Αξίζει η αγορά του nod32;

Virtuosofriend

Νεοφερμένος

Ο Virtuosofriend αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Μάλιστα. Άλλαξαν εντελώς το GUI. Θα πρέπει να δούμε εαν έχει αλλάξει κάτι σημαντικό πέρα απο την εμφάνιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μερικά που παρατήρησα:
1. Ότι μπορείς να κάνεις scan οτιδήποτε υπάρχει στο δίκτυο.
2. Το full scan μπορείς να το βάλεις σε χαμηλή προτεραιότητα και να μην σε ενοχλεί :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cap

Νεοφερμένος

Ο Σωτήρης! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Εγώ χρησιμοποιώ το nod32 δυο χρονια τώρα. Τρέχει σε Vista, έτρεχε και σε windows 2003 server και σε xp. Ελαφρύ, αποτελεσματικό, φθηνό. Παλιότερα ειχα κάνει και εγώ "αμαρτίες" με mcafee και norton, αλλά ήταν overkill για το μηχάνημα (ειδικά το norton).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Εγώ νομίζω ότι πιο πολύ αξίζει το Norton Internet Security 2010 :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
τουλαχιστον το NOD32 καθεται ησυχο ησυχο πιανει και τους ιους του και δεν μιλαει καθολου... με το norton βημα δεν μπορεις να κανεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
To nod32 το είχα παλιότερα και ενώ το είχα active κατάφερε και πέρασε δυο φορες ιός και αρκετές φορές crashαρε το μηχάνημα εξαιτίας του. Το χειρότερο από όλα που έχω δοκιμάσει είναι το avast

Τους τελευταίους μήνες χρησιμοποιώ το avira και είμαι ευχαριστημένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Έχω το nod32 Smart Security, μέχρι στιγμής δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα και κάνει τη δουλειά του ήσυχα και είναι ελαφρύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top