Βαθύ ντεκολτέ και αδιάκριτα βλέμματα

Ίντα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Χωρίς να έχω διαβάσει ότι έχει συζητηθεί στις 8 σελίδες πιστεύω ότι μια γυναίκα που δείχνεις ένα προκλητικό ντεκολτέ, φοράει ρούχα που τονίζουν σημεία του σώματός της από την μέση και κάτω, το κάνει για ένα λόγο μόνο, για να προκαλέσει αντρικά βλέμματα σχετικά με τα σωματικά της προσόντα.... ο τελευταίος που την ενδιαφέρει να προκαλέσει είναι ο σύντροφός της (διότι αυτόν μπορεί να του δείξει τις ομορφιές της και με άλλο τρόπο).... την ενδιαφέρει δηλαδή αποκλειστικά η είσπραξη βλεμμάτων και κολακευτικών σχολείων (και τέλος πάντων ότι άλλο - ενδιαφέρον για την ίδια - ήθελε τύχει).


προσωπικά μια γυναίκα (ένα κορίτσι) με ενδιαφέροντα σωματικά θέλγητρα δεν με αφήνει αδιάφορο, θα την δω και ενδεχομένως θα προσπαθήσω να "δω" και αυτά που υπονοεί το ντύσιμό της .... για μένα ενδιαφέρουσα εμφάνιση δεν είναι δεν είναι μόνο μια καλλίγραμμη νέα γυναικεία παρουσία είναι κάθε γυναίκα σεξουαλικά ενεργή που ξέρει να επιδεικνύει την θηλυκότητά της... :rofl: Θυμάμαι τα τελευταία χρόνια σε μια πολυσύχναστη πλαζ δύο κυρίες αυτό που λέμε (με πιασίματα) επιδόθηκαν να παίζουν μπιτσ βόλει, σε μια άμμο που βούλιαζες δέκα πόντους μέσα.... στην κάθε απόκρουση της μπάλας κινδύνευαν από την "ταλάντωση" το πλούσιο στήθος τους να βρεθεί εκτός του σουτιέν, τις περισσότερες φορές δηλαδή βρισκόταν εκτός σουτιέν αλλά κατά διαβολική σύμπτωση μετά το τέλος της φάσης ξαναβρισκόταν ξανά εντός :hmm: το δε κάτω μέρος από το μπικίνι τους είχε χωνευτεί εξ ολοκλήρου στο διαχωριστικό αφήνοντας σε κοινή θέα όλο τον χώρο που βρίσκεται νοτίως της μέσης και βορείως των μηρών .... χάρμα οφθαλμών για το σύνολο του αρσενικού πληθυσμού της πλαζ που απόλαυσαν το ματς και όλες τις ενδιαφέρουσες φάσεις του.... περιιττό να πω ότι πριν τελειώσει αγών πλασαρίστηκαν και δεν έφυγαν μόνες τους.


Να ρωτήσω... είσαι όντως 53 ετών?:hmm::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pluton

Δραστήριο μέλος

Ο pluton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 555 μηνύματα.
Να ρωτήσω... είσαι όντως 53 ετών?:hmm::worry:


Όχι είμαι νεότερος, έχει κάποια σημασία αυτό; Θα μπορούσα να είμαι και μεγαλύτερος. Εγώ είμαι ευθύς λατρεύω το άλλο φύλλο με όσες αισθήσεις μου έχει δώσει ο καλός Θεός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίντα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Όχι είμαι νεότερος, έχει κάποια σημασία αυτό; Θα μπορούσα να είμαι και μεγαλύτερος. Εγώ είμαι ευθύς λατρεύω το άλλο φύλλο με όσες αισθήσεις μου έχει δώσει ο καλός Θεός...

όχι εντάξει, μια απορία για την ηλικία είχα.
Δυστυχώς οι άντρες δεν αλλάζουν ποτέ ε; :/: Απογοήτευση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,053 μηνύματα.
Δυστυχώς οι άντρες δεν αλλάζουν ποτέ ε; :/: Απογοήτευση


