Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Κούκου-Βάγια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.
ωραια τα μακρια παλτο...αν σας αρεσουν να τα βαζετε ασχετα με το αν σας πανε οι αν ειναι στη μοδα...βεβαια εμενα μου ειχαν πει οτι με κοντενει(1,70 ειμαι) 0.ο
πλεον δεν εχω μακρυ παλτο εχω αυτο το κλασσικο λαδι μπουφαν που το χουν ολες πλεον...αλλα οταν δε βαζω αυτο φοραω μακρια ζακετα κατω απο γονατο κ δρματινο απο πανω αυτο πιστευω δεν κοβει τοσο υψος οσο το παλτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ! :-)

Εγώ, δυστυχώς, ακόμη δεν έχω ξεπεράσει το "και πώς θα φανεί αν το φορέσω;". Γι' αυτό έχω ενδοιασμούς.
Με ψηλό μ' αρέσει πάρα πολύ και δε νομίζω ότι φαίνεται άσχημα. Αν θέλω να το βάλω με χαμηλό παπούτσι δεν είμαι σίγουρη. Μου άρεσε κι αυτό που ανέβασε η Nelliel και η αλήθεια είναι, έτσι όπως το βλέπω, ότι αν το κόντυνα, το συγκεκριμένο που έχω στο μυαλό μου, έτσι θα φαινόταν από κάτω.
Νομίζω είμαστε εντάξει!!!

ωραια τα μακρια παλτο...αν σας αρεσουν να τα βαζετε ασχετα με το αν σας πανε οι αν ειναι στη μοδα...βεβαια εμενα μου ειχαν πει οτι με κοντενει(1,70 ειμαι) 0.ο
πλεον δεν εχω μακρυ παλτο εχω αυτο το κλασσικο λαδι μπουφαν που το χουν ολες πλεον...αλλα οταν δε βαζω αυτο φοραω μακρια ζακετα κατω απο γονατο κ δρματινο απο πανω αυτο πιστευω δεν κοβει τοσο υψος οσο το παλτο
Ααα μακριά ζακέτα φοράω ως λίγο πιο πάνω από τον αστράγαλο και μ' αρέσει πολύ. Αυτό δεν το αλλάζω με τίποτα όπως κι αν φαίνεται!!! Το παλτό με ανησυχούσε λίγο γιατί είναι πιο χοντρό και όπως και να 'χει φαίνεται διαφορετικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Βρήκα ένα κι έχω τρελαθεί. Είναι έτσι μάλλινο, μακρύ -έρχεται μέχρι περίπου πάνω από τον αστράγαλο- πιο στενό στη μέση και ανοίγει κάτω, σε γκρι σκούρο και τέλεια ζεστό!
Το θέμα μου είναι ότι, με ύψος λίγο πιο κάτω από 1,60, δε ξέρω πόσο ωραία θα φαίνεται. Το σκέφτομαι με ψηλό παπούτσι και μέχρι τώρα έχω ακούσει θετικά σχόλια. Δε ξέρω πόσο άνετα θα νιώθω να το φοράω κι αν το κοντύνω φοβάμαι ότι θα χαλάσει.
Κι όμως, θα μπορούσες το συγκεκριμένο παλτό να το κοντύνεις, ώστε να φθάνει λίγο πιο κάτω από τη μέση της γάμπας. Θα σε κολακεύει περισσότερο.
Εννοείται οτι το φλατ παπούτσι είναι απαγορευτικό (όχι μόνο λόγω ύψους, αλλά και το στιλ του παλτού είναι τέτοιο).
Με μπότες ή μποτίνια με τακούνι (χοντρό, ή και λεπτό -για πιο σικάτη εμφάνιση), θα δείχνει τέλειο!
Μη νομίζεις, κι εγώ 1.60 είμαι, αλλά όταν φόρεσα ένα παλιό μεσάτο μαύρο μακρύ παλτό με πέτα, με μπότες και το συνδύασα μάλιστα με ένα βυσσυνί boho καπέλο, όπως αυτό,
το αποτέλεσμα ήταν άκρως ικανοποιητικό.

