Το πρώτο σας φιλί

ria17

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
ηταν υπεροχο..κ 3αφνικο..κ 3ερεις αυτο ειναι το ωραιο..εκει που δεν το περιμενεις σου ρχετε κ εσυ καλεισαι να ακολουθησεις...
στην αρχη σφιχτηκα αλλα αμεσως αφεθηκα κ το απολαυσα..ειχε υπεροχη γευση,σαν τριανταφυλλο..επδ αυτος καπνιζει αρωματικα τσιγαρα <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
χαχαχαχαχα τι μου θυμισες τωρα!!πεταχτο σε ενα θαρρος ή αληθεια στην α γυμανσιου το οποιο ειχε σκηνοθετηθει απο τους υπολοιπους...:):) αυτα τα του γυμνασιου ειχαν πλ γελιο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Effie Vt

Νεοφερμένος

Η Effie Vt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ούτε εγώ δεν έχω παίξει άρα δεν είσαι η μόνη!!!Απλώς δεν έτυχε ποτέ....Προτιμούσαμε το θάρρος ή θάρρος!!

Παίζει να είμαι η μόνη που δεν έχω παίξει ποτέ μπουκάλα!;:confused:
Τι αθώο που είμαι.:rolleyes:

Ούτε εγώ έχω παίξει ποτε... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Ήταν Απρίλης ... ήταν αρκετά μεγαλύτερος, είχε εκείνο το μουτράκι που σε ξεγελά...ξέρεις όμορφο, γλυκό, χαριτωμένο...χαχα το είχε ναι. Όμως δεν του ταίριαζε τελικά : P Στην αρχή ήταν πολύ γλυκός μα πολύ, αλλά μάλλον δεν μπόρεσε να κρύψει τον πραγματικό του εαυτό =) Ήταν πολύ εύκολος, το μυαλό του ήταν συνέχεια στο πονηρό (σε βαθμό που να σε ξενερώνει), και ήταν τόοσο ανώριμος....παρά την ηλικία του....η οποία εγώ η χαζή νόμιζα πως θα καθιστούσε εμένα πιο μικρή-ανώριμη ...έκανα πολύ λάθος, εκείνος ήταν το παιδάκι της ιστορίας τελικά...και μπορώ να πω πως παρότι άργησα να το δώσω αυτό το πρώτο φιλί και πάλι το ψιλομετάνιωσα, χαχα, θέλω να πω υποσχέθηκα πως δεν θα ξαναφιλήσω αν δεν είμαι πολύ ερωτευμένη. Γιατί τότε ήμουν ενθουσιασμένη. Κι έχει διαφορά. Μεγάλη. Το είχα φανταστεί αλλιώς η αλήθεια είναι!..Φαντασία μου πλανεύτρα είσαι η πιο μεγάλη ψεύτρα. Απλά διάλεξα λάθος άτομο. Όμως δεν έφταιγε εκείνος...ας είμαστε δίκαιοι. Εγώ έφταιξα που έκανα κάτι μαζί του...αλλά δεν μας παίρνει από κάτω! Πάμε για καλύτερα: P Γιατί όπως λέει και η φίλη μου η Μαργαρίτα "ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ" χαχαχα :Ρ

Παίζει να είμαι η μόνη που δεν έχω παίξει ποτέ μπουκάλα!;:confused:
Τι αθώο που είμαι.:rolleyes:
Ούτε κι εγώ έχω παίξει μπουκάλα: P Ίσως γιατί δεν έτυχε να παίζει κάποιος που να με νοιάζει ίσως γιατί μ' αρέσει να φιλιέμαι με τον κάθε άκυρο...μάλλον λίγο και από τα 2...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,784 μηνύματα.
στο τέλος μιας υπέροχης βόλτας με εκείνη!!! ήταν πολύ ξαφνικό και αυθόρμητο...το απολαύσαμε για αρκετά λεπτά και οι δυο ...:redface:


