • Πλοίο

    Ψήφοι: 3 7.3%
  • Δάσος - πάρκο

    Ψήφοι: 2 4.9%
  • Θάλασσα - ακρογιαλιά

    Ψήφοι: 1 2.4%
  • Σχολείο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Τουαλέτα

    Ψήφοι: 2 4.9%
  • Οίκος ανοχής

    Ψήφοι: 4 9.8%
  • Αλλού (πού?)

    Ψήφοι: 1 2.4%

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
Το ερώτημα είναι απλό: Πού κάνατε για πρώτη φορά (ολοκληρωμένο) sex? (Δεν βρήκα παρόμοιο θέμα). Η ιδέα μου ήρθε από μια σχετική συζήτηση που είχα, καθώς ανακάλυψα ότι κάποιοι έκαναν ακόμα και σε απίθανα μέρη. (Ψήφισα την 1η επιλογή της δημοσκόπισης). Δυο λόγια παραπάνω από μια απλή ψήφο θα είχαν ενδιαφέρον...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Σπίτι του, πολύ μπαναλ σε σχέση με τις άλλες επιλογές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Κι εγώ...
Ψήφισα την 1η επιλογή της δημοσκόπισης
Αρκετά καλή σαν πρώτη φορά, χωρίς πόνους και τίποτα το διαφορετικό από τώρα, σε ό,τι αφορά την πράξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Στην παραλία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.


Στις επιλογές της δημοσκόπησης υπάρχει και η επιλογή "στην τουαλέτα" και κάποιος την τσέκαρε. Γνωρίζω (στην πραγματική ζωή) δύο άτομα (ένα αγόρι και άνα κορίτσι, άσχετα μεταξύ τους) που είχαν την πρώτη σεξουαλική επαφή τους σε δημόσια τουαλέτα, ο ένας σε club και η άλλη σε καφετέρια. Ίσως είμαι ...συντηρητικός, αλλά με απωθεί εντελώς-εντελώς ακόμα και θεωρητικά η ιδέα να έκανα κάτι τέτοιο "εκεί" και νομίζω ότι ούτε καν θα "μπορούσα" να το κάνω. Κάτι τόσο όμορφο (και μάλιστα για πρώτη φορά!), να γίνει μέσα στα σκατά (μεταφορικά και κυριολεκτικά). Πιστεύω ότι όσο και να ήμουν "αναμμένος" θα έψαχνα για άλλο χώρο (ή άλλη ...λύση). Αν έχω άδικο, πέστε μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.


Στις επιλογές της δημοσκόπησης υπάρχει και η επιλογή "στην τουαλέτα" και κάποιος την τσέκαρε. Γνωρίζω (στην πραγματική ζωή) δύο άτομα (ένα αγόρι και άνα κορίτσι, άσχετα μεταξύ τους) που είχαν την πρώτη σεξουαλική επαφή τους σε δημόσια τουαλέτα, ο ένας σε club και η άλλη σε καφετέρια. Ίσως είμαι ...συντηρητικός, αλλά με απωθεί εντελώς-εντελώς ακόμα και θεωρητικά η ιδέα να έκανα κάτι τέτοιο "εκεί" και νομίζω ότι ούτε καν θα "μπορούσα" να το κάνω. Κάτι τόσο όμορφο (και μάλιστα για πρώτη φορά!), να γίνει μέσα στα σκατά (μεταφορικά και κυριολεκτικά). Πιστεύω ότι όσο και να ήμουν "αναμμένος" θα έψαχνα για άλλο χώρο (ή άλλη ...λύση). Αν έχω άδικο, πέστε μου.

Δεν είσαι συντηρητικός, είσαι μερακλής σαν εμένα και όχι φαστφουντάς σαν κάτι ξαναμμένους αστροφορτίκουλες της κακιάς ώρας που επειδή τους κρέμονται τα κλαπατσίμπανα πρέπει να την πληρώσουν και οι τρύπες απ' τα τούβλα στις οικοδομές.

Είσαι μερακλής κι εσύ κι εγώ, γιατί αγαπάς τη γυναίκα σαν το καλό κόκκινο κρασί. Θα έπινες ποτέ κρασί δίπλα σε κοπριά αλόγου; Όχι! Γιατί να κάνεις έρωτα μέσα στα ούρα του Μήτσου του μπάρμαν;

Είσαι μερακλής κι εσυ κι εγώ γιατί τη γυναίκα πρέπει να τη φιλάς πενήντα φορές από τα μάγουλα ως τα δάχτυλα των ποδιών και πάλι προς τα πάνω, χαιδεύοντας κάθε εκατοστό του κορμιού της με τα χέρια σου και αφαιρώντας κάθε ίχνος ρούχου από πάνω της με τα δόντια σου. Αυτό θέλει ατμόσφαιρα. Αυτό θέλει κρεβάτι. Δε λύνεται με ένα "να σου μπήξω το γρύλλο" στα όρθια δίπλα στο στριφτό καφετί μεζέ του Μήτσου (γιάμι!:inlove:)

Είσαι μερακλής κι εσύ κι εγώ και πάνω απ όλα υπεύθυνος με την υγεία της κοπέλας σου γιατί τη γυναίκα πρέπει να προσέχεις με τι χέρια την αγγίζεις για να μην πάθει ουρολοίμωξη ή τίποτε χειρότερο με τα βρωμόχερα που ακούμπησαν στο δημόσιο τουλάτε. Ενώ στο σπιτάκι σου, πλένεις τα χεράκια σου, πλένει τη "λιλίκα" της και παίζετε ήσυχοι και δεν ταλαιπωρείται η γυναίκα ύστερα.


Και στην τελική ρε φίλε όταν βάζεις το σεξ και τα σκατά στο ίδιο δωμάτιο, αρχίζουν άθελά σου να γίνονται έννοιες ταυτόσημες.


Οι άντρες μετράγανε το καλό σεξ μια ζωή με το πόσο αργά τελειώσανε και έχασαν την ουσία του ότι καλό σεξ είναι να το κάνεις με στυλ και ατμόσφαιρα για να να το χεις να το θυμάσαι μετά. Τι λέμε τώρα, γυναίκα της ζωής σου και να της κάνεις έρωτα σε δημόσιο ουρητήριο; Το συζητάμε ακόμα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλα, πειτε το αυτο σε ενα δεκατετραχρονο.... :P

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Σπίτι του, έλειπαν οι γονείς του και πήγαμε να δούμε ταινία...(και καλά) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Σπίτι της...
Είχανε πάει οι γονείς της στην Πέγκυ Ζήνα και βρήκαμε ευκαιρία,κρυφά,να "ολοκληρώσουμε την σχέση μας" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Σπίτι της...
Είχανε πάει οι γονείς της στην Πέγκυ Ζήνα και βρήκαμε ευκαιρία,κρυφά,να "ολοκληρώσουμε την σχέση μας" :P


παντα το έλεγα πως αυτή η λαϊκοπόπ μουσική
εξωθεί τη νεολαία σε ηθικό εκμαυλισμό
και την κοινωνία σε αποσάθρωση :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Στο υπογειο του σπιτιου της με τους γονεις απο πανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isom1312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Public Relations και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Στο υπογειο του σπιτιου της με τους γονεις απο πανω

:confused::confused::confused:Μεχρι να συνειδητοποιησω τι εγραψες ειχα μεινει λιγο:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top