Κατοικία - Εργασία - Οικονομία: μία αρχιτεκτονική πρόκληση μόνον;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ωστόσο, Κουέ, θα ήθελες να δουλεύεις μόνιμα ή πολύ μακροπρόθεσμα μόνο από το σπίτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δεν μπορώ να πω με σιγουριά καθ ότι δεν το έχω ζήσει κι ίσως να μην είναι τα πράγματα όπως τα φαντάζομαι
Αν πάντως είναι όπως τα έχω στο μυαλό μου, τότε μόνιμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
ΠΟΛΥ ενδιαφέρον...
Αν εφαρμοστεί σωστά και δεν απομονωθούν κάποια άτομα, θα οδηγήσει σε μάλλον θετικά φαινόμενα.

Μέχρι του σημείου, που θα πρότεινα στο σημερινό Πρωθυπουργό της χώρας, ως κατ' εξοχήν εισηγητή της "πράσινης οικονομίας", να προχωρήσει επιδοματικά στην εκμαίευσή τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top