Μην περιμένεις να αλλάξεις τους άλλους. Άλλαξε τον εαυτό σου. Αν δε θες να γίνεις το κρεατάκι των λυγούρηδων για το οποίο θα φαντασιώνονται γίνε κάτι άλλο. Στο χέρι σου είναι. Και όχι μόνο από άποψη ρούχων αλλά κυρίως συμπεριφοράς και απαίτησης σεβασμού. Κι εμένα πολλές φορές με ενοχλεί το να είμαι πχ στεναχωρημένη και να βιάζομαι να πάω κάπου και να έχω κάποιον ηλίθιο να λέει σχόλια αλλά δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα. Μαλ...κες υπάρχουν δόξα τω Θεώ παντού. Και ευτυχώς δηλαδή κατά μία έννοια διότι μάς κάνουν πιο εύκολο να ξεχωρίσουμε τους σωστούς. :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίντα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Μην περιμένεις να αλλάξεις τους άλλους. Άλλαξε τον εαυτό σου. Αν δε θες να γίνεις το κρεατάκι των λυγούρηδων για το οποίο θα φαντασιώνονται γίνε κάτι άλλο. Στο χέρι σου είναι. Και όχι μόνο από άποψη ρούχων αλλά κυρίως συμπεριφοράς και απαίτησης σεβασμού. Κι εμένα πολλές φορές με ενοχλεί το να είμαι πχ στεναχωρημένη και να βιάζομαι να πάω κάπου και να έχω κάποιον ηλίθιο να λέει σχόλια αλλά δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα. Μαλ...κες υπάρχουν δόξα τω Θεώ παντού. Και ευτυχώς δηλαδή κατά μία έννοια διότι μάς κάνουν πιο εύκολο να ξεχωρίσουμε τους σωστούς. :thumbup:

Να σου πω την αλήθεια, εγώ δεν κάθομαι να κοιτάζω τους άντρες στην παραλία και να μου τρέχουν τα σάλια και να παρατηρώ κάθε κίνησή τους. Άρα τι να αλλάξω εγώ?

Απο την άλλη θα μου πεις, άντρες είναι, τους κουνιεται λίγο η άλλη και κολλάνε. Αλλά αυτό νόμιζα συμβαίνει κυρίως στην εφηβεία, και μετά απο μια ηλικία και μετά εφόσον έχουν δει και τόσο γυμνό, δεν κολλάνε και τόσο πολύ με κοριτσάκια που παίζουν βόλευ και χοροπηδάνε πάνω κάτω.

Χάνω πάσα ιδεά. :russian_roulette:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pluton

Δραστήριο μέλος

Ο pluton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 555 μηνύματα.
Μην περιμένεις να αλλάξεις τους άλλους. Άλλαξε τον εαυτό σου. Αν δε θες να γίνεις το κρεατάκι των λυγούρηδων για το οποίο θα φαντασιώνονται γίνε κάτι άλλο. Στο χέρι σου είναι. Και όχι μόνο από άποψη ρούχων αλλά κυρίως συμπεριφοράς και απαίτησης σεβασμού. Κι εμένα πολλές φορές με ενοχλεί το να είμαι πχ στεναχωρημένη και να βιάζομαι να πάω κάπου και να έχω κάποιον ηλίθιο να λέει σχόλια αλλά δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα. Μαλ...κες υπάρχουν δόξα τω Θεώ παντού. Και ευτυχώς δηλαδή κατά μία έννοια διότι μάς κάνουν πιο εύκολο να ξεχωρίσουμε τους σωστούς. :thumbup:


Με συγχωρείτε εγώ σεξουαλικά στερημένος δεν είμαι, αλλά αν μια γυναίκα δεν μπορεί να καταλάβει πως θα ντυθεί, πως θα ενεργήσει, και πως θα σταθεί το πρόβλημα δεν βρίσκεται στους άνδρες αλλά στην ίδια.


Βλέπω νεαρούς να λένε "Είμαστε φιλαράκια" και να κοιμούνται στο ίδιο κρεββάτι με κάτι κορίτσαρους σαν τα κρύα τα νερά. Εγώ αυτό δεν το καταλαβαίνω προφανώς ορμονικά και οι δύο δεν στέκουν καλά.


Θα μπορούσε για παράδειγμα να περάσει από δίπλα σου κάτι τέτοιο







και να υποθέσεις ότι η κυρία το φόρεσε αυτό διότι βιαζόταν να πάει στην εργασία της; ή να συναντήσεις κάτι τέτοιο





και να ασχοληθείς με τα λουλούδια στο παρτέρι;


Εγώ προσωπικά δεν ξέρω κανένα τέτοιο άντρα.


Δηλαδή σε μια τέτοια περίπτωση






Αν θες να την ρίξεις ασφαλώς και θα της πεις "Τι όμορφα μάτια έχετε!"