...και τώρα πλέον "Tα καλύτερα για τους καλύτερους!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Το πρώτο φιλί....................άθλιο και απαίσιο από κάποιον που δεν ήθελα.........................Δε θέλω να το θυμάμαι........................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
ολως τυχαιως η απαντηση μου η οποια ηταν ακριβως πριν απο την δικη σου τελιωνε με τον ιδιο τροπο νικο χαχα! λπν την ξαναγραφω ηταν απριλιος...εκεινος ηταν αρκετα μεγαλυτερος κ ειχε εκεινο αυτο τ μουτρακι που σε ξεγελα...το εξυπνο(λεμε τωρα χαχα),χαριτωμενο,ομορφο,κ συναμα πονηρουλι...στην αρχη ηταν πολυ γλυκος..μα πολυ! ...αλλα οπως ειναι φυσικο ενας ανθρωπος δεν μπορει να κρυβεται για πολυ...τελικα ηταν πολυ ευκολος,το μυαλο του ηταν συνεχως στο πονηρο (σε αηδιαστικο βαθμο χαχα) κ ναι ηταν ανωριμος..κ γω η χαζη νομιζα πως θα μαι η μικρη της ιστοριας...ποσο λαθος εκανα.αφτο το πολυσυζητημενο πρωτο φιλι αργησα να το δωσω ημουν κ επιλεκτικη τρομαρα μου(ασχολιαστο!! χαχα)...απο τοτε υποσχεθηκα σε μενα πως δεν θα ξαναφιλησω αν δεν ειμαι ερωτευμενη.αλλα για να μαστε δικαιοι δεν εφταιγε εκεινος...εγω εκανα λαθος επιλογες,λαθος σκεψεις κ παει λεγοντας...μετραει κ η διαφορα ηλικιας υποθετω...αλλου ημουν εγω αλλου εκεινος ...αλλα δεν πειραζει...κ δν με νοιαζει!εκεινος ξαναγυρισε, ομως δεν ημουν εκει κ ειμαι περηφανη γι αυτο...αλλα συμβαινουν αυτα!κ τωρα παμε για καλυτερα γιατι οπωσ λεει κ η φιλη μου η μαργαριτα(μεγαααλη ψυχη!) ''ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣΣΣΣΣ!'' χαχαχ !

γιατι ειπα τοοοσα πολλα? χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Είχαμε πάει σινεμά να δούμε μία βλακεία (δεν θυμάμαι όνομα ούτε πλοκή γιατί δεν πολυπρόσεχα) αυτός είχε αγορασει ποπ-κορν :popcorn: (το πουλάκι μου).Κάποια στιγμή έβαλε ένα στο στόμα του + με ρώτησε αν θέλω να το πάρω!Εννοείται πως δεν έχασα ευκαιρία... :redface:

Νομίζω πως είναι κάτι σχετικά ασυνήθιστο αλλά μου άρεσε πολύ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Είχαμε πάει σινεμά να δούμε μία βλακεία (δεν θυμάμαι όνομα ούτε πλοκή γιατί δεν πολυπρόσεχα) αυτός είχε αγορασει ποπ-κορν :popcorn: (το πουλάκι μου).Κάποια στιγμή έβαλε ένα στο στόμα του + με ρώτησε αν θέλω να το πάρω!Εννοείται πως δεν έχασα ευκαιρία... :redface:

Νομίζω πως είναι κάτι σχετικά ασυνήθιστο αλλά μου άρεσε πολύ! :)

Τα κομματάκια απο το ποπ κορν στα δόντια, η κόκα κόλα που χύθηκε δίπλα και η χολιγουντιανή παπαριά που έπαιζε στο πανί.

αχ! αχ! αχ! τι συγκινητικό θυμήθηκα τα χρόνια που ήμουν και εγώ νέος και είχα την πρώτη μου εμπειρία (προχθές σε ένα παρκάκι κάτω από το φως των κεριών και τη βροχή να κάνει ένα γλυκό θόρυβο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Τα κομματάκια απο το ποπ κορν στα δόντια, η κόκα κόλα που χύθηκε δίπλα και η χολιγουντιανή παπαριά που έπαιζε στο πανί.

