Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,030 μέλη και 2,416,264 μηνύματα σε 75,347 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 539 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πιστεύετε στον έρωτα με την πρώτη ματιά;

frosw_

Νεοφερμένος

H frosw_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

H frosw_ έγραψε: στις 00:19, 20-06-05:

Πιστεύετε στον έρωτα με την πρώτη ματιά?Σας έχει τύχει?Αν ναι..πείτε κατι γι'αυτό...Που,πως,πότε,πως εξελίχθηκε...?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 00:36, 20-06-05:

Ναι! Και τις δυο φορές που ερωτεύτηκα έτσι έγινε!!! Και όλα ξεκίνησαν τόσο υπέροχα γιατί ήταν αμοιβαίο! Ήταν όπως στις ταινίες...
Slow motion, καμπάνες κτλ.... Και φυσικά κτέληξαν χάλια!!! Έτσι δεν γίνεται πάντα όταν δεν ξέρεις τον άλλο καλά???
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κain

Νεοφερμένος

Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Κain έγραψε: στις 00:42, 20-06-05:

Axxxx....
Φυσικα και πιστευω και μαλιστα εχει αποδειχτει και οτι ομορφοτερο-σημαντικοτερη μεχρι τωρα στην ζωη μου!
Πριν χρονια εκανα παρτυ για τα χριστουγεννα (ετσι μο ειχε ερθει να κανω), και περιμενα τους καλεσμενους.
Σημειωση, μια ζωη τα παρτυ τα συνδοργανωνα με αλλους φιλους και μια ζωη σπιτι και φαι εβαζα εγω...Αυτοι εβαζαν τα ποτα, τα οποια ηταν τοσο σκαρτα που στο τελος εβγαινα και επαιρνα αλλα... (Οχι οτι ξεπενταριζομουν και καθαριζα 2μερες καθε φορα...)
Αnyway, σε καποια φαση περιμενα εναν πολυ καλο φιλο(Τεό) να ερθει.
μου ειχε πει οτι θα εφαιρνε και μια φιλη του μαζι.
Εγω του ειπα "φυσικα"!Κανενα προνβλημα.
Με το που χτυπησαν το κουδουνι μεχρι να παω να ανοιξω ειχαν ηδη παει 3 φιλοι μου να ανοιξουν.
Οποτε εγω ημουν τεταρος στη σειρα...(κατι σαν το σταρ ΄λλας οταν ειναι στη σειρα )
Μολις μπαινει ο Τεό, ερχετε να με χαιρετησει αφηνωντς την φιλη του πισω.
Με χαιρεταει χωρις να πει το ονομα μου, και μετα απο λιγο ερχετε διστακτικα η Βασια κοντα του και του λεει "Τεό ποιο ειναι το παιδι που κανει παρτυ να τον ευχαριστησω που με καλεσε;Μπερδευτηκα με ολους αυτους...."
Μολις μα συστηνει και την βλεπω καλλιτερα εμεινα αγαλμα....
Με το που μου δινει το χερι της και της λεω Μαριος χαρηκα και μου απανταει "Χαρηκα Μαριο-ολοι ελεγαν "Μαριε"-, κοντεψαν να μου πεσουν τα δοντια!
Με το που μου ηρθε η "μυρωδια" της, (οχι το αρωμα αλλα η μυρωδια γενικα) , και αισθανυηκα την αυρα της, τοτε ηταν που τα γονατα μου χορευαν ζειμπεκικο απο το τρεμουλο...
Τελικα ολα πηγαν καλα, αν και τα φτιαξαμε μετα απο μηνες (αν και παραλιγο να χασουμε ο ενας τον αλλο πριν τα φτιαξουμε απο μαμακιες), και απο τοτε μεχρι τωρα ειμαστε μαζι...
Και ασ ειμαστε χωριοα τον περισσοτερο καιρο... #
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 00:47, 20-06-05:

Ναι φυσικά πιστεύω. Την πρώτη φορά ειδικά έβλεπα αστεράκια και τέτοια
όμως κρατάει λίγο και η προσγείωση τις περισσότερες φορές είναι ανώμαλη.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 00:51, 20-06-05:

Με την δευτερη ματια μετράει?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 00:51, 20-06-05:

Τον είδα τον ήθελα εδώ και τώρα,με ήθελε εδώ και τώρα...μετά από ένα χρόνο χωρίσαμε με άσχημο τρόπο....εσύ τα ξέρεις με λεπτομέριες κουμπάρα μου # #
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 01:05, 20-06-05:

Προτείνω να ανοίξουμε τον ΣΚΑΚΕ (σύλλογος από κάμενες κεραυνοβόλου έρωτος)
Θα έχει επιτυχία πάντως!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

frosw_

Νεοφερμένος

H frosw_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

H frosw_ έγραψε: στις 01:07, 20-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
εσύ τα ξέρεις με λεπτομέριες κουμπάρα μου # #
Εμ εγω τα ξέρω καλά κουμπάρα# Και εσυ βέβαια ξέρεις την δική μου περίπτωση... Και το πόσο με ταλαιπωρεί ακόμα και τώρα# :/#

Συμπέρασμα: Όμορφο πράγμα ο έρωτας με την πρώτη ματιά,αλλά συνήθως κρατάει μόνο για εκείνες τις στιγμές η χαρά,άντε και λίγες παραπέρα,επειδή πριν καν γνωρίσεις τον άλλο..Την έχεις πατήσει μαζί του και οδηγείσαι σε λάθη... Λάθος συμπεράσματα..! :/

Ακόμα...Σίγουρα ένας έρωτας με την πρώτη ματιά...Μας συγκλονίζει πιο πολύ απο τους άλλους και συνήθως κρατάει μέσα μας περισσότερο,επειδη εμέις κανουμε το λάθος να τον βλέπουμε σαν...μαγικό δώρο να το πω?

