Προτάσεις για αγορά νέου υπολογιστή!

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Ναι, djohn, θα το κάνω και θα σου πω. Τώρα κατεβάζω κάτι και θα το κανω όταν τελειωσει.
Σ' ευχαριστώ πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κι εμένα το παθαίνει αυτό.Για λίγο είναι άσπρη και μετά επανέρχεται.Είναι κακό ρε john pcάκια :p να το ψάξω δηλαδής?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Κι εμένα το παθαίνει αυτό.Για λίγο είναι άσπρη και μετά επανέρχεται.Είναι κακό ρε john pcάκια :p να το ψάξω δηλαδής?

Τσου, όχι, μη μασάς, αν μετά ανοίγει κανονικά τότε είσαι οκ

Σε περίπτωση που κολλάει στην άσπρη οθόνη υπαρχει θέμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Επίσης υπάρχει και το Partition Magic της Norton!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Και μέσα από τα windows κάνεις.Επίσης το λειτουργικό που θα βάλεις θα έχει δικό του ενσωματωμένο στην εγκατάσταση λογικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Nα'σαι καλά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antreas95

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
τι είναι το------>partitions
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Έχω xp Ελληνική έκδοση μπορώ να βάλω media player στα Αγγλικά? :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Νομίζω πως ναι. Φτάνει βέβαια να χεις αυθεντικά χρ, γιατί θέλει authentication.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Έχω και εγώ ένα θεματάκι, έχω windows xp pro sp3 και αντιμετωπίζω το εξής.
Μερικά από τα dvd με διαφορά πράγματα που έχω, ορισμένες φορές όταν πάει να τα διαβάσει και από τα 2 drives σκαλώνει το σύστημα και επανέρχεται μόνο με ρεσέτ.
Τα ντίβιντι αυτά μπορώ κανονικότατα να τα δω σε άλλα πισί.

Έχει κανείς καμία ιδέα;

Να κάνω fir. update στα drives;
Ουδείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Να κάνω fir. update στα drives;
To firmware update ίσως βοηθήσει αν έχεις καλές συσκευές,αλλά μην το δένεις και κόμπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
To firmware update ίσως βοηθήσει αν έχεις καλές συσκευές,αλλά μην το δένεις και κόμπο.
Kαμία άλλη λύση;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι η ασχετη?! :redface:

Μονιμως εχω το λαπ μου συνδεδεμενο με το καλωδιο της μπαταριας και τωρα τελευταια, εαν καποια στιγμη δεν κανει καλη επαφη ή το αφαιρεσω, η φωτεινοτητα της οθονης μειωνεται δραματικα..

.Γιατι αυτο?! :confused: Το εχω διαλυσει, ε?!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι η ασχετη?! :redface:

Μονιμως εχω το λαπ μου συνδεδεμενο με το καλωδιο της μπαταριας και τωρα τελευταια, εαν καποια στιγμη δεν κανει καλη επαφη ή το αφαιρεσω, η φωτεινοτητα της οθονης μειωνεται δραματικα..

.Γιατι αυτο?! :confused: Το εχω διαλυσει, ε?!:worry:
Καμία σχέση.
Αυτό έχει να κάνει με τις ρυθμίσεις ενέργειας και μόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Nα κανω και εγω μια ερωτηση..

Εχω ενα σταθερο υπολογιστη εδω και 3.5 χρονια..Περσι εβγαζε παρα πολυ θορυβο,οποτε ηρθε ενας γνωστος μου το καθαρισε τελεια απο μεσα(ηταν φουλ στη σκονη) και μου εβαλε ενα εξτρα ανεμιστερακι..

Εδω και κανα 1.5 μηνα κανει παλι παρα πολυ θορυβο..Προχθες το ανοιξα το καθαρισα καλα και ελεγξα οτι τα ανεμιστηρια δεν βρισκουν πουθενα..

Μολις το ανοιξα για κανα 20λεπτο δεν εκανε πολυ θορυβο,αλλα μετα ξαναξεκινησε..

Καμια ιδεα του τι μπορει να φταει ή τι μπορω να κανω εγω σαν ασχετος για να σταματησει να μου ζαλιζει το μυαλο?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καμία σχέση.
Αυτό έχει να κάνει με τις ρυθμίσεις ενέργειας και μόνο.

Σε ποιες ρυθμισεις καλε αναφερεσαι?! Δεν εχω αλλαξει κατι...
Και ανεφερα οτι οταν αφαιρω το καλωδιο ή δεν κανει καλη επαφη, η φωτεινοτητα μειωνεται!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Nα κανω και εγω μια ερωτηση..

Εχω ενα σταθερο υπολογιστη εδω και 3.5 χρονια..Περσι εβγαζε παρα πολυ θορυβο,οποτε ηρθε ενας γνωστος μου το καθαρισε τελεια απο μεσα(ηταν φουλ στη σκονη) και μου εβαλε ενα εξτρα ανεμιστερακι..

Εδω και κανα 1.5 μηνα κανει παλι παρα πολυ θορυβο..Προχθες το ανοιξα το καθαρισα καλα και ελεγξα οτι τα ανεμιστηρια δεν βρισκουν πουθενα..

Μολις το ανοιξα για κανα 20λεπτο δεν εκανε πολυ θορυβο,αλλα μετα ξαναξεκινησε..

Καμια ιδεα του τι μπορει να φταει ή τι μπορω να κανω εγω σαν ασχετος για να σταματησει να μου ζαλιζει το μυαλο?:D
Ίσως ο ανεμιστήρας που κάνει τον θόρυβο λειτουργεί με θερμοστάτη οπότε ξεκίνησε αργότερα,και χρειάζεται αλλαγή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καμια ιδεα του τι μπορει να φταει ή τι μπορω να κανω εγω σαν ασχετος για να σταματησει να μου ζαλιζει το μυαλο?:D

Αμε! ;)
Πεταξε το απο τη βεραντα! :D
Θα εκτονωθεις κιολας!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.


Σε ποιες ρυθμισεις καλε αναφερεσαι?! Δεν εχω αλλαξει κατι...
Και ανεφερα οτι οταν αφαιρω το καλωδιο ή δεν κανει καλη επαφη, η φωτεινοτητα μειωνεται!!!
Θέλεις να πεις ότι την μπαταρία την έχεις μόνιμα πάνω;
Τι λειτουργικό έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Θέλεις να πεις ότι την μπαταρία την έχεις μόνιμα πάνω;
Τι λειτουργικό έχεις;

Ρε παιδι μου, επειδη καθε 1 1/2 ωρα αποφορτιζεται η μπαταρια, το καλωδιο για να φορτισει το εχω μονιμα συνδεδεμενο...(τι στο καλο, μηπως αλλιως λεγεται και λεω βλακειες?! :confused:)
Microsoft Windows εχω. Τι σχεση εχει αυτο?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top