Χαχαχαχα...Μην μου χαλας τη στιγμη μωρε :P :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Αχ τι ωραίο θέμα !Το πρώτο μου φιλί ήταν πολύ ξαφνικό.Είχα πάει να μείνω στο σπίτι(εξοχικο οχι σε πόλη) μιάς φίλης μου για 2 μέρες !Οπότε μου λέει <<ωραία αφού ήρθες θα βγούμε και το βράδυ!!>> .Βγαίνουμε λοιπον ,κοριτσοπαρέα κα8όμαστε σε ένα ψηλό τραπέζι με σκαμπό και σκοτώναμε κυριολεκτικά την ώρα μας !!!Ξαφνικά μου λέει η φίλη μου <<σου αρέσει αυτός??>> εγώ βέβαια δεν τον είδα και επειδή βαριόμουν της απάντησα <<ναι, ναι >>!Δυο φορές κιόλας.Μετά από δυο λεπτα βλέπω έναν κούκλο να πλησιαζει την φίλη μου και να της λέει κατι!!την πιάνω και της λέω <<ποιος είναι αυτός καλεεεεέ???>> και μου λέει <<καλά χαζή είσαι ,αφου στον έδειξα όταν μπηκε και μου είπες ο΄τι σαρέσει κιολας!>>
Με τουτα και με κεινα ηρθε δίπλα μου με έπιασε, χορεψαμε χατζηγιαννη θυμάμαι και μου τραγουδούσε στο αφτι(είχε απίστευτα τέλεια φωνή)
Μετά του είπα να πάμε έξω να μαστε και πιο ήσυχα..και εκει οπως μιλαγαμε κοιταχτήκαμε για δυο δευτερολεπτα και αρχισαμε να φιλιομαστε με παθος!!Ομολογω οτι ηταν το καλυτερο φιλι της ζωης μου!μιλάμε για χημεία ! Αυτο ηταν το πρωτο κανονικοτατο φιλι!!
Λετε να είναι ο ερωτας της ζωής μου και να μην το χω καταλάβει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Λετε να είναι ο ερωτας της ζωής μου και να μην το χω καταλάβει???
Εξαρτάται από το πως είσαι - είστε τώρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Εξαρτάται από το πως είσαι - είστε τώρα:P
Εεεε 'εχω να τον δω τρία χρόνια...Αλλα τον εχω φιλο στο φου μπου :P¨! Η τελευτα'ια φορά που μου μιλησε ήταν περσυ!Εγω δεν πολυσυνέχιζα την κουβέντα γιατι παντα τυχαινε να ειμαι με καποιον αλλο!τωρα όμως??όταν μενεις μόνη εκτιμάς πολλα πραγματα!!το σκεφτομαι σοβαρα να παω ταχα τυχαια στο στεκι που δουλεύει να δω τι θα κάνει.. τι θα πει..αλλα το σκέφτομαι και γελάω,τρεμω βασικα!χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matasiros

Νεοφερμένος

Η matasiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
τι όμορφοοοοο που ήταν!! Βασικά δεν θυμάμαι το πρώτο συγγεκριμένα :redface: αλλά τα φιλιά μου με εκέινον! είχαν όλα μεγάλη διάρκεια και τόσο τέλεια... που πραγματικά δεν περιγράφονται!! συνεχώς λέω πως αυτό το αγόρι ήταν ένα μεγάλο κεφάλαιο στη ζωή μου (αν και 2α γυμνασίου τότε!)... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
Αλλα τον εχω φιλο στο φου μπου :P¨!

ελεος με το fb... αντε να κανεις κονε ετσι... :worry::worry:

το σκεφτομαι σοβαρα να παω ταχα τυχαια στο στεκι που δουλεύει να δω τι θα κάνει.. τι θα πει..αλλα το σκέφτομαι και γελάω,τρεμω βασικα!χαχα

κοιτα να δεις...
εφοσον εχετε σχετικα καιρο να μιλησετε, μπορεις να πας με μια φιλη σου και οτι προκυψει...
αλλα γενικα σαν τακτικη αν ξερεις οτι δεν πετυχαινει παντα... :/: :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_2311

Νεοφερμένος

Η katerina_2311 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Το πρώτο μου φιλί ήταν αίσχος! Ούτε 2 μέρες δεν το ήξερα και τα είχαμε φτιάξει στα 14 μου. Την επόμενη μέρα φυσικά τον είχα ξαποστείλει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karpozilos

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κως (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Στα 14.Πήγαινα δευτέρα γυμνασίου και ήμουν πάντα το χοντρό παιδί μα εκείνο το καλοκαίρι είχα χάσει 30 kg περίπου και είχα μείνει πετσί και κόκαλο,οπότε άρχισαν να με κοιτάνε και τα κορίτσια με άλλο μάτι:P.Μια μέρα ήμουνα σινεμά με την παρέα μου και μια κοπέλα που με ήξερε επειδή ήταν φίλη της αδερφής μου με πλησίασε όπως ανέβαινα τα σκαλιά για τον εξώστη και μου είπε "Μ'αρέσεις"...Εγώ ψιλοαγχώθηκα στην αρχά αλλά μετά από λίγο κατέβηκα τα σκαλιά για να πάρω τσίχλες και κατέβηκε και αυτή και εκεί στα σκαλοπάτια αντάλλαξα το πρώτο μου φιλί...ααααχ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Το πρώτο μου φιλί ήταν σε μια καφετέρια..μ'ένα αγόρι που ήμουν τρελά ερωτευμένη..πήγαινα 2α γυμνασίου...εννοείται πως ήμουν αγχωμένη..αλλά μ'έκανε να το ξεπεράσω και να απολαύσω την στιγμή που περίμενα πολύ καιρό..!! Τα φιλιά του ήταν τέλεια..και δε μπορώ να τα ξεχάσω!:/: Μετά από μεγάλο διάστημα όμως κατάλαβα ότι δεν άξιζε (μακάρι να το καταλάβαινα πιο πριν!)..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sara1993

