Τhe Harry Potter movies thread!!

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Έχουμε θέμα για τα βιβλία του χάουρι άλλα όχι για τις ταινίες! Κακώς! Πολύ κακώς!!
Είπα λοιπόν να καλύψω αυτό το κενό :D

Σήμερα είδα και την 4η ταινία!! Αν και με απαίσια ποιότητα και χάλια μετάφραση (απο τον ήχο δεν μπορούσα να καταλάβω τπτ μιας και είχε κι αυτός χάλια ποιότητα) :(
Στη Fleur και στην Cho πιστευω οτι δεν έκαναν καλό casting. Τις περίμενα πολύ πιο εντυπωσιακές, ειδικά την Fleur. Eπίσης πολύ ουάου η σκηνή που έκανε μπάνιο ο χάουρι!! Αααχ ο χάουρι χωρίς μπλουζάκι! :inlove: (έχω να ακούσω κρεβατομουρμούρα έτσι κ δει ο Πάνος αυτό το σχόλιο... :()
Επίσης πολύς εντυπωσιασμός για το τίποτα. Ήταν ανάγκη πχ όταν έμπαιναν οι μαθητές απο τις άλλες σχολές να κάνουν ολόκληρο show? :down:
Έλιωσα στο γέλιο όταν εκεί που βγήκε όλο περηφάνια ο Voldemort απο το καζάνι πετάει ο Πάνος ένα σχόλιο "Σορρυ που θα σε απογοητευσω φίλε, αλλά σκ@τ@ βγήκες..." :rofl: Το είπε και με ένα ύφος που μιλάμε χτυπιόμουν απο το γέλιο! :rofl:
Πάντως οι ηθοποιοί πιστευω οτι μεγάλωσαν πολύ. Σόρρυ τώρα αλλά έμοιαζαν αυτοί για 14???? :fool:
Στο θάνατο του Cedric έκλαψε κανείς? Γιατί σε ένα ξένο σαιτ είδα poll "Έκλαψες όταν πέθανε ο Cedric?" Μόνο εγώ δεν ένιωσα τίποτα απολύτως?
Χμμ...αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Στο θάνατο του Cedric έκλαψε κανείς? Γιατί σε ένα ξένο σαιτ είδα poll "Έκλαψες όταν πέθανε ο Cedric?" Μόνο εγώ δεν ένιωσα τίποτα απολύτως?
Αφού ήταν πολύ δεύτερος χαρακτήρας, δες ταυτιζόσουν και δεν είχε και κανένα συναισθηματικό βάρος για τους ήρωες για να κλάψεις.
Βρές και δες cowboy bebop αμα θές να δείς πώς γίνεται σωστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Μμμμ, κατ'αρχήν σαν ταινία μου άρεσε πολύ (καμία σχέση με την 3):clapup:
Η Fleur κι εμένα με απογοήτευσε εμφανισιακά, όποως και η Τσο.
Πάντως όταν ο Cedric είπε "πάρε το σώμα μου πίσω στους γονείς μου" δάκρυσα...:redface:
Επίσης κορυφαία η σκηνή που φτύνει ο Χάρι το κολοκυθόζουμο όταν βλέπει την Τσο!!!
Τέλικά στον Πάνο άρεσε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Palladin:
Τέλικά στον Πάνο άρεσε?
Το 3,4 ναι ειχαν αρκετο ενδιαφερον :D το 1,2 οχι ... σχεδον καθολου ... :(
Αλλα σιγουρα δεν ειναι απο τις καλλιτερες ταινιες που εχω δει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Eντωμεταξύ του Πάνου δεν του άρεσε καμία γυναίκα σε καμία απο τις ταινίες!!! Είναι δυνατον? Πάει καλά αυτό το παιδί? :wacko: :P
Εμένα γιατι μου βγήκε η γλώσσα έξω για 3-4 άγόρια/άντρες??? :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Eντωμεταξύ του Πάνου δεν του άρεσε καμία γυναίκα σε καμία απο τις ταινίες!!! Είναι δυνατον? Πάει καλά αυτό το παιδί? :wacko: :P
Εμένα γιατι μου βγήκε η γλώσσα έξω για 3-4 άγόρια/άντρες??? :redface: :P
Πρώτη φορά το βλέπω, να παραπονιέται η κοπέλα επειδή δεν άρεσε στο φίλο της καμία γυναίκα σε κάποια ταινία :confused:

