Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Άσχημη φάση, τα πάντα γύρω καταρρέουν

Αλλά δε πειράζει μαθημένα τα βουνά απ'τα χιόνια

+φωνω αλλα θα προσθεσω οτι ειμαι και λιγο μπερδεμενη...:/::hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εκεί που λες ότι τα πράγματα δε μπορούν να πάνε πιο σκατά, έρχεται η τύχη να σου αποδείξει το αντίθετο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εκεί που λες ότι τα πράγματα δε μπορούν να πάνε πιο σκατά, έρχεται η τύχη να σου αποδείξει το αντίθετο

ποσο σε καταλαβαινω... Τα ιδια ακριβως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δε πειράζει Μαράκι κοιτάμε μπροστά, κάθε εμπόδιο για καλό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
ποσο σε καταλαβαινω... Τα ιδια ακριβως...

Δε πειράζει Μαράκι κοιτάμε μπροστά, κάθε εμπόδιο για καλό
παιδια μια απο τα ιδια!ειμαι σε πολυ μεταβατικη περιοδο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
παιδια μια απο τα ιδια!ειμαι σε πολυ μεταβατικη περιοδο!

ελπιζω να τα καταφερουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Σε φάση "σε-λίγο-καιρο-θα-βγουν-οι-βάσεις'' :hmm:

και ''τι-ωραία τροπή-που-πήρε-επιτέλους-το-καλοκαίρι.'':redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
δεν μπορω να πω οτι "πεταω" Αφου ζω μια χαρα ειμαι... απλα θα μπορουσα και καλυτερα πολυ καλυτερα! Δεν πειραζει μια αλλη μερα ισως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

len23

Νεοφερμένος

Η len23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Πολυ μπερδεμενη.........:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Πως είμαι αυτή την εποχή..?? Πλήρως απογοητευμένη απ'όλα...:/:
Και αν σας πω ότι το σκυλοβαρέθηκα το καλοκαίρι τι θα μου πείτε..??:worry:
Οι πανελλήνιες δεν πήγαν όπως περίμενα αλλά αυτό ευτυχώς το ξεπέρασα αμέσως...! Με 14200 μπαίνω στο ΤΕΙ Τουριστικών Αθήνας και είμαι ενθουσιασμένη γιατί πάντα αυτό ήθελα αλλά ο πατέρας μου ακόμα ελπίζει ότι θα μπω στα Ναυτιλιακά...:confused:
Απ'όταν ξεμπέρδεψα με το σχολείο ψάχνωαν για δουλειά και τίποτα ακόμα..:worry:
Οι συμμαθητές μου πήγαν όλοι διακοπές αλλά εγώ λεφτά δεν έχω(αν ζήταγα απ'τους γονείς μου θα μου έδιναν αλλά με άνεργο πατέρα είναι λίγο γαιδουγιά) και έτσι αφού δεν ήμουν μαζί τους στις διακοπές με ξέχασαν...:(
Και τώρα κάνω υπομονή μέχρι να έρθει ο Σεπτέμβρης για να ξεκινήσω τις σπουδές....:)
Έτσι ήμουν πριν από 10 μέρες....
Τώρα είμαι απίστευτα χαρούμενη...!!!:) Βρήκα δουλειά επιτέλους ..!:D Και όχι 1 αλλά 3...!!:clapup: Η μία από αύριο μέχρι το Σεπτέμβρη (κ άμα θέλω ξανά πάω το επόμενο καλοκαίρι..!) η δεύτερη απ'το Σεμπτέμβρη κ για όλο το χειμώνα..! Κ την τρίτη την κρατάω καβάτζα...!!!!:P
Το μόνο που έχω να πω είναι ότι ήταν η μεγαλύτερη βλακεία που ήμουν έτσι χάλια έστω κ για 10 μέρες....!!!:fool::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
η φάση είναι πανελλήνιες...πιστεύω δε χρειάζεται εξήγηση :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
βαρεθηκα πια......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Στην καλύτερη.- :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Του έρωτα:inlove:
Αχχ.. δεν μπορώ..:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rosstrobon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Σε μια από τις καλύτερες της ζωής μου μέχρι στιγμής.Ίσως και στην καλύτερη.

Οι σκέψεις μου και η επιφυλακτικότητα μου μου τα χαλάνε μόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Έτσι ήμουν πριν από 10 μέρες....
Τώρα είμαι απίστευτα χαρούμενη...!!!:) Βρήκα δουλειά επιτέλους ..!:D Και όχι 1 αλλά 3...!!:clapup: Η μία από αύριο μέχρι το Σεπτέμβρη (κ άμα θέλω ξανά πάω το επόμενο καλοκαίρι..!) η δεύτερη απ'το Σεμπτέμβρη κ για όλο το χειμώνα..! Κ την τρίτη την κρατάω καβάτζα...!!!!:P
Το μόνο που έχω να πω είναι ότι ήταν η μεγαλύτερη βλακεία που ήμουν έτσι χάλια έστω κ για 10 μέρες....!!!:fool::P
Τι δουλειες βρηκες κοριτσι μου? Για πες καμια ιδεα σε πμ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φάση
1.ανυπομονησίας
2.αναισθησίας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν είναι η καλύτερη..αλλά είναι η πιο ΣΩΣΤΗ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
απλα περιμενω...τωρα τι..μεγααααααλη ιστορια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
απλα περιμενω...τωρα τι..μεγααααααλη ιστορια! :P

Μακάρι να σου έρθουν τα πράγματα όπως τα περιμένεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top