Ο σύντροφός σας σέβεται τις επιθυμίες σας;

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μια ερώτηση, μιλάμε για σεβασμό των επιθυμιών ή και για στήριξη και συμμετοχή στις επιθυμίες του συντρόφου.

Το ένα δεν συνεπάγεται με το άλλο και φυσικά διαφέρουν κατά πολύ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
για σεβασμο των επιθυμιών του συντρόφου. δηλ οταν ο ενας νιωθει την αναγκη να κανει κατι και ο αλλος να το σεβαστει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
...και μόνο που σέβεται κανείς τις επιθυμίες σου… σε στηρίζει…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
...και μόνο που σέβεται κανείς τις επιθυμίες σου… σε στηρίζει…


σωστή!:clapup:παντως ολα καλα μιλησαμε και χτες λιγο και τα βρηκαμε!!το αγαπαω το μωρακι μου!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Μπράβο!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup:Είδες που ανησυχούσες; Τέλος καλό όλα τέλεια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
για σεβασμο των επιθυμιών του συντρόφου. δηλ οταν ο ενας νιωθει την αναγκη να κανει κατι και ο αλλος να το σεβαστει.
Σαφώς, όμως εννοούσα να σε βοηθήσει να πραγματοποιήσεις την επιθυμία σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olibos2008

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Πιστεύω πως ο εκάστοτε σύντροφος πρέπει να σέβεται τις επιθυμίες μου, όπως και εγώ τις δικές του. Αλλιώς δεν υπάρχει λόγος να είμαστε μαζί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Φυσικά και τις σέβεται όπως και εγώ τις δικίες του!
Δεν χαλάει ποτέ χατήρι ο ένας στον άλλον!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το θέμα είναι και γιατί ζητήματα δε χαλάμε χατήρια.
Εγώ δε θα τσακωνόμουν ποτέ -πια- για το τι θα κάνουμε το βράδυ, πού θα πάμε το σκ, κλπ. Έχουμε κοινά ενδιαφέροντα, γι' αυτό και μείναμε μαζί τόσο καιρό. Κι αν κάτι δεν είναι ακριβώς το στιλ μου, απλά συνοδεύω ευχάριστα, γιατί ξέρω ότι κι αυτός το ίδιο θα κάνει.

Αλλά για πιο μεγάλα θέματα, όπως η κοινή ζωή, οι μακροπρόθεσμες αποφάσεις, είναι πολύ δύσκολο να κάνεις και να απαιτήσεις θυσίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Απολυτως! και τις σεβεται και τις καταλαβαινει.

πολλες φορες ειναι υπερβολικες μα κανει πισω,τωρα τελευταια εμαθα να κανω και εγω,θεωρω οτι με το περασμα του χρονου βρισκει το ζευγαρι τις ισορροπιες του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Απολυτως....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top