Η 4η δεν ήταν τόσο καλή όσο περίμενα.Πιο πολύ μου άρεσαν τα 2,3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
Πρώτη φορά το βλέπω, να παραπονιέται η κοπέλα επειδή δεν άρεσε στο φίλο της καμία γυναίκα σε κάποια ταινία :confused:

Eίδες? Έχω ανεπτυγμένο το αίσθημα δικαίου εγώ! :P:P

btw πότε θα βγει σε DVD, μήπως ξέρει κανείς σας? Γιατί θέλω σίγουρα να το ξαναδω μιας και ήταν πραγματικά απαίσια η ποιότητα. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Eντωμεταξύ του Πάνου δεν του άρεσε καμία γυναίκα σε καμία απο τις ταινίες!!! Είναι δυνατον? Πάει καλά αυτό το παιδί? :wacko: :P

Ούτε καν η Ερμιόνη?:confused: :worry: :blink: :blink: :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Palladin:
Ούτε καν η Ερμιόνη?:confused: :worry: :blink: :blink: :wacko:
K όμως, ούτε η Ερμιόνη!! :wacko:
Στα προηγούμενα του άρεσε αλλά δεν τρελάθηκε κιόλας. Στο 4ο λέει οτι δεν είχε πλέον τίποτα το ιδιαίτερο :wacko: :wacko: :wacko:
Δεν θα τους καταλάβω ποτέ τους άντρες, νι :panwkatw: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Δεν θα τους καταλάβω ποτέ τους άντρες, νι :panwkatw: :P
γιατι οι αντρες θα καταλάβουν ποτε τις γυναικες εχεις την εντυπωση... ;;; :worry: τεσπα ας μην βγουμε εκτος θεματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
γιατι οι αντρες θα καταλάβουν ποτε τις γυναικες εχεις την εντυπωση... ;;; :worry: τεσπα ας μην βγουμε εκτος θεματος
Δεν πειράζει, καλά είμαστε έτσι, δεν μας καταλαβαίνετε, δεν σας καταλαβαίνουμε. Ισοπαλία! :panwkatw: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Πάντως την 3η την θεωρώ απαράδεκτη ταινία γιατί αφήνει πολλά πράγματα ανεξήγητα πχ τους Marauders και κάποιος που δεν έχει διαβάσει το βιβλίο είναι λογικό να μην του αρέσει γιατί έχει χάσει πολλά πράγματα. Όπως και στην 4η δεν εξηγεί το Priori Incantatem, που είναι σημαντικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πάντως πιστευω οτι η 3η ταινία έχει την καλύτερη σκηνοθεσία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Palladin:
Πάντως την 3η την θεωρώ απαράδεκτη ταινία γιατί αφήνει πολλά πράγματα ανεξήγητα πχ τους Marauders και κάποιος που δεν έχει διαβάσει το βιβλίο είναι λογικό να μην του αρέσει γιατί έχει χάσει πολλά πράγματα. Όπως και στην 4η δεν εξηγεί το Priori Incantatem, που είναι σημαντικό
Εγώ δεν έχω διαβάσει τα βιβλία αλλά μετά την 3η δε θυμάμαι να είχα κενά.Αντίθετα στην 4η ξαφνικά βλέπω εκείνο το πραγματάκι που υποτείθεται ότι ήταν ο Βαλντεμορτ ανεστημένος και μάλιστα με το καλημέρα.Από που προέκειψε αυτό?
Πάντως είναι αλήθεια ότι όσοι έχουν διαβάσει τα βιβλία είναι πολύ πιο αυστηροί στην κρίση τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
Πάντως είναι αλήθεια ότι όσοι έχουν διαβάσει τα βιβλία είναι πολύ πιο αυστηροί στην κρίση τους

