Το πρώτο σας φιλί

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Aχ,ωραίες στιγμές... Μου έχει λείψει αυτή η αμηχανία,η ντροπή,το αγχος....
χαχα εσυ ησουν απο τις τυχερες! εγω που το εκανα για πειραματικους λογους και ηταν και χαλια τι να πω...:P
(θυμαμαι το πρωτο πραγμα που εκανα μετα ηταν να παρω τηλεφωνο την κολλητη μου (κλασικα) να της πω το νεο, και οτι τελικα εμοιαζε σα να εχεις στο στομα ....βεντουζα! οτι να ναι!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Χαχαχαχα!!!! οκ εσυ ήσουν απο τις άτυχες προφανώς...!! Εγώ την πήρα να της πώ το πως έγινε και της είπα "ευτυχώς που καθόμασταν γατί μου κοπηκαν τα πόδια...." :redface::redface:

Συμπέρασμα: Μην φιλάτε/κανετε σεξ για πειραματικούς λόγους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μπαμπης5304

Νεοφερμένος

Ο μπαμπης5304 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
εγω θυμαμαι παιζαμε μαζι volley και ετυχε στο τελος της προπονησης να γινει και αυτο:redface::P!
βασικα προσφατα εμαθα οτι απο την μερια της δεν ελεγε και πολλα....(αλλα γι'αυτο ειναι οι πρωτες φορες:P!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Συμπέρασμα: Μην φιλάτε/κανετε σεξ για πειραματικούς λόγους!!!
χαχαχα και αυτο για πειραματικους λογους το εκανα! :P
....(μηπως κατι τρεχει με μενα?:hmm::worry:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Να το κοιτάξεις.........
Και φτάνει με τα πειράματα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.

ασχετο αλλα μιλωντας γ πειραματα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Εμένα ήταν στη Δευτέρα Γυμνασίου!!! Ήμουν 13 :Ρ Τα είχα με ένα παιδί 14 ετών 2 μήνες χωρίς να φιληθούμε κανονικά,μόνο σκαστά, καθώς φοβόμουν πολύ! Τη μέρα που κλείναμε λοιπόν τους 2 μήνες βγήκαμε οι 2 μας στο πάρκο κοντά στα σπίτια μας και εκεί έκανε την κίνηση και με φίλησε κανονικά. Εγώ δεν ήξερα τι να κάνω :Ρ και δεν νομίζω ότι απέδωσα και πολύ καλά, ήταν πολύ αστεία στιγμή. Ε μετά το δεύτερο, τρίτο φιλί πήρα το κολάι.! Ήμουν πολύ ερωτευμένη μαζί του! Η καρδιά μου χτυπούσε τόσο πολύ που την άκουγα στα αυτιά μου! :Ρ Μετά από ένα μήνα χωρίσαμε επειδή εκείνος θα πήγαινε Θράκη να ζήσει με τους γονείς του μόνιμα! Ακόμα και τώρα, 3 χρόνια μετά συνεχίζω να τον σκέφτομαι πολύ και όποτε βρισκόμαστε νιώθουμε ακόμα περίεργα :) Ήταν το τέλειο πρώτο φιλί και δεν θα τον ξεχάσω ποτέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
χαχα εσυ ησουν απο τις τυχερες! εγω που το εκανα για πειραματικους λογους και ηταν και χαλια τι να πω...:P

Συμπέρασμα: Μην φιλάτε/κανετε σεξ για πειραματικούς λόγους!!!

χαχαχα και αυτο για πειραματικους λογους το εκανα! :P
....(μηπως κατι τρεχει με μενα?:hmm::worry:)

τίποτα δεν τρέχει - απλά μην παντρευτείς για πειραματικούς λόγους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
τίποτα δεν τρέχει - απλά μην παντρευτείς για πειραματικούς λόγους

Ακόμα και να παντρευτείς για πειραματικούς λόγους... Κάντο, δικαίωμα σου.. Παιδιά μην κάνεις μόνο για πειραματικούς λόγους γτ τότε μ@μ@τα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
λολ οκ ρε παιδια θα ειμαι πιο προσεκτικη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulis3

Νεοφερμένος

Ο Koulis3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι το πρώτο μου φιλί ήταν στην Α'Λυκείου......Με αυτό το κορίτσι είμασταν στο ίδιο γυμνάσιο και λύκειο χωρις όμως να την γνωρίζω...στην πρώτη Λυκείου είμασταν στην ίδια τάξη και τελικά γνωριστήκαμε και βγήκαμε μόνοι μας το Σάββατο.Μιλούσαμε ασταμάτητα και εγώ είχα κάποιους ενδοιασμούς να τη φιλήσω κ τελικά μου είπε ότι έπρεπε να γυρίσει σπίτι και εγώ σκέφτομαι ''τι βλάκας είμαι που δεν την φίλησα ακόμα΄΄ και στον δρόμο της λέω ''δεν έκανα όμως όσα ήθελα σήμερα'' και μου λέει αυτή ''γιατί δεν το κάνεις τώρα?'' και την πήγα εκεί δίπλα σε μια γωνία και φιληθήκαμε!Τελίκά με αυτήν την κοπέλα μείναμε πάρα πολύ καιρό μαζί και χωρίσαμε περίπου πριν 2 μήνες πριν δώσω τελευταίο μάθημα για τις Πανελλαδικές(Χημεία)...το έχω μετανιώσει βέβαια αλλά τώρα δεν γίνεται τίποτα...:-(