Εσείς τι πιστεύετε ότι ένας στρέιτ τα μάτια είδε;



:sorry:

Να σου πω την αλήθεια, εγώ δεν κάθομαι να κοιτάζω τους άντρες στην παραλία και να μου τρέχουν τα σάλια και να παρατηρώ κάθε κίνησή τους. Άρα τι να αλλάξω εγώ?

Απο την άλλη θα μου πεις, άντρες είναι, τους κουνιεται λίγο η άλλη και κολλάνε. Αλλά αυτό νόμιζα συμβαίνει κυρίως στην εφηβεία, και μετά απο μια ηλικία και μετά εφόσον έχουν δει και τόσο γυμνό, δεν κολλάνε και τόσο πολύ με κοριτσάκια που παίζουν βόλευ και χοροπηδάνε πάνω κάτω.

Χάνω πάσα ιδεά. :russian_roulette:


Νομίζω ότι έκανα μια καλή περιγραφή, τι απολαύσαμε στον αγώνα μπιτσ βόλει διακόσια άτομα, βεβαίως οι μόνες που ενοχλήθηκαν ήταν γυναίκες ... αλλά αφού μου κάνατε μια ερώτηση μου επιτρέπετε να κάνω και εγώ μια ερώτηση;


Δηλαδή οι κυρίες -όχι κοριτσάκια - αυτές (με ότι περιέγραψα) ότι έκαναν το έκαναν αθώα και δεν αντιλήφθηκαν τι θέαμα παρουσίαζαν;


Δεν κατάλαβαν όταν φόρεσαν ένα αποκαλυπτικό μαγιό ενώ ήδη είχαν ζουμερά γυναικεία προσόντα και ότι με τις "αθλητικές προσπάθειές" τους το αποκαλυπτικό γινόταν αποκαλυπτικότερο;


Και οι πρόστυχοι ήταν οι λουόμενοι (εντός και εκτός θάλασσας) που απόλαυσαν τις αθλητικές τους προσπάθειες;

:group:


Να σας κάνω μια ακόμα ερώτηση (προς τις κυρίες της συζήτησης που το βλέπουν τόσο αθώα το πράγμα)







Στην παρέλαση (πέρασε μπροστά από χιλιάδες μάτια) αυτό το κοριτσάκι γιατί φόρεσε αυτό το φουστάνι; Σκοπός του δεν ήταν να προκαλέσει αντρικά βλέμματα στον χώρο που βρίσκεται .... τέλος πάντων, αθώα, έτυχε και το φόρεσε ή στόχο είχε να προκαλέσει μάτια στο... ; Λέω τώρα... και γιατί το φωτογράφησε ο ρεπόρτερ αν είναι κάτι αθώο .... έτυχε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ίντα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Με συγχωρείτε εγώ σεξουαλικά στερημένος δεν είμαι, αλλά αν μια γυναίκα δεν μπορεί να καταλάβει πως θα ντυθεί, πως θα ενεργήσει, και πως θα σταθεί το πρόβλημα δεν βρίσκεται στους άνδρες αλλά στην ίδια.


Βλέπω νεαρούς να λένε "Είμαστε φιλαράκια" και να κοιμούνται στο ίδιο κρεββάτι με κάτι κορίτσαρους σαν τα κρύα τα νερά. Εγώ αυτό δεν το καταλαβαίνω προφανώς ορμονικά και οι δύο δεν στέκουν καλά.


Θα μπορούσε για παράδειγμα να περάσει από δίπλα σου κάτι τέτοιο







και να υποθέσεις ότι η κυρία το φόρεσε αυτό διότι βιαζόταν να πάει στην εργασία της; ή να συναντήσεις κάτι τέτοιο





και να ασχοληθείς με τα λουλούδια στο παρτέρι;


Εγώ προσωπικά δεν ξέρω κανένα τέτοιο άντρα.


Δηλαδή σε μια τέτοια περίπτωση






Αν θες να την ρίξεις ασφαλώς και θα της πεις "Τι όμορφα μάτια έχετε!"


