Ρολόγια χειρός

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
590 ευρω;;;


Καλά, ίσως να μη μ'αρέσει και τόσο τελικά τώρα που το ξανασκέφτομαι....:whistle:
:P


Παρε ενα απο τους μαυρους να κανεις την δουλεια σου...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Αχ ψύχωση με αυτα τα ρολογάκια !
Απο μικρή εχω τη συνήθεια να φοράω ρολόι,ειδικά στο σχολείο.
Όταν βαριόμουν κοιτούσα 434898976 φορές το ρολοι καθε 5' .

ακομα και τώρα που δε λειτουργούν τα δικά μου,τα φοράω σαν αξεσουαρ. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Τι θα είχε η Μενεγάκη, φτηνιάρικο; Ζαμέ. :hehe:

:P
Βεβαια τώρα με τη μειωση μισθου που της εγινε στα μόλις 30.000 το μηνα... θα πιεστει λίγο οικονομικά!!!!!
Τώρα πια θα παίρνει ρολόγια τύπου swatch....:(



----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Πάντως τα λατρεύω τα ρολόγια και ειδικά τα μεγάλα!!!
Περιμένω πως και πως να μεγαλώσω τη συλλογή μου, μιας και λόγω αφραγκίας τα τελευταία χρόνια αρκούμαι στις ήδη πανέμορφες "κατακτήσεις" μου!!!
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Χμμ,ναι.Όταν ήμουν μικρή φορούσα ένα κόκκινο μικρό.Όταν χάλασε δεν φόρεσα πάλι μέχρι την ΣΤ' που πήρα ένα μωβ τετράγωνο.Αυτουνού του τέλειωσε η μπαταρία και τώρα μάλλον θα πάρω ένα μωβ σκούρο της Adidas.
Μ'αρέσουν πολύ τα αθλητικά ρολόγια*.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Το πρώτο ρολόι που πήρα (ή τουλάχιστον το πρώτο που θυμάμαι:redface:) ήταν στην Δ' Δημοτικού..! Ήταν swatch και είχε πάνω κερασάκια..!!:P Το λατρεύω! Ακόμα το έχω! Μετά πήρα πάλι από τη swatch ένα με παλ ροζ δέρμα και ένα χρόνο περίπου μετά τυχαία μου έκαναν δώρο το ίδιο αλλά με καφέ λουράκι..! Δεν ξέρω γιατί αλλά αυτά τα 2 μ'άρεσε να τα φοράω ανάποδα, δηλαδή το καντραν ήταν στην κάτω μεριά του χεριού μου και η αγκράφα στο πάνω μερός..!!:whistle:
Μετά για ένα διάστημα φόραγα τα ρολόγια του μπαμπά μου..!!:D έτσι "εθίστικα" στα μεγάλα ρολόγια και πριν 2 χρόνια περίπου ο μπαμπάς μου μου έκανε δώρο ένα οozoo και έχω μείνει μ'αυτό τώρα και το λατρεύω..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Προσωπικά χωρίς ρολόι χειρός τρελαίνομαι, το κινητό δε με βολεύει με τίποτα.
Αυτό εδώ έχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το καλητερο ρολοΐ που εχω δει!
Με βοηθισε πολυ σε στιγμες μεγαλου αγχους! Σου βγαινει αυθορμιτα να δεις το ρολοΐ, το κοιτας, και σου ερχετε ενα κυμμα αισιοδοξιας, μαζι με την συνιδιτοποιηση του ποσο σουργελο εισαι, με αποτελεσμα να λυσεις στα γελια και ολοι γυρου σου να σε κοιτανε αποροντας με τι γελας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • smile watch.jpg
    smile watch.jpg
    9.8 KB · Εμφανίσεις: 139

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Χμμ,ναι.Όταν ήμουν μικρή φορούσα ένα κόκκινο μικρό.Όταν χάλασε δεν φόρεσα πάλι μέχρι την ΣΤ' που πήρα ένα μωβ τετράγωνο.Αυτουνού του τέλειωσε η μπαταρία και τώρα μάλλον θα πάρω ένα μωβ σκούρο της Adidas.
Μ'αρέσουν πολύ τα αθλητικά ρολόγια*.*

Και αφού τέλειωσε η μπαταρία λες ας πάρουμε άλλο ε; :P

εγώ έχω αυτό εδώ: https://www.casio-europe.com/euro/watch/collection/amw-702d-7avef/

αν εξαιρέσεις ένα θέμα με το πιράκι του μπρασελέ που είχα και το άλλαξα, 4 χρόνια τώρα ακόμα σαν καινούργιο είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Και αφού τέλειωσε η μπαταρία λες ας πάρουμε άλλο ε; :P