Περίεργες ιστορίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Τελίκά με αυτήν την κοπέλα μείναμε πάρα πολύ καιρό μαζί και χωρίσαμε περίπου πριν 2 μήνες πριν δώσω τελευταίο μάθημα για τις Πανελλαδικές(Χημεία)...το έχω μετανιώσει βέβαια αλλά τώρα δεν γίνεται τίποτα...:-(


κούλη μ ΄ακούς ; πολύ κωλόπαιδα αυτοί που απασχολούν τα ερωτευμένα παιδιά με εξετάσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulis3

Νεοφερμένος

Ο Koulis3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
κούλη μ ΄ακούς ; πολύ κωλόπαιδα αυτοί που απασχολούν τα ερωτευμένα παιδιά με εξετάσεις

Λες εεεε??? Με έκαψε η Χημεία....το μόνο που με παρηγορεί είναι ότι τουλάχιστον έγραψα καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arte

Νεοφερμένος

Η Άρτεμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
εμενα το πρωτο μου φιλι ηταν πριν καιρο σε μπουκαλα... νομιζω ηταν με τον νικο...(ψωναρα και ηλιθιο, παλιοτερα τα ειχαμε κιολας..)XAΛIA!!!!!!!! ελεος τοσα σαλια εβγαζε...:P μετα στην μπουκαλα φιληθηκα και με τον σταυρο ο οποιος με φιλησε ΘΕΙΚΑ και μου ειπε οτι φιλαω ωραια..:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Λοιπόν να πω και εγώ
βασικά στην κατασκήνωση πριν λίγες μερες ήτανε:redface:
χορευαμε slow στην μουσική βραδία
που διοργανώθηκε
και σε κάποια φαση ένα τραγούδι λεει
"before the light go up and the music turn off that's the perfect time for me to taste your lip-gloss"
και τοτε με πλησιασε περισσότερο
εεε με φίλησω πρώτα κανονικά και μετά
με γλώσσα!
υπέροχχα ήτανε!
σαν να και ειμασταν μόνοι
στον προσωπικό μου παραδεισο!
τον λένε και αγγελο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
το πρωτο "κανονικο" φιλι μου ηταν στην α'λυκειου (αργησα........ :redface::redface:)
αυτος ηταν μαζι μας στο γυμνασιο αλλα μετα αλλαξε σχολειο
αλλα γενικα ηταν απο τους ωραιους.. και βεβαια τον ηθελαν ολες!!
ηταν φιλος με την κολλητη μου και ετσι αρχισαμε να μιλαμε
ενα απογευμα λοιπον ειχαμε βγει, μου ζηταει να τα φτιαξουμε και μετα με φιλαει
αλλα επειδη εγω δεν ηξερα και πολλα περι φιλιου, καταλαθος τον δαγκωσα..... :redface::redface::redface::whistle::whistle:
απο την αμηχανια μου του ειπα οτι και καλα ετσι κανω αυθορμητα και χωρις να το θελω καθε φορα που φιλαω καποιον για πρωτη φορα.......:whistle::whistle::whistle:
βεβαια δεν κρατησε η σχεση..
και σιγα την εμπειρια.......:mad::mad:
αλλα το μονο που ειχε φτιαξει τοτε τη διαθεση ηταν απο καπου ειχαν μαθει οι ωραιες του σχολειου οτι τα ειχαμε φτιαξει (ετσω και για λιγο) και ειχαν σκασει απο το κακο τους... (γιατι δεν ημουν αντικειμενικα και πο τις ομορφες...:P:P:redface:)

παρ'οτι απο τοτε μεχρι τωρα εχω δωσει αρκετα πρωτα φιλια, μονο ενα ηταν το "ιδανικο" και ας ηταν πεταχτο...
και αυτο εγινε τωρα τον ιουνη.........
πεταχτο μεν, αξεχαστο δεν.....................:redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface:αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ..................
(δεν τα εχουμε με αυτο το παιδι, αλλα ευελπιστω καποια στιγμουλα..:P:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
εμενα το πρωτο μου φιλι ηταν πριν καιρο σε μπουκαλα... νομιζω ηταν με τον νικο...(ψωναρα και ηλιθιο, παλιοτερα τα ειχαμε κιολας..)XAΛIA!!!!!!!! ελεος τοσα σαλια εβγαζε...:P μετα στην μπουκαλα φιληθηκα και με τον σταυρο ο οποιος με φιλησε ΘΕΙΚΑ και μου ειπε οτι φιλαω ωραια..:D:clapup:

Παίζει να είμαι η μόνη που δεν έχω παίξει ποτέ μπουκάλα!;:confused:
Τι αθώο που είμαι.:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwtsia

Νεοφερμένος

Η kwnstantina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
το πρωτο φιλι μου ηταν στην α λυκειου σε ενα party με καποιο που ειμουν (και ειμαι) τρελα ερωτευμενη. Να σας πω και την αμαρτια μου, εγω τον βουτηξα γιατι δεν αντεχα αλλο........ Ηταν απλα ΑΠΙΘΑΝΑ ...............................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulis3

Νεοφερμένος

Ο Koulis3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Παίζει να είμαι η μόνη που δεν έχω παίξει ποτέ μπουκάλα!;:confused:
Τι αθώο που είμαι.:rolleyes:

ούτε εγώ δεν έχω παίξει άρα δεν είσαι η μόνη!!!Απλώς δεν έτυχε ποτέ....Προτιμούσαμε το θάρρος ή θάρρος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
εμένα αποτυχία.... άσε που κάπνιζε κιόλας :mad: anyway επανόρθωσε ο χρόνος :redface: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top