Ε ναι, γιατί βλέπουμε πόσο διαφορετικά τα παρουσιάζει σε κάποια σημεία, πόσο κόβει σημαντικές πληροφορίες για χάρη ανούσιου εντυπωσιασμού. (πχ στο δευτερο, έκοψε τόσα απο το βιβλίο, όπως σε όλες τις ταινίες, και πρόσθεσε μια τελείως ανούσια σκηνή με τον Χάρι να πάει να πέσει απο το αυτοκίνητο, με το τρένο να κυνηγάει το αυτοκίνητο κλπ που ήταν τελείως άσχετα και δεν υπήρχαν στο βιβλίο, απλά για να κρατήσει το ενδιαφέρον των μικρών παιδιών!) Πάλι καλά που απο το 2ο και μετά τον σουτάρανε επιτέλους αυτό τον σκηνοθέτη και είδαμε και καμιά σοβαρή ταινία χάουρι. :mad:
Ε μα είναι να μην εκνευριζόμαστε και να είμαστε αυστηροί στην κρίση μας όταν βλέπουμε να διεστρεβλώνουν έτσι την ιστορία???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Πάλι καλά που απο το 2ο και μετά τον σουτάρανε επιτέλους αυτό τον σκηνοθέτη και είδαμε και καμιά σοβαρή ταινία χάουρι. :mad:
μου επιτρεπεις να συμφωνήσω; Στις 2 πρώτες το μονο που με κραταγε να μην πατήσω alt + F4 ηταν το σενάριο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Eντωμεταξύ του Πάνου δεν του άρεσε καμία γυναίκα σε καμία απο τις ταινίες!!! Είναι δυνατον? Πάει καλά αυτό το παιδί? :wacko: :P
Εμένα γιατι μου βγήκε η γλώσσα έξω για 3-4 άγόρια/άντρες??? :redface: :P

Γιατι; Ποιες ωραιες εχει;:worry:

Αρχική Δημοσίευση από Palladin:
Ούτε καν η Ερμιόνη?:confused: :worry: :blink: :blink: :wacko:

Παμε παλι: Γιατι; Ποιες ωραιες εχει;:worry: :P Αφου ρε παιδια μονο αυτη ειναι ωραια, οι αλλες ειναι απλα συμπαθητικες - και αν- κοπελιτσες! ;)

Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Eίδες? Έχω ανεπτυγμένο το αίσθημα δικαίου εγώ! :P:P

btw πότε θα βγει σε DVD, μήπως ξέρει κανείς σας? Γιατί θέλω σίγουρα να το ξαναδω μιας και ήταν πραγματικά απαίσια η ποιότητα. :worry:

Νομιζω πως το dvd αργει ακομα. Υποθετω λιγο πριν τον Απριλιο-Μαϊο. :) Ποια version κατεβασες; Της maVen;

Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Ε ναι, γιατί βλέπουμε πόσο διαφορετικά τα παρουσιάζει σε κάποια σημεία, πόσο κόβει σημαντικές πληροφορίες για χάρη ανούσιου εντυπωσιασμού. (πχ στο δευτερο, έκοψε τόσα απο το βιβλίο, όπως σε όλες τις ταινίες, και πρόσθεσε μια τελείως ανούσια σκηνή με τον Χάρι να πάει να πέσει απο το αυτοκίνητο, με το τρένο να κυνηγάει το αυτοκίνητο κλπ που ήταν τελείως άσχετα και δεν υπήρχαν στο βιβλίο, απλά για να κρατήσει το ενδιαφέρον των μικρών παιδιών!) Πάλι καλά που απο το 2ο και μετά τον σουτάρανε επιτέλους αυτό τον σκηνοθέτη και είδαμε και καμιά σοβαρή ταινία χάουρι. :mad:
Ε μα είναι να μην εκνευριζόμαστε και να είμαστε αυστηροί στην κρίση μας όταν βλέπουμε να διεστρεβλώνουν έτσι την ιστορία???

Γενικα απαντωντας, ναι, οχι μονο ειναι δυνατο να μην εκνευριζεσαι, αλλα θα επρεπε και να μην εκνευριζεσαι! ;) Ο κινηματογραφος ειναι αλλη τεχνη, ασχετη με λογοτεχνια, και εχει τους δικους της κανονες, τους οποιους και πρεπει να ακολουθει. Ετσι, η ταινια πρεπει να ειναι πιστη σε αυτους και να κρινεται βασει αυτων.