Βασικά όχι.Το είχα βαρεθεί κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Να το! Αυτό έχω από τη Β' Γυμνασίου! Και συνεχίζει να μ' αρέσει! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coyοte

Νεοφερμένος

Ο coyοte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Didonia

Νεοφερμένος

Η Υπερτατη Ελληνιδα Θεα(ΕΓΩ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
προσωπικα λατρευω τα μεγαλα ρολογια με λουρακι απο καουτσουκ -->https://www.google.gr/imgres?um=1&hl...6&ved=1t:429,r:13,s:20,i:170&biw=1440&bih=726
https://www.google.gr/imgres?um=1&hl...=28&ved=1t:429,r:11,s:0,i:99&biw=1440&bih=726 ( ειδικα αυτο το λατρευω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.


Sigh.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Ύστερα από ένα χρόνο που πέρασα χωρίς ρολόι, απέκτησα αυτό φέτος τα χριστούγεννα σε δωράκι :clapup:
933c8dbc41e23f91c33a4332ed1124f7.jpg.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Ρολόι προσωπικά φορούσα από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου, δεν ξέρω για ποιον λόγο....
Προσπαθώ τα ρολόγια που παίρνω να έχουν την ελάχιστη δυνατή απόκλιση ώρας και γενικά διάφορα χαρακτηριστικά.
Από μάρκες αν και η Casio είναι πολύ καλή δεν την προτιμώ, τα ρολόγια της έχουν πολύ "απλό" στυλ αν και είναι καλά. Η μάρκα μου είναι η Jaga.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petros12349

Νεοφερμένος

Ο petros12349 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Θελω να αγορασω γενικα ενα ρολοι το εχω αποθημενο και γιαυτο που θα μπορουσα να αγορασω ενα καλο σχετικα ρολοι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Θελω να αγορασω γενικα ενα ρολοι το εχω αποθημενο και γιαυτο που θα μπορουσα να αγορασω ενα καλο σχετικα ρολοι ?

Τι είδους ρολόι θες? Και για τι περίσταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Θελω να αγορασω γενικα ενα ρολοι το εχω αποθημενο και γιαυτο που θα μπορουσα να αγορασω ενα καλο σχετικα ρολοι ?

Από που? Η τι ρολόι? Γιατί αν διαθέτεις αρκετά χρήματα έχεις πάρα πολλές επιλογές. Μπορείς να βρεις εξαιρετικά ρολόγια.
π.χ. τα ρολόγια που θεωρώ πολύ όμορφα και έχω ένα ανάλογο είναι της εταιρείας harry winston.
Γενικά δεν είναι ωραία τα αντρικά με μπρασελέ, γιατί συνέχεια σου χτυπάει απο εδώ και από εκεί και φθείρεται πολύ εύκολα (κάνει επάνω χαράγματα).
Αν πάλι πάρεις δερμάτινο λουράκι, κάποια στιγμή θα χρειαστεί αλλαγή, κόβουν αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Από που? Η τι ρολόι? Γιατί αν διαθέτεις αρκετά χρήματα έχεις πάρα πολλές επιλογές. Μπορείς να βρεις εξαιρετικά ρολόγια.
π.χ. τα ρολόγια που θεωρώ πολύ όμορφα και έχω ένα ανάλογο είναι της εταιρείας harry winston.
Γενικά δεν είναι ωραία τα αντρικά με μπρασελέ, γιατί συνέχεια σου χτυπάει απο εδώ και από εκεί και φθείρεται πολύ εύκολα (κάνει επάνω χαράγματα).
Αν πάλι πάρεις δερμάτινο λουράκι, κάποια στιγμή θα χρειαστεί αλλαγή, κόβουν αυτά.

Οχι δεν ειναι αναγκαστικο. Αν ο μπρασελες ειναι καλος δεν φθειρεται, εχω ενα ρολοι εδω και σχεδον 1,5 χρονο, το φοραω καθε μερα, και εχει ελαχιστα χαραγματα. Και δεν το προσεχω πραγματικα καθολου. Τωρα αν παρεις ρολοι με 40€, το οτι θα σου γρατζουνιστει ειναι θεμα χρονου...

Συν οτι τα ρολογια με μπρασελε φοριουνται με τα παντα.

Ωραιο βεβαια ειναι να εχεις ενα με δερμα για λιγο πιο formal καταστασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ούτε λουράκι ούτε μπρασελέ μόνο καουτσούκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top