Προτάσεις για αγορά νέου υπολογιστή!

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
windows 7 64 bit!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ο δισκος μου,,παει για φουντο απο οτι βλεπω..παρουσιασε ενα κατεστραμμενο αρχειο..μετα απο ολα τα υπολοιπα προβληματα..

να τον γυρισω στο eshop ..
επειδη δεν μου εχει ξανατυχει..αν δεν εχει κλαταρει καθαρα,,δεν τον παιρνουν πισω?
μπορουν να τον αντιγραψουν στο νεο δισκο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Όταν πάω τον κέρσορα κάτω στη μπαταρία λέει ''εξετάστε το ενδεχόμενο αντικατάστασης της μπαταρίας''.
Φυσικά την μπαταρία μου τη μάμησα ( :P ) καθώς έχω μπαταρία και ρεύμα μαζί. Ειδικά τελευταία που βγάζω κατά διαστήματα το ρεύμα για να κάνει κανέναν σωστό κύκλο βλέπω ότι τα έχει παίξει.
Γιατί μου λέει αυτό με την μπαταρία; Και το άλλο μου laptop έτσι το έχω και αν και το έχω χρόνια δεν είπε κάτι τέτοιο.
Επίσης, είμαι εντός εγγύησης, δεν έκλεισε χρόνο και αν θυμάμαι καλά η εγγύηση είναι για 2 χρόνια.
Είναι δικό μου λάθος και δε με καλύπτει η εγγύηση για τυχόν αλλαγή της μπαταρίας; (Πείτε όχι :angel: )

Έντιτ: βρήκα αυτό https://windows.microsoft.com/el-GR/windows7/consider-replacing-your-battery
Θα με καλύψει αφού είναι <έτος, έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
και γω,,εχω ενα παλιο λαπτοπ..που η μπαταρια εχει χαλασει,,γιατι το λειτουργω με μπριζα..

αλλα αν του βγαλω την μπαταρια,,δεν παιρνει ρευμα ουτε απο την μπριζα..:P

λετε να κανει κανενα μπουμ η μπαταρια?μπορω να την παρακαμψω?να την βγαλω?
ενα acer travelmate
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Έβαλα στο hotmail να δέχομαι τα μηνύματα από το gmail και μετά μου έβγαλε μία επιλογή και καλά ασφαλείας (κάτι με http νομίζω ήταν) και από εκείνη την ώρα η διεύθυνση του hotmail μου εμφανίζεται κάπως έτσι...
View attachment 35289

και επίσης από το messenger φαίνονται τα μηνύματα αδιάβαστα ενώ όλα είναι διαβασμένα... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έβαλα στο hotmail να δέχομαι τα μηνύματα από το gmail και μετά μου έβγαλε μία επιλογή και καλά ασφαλείας (κάτι με http νομίζω ήταν) και από εκείνη την ώρα η διεύθυνση του hotmail μου εμφανίζεται κάπως έτσι...
View attachment 35289

και επίσης από το messenger φαίνονται τα μηνύματα αδιάβαστα ενώ όλα είναι διαβασμένα... :confused:
Τι browser είναι τούτος; Opera; Έχει να κάνει νομίζω με το ότι δεν είναι verified το Certificate της google, δεν νομίζω ότι πρέπει να σ' απασχολεί.

Καλά κι εσύ στέλνεις το gmail στο hotmail; :confused:
Ο υπόλοιπος κόσμος το κάνει ανάποδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τι browser είναι τούτος; Opera; Έχει να κάνει νομίζω με το ότι δεν είναι verified το Certificate της google, δεν νομίζω ότι πρέπει να σ' απασχολεί.

Καλά κι εσύ στέλνεις το gmail στο hotmail; :confused:
Ο υπόλοιπος κόσμος το κάνει ανάποδα.

google chrome είναι...

Δεν με νοιάζει τι κάνει ο υπόλοιπος κόσμος :P :worry:

Άρα το αφήνω όπως είναι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Άρα το αφήνω όπως είναι;;
Σου δουλεύει; Αφού σου δουλεύει, τ' αφήνεις όπως είναι.

Ερώτηση, επειδή δεν γνωρίζω πώς δουλεύει ο chrome: σου βγάζει το ίδιο άμα μπεις φερ' ειπείν κι εδώ;
Αν ναι, τότε μην ανησυχείς. Ο λόγος είναι καθαρά ... γραφειοκρατικός (το certificate δεν είναι signed από κάποιον "μεγάλο" φορέα, φερ' ειπείν την VeriSign).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Σου δουλεύει; Αφού σου δουλεύει, τ' αφήνεις όπως είναι.

Ερώτηση, επειδή δεν γνωρίζω πώς δουλεύει ο chrome: σου βγάζει το ίδιο άμα μπεις φερ' ειπείν κι εδώ;

Το μόνο που με ενοχλεί είναι ότι φαίνονται αδιάβαστα στο messenger. Για αυτό τι μπορώ να κάνω;

Μπήκα σε αυτό και μου εμφάνισε αυτό...
View attachment 35293
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Μη σκας, τα κάνει αυτά ο Chrome σε πολλές σελίδες. Δεν παίζει πρόβλημα ασφάλειας δηλαδή, standard.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μη σκας, τα κάνει αυτά ο Chrome σε πολλές σελίδες. Δεν παίζει πρόβλημα ασφάλειας δηλαδή, standard.
Αυτό ακριβώς. Είναι τελείως "γραφειοκρατικό" το θέμα. Απλά σε προειδοποιεί ότι δεν έχει ελεγχθεί αυτό το πιστοποιητικό από κανέναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Γιατί δεν μπορώ να κάνω αίτηση παιχνιδιού στον Windows live Messenger 2011;

Μου βγάζει "Η σελίδα αυτή, δεν μπορεί να εμφανιστεί" (ή κάτι τέτοιο), όταν πατάω στο κουμπί των παιχνιδιών

:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
Γιατί δεν μπορώ να κάνω αίτηση παιχνιδιού στον Windows live Messenger 2011;

Μου βγάζει "Η σελίδα αυτή, δεν μπορεί να εμφανιστεί" (ή κάτι τέτοιο), όταν πατάω στο κουμπί των παιχνιδιών

:/:

και εγω το ιδιο ακριβως προβλημα εχω:eek::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Και εγω.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Ναι, και σε εμένα εμφνίζεται αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Το πρόβλημα λύθηκε:)

Ήδη, από εχτές το μεσημέρι μπορώ να στέλνω αιτήματα παιχνιδιών::D (μήπως συνδέεται με το black-out του skype;:hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikmil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
θέλω να μορφοποιήση μία συγγεκριμένη εγγραφή στο access και όταν πάω πχ.να του αλλάξω χρώμα αλλάζει το χρώμα σε όλες τις εγγραφές του πίνακα..μήπωσ έχει δώσει κανεισ ECDL η μήπωσ έχει υπόψιν του τι πρέπει να κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τι office εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top