Ρολόγια χειρός

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Ρολόγια! <3
Τώρα έχω αυτό, σε καφέ όμως αλλά δε βρήκα εικόνα και σύντομα θα αποκτήσω αυτό! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

Έχω ένα παρόμοιο με αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Hello κορίτσια! Μόλις σήμερα αγόρασα αυτό (σε άσπρο χρώμα) και έχω κατενθουσιαστεί! Ήθελα ένα καλοκαιρινό ρολόι και νομίζω ότι το άσπρο είναι ό,τι πρέπει! Πώς σας φαίνεται? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
One day I'll have it.....................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Hello κορίτσια! Μόλις σήμερα αγόρασα αυτό (σε άσπρο χρώμα) και έχω κατενθουσιαστεί! Ήθελα ένα καλοκαιρινό ρολόι και νομίζω ότι το άσπρο είναι ό,τι πρέπει! Πώς σας φαίνεται? :)

Καλόόό! Εγώ έχω εδώ και 2,5-3 χρόνια το χρυσό. ;) Με έχει καταβολέψει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
One day I'll have it.....................
Φθηνό γούστο έχεις βρε!:P

Καλόόό! Εγώ έχω εδώ και 2,5-3 χρόνια το χρυσό. ;) Με έχει καταβολέψει...
Τόσο καλό, ε? Μου άρεσε πολύ και το μπορντό εάν το έχεις δει, αλλά μου έκανε πιο χειμωνιάτικο-ανοιξιάτικο και ήθελα κάτι πολύ φωτεινό. Έτσι, κατέληξα στο άσπρο!:P Το χρυσό πάντως, πολύ εντυπωσιακό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
One day I'll have it.....................
You are doing it right. :thumbup:

Το πιο καλό ρολόι που είχα ποτέ.
Μετά από 5 χρόνια είναι το ίδιο shiny παρόλη την κακομεταχείριση. :redface: Πολύ κλασικό να μπαίνω σε ένα δωμάτιο και να ξεχνάω το χέρι μου απ' έξω, οπότε έβρισκε μπααααμ στην πόρτα. Το καημένο.

Η μόνη του αδυναμία ήταν το λουράκι το οποίο βέβαια άλλαξα κι έβαλα μαύρο και αντικαθίσταται εύκολα οπότε και να φθαρεί, βάζεις άλλο και τέλος.

Αν δεν το ξεχνούσα δεξιά κι αριστερά βέβαια, θα ήταν καλύτερα. Περιμένω να μου το επιστρέψουν σύντομα. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
φορουσα μικρη (δημοτικο ας πουμε) αλλα για κανα 2 βδομαδες το πολυ μετα το σκοτωσα
τωρα ποτε, δεν ξερω απλα δεν μ αρεσει να φοραω ρολοι για καποιο λογο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Δώρο του πατέρα μου πριν 2 βδομάδες επειδή κατάλαβε ότι θα πάθαινε ρήξη κακάλων απ'το πολύ το πρήξιμο:P
AR5987_1bbb.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Παιδια για οποιος θέλει ένα καλό και φτηνό ρολόι αυτά του βασιλόπουλου είναι αρκετά καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kwstis94

Νεοφερμένος

Ο kwstis94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Ο ξάδερφος μου,μου έδωσε αυτό το ρολοι :https://watchluxus.com/brands/michel-herbelin/newport/trophy/32487-b15
πρέπει να είναι καλό ..αν κρίνω απο διάφορες τιμές που βρήκα :P

Θέλω να ρωτήσω ,πρώτον ΤΙ ΚΑΝΕΙ...(αυτα τα κυκλάκια ,γυρω-γυρω :P,εκτός του κάτω κάτω που μετράει τα δεύτερα...)
και δεύτερον,επειδή μου είναι μεγάλο..Αν αλλάξω το λουράκι και βάλω δερμάτινο,πόσο περίπου θα στοιχίσει?
Αν απλά παω και κοντύνω το 'μπρασελέ',πάλι πόσο θα κοστίσει περίπου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Aυτό θέλω εγώ!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Παιδιά μήπως ξέρετε κανένα σάιτ που να μπορώ να παραγγείλω ρολόι;;; αλλά όχι με πιστωτική !! να το παραγγείλω στο σπίτι και να τους το πληρώσω εδώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia mo

Νεοφερμένος

Η georgia mo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
μου αρέσουν τα μεγάλα και εντυπωσιακά ρολόγια,χωρίς υπερβολές φυσικά.το ρολόι που εγώ προτιμώ να φοράω θέλω να είναι οπωσδήποτε ελαφρύ και σε ουδέτερο χρώμα για να συνδυάζεται με τα πάντα.πολύ όμορφα είναι και τα ρολόγια από καουτσούκ αν και νομίζω πως το έχουν παρακάνει λίγο με τις τιμές τελευταία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Έχω ένα ρολόι το οποίο πάει γρήγορα για κάποιον λόγο. Μια επισκευή μπορεί να κοστίσει πολλά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα..

Νεοφερμένος

Η Εύα.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Μου αρέσει να βλέπω άλλους να φοράνε ρολόγια αλλά εγώ δεν μπορώ να φορέσω γιατί με αγχώνει ο χρόνος!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Θόλωσε το ρολόι μου. Υπάρχει κάποια λύση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Έχω ένα ρολόι αλλά δεν το φοράω σχεδόν καθόλου. Γενικά δεν μ'αρέσει να φοράω διάφορα στα χέρια

Θόλωσε το ρολόι μου. Υπάρχει κάποια λύση;

Το ρολόι σου πήρε υγρασία από κάπου, άρα δεν είναι στεγανό. Το καλύτερο είναι να το φτιάξεις γιατί την επόμενη φορά μπορεί να τα κακαρώσει.
Όσο για την υγρασία που μάζεψε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
εμενα μ'αρεσουν τα ρολογια πολυ και εχω τρομερη σχεση με τον χρονο γενικοτερα, εσεις?
τι σημασια δινετε στα ρολογια? τι ρολοι φορατε?
Μέχρι το γυμνάσιο φορούσα συνέχεια ρολόι. Όμως κάποια στιγμή τελείωσε η μπαταρία και δεν το πήγα για αλλαγή. Εν τέλει έμεινε στο συρτάρι και δεν πήρα καινούργιο, γιατί δεν με ενθουσίασε κανένα απ' όσα βρήκα... Πραγματικά δεν μπορώ να μην έχω αίσθηση του χρόνου. Τρελαίνομαι. 2-3 χρόνια χωρίς ρολόι και δεν αντέχω. Πρέπει να ψάξω για κανένα δεν παλεύεται με το κινητό.:worry:
Θέλω ένα απλό ρολόι και όχι ένα γυναικείο και υπερφορτωμένο, αλλά εδώ στην περιοχή δεν υπάρχουν μαγαζιά μ'αυτό που ζητάω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top