Το να θελω εγω να δω καποια sub-plot επειδη μου αρεσε στο βιβλιο ισως να μην ειναι εφικτο στην ταινια, για λογους χρονου/ δυνατοτητας effects/αποψης του σκηνοθετη περι της ταινια, κτλ. Ακομα, θα πρεπει να βλεπεις αν τα πεπραγμενα επι της οθονης αρεσουν στο κοινο στο οποιο απευθυνονται και οχι σε σενα που μπορει να πηγες με αλλο σκοπο στην ταινια. Δηλαδη, οι πρωτες δυο ταινιες εγιναν με κεντρικο αξονα τα παιδια και με σκοπο να προσελκυσουν αυτα, οποτε λογικο να υπαρχουν τετοιες σκηνες. Στις επομενες, που και ο Χαρι μεγαλωσε και το βιβλιο ωριμασε αυτα κοπηκαν. ;) Τελος, το αν υπαρχουν τετοιες σκηνες ή οχι, δεν ειναι τοσο θεμα σκηνοθετη οσο σεναριογραφου/διασκευαστη, των επιθυμιων της παραγωγης και σε τελικη μονο φαση του μοντερ και του σκηνοθετη. Γενικα, το σωστο νομιζω ειναι να κρινουμε τις ταινιες αυτουσιες, χωρις να εχουμε υποψιν μας τα βιβλια, και εχοντας ως κριτηριο το αν ειναι καλες ως ταινιες και μονο.

Υ.Γ: Πρεπει επειγοντως να βρω χρονο να σας γραψω τι ειπωθηκε χθες στην εκπομπη του Χαρδαβελλα για τον Χαουρι! :rofl: :hehe:

EDIT: Μιας και διαβασα και αυτο:
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
μου επιτρεπεις να συμφωνήσω; Στις 2 πρώτες το μονο που με κραταγε να μην πατήσω alt + F4 ηταν το σενάριο :(

Τελος, καποιες ταινιες χανουν μεγαλο μερος απο την αξια τους αν τις βλεπεις σπιτι στο Pc /dvd player, λογω μικρης οθονης, κακου ηχου, ελλειψης αυτοσυγκεντρωσης οσο παρακολουθεις την ταινια, κτλ. Πχ, νομιζω οτι αν δω το King Kong σπιτι μου θα μου φανει σχεδον αλλη ταινια σε σχεση με το σινεμα. Απλα λαβε το και αυτο υποψιν σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χαχα, φαντάζομαι!!! Ο,τι είναι σατανικό και προωθεί τον παγανισμό? :rofl:
Πλάκα πλάκα απο ένα τέτοιο φυλλάδιο ξεκίνησα να διαβάζω χάουρι ενώ μέχρι πρότινος το θεωρούσα πολύ παιδικό! :rofl: Που να φαντάζονταν αυτοί που το έγραψαν οτι θα κέρδιζε φανς ο χάουρι απο αυτό! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Χαχα, φαντάζομαι!!! Ο,τι είναι σατανικό και προωθεί τον παγανισμό? :rofl:

:rolleyes: Την εβλεπες και συ; :whistle:

Ακριβως αυτα ελεγαν. Περισσοτερα αυριο μαλλον (να σας κραταω και σε αγωνια! :P )
Τωρα παω να διαβασω λιγο Χαρι και να κανω μια τελετουλα...:devil: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Xαχαχαχαχααχαχαχαχαχα! Όχι δεν την έβλεπα αλλά πάντα τα ίδια λένε.
Και το σπαστικό είναι οτι ούτε καν τα έχουν διαβάσει! Έλεος δηλαδή!
Αν και είμαστε off-topic, το θέμα μας είναι οι ταινίες κ έχουμε αρχίσει να μιλάμε πάλι για τα βιβλία :/:
Αντε σας αφήνω κι εγώ, πάω να κάνω βουντού σε μερικούς... :whistle: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top