Και καλά να πάθουμε#
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv έγραψε: στις 01:10, 20-06-05:

Απ'ότι βλέπω οι περισσότεροι συμφωνούμε στο ότι ενώ αρχίζει υπέροχα καταλήγει σε δράματα!!! Καμένες ειμαστε όλες βρε κοριτσιά?!??! :mad17:
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 01:22, 20-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
Απ'ότι βλέπω οι περισσότεροι συμφωνούμε στο ότι ενώ αρχίζει υπέροχα καταλήγει σε δράματα!!! Καμένες ειμαστε όλες βρε κοριτσιά?!??!# :mad17:
Ακριβώςςςςςςςς....Νομίζω ότι η κουμπάρα μου με κάκυψε απόλυτα :/
Παράθεση

openopen

Νεοφερμένος

Ο openopen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O openopen έγραψε: στις 03:19, 20-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
Απ'ότι βλέπω οι περισσότεροι συμφωνούμε στο ότι ενώ αρχίζει υπέροχα καταλήγει σε δράματα!!! Καμένες ειμαστε όλες βρε κοριτσιά?!??! :mad17:
Ε δεν καταλήγει και πάντα σε δράμα ! Εμένα τα τελευταία 4 χρόνια παραμένει σαν να ξαναζώ εκείνο το βραδύ που την πρωτοείδα και είχα μείνει ακούνητος επί 5 λεπτά και την κοιτούσα στα μάτια …
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 06:29, 20-06-05:

μία φορά ερωτευθηκα με την πρ'ωτη ματιά αλλά δεν έγινε τπτ...ο τύπος ήταν παντρεμένος και δεν το σκέφτηκα καν 2η φορά...πόνεσε πολύ όμως γιατί είμουν και πιτσιρίκι σχετικά και νόμιζα οτι δεν θα μπορούσα να ερωτευθώ ξανα...
Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O gianakin έγραψε: στις 08:40, 20-06-05:

Χμμμ,ναι,χαλαρα!
Παράθεση

Iris_Didini

Νεοφερμένος

H Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

H Iris_Didini έγραψε: στις 12:23, 20-06-05:

Φυσικά!
Και άμα είναι κανείς τυχερός, μπορεί να ζήσει τις καλύτερες στιγμές της ζωής του, ξεκινώντας από αυτή τη μοιραία ματιά..
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 12:52, 20-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
Προτείνω να ανοίξουμε τον ΣΚΑΚΕ (σύλλογος από κάμενες κεραυνοβόλου έρωτος)
Θα έχει επιτυχία πάντως!!#
Ναιιιιιιιιιιι!
Παράθεση

Iris_Didini

Νεοφερμένος

H Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

H Iris_Didini έγραψε: στις 13:16, 20-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Κain
Καλα μονο εγω εχω καλες εμπειριες;
Και κατι αλλο γιατι ειναι τοσο σημαντικο αν καεις απο τον κεραυνοβολο ερωτα.
Το ιδιο δεν ποναει αν καεις και απο τον αλλο...(τον "βαθμιαιο")

Συμφωνώ απόλυτα!
Είμαι κι εγώ "παθούσα", με την πολύ πολύ καλή έννοια όμως!

Και ο έρωτας, όταν είναι να πληγώσει, θα πληγώσει και το πώς ξεκίνησε δεν έχει την παραμικρή σημασία.
Παράθεση

Κain

Νεοφερμένος

Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Κain έγραψε: στις 13:33, 20-06-05:

Καλα μονο εγω εχω καλες εμπειριες;
Και κατι αλλο γιατι ειναι τοσο σημαντικο αν καεις απο τον κεραυνοβολο ερωτα.
Το ιδιο δεν ποναει αν καεις και απο τον αλλο...(τον "βαθμιαιο")

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 13:39, 20-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Iris_Didini

Και ο έρωτας, όταν είναι να πληγώσει, θα πληγώσει και το πώς ξεκίνησε δεν έχει την παραμικρή σημασία.
Σε αυτό θα συμφωνήσω...

ΥΓ: btw καλως ήρθες στο e-steki!!
Παράθεση

Iris_Didini

Νεοφερμένος

H Iris_Didini έγραψε: στις 13:48, 20-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle

ΥΓ: btw καλως ήρθες στο e-steki!!
Ευχαριστώ πολύ!
Πολύ καλή δουλειά!!
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 14:40, 20-06-05:

Το έχω πάθει και γι αυτό πιστεύω

Καλώς ήλθες Iris_Didini
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια