Καινούργια γνωριμία...

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Δηλαδή να του πω στα ίσα ότι δε θέλω να γίνει κάτι? Ότι τον βλέπω μόνο φιλικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ναι ακριβώς αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γεια σας! Χρειάζομαι τη βοήθειά σας..! Μιλούσα μ'ένα παιδί μέσω facebook,το οποίο είναι από την περιοχή μου. Τον βλέπω φιλικά.Χθες όμως μ'έπιασε και μου είπε πως είναι ερωτευμένος μαζί μου,ότι έχει φάει κόλλημα και ότι θέλει να γίνει κάτι.. Για να τον αποφύγω του είπα πως κι εγώ είμαι κολλημένη με κάποιον και ότι αυτό το διάστημα είμαι μπερδεμένη. Αλλά επιμένει..μου έδωσε διορία μέχρι απόψε το βράδυ για να του πω τη γνώμη μου. Δε θέλω να γίνει τίποτα, αλλά δε ξέρω πως να του το πω.. Δε θέλω να διακόψουμε και τη φιλική επαφή. Είμαι χάλια :cry_x:.. Όποιος μπορεί ας απαντήσει γρήγορα.

Καλή μου, από την στιγμή που αυτός είναι ερωτευμένος μαζί σου, όπως λέει - δεν νομίζω ότι η σχέση σας είναι ούτως ή άλλως φιλική. Η φιλία δεν είναι κάτι εύκολο, ούτε και καραμέλα. Από την στιγμή που δεν νιώθετε το ίδιο, είναι δύσκολο να υπάρξει αυτό που εσύ θες.
Η συμβουλή μου είναι να είσαι ειλικρινής μαζί του. Πες του ότι ποτέ δεν τον είδες έτσι και ότι αυτό τον καιρό υπάρχει κάτι άλλο για εσένα - κάνε τον όμως να καταλάβει κατά πόσο είναι σημαντικός για εσένα.

Αυτό με την διορία όμως εμένα δεν μου άρεσε καθόλου - τι είσαι? ακάλυπτη επιταγή?:confused:

Τέλος πάντων - κάνει ό,τι χρειάζεσαι για να είσαι εντάξει στον εαυτό σου και μετά απέναντι στον φίλο σου. Η ειλικρίνεια είναι μεγάλη υπόθεση, ειδικά αν εσύ τον θεωρείς φίλο σου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Του μίλησα και η απάντησή του ήταν "Οκ..όπως θες" και δέχτηκε να με βλέπει ως φίλη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Του μίλησα και η απάντησή του ήταν "Οκ..όπως θες" και δέχτηκε να με βλέπει ως φίλη..
Αυτό είναι καλό άρα μην αγχώνεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top