Νεοφερμένος

Η sara1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Tο δικό μου φιλί ήταν κάπως παράξενο μπορώ να πω...ακόμα το θυμάμαι!! Ήταν πέρυσι το Πάσχα στο χωριό μου, με τον κολλητό μου! Ήμουν στα 17(2Α λυκείου) :worry: μέρα Πάσχα..απόγευμα, ήμασταν όλαμ τα παιδιά έξω για καφέ και άρχισε να βρέχει και μαζευτήκαμε σπίτια μας ενώ εγώ πήγα μαζί μ' αυτόν στο σπίτι του για ταινία..αφού είδαμε την ταινία αρχίσαμε τα δικά μας..τα κλασσικά! πειράγματα, κυνηγητά γέλια, αγκαλιές, πλάκες...κάποια στιγμή εκεί που παίζαμε του είπα για πλακά ότι δε τον αγαπάω καθόλου κι αυτός θύμωσε! ξάπλωσε στον καναπέ και μου γύρισε την πλάτη..εγώ πήγα από πάνω και του έκανα γλύκες κάποια στιγμή γύρισε κι άρχισε να με φιλάει στο πρόσωπο, στο μάγουλα παντού(εκτός φυσικά απ΄το στόμα) και καταλάθος επειδή έκανε νευρικές κινήσεις με φίλησε στην άκρη του χειλιού..μετά έλεγε πως το έκανε καταλάθος και τέτοια..μετά ξαπλώσαμε και είχαμε τόσο κοντά τα πρόσωπα μας και μου λέει πως αυτό που έκανε πριν τολμάει να το ξανακάνει και πετάγεται και με φιλάει και σηκώνεται..μέχρι να το συνειδητοποιήσω εκείνος ξαναξάπλωσε διπλά μου...και του λέω ''χαζούλη μου'' και αυθόρμητα σκύβει και με ξαναφιλάει(γλωσσόφιλο) εγώ ένιωσα πολύ περίεργα...δεν είχα ποτέ μου τέτοια εμπειρία ενώ εκείνος ήταν ο "γόης'' που ήξερε από τέτοια...προσπάθησα να ανταποδώσω και γω όμως εντάξει δε το άφησα και όλο πάνω του. ;) Για μια ώρα και κάτι ήμασταν ξαπλωμένοι και αγκαλιασμένοι στον καναπέ και φιλιόμασταν...την επομένη έφευγε νωρίς το πρωί, δε με ένοιαξε, σηκώθηκα και γω νωρίς και έφυγα μαζί του. Έψαχνε στο λεωφορείο ευκαιρίες να μείνουμε οι 2 μας (ήταν κι ο μικρός αδερφός του δίπλα γι' αυτό :P ) όταν έφτασα εγώ στην πόλη μου κατέβηκε κι αυτός για να πάρει το επόμενο λεωφορείο και με αποχαιρέτησε φιλώντας με πάλι στο στόμα. παρ' όλα αυτά συνεχίσαμε να είμαστε κολλητοί και γρήγορα ξεχάστηκε αυτό που έγινε...το γιατί όμως έκανε αυτή την κίνηση δεν την έμαθα όσες φορές κι αν ρώτησα και ούτε πρόκειται διότι δεν είναι πια φίλος μου...:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Εμένα το πρώτο μου φιλί ήταν το καλοκαίρι του 2009!! Είμασταν με αυτό το παιδί στην ίδια παρέα και κάποια στιγμή μου λεει << Πάμε να πιούμε νερο>> σε μια βρυσούλα πιο πέρα απο εκει που καθόταν όλοι η παρέα. και πριν πάμε να στην βρύση με κολάει σε έναν τοίχο και μου λέει <<Δεν μπορω να το κρυβω αλλο αλλα μ'αρεσεις>> και με φιλαει.. <3
Τι γλυκας <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top