Προτάσεις για αγορά νέου υπολογιστή!

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Δεν τις βλέπω, τις πιάνω!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
αγγελε αν θες μπορεις να μου στειλεις το εμαιλ σου να σου στειλω κανα 2 ebooks να διαβασεις για αυτο που με ρωτησες .

Δεν τις βλέπω, τις πιάνω!!!!:P

να ρωτησω το τροφοδοτικο σου καιει οταν το ακουμπας ? το καταλαβαινεις ζεστο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Αν καίει?? Δεν μπορώ να το ακουμπήσω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αν καίει?? Δεν μπορώ να το ακουμπήσω!!!
αντε γεια τοτε..:worry:

σου προτεινω να το αλλαξεις πριν γινει καμια ζημια..
και μυρισει σαν ψησταρια ο υπολογιστης..



και δες με αυτο τιε θερμοκρασιες,,εκτος του τροφοδοτικου ομως,,που ειναι το σοβαροτερο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
τοτε αλλαψε το τροφοδοτικο σου αμεσα πριν σου καψει ολα τα υπολοιπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Τόσο χάλια ε?
Καλά το είχα καταλάβει!! Θα πάω άμεσα να το δώσω κάπου να μου το φτιάξουν γιατί αν αρχίσω τις ενέργεις μόνη εκτός απο αυτό θα καώ και εγώ μαζί!!;):P

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
α να σου πω ειχα και εγω το ιδιο προβλημα ακριβωσ και τελικα ειχα ιο μου εκαναν format και το προβλημα λυθηκε αλλα μου ειπε οτι αυτοσ ο ιοσ ειναι πολυ περιεργος και μπορει να ξαναεμφανιστει η να μην φυγει με το format ενταξει ειναι πολυ σπανιο αλλα εγω τυρανηθηκα με αυτο γιατι κανεισ δεν εβρισκε τι ειχα μεχρι και το τροφοδοτικο αλλαξα και τιποτε.!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Α καλά δεν θα κάτσω να πεθάνω κιόλας!! Το πολύ πολύ να το βάψω μπλέ και μπλούμ!!
Βασικά τα δεδομένα με ενδιαφέρουν που έχω μέσα. Θα προσπαθήσω να το φτιάξω γιατί θέλω να το δώσω στη μικρή μου αδερφή. Ε δεν πιστεύω πια τόσο μεγάλο να ναι το πρόβλημα, κάποιος θα βρεθεί να μου το συνεφέρει.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
α να σου πω ειχα και εγω το ιδιο προβλημα ακριβωσ και τελικα ειχα ιο μου εκαναν format και το προβλημα λυθηκε αλλα μου ειπε οτι αυτοσ ο ιοσ ειναι πολυ περιεργος και μπορει να ξαναεμφανιστει η να μην φυγει με το format ενταξει ειναι πολυ σπανιο αλλα εγω τυρανηθηκα με αυτο γιατι κανεισ δεν εβρισκε τι ειχα μεχρι και το τροφοδοτικο αλλαξα και τιποτε.!!!!!

δεν ξερω που πηγες αλλα ο τυπος σε δουλευει...Καθε ιος φευγει με format,ακομα και το bios να εχει πειραχτει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
δεν ξερω που πηγες αλλα ο τυπος σε δουλευει...Καθε ιος φευγει με format,ακομα και το bios να εχει πειραχτει....

αμα το bios εχει ιο δεν φευγει με φορματ .... χεχεχεχεχεχε αν και ποτε δεν πιανει αλλα λογος να γινεται χαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καθε ιος φευγει με format,ακομα και το bios να εχει πειραχτει....
Και θα μπεις ΗΜΜΥ;


Εάν το BIOS έχει ιό και έχει πειραχτεί σοβαρά, κατά πάσα πιθανότητα δεν θα μπορείς να bootάρεις τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
αμα το bios εχει ιο δεν φευγει με φορματ .... χεχεχεχεχεχε αν και ποτε δεν πιανει αλλα λογος να γινεται χαχαχ
Τι θυμήθηκα τώρα....
Βέβαια εσύ είσαι κοντά στην ηλικία μου και μπορεί να το θυμάσαι, το 1998 δεν ήταν ο μοναδικός ιός που έμπαινε σε ορισμένες περιπτώσεις και στο BIOS; Chernobyl τον έλεγαν και τότε θυμάμαι είχε γίνει χαμός....
Οι υπόλοιποι που τότε ήσασταν πιο μικρούληδες :P δείτε εδώ: https://en.wikipedia.org/wiki/CIH_virus

