Ας κρίνουμε το κομμάτι

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τα ακουσματά μου: Πολλά και διάφορα, δεν έχω καμία συγκεκριμένη προτίμηση! Κυρίως όμως ξένα!

Η άποψή μου για το: "Asleep from a Day" Mazzy Star & Chemical Brothers: Το κομμάτι, κατά την γνώμη μου, δεν είχε κάτι το ιδιαίτερο! Είναι ένα απλό κομμάτι! Σε κάποια φάση με κερδίζει η μουσική του! Το ύφος της φωνής σε κάνει και ταξιδεύει και σε συνδιασμό με το βίντεο μου έφερε παλιές αναμνήσεις ξεγνοιασιάς! Ένιωθα λες και άκουγα κουρδιστό καρουζέλ! Μου φέρνει αίσθημα νοσταλγίας, που πολύ μου αρέσει! :D

Τελικός βαθμός: 8/10 Άτιμες αναμνήσεις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μετα απο ποσες μερες βαζω εγω;
Δεν γραφω κριτικη για αυτο το κοματι γιατι βαριεμε να μπαινω γιουτουμπ κλπ... ασε που θα κολισω μετα...:P Αλλη φορα ισως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Ακουσματα μου : rock, alternative, metal,classical music
Αποψη για το VNV Nation-Beloved : Απίστευτο κομμάτι ένα από τα αγαπημένα μου τραγούδια εβερ! Βγάζει μια γλυκιά μελαγχολία και έχει μελωδία που μου δημιουργεί έντονα συναισθήματα.Οι στίχοι είναι πολύ όμορφοι και με αγγίζουν πολύ.
Τελικά : 10/10

Και εγώ θέλω να βάλω τραγουδάκι όταν είναι :D.

Μην ξεχάσετε και εμένα να με παίξετε :P !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Αν είναι δυνατόν βάλτε και μένα στη λίστα για να σας βάλω τραγούδι κάποια στιγμή. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Και εγώ θέλω να βάλω. Που είναι η λίστα; Καταργήθηκε; :hmm:

Το κομμάτι της Εδάδ δεν μπορώ να πω ότι με ξετρέλανε, αλλά ούτε ότι είναι και το χειρότερο όλων των εποχών. Λίγο μονότονο το βρήκα, γεγονός που σε κάποια στιγμή με έκανε να ανυπομονώ να τελειώσει :P Αλλά ήταν κ αρκετά χαλαρωτικό :)

Εν πάση περιπτώσει, νομίζω πως θα του βάλω ένα 6/10 :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Βtw, όσοι βρήκατε ΑΥΤΟ το κομμάτι μονότονο, μην ακούσετε ποτέ άλλα των mazzy star.Θα έχουμε μαζικές αυτόκτονίες. :D

Επίσης, μόνο εγώ θεωρώ ότι το κομμάτι κορυφώνεται εξαιρετικά?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
βάλτε κι εμένα στη σειρά για εχτέλεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Άρα τώρα πάει Chimera, Angie_Ann, MonaXos, weak and powerless? Υπήρχε και κάποιος άλλος πιο πριν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
τασος φερστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Άρα τώρα πάει Chimera, Angie_Ann, MonaXos, weak and powerless? Υπήρχε και κάποιος άλλος πιο πριν;

Μετα την εδαδ ειμαι εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Α οκ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Μετα την εδαδ ειμαι εγω

Δεν είχαμε πει όσοι έχουν βάλει ήδη να παραχωρούν τη σειρά σε αυτούς που είναι να βάλουν πρώτη φορά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
όχι πως το θυμάμαι αυτό, αλλά και πάλι και οι πέντε μας έχουμε ξαναβάλει, νοτ?


ψ. νοτ :p. η χιμαιρα δεν εχει ξαναβαλει απ ότι γλέπω...

ψ2. ούτε η άντζι, τι θκατά μνήμη έχω... τέσπα, εγώ τελευταίος στη λίστα είμαι, οπότε ψιλοχέθτηκα :p.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν είχαμε πει όσοι έχουν βάλει ήδη να παραχωρούν τη σειρά σε αυτούς που είναι να βάλουν πρώτη φορά?