Γενικά θα συνιστούσα να μην κολλάμε τόσο στους παλιούς κανόνες. Η μόδα αλλάζει, τα στιλ αλλάζουν, πλέον πολλά outfit που δεν θα διανοείτο κανείς να δοκιμάσει παλιότερα, τώρα έρχονται να μας ξαφνιάσουν ευχάριστα.
Με βασικό πρώτο κανόνα: να μπορούμε να το υποστηρίξουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
ωραια τα μακρια παλτο...αν σας αρεσουν να τα βαζετε ασχετα με το αν σας πανε οι αν ειναι στη μοδα...βεβαια εμενα μου ειχαν πει οτι με κοντενει(1,70 ειμαι) 0.ο
πλεον δεν εχω μακρυ παλτο εχω αυτο το κλασσικο λαδι μπουφαν που το χουν ολες πλεον...αλλα οταν δε βαζω αυτο φοραω μακρια ζακετα κατω απο γονατο κ δρματινο απο πανω αυτο πιστευω δεν κοβει τοσο υψος οσο το παλτο

1,70 είσαι ψηλή για γυναίκα.
Κορίτσια, φορέστε ό,τι θέλετε. Σημασία δεν έχει το ύψος και το βάρος, αλλά πόσο ωραία νιώθουμε με τον εαυτό μας. Αν εμείς μπορούμε να υποστηρίξουμε αυτό που φοράμε, κανενας δεν θα διατυπώσει αρκετά σχόλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
1,70 είσαι ψηλή για γυναίκα.
Κορίτσια, φορέστε ό,τι θέλετε. Σημασία δεν έχει το ύψος και το βάρος, αλλά πόσο ωραία νιώθουμε με τον εαυτό μας. Αν εμείς μπορούμε να υποστηρίξουμε αυτό που φοράμε, κανενας δεν θα διατυπώσει αρκετά σχόλια.


Και να διατυπώσουν, δεν θα πρεπει να μας νοιάζει. Υπαρχουν πολλοι κομπλεξικοί που ζηλεύουν οταν ο άλλος νιώθει άνετα με το σώμα του και τα ρούχα του. Το θεμα ειναι να νιώθουμε εμεις καλα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Η μαγική λέξη είναι να σε κολακεύει αυτό που φοράς όπως είπε η Τέσα. Γιατί να είναι η άλλη 100 κιλά και βγαίνει με μισό μπλουζάκι και κολάν όχι μόνο δεν την κολακεύει αλλά φαίνεται άσχημα. Μη με φάτε για ρατσίστρια και περίεργη αλλά ανάλογα με το σώμα μας κάποια ρούχα μας πάνε και άλλα όχι. :P Btw για το παλτό που λέγατε δεν με αρέσει τόσο μακρύ το προτιμώ μέχρι το ύψος που είναι το γόνατο. Αλλά αν μπορείς να το υποστηρίξεις που είπε και η αλκυνόη ωραίο θα φαίνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Και να διατυπώσουν, δεν θα πρεπει να μας νοιάζει. Υπαρχουν πολλοι κομπλεξικοί που ζηλεύουν οταν ο άλλος νιώθει άνετα με το σώμα του και τα ρούχα του. Το θεμα ειναι να νιώθουμε εμεις καλα ;)
Σ' αυτό έχεις δίκιο. Εμένα όλοι μου λένε ότι δεν μου πηγαίνουν οι μακριές στενές φούστες, γιατί τάχα με κάνουν σαν σκουπόξυλο. Εμένα όμως μου αρέσουν επάνω μου κι έχω δύο τέτοιες.

Btw για το παλτό που λέγατε δεν με αρέσει τόσο μακρύ το προτιμώ μέχρι το ύψος που είναι το γόνατο. Αλλά αν μπορείς να το υποστηρίξεις που είπε και η αλκυνόη ωραίο θα φαίνεται!
Πράγματι, είναι γεγονός ότι δεν βολεύει ιδιαίτερα το πολύ μακρύ παλτό. Είναι για λίγες ώρες.:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Σ' αυτό έχεις δίκιο. Εμένα όλοι μου λένε ότι δεν μου πηγαίνουν οι μακριές στενές φούστες, γιατί τάχα με κάνουν σαν σκουπόξυλο. Εμένα όμως μου αρέσουν επάνω μου κι έχω δύο τέτοιες.