Ηθικό δίδαγμα, δεν ανοίγουμε ποτέ φωτό, με την Lopez γυμνή....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Τι θυμήθηκα τώρα....
Βέβαια εσύ είσαι κοντά στην ηλικία μου και μπορεί να το θυμάσαι, το 1998 δεν ήταν ο μοναδικός ιός που έμπαινε σε ορισμένες περιπτώσεις και στο BIOS; Chernobyl τον έλεγαν και τότε θυμάμαι είχε γίνει χαμός....
Οι υπόλοιποι που τότε ήσασταν πιο μικρούληδες :P δείτε εδώ: https://en.wikipedia.org/wiki/CIH_virus

Ηθικό δίδαγμα, δεν ανοίγουμε ποτέ φωτό, με την Lopez γυμνή....;)

σωστα .. τον ξεχασα .. .χαχαχα τσερνομπιλ .. χαχαχαχα τι θυμηθηκες .. χαχαχ τοτε να σου πω την αληθεια ειχα μια εννοια μην κολησει τον ιο πεντιουμ στα 100Mhz που ειχα χαχαχ με 4ραμ και 1.2 σκληρο δισκο ... χαχαχ και σιντιρομ 10x χαχαχαχαχαχ αθωες εποχες ... θυμαμαι το ιντερνετ τοτε ..χαχχαχ τεσπα... αλλα περα απο την πλακα δυσκολα μπαινει ιος σε μνημες και μπιος αλλα αν μπει δεν βγαινει ευκολα ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
αλλα περα απο την πλακα δυσκολα μπαινει ιος σε μνημες και μπιος αλλα αν μπει δεν βγαινει ευκολα ..


Χαχ, αν μπει, τοτε με την 4ραμ ετρεχες σε καθε πιθανο μαγαζι να στον βγαλει γιατι την πειρες πανακριβα, τωρα τρεχεις στο πιο κοντινο μαγαζι γιατι που να περιμενεις δυο μερες χωρις internet και pc για να περιμενεις απο το e-shop για 2 ευρο διαφορα... Τι 23 τι 25;... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δειτε αυτο το lenovo



εξαιρετικο φαινεται για 514 ευρω,, απο τα ελαχιστα λενοβο με κορυφαια καρτα γραφικων ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εχω εναν acer φορητο. Moυ κολαει στα bios και για να ξεκινήσει πρεπει να ακουμπησω ενα κουμπακι. :( τι φταίει; Εχει τελειώσει η μπαταρία που κρατάει την ημερομονηνια.Και το πληκτρολογιο κάνει τα τρελά του μαζί και το ποντίκι. Συνδεσα με το usb πληκτρολογιο και ποντικι και κανει παλι τα ιδια. Εβαλα και λινουξ που τα χα σβήσει γισ να μη μου λένε οι λινουξάδες ότι φταίνε τα windows και κάνει πάλι τα ίδια. Bασικα όταν πατάω τα κουμπια κάτω από το home φτιάχνει αλλά για λιγο. :(.


Πείτε μου γιατί δυσκολεύομαι να σερφαρω στο στέκι και θα αναγκαστώ να μπαινω με το ipad = οχι chat, όχι μηνυματα για να περάσει η ώρα, :( μικρά μηνυματα γιατι το εικονικο πληκτρολογιο του ipad δε σε ωθεί να γραφεις μακροσκελή μηνύματα= Δηλαδη καταστροφικες συνέπειες για το στεκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
καλο πραγματι Άγγελε αλλα εχω καταληξει οτι τα lenovo δεν ειναι δα και τοσο καλα(κυριως σε σχεση με τα toshiba):D

παντως -προσωπικη συμβουλη-αν ειναι να παρετε παιχνιδι να παρετε καλυτερα με οσο το δυνατον μεγαλυτερο cpu(επεξεργαστη) και ram ωστε να αντεξει περισσοτερα χρονια και οχι να δωσετε εμφαση σε παρεμφερη(πψ καρτα γραφικων...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Εγώ δεν καταλαβαίνω ένα πράγμα: γιατί θέλετε καλή κάρτα γραφικών σε laptop; Γενικά ςεγώ είμαι της λογικής ο υπολογιστής είναι για δουλειά γραφείου, και από κει και πέρα παιχνιδομηχανή PS, XBOX, Wii, κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Συμφωνω μαζι σου με την μονη διαφορα οτι στην λεξη υπολογιστης θα εβαζα τη λεξη laptop.Μπορει ο υπολογιστης να μην θεωρειται πλεον τρελη παιχνιδομηχανη αλλα σε ενα desktop μια χαρα παιχνιδια μπορεις να παιξεις και σε πολυ υψηλα γραφικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Και κάθε 1 χρόνο θέλει αναβάθμιση...Αλλιώς πρέπει να πάρεις υπολογιστή 1000€ για να παίζεις τα καλύτερα παιχνίδια και δεν μπορείς να το μεταφέρεις. Ενώ το PS, XBOX κλπ το μεταφέρεις.
Σημείωση: έχω να παίξω παιχνίδι από την εποχή Fifa 96...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top