Δεν ειπαμε να την παραχωρουμε συνεχος, απλα ειχε τυχει μερικες φορες να θελει να βαλει καπιος 2-3 φορες με εναν ενδιαμεσα καθε φορα. Ασε που εχω εχω παραχωρισει ηδη δυο φορες την σειρα μου. Για την niyia δλδ που εχει βαλει 3-4 φορες τι να πουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Η Chimera και η Angie Ann δεν έχουν βάλει, σωστά? Ορίστε τι παθαίνουμε που δε βάζουμε τη λίστα...:P Anyway, άμα τα κορίτσια δεν έχουν πρόβλημα ας βάλει ο Κρόνος ακόμα και 3 φορές συνεχόμενα, it's perfectly OK with me. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Oριστε η λιστα συμμετοχών με τη σειρα που δηλωσατε. Mπηκα κι εγω στο τελος, αλλά θα παραχωρησω τη θεση μου σε οποιονδηποτε θελει να συμμετασχει και ειναι η 1η του φορα. Παντως τουλαχιστον οσοι βαζουμε κομματια, ας ασχολουμαστε και με τα κομματια των αλλων. Περισσοτερες γνωμες = γκουντ :)

13th Dark_Kronos
14th Weak and Powerless
15th Kneee-yaaa !
16th Chimera
17th Αngie_Ann
18th Monaxos
19th Lorien

Οσοι εχουν βαλει και θελουν να παραχωρησουν μια θεση στους υπολοιπους, πειτε να την διορθωσω.

Kαι η λιστα για να κανετε copy paste (και να βλεπετε τι εχει μπει , απο ποιους , και ποσες φορες).By the way, δεν εχει βαλει κανεις πανω απο 2 φορες, μονο η Νιγια και δε σημαινει κάτι. Και καποιος άλλος να χει βαλει παραπανω, κερδος ειναι αφου θα ακουσουμε κατι νεο πιθανοτατα. :)

Προηγούμενα κομμάτια :

1 )
Blackfield - Hello ====(Niya)
2 ) Gary Jules - Mad World ==== (Lorien)
3 ) Lynyrd Skynyrd - Simple Man ====(shaman)
4 ) Pantera - Art Of Shredding ====(Dark Kronos)
5 ) Metallica/Bob Seger - Turn The Page ====(Niya)
6 ) Praying Mantis - Nowhere to hide ====(weak and powerless)
7 ) Kid Dakota - Ten Thousand Lakes ====(QsLv)
8 ) Demons And Wizards - Fiddler on the green ====(Idril)
9 ) Αλκίνοος Ιωαννίδης - Κεμάλ ==== (MonaXoS)
10) Wonderland - Sol Sepry ==== (Αρκτούρος)
11) VNV Nation - Beloved =======(Corpse Bride)
12) Mazzy Star & Chemical Brothers - Asleep from a Day =======(Εδαδ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
να τος ο νοικοκύρης! ένα +1 από μένα στο ποστ σου :D. θα σου βαζα +2 αν με είχες πρώτο στη λίστα.

ψ. αλλά επειδή είμαι διεθνούς φήμης καρυδοσπάστης, niyia γράφεται :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Παραχωρηστε ρε ρεμαλια τη θεση σας στα κορτσουδια, απο 80 κομματια ο καθενας να ουμε! Εξαιρειται ο κρονος γιατι περιμενουμε το κρονινι σε λιγο τοσο καιρο που το χει πει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Παιδια σορυ ειχα κανει ενα λαθος στη λιστα, και προσθεσα και καποια σχολια. Refresh.

Weak αν δεν ειχες βαλει, ο Κρονος φανταζομαι θα σου εδινε την πρωτια, αλλά τωρα ειστε στην ιδια βαρκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ρε ψηλέ, ξανθέ ομορφάντρα, στη λίστα των τραγουδιών που έχουνε μπει εννοούσα πως το χεις βάλει λάθος το νικ της νίγια :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top