Γραφικός χαρακτήρας

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πως μπορειτε ολοι να εχετε σταθερο χαρακτηρα κι εγω οχι???:confused:

Ούτε εγώ έχω, αν δεις σε προηγούμενη σελίδα έχω δύο που δεν έχουν καμία σχέση ο ένας με τον άλλον.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeitApoel

Νεοφερμένος

Η KeitApoel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Θέλω και εγώ ανάλυση παιδιά, αυτά τα γράμματα ειναι κάπως τα βιαστικά μου έχω και εκεινά που γράφω με την ησυχία μου έχει καμία σχέση ? :) ευχαριστώ:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 1415672_10202458890384403_1372346715_n.jpg
    1415672_10202458890384403_1372346715_n.jpg
    115.4 KB · Εμφανίσεις: 232
  • 1462059_10202458728780363_1717566596_n.jpg
    1462059_10202458728780363_1717566596_n.jpg
    161.1 KB · Εμφανίσεις: 261

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Το τελευταίο χρόνικο διάσημα έχω αλλάξει το πως κάνω το σ μου, το δ μου το η μου και το ς μου. Και το χω κανει με τέτοιο τροπο ώστε να γράφω γρηγορότερα και να μην καταλαβαινει κανεις τίποτα φυσικά!
image.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
1534694_10201136417756565_1995067217_o.jpg
1597046_10201136418276578_386200974_o.jpg

Να και τα δικά μου. :P Γενικά ακούω κακά σχόλια για αυτά.

Υ.Γ Αν παρατηρήσετε το "κ" το κάνω με 2 τρόπους.Ασυναίσθητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Να και τα δικά μου γράμματα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • IMG_20140112_142900.jpg
    IMG_20140112_142900.jpg
    1.2 MB · Εμφανίσεις: 302

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@Εmilouko
+1 :D
Μου θυμίζουν κάπως τα γράμματα της αδελφής μου. :redface:

@Gate4
Ωραία γράμματα! Eίναι "εμφάνιση". Νταξ το ξέρω. Τραγική παρατήρηση! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα γαμώτο και το κοιτούσα το βιβλίο :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χαχαχα θα ανεβάσω και τα δικά μου να σας θαμπώσω 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
View attachment 55834
View attachment 55835

Να και τα δικά μου. :P Γενικά ακούω κακά σχόλια για αυτά.

Υ.Γ Αν παρατηρήσετε το "κ" το κάνω με 2 τρόπους.Ασυναίσθητα.

Καλά είναι τα γράμματά σου καλέ. Που να δεις τα δικά μου. Και είμαι σίγουρη ότι τα κακά σχόλια που ακούς δεν είναι τίποτα μπροστά σ'αυτά που λένε σ' εμένα.:P

Κάποια στιγμή ίσως βάλω και εγώ κανένα κείμενο να δείτε το γραφικό μου χαρακτήρα.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Ασχετη παρατηρηση: Γιατι όλοι ανεβάζετε φυσική, χημεία, βιολογια e cosi via..?? Χαθηκε να ανεβάσετε κανέναν Λειβαδίτη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ασχετη παρατηρηση: Γιατι όλοι ανεβάζετε φυσική, χημεία, βιολογια e cosi via..?? Χαθηκε να ανεβάσετε κανέναν Λειβαδίτη??
Αυτά μας είναι πρόχειρα φέτος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Σημειώσεις Λατινικών... (ο δικός μου γραφικός χαρακτήρας)
fwfwfw.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akatanomasty

Νεοφερμένος

Η Akatanomasty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Σημειώσεις Λατινικών... (ο δικός μου γραφικός χαρακτήρας)
View attachment 56932

Έτσι να μαζευόμαστε κι εμείς!:clapup:
Θα ορκιζόμουν ότι είναι της κολλητής μου αλλά αυτή είναι θετική...τρομακτικό.....

(ρε Ε______ , μήπως είσαι και μου το κρύβεις?? )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Έτσι να μαζευόμαστε κι εμείς!:clapup:
Θα ορκιζόμουν ότι είναι της κολλητής μου αλλά αυτή είναι θετική...τρομακτικό.....

(ρε Ε______ , μήπως είσαι και μου το κρύβεις?? )

Χαχαχαχαχα όχι δεν είμαι η Ε______ :P Τόσο μεγάλη ομοιότητα; Ίσως στους ελληνικούς χαρακτήρες να διαφέρουμε κάπως! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hodor

Νεοφερμένος

Ο Hodor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 101 μηνύματα.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Εμένα τα δικά μου δεν τα λες τέλεια αλλά τουλάχιστον είναι ευανάγνωστα.
Τώρα πώς γίνεται και αλλάζει ο τρόπος γραφής μου στα αγγλικά δεν μπορώ να το καταλάβω.
Όποιος γνωρίζει ας κάνει μια ψυχανάλυση να δω τι θα πετύχει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSC_0345.jpg
    DSC_0345.jpg
    670.5 KB · Εμφανίσεις: 282
  • DSC_0346.jpg
    DSC_0346.jpg
    695.1 KB · Εμφανίσεις: 267

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Για ποιο λόγο γράφετε με μεγάλου μεγέθους γραμματοσειρά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Kαλά,ίσως να υπερβάλω λίγο, αλλά από τότε έχω να γράψω μεγάλο κείμενο :spasiklas:
Έκανα πολύ ωραία γράμματα, πιο ωραία από αυτά που βλέπετε! :slourp:
(Έχω ακούσει ότι τα μεγάλα,στρογγυλά γράμματα δείχνουν εγωισμό, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει..!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • IMG_0638.JPG
    IMG_0638.JPG
    60.3 KB · Εμφανίσεις: 226

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Βάσια πρέπει να είσαι πολύ συναισθηματική κοπέλα, ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Για ποιο λόγο γράφετε με μεγάλου μεγέθους γραμματοσειρά; :P

Τα δικά σου ψιψιρολια να φανταστώ ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top