Πράγματι, είναι γεγονός ότι δεν βολεύει ιδιαίτερα το πολύ μακρύ παλτό. Είναι για λίγες ώρες.:eek:

Αν εσενα σου αρεσουν και νιωθεις καλα,μην ακους κανεναν. Μπορει καποιοι να εχουν κακη προθεση κιολας και να ζηλευουν επειδη εισαι ψηλη και αδυνατη (εξ ου και το σκουποξυλο :whistle: )
Το τοσο μακρυ παλτο μου βγαζει κατι βρετανικο :P Aν το υποστηριζεις σαν στυλακι τοτε οκ, εγω προσωπικα δεν θα το φορουσα. Γενικα μ'αρεσουν και τα πιο μακρια μπουφαν και οι ζακετες, αν και δεν ειμαι ουτε 1,60 :redface: Και πολλοι λενε οτι δεν πηγαινουν οι μακριες ζακετες στις κοντες, οι μακριες φουστες κτλ αλλα αν βρω κατι που μ'αρεσει, το φοραω. Με ψηλο παπουτσι κιολας δειχνει μια χαρα. Ας πουμε, το φθινοπωρο αγορασα αυτο το παλτο

Ναι, το εχω κοντυνει λιγο :P αλλα ακομα μου φτανει λιγο πιο κατω απο το γονατο και δεν με πειραζει καθολου, αυτο ειναι το στυλ του ετσι και αλλιως. (Το συγκεκριμενο παλτο ειναι προς το κιτρινο, oχι καφε οπως φαινεται, και με τζιν φορεμα ή παντελονι απο μεσα ειναι υπεροχο :inlove: )
Τα μπουφαν θελω παντα να μου φτανουν λιγο πιο κατω απο τη μεση, για να με ζεσταινουν κιολας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κούκου-Βάγια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.
Για τα μαυρα καλσον ποια προτιματε?οπακ(δε φενεται καθολου ποδι ειναι σα κολαν)
η τα κλασικα
που παρολο που ειναι μαυρα φενεται κ το δερμα απο μεσα...
Θα φενοταν πολυ ασεμνο αν πηγαινα σχολη με το κλασικο κασον το μαυρο κ με ενα φοραμα απο πανς η καποιο σορτσακι κ μια απλη μπλουζα?Εχω καποιους ενδιασμους για το απλο καλσον στο να το βαλω το πρωι γιατι σπανια το βλεπω σε αλλες φορεμενο ισως παραπεμπει σε κατι ποιο βραδινο...Τα οπακ δεν μ αρεσουν ιδιαιτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Για τα μαυρα καλσον ποια προτιματε?οπακ(δε φενεται καθολου ποδι ειναι σα κολαν)
η τα κλασικα
που παρολο που ειναι μαυρα φενεται κ το δερμα απο μεσα...
Θα φενοταν πολυ ασεμνο αν πηγαινα σχολη με το κλασικο κασον το μαυρο κ με ενα φοραμα απο πανς η καποιο σορτσακι κ μια απλη μπλουζα?Εχω καποιους ενδιασμους για το απλο καλσον στο να το βαλω το πρωι γιατι σπανια το βλεπω σε αλλες φορεμενο ισως παραπεμπει σε κατι ποιο βραδινο...Τα οπακ δεν μ αρεσουν ιδιαιτερα...
Eμένα μ'αρεσει το πιο σκουρο πιο πολυ, το πρώτο δηλαδη.
Aσεμνο; :worry: Γιατι να φανει ασεμνο? Εγω φοραω κυριως καλσον με σορτσακια ή ακομα και φουστες ή φορεματα στη σχολη. Γενικα πολλα κοριτσια ντυνονται ετσι σε εμας οποτε δεν φαινεται περιεργο αν πας ντυμενη έτσι ή ακομα και να ντυθεις πιο καλα μερικές φορες. Εχει να κανει με το dress code της σχολης σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κούκου-Βάγια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.
Eμένα μ'αρεσει το πιο σκουρο πιο πολυ, το πρώτο δηλαδη.
Aσεμνο; :worry: Γιατι να φανει ασεμνο? Εγω φοραω κυριως καλσον με σορτσακια ή ακομα και φουστες ή φορεματα στη σχολη. Γενικα πολλα κοριτσια ντυνονται ετσι σε εμας οποτε δεν φαινεται περιεργο αν πας ντυμενη έτσι ή ακομα και να ντυθεις πιο καλα μερικές φορες. Εχει να κανει με το dress code της σχολης σου :P

] ειχα παει ετσι μια φορα κ με κοιταζαν καπως περιεργα κ λεω θα με κοιτανε γιατι εχω εξω τα ποδια και θα δειχνει υπερβολικο το φοραγα με κακονικο καλσον οχι οπακ εκτος κ αν με κοιταγαν γιατι ημουν χαλια ντυμενη :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Για τα μαυρα καλσον ποια προτιματε?οπακ(δε φενεται καθολου ποδι ειναι σα κολαν)
η τα κλασικα .
Καρδούλα μου, για το χειμώνα είναι καλύτερα τα opac. Δεν στερούνται κομψότητας. Εξάλλου υπάρχουν και διάφορα σχέδια σε μαύρο. Τα κλασικά είναι απαγορευτικά με τέτοιο κρύο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Opac το πρωί, κλασικά διάφανα το βράδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Opac το πρωί, κλασικά διάφανα το βράδυ.

Αυτός είναι ο ιδανικός συνδυασμός!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
ωραια τα μακρια παλτο...αν σας αρεσουν να τα βαζετε ασχετα με το αν σας πανε οι αν ειναι στη μοδα...βεβαια εμενα μου ειχαν πει οτι με κοντενει(1,70 ειμαι) 0.ο
πλεον δεν εχω μακρυ παλτο εχω αυτο το κλασσικο λαδι μπουφαν που το χουν ολες πλεον...αλλα οταν δε βαζω αυτο φοραω μακρια ζακετα κατω απο γονατο κ δρματινο απο πανω αυτο πιστευω δεν κοβει τοσο υψος οσο το παλτο

170 και εγω και ενιωθα να με κοντενει ακομα και αυτο που ειναι μεχρι την μεση της γαμπας. Τελικα κατεληξα σε ενα μολις κατω απο το γονατο. Προσωπικα το μακρυ παλτο το θεωρω απαγορευτικο στις κοντες και τις παχουλες (ειδικα αυτες που εχουν ολο το λιπος στην μεση και δεν διακρινεις μεση). Δεν εχει να κανει με μοδα και τασεις, αλλα με το πως φαινεται πανω στο σωμα.

Καρδούλα μου, για το χειμώνα είναι καλύτερα τα opac. Δεν στερούνται κομψότητας. Εξάλλου υπάρχουν και διάφορα σχέδια σε μαύρο. Τα κλασικά είναι απαγορευτικά με τέτοιο κρύο.

Εγω φοραω τα κλασσικα στην δουλεια, ακομα και οταν εξω εχει -8 :P Τα συνδιαζω ομως σχεδον παντα με μποτα ή μποτινια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SkyBlu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SkyBlu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Το opac τι σημαίνει; Είναι κάποια συγκεκριμένη ορολογία; Δεν είναι απλά τα μαύρα καλσόν 90 den;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας. Έχει γράψει 645 μηνύματα.

Κούκου-Βάγια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.
Το opac τι σημαίνει; Είναι κάποια συγκεκριμένη ορολογία; Δεν είναι απλά τα μαύρα καλσόν 90 den;

οπακ σημαινει αδιαφανης...δε ξερω μπορει να ειναι ιδιο με τα μαυρα καλσον 90 den...
βασικα χωρις να μαι κ σιγουρη νομιζω τα οπακ ειναι ματ χρωμα ενω τα 90 den εχουν μια γυαλαδα μεσα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
έτοιμος είμαι :D

Nike LunarEpic Flyknit

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,798 μηνύματα.
Παιδια, εχω μια ταση να ντυνομαι μονο με τζιν (γενικος μου αρεσουν{εχω 2-3}), αλλα το ερωτημα ειναι το εξης :φενεσαι βαρετος φοροντας συνεχεια τζιν?? Μηπως να το επαγα μερικες φορεσ φοροντας φορμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top