Εσείς τι πιστεύετε ότι ένας στρέιτ τα μάτια είδε;



:sorry:




Νομίζω ότι έκανα μια καλή περιγραφή, τι απολαύσαμε στον αγώνα μπιτσ βόλει διακόσια άτομα, βεβαίως οι μόνες που ενοχλήθηκαν ήταν γυναίκες ... αλλά αφού μου κάνατε μια ερώτηση μου επιτρέπετε να κάνω και εγώ μια ερώτηση;


Δηλαδή οι κυρίες -όχι κοριτσάκια - αυτές (με ότι περιέγραψα) ότι έκαναν το έκαναν αθώα και δεν αντιλήφθηκαν τι θέαμα παρουσίαζαν;


Δεν κατάλαβαν όταν φόρεσαν ένα αποκαλυπτικό μαγιό ενώ ήδη είχαν ζουμερά γυναικεία προσόντα και ότι με τις "αθλητικές προσπάθειές" τους το αποκαλυπτικό γινόταν αποκαλυπτικότερο;


Και οι πρόστυχοι ήταν οι λουόμενοι (εντός και εκτός θάλασσας) που απόλαυσαν τις αθλητικές τους προσπάθειες;

:group:


Να σας κάνω μια ακόμα ερώτηση (προς τις κυρίες της συζήτησης που το βλέπουν τόσο αθώα το πράγμα)







Στην παρέλαση (πέρασε μπροστά από χιλιάδες μάτια) αυτό το κοριτσάκι γιατί φόρεσε αυτό το φουστάνι; Σκοπός του δεν ήταν να προκαλέσει αντρικά βλέμματα στον χώρο που βρίσκεται .... τέλος πάντων, αθώα, έτυχε και το φόρεσε ή στόχο είχε να προκαλέσει μάτια στο... ; Λέω τώρα... και γιατί το φωτογράφησε ο ρεπόρτερ αν είναι κάτι αθώο .... έτυχε;



ή όντως είσαι 53 ή 13 :loltooth:
Βρε, αυτές μπορεί να θέλουν να τραβήξουν την προσοχή , εσύ γιατί έχεις ανάγκη να τους δώσεις αυτή την προσοχή; Δεν έχεις ξαναδεί ποτέ σου γυναικείο σώμα γυμνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,053 μηνύματα.
Ίντα εσύ πιστεύεις ότι μόλις ένας άντρας κλείνει τα Χ χρόνια σταματάει να έχει σεξουαλικές ορμές και να λιγουρευεται βυζιά και κ...λους; Έχεις μπει ποτέ σε ένα πλοίο της γραμμής να πας εκεί που είναι ο αξιοσέβαστος κατά τα άλλα καπετάνιος και οι μηχανικοί να ακούσεις τα σχόλια που κάνουν για τις επιβατισσες; (υπάρχει τέτοια λέξη; ) Νομίζω ότι ζεις σε ένα συννεφάκι πιστεύοντας ότι μόνο οι έφηβοι γλυκοκοιτανε κάθε γυναίκα που περνάει. Και μάλιστα η νοοτροπία των περισσοτέρων είναι αυτή του Πλουτονα, ότι δηλαδή αφού μπήκες στον κόπο να βάλεις κάποιο προκλητικό ρούχο τα θέλει ο κ...ος σου άρα θα σου δώσουμε αυτό που θες. Σοκ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίντα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ίντα εσύ πιστεύεις ότι μόλις ένας άντρας κλείνει τα Χ χρόνια σταματάει να έχει σεξουαλικές ορμές και να λιγουρευεται βυζιά και κ...λους; Έχεις μπει ποτέ σε ένα πλοίο της γραμμής να πας εκεί που είναι ο αξιοσέβαστος κατά τα άλλα καπετάνιος και οι μηχανικοί να ακούσεις τα σχόλια που κάνουν για τις επιβατισσες; (υπάρχει τέτοια λέξη; ) Νομίζω ότι ζεις σε ένα συννεφάκι πιστεύοντας ότι μόνο οι έφηβοι γλυκοκοιτανε κάθε γυναίκα που περνάει. Και μάλιστα η νοοτροπία των περισσοτέρων είναι αυτή του Πλουτονα, ότι δηλαδή αφού μπήκες στον κόπο να βάλεις κάποιο προκλητικό ρούχο τα θέλει ο κ...ος σου άρα θα σου δώσουμε αυτό που θες. Σοκ;


όχι δεν το πιστεύω αυτό, αλλά ξέρω πολλούς που δεν θα κάτσουν να "θαυμάσουν" μια κοπέλα που θα βγει σαν "ξέκωλο" έξω γιατί πλέον δεν ειναι κάτι το ιδιαίτερο. Γενικά προφανώς και θα κοιτάξει ο άλλος, μέχρι και οι ίδιες οι γυναίκες θα προσέξουμε μια άλλη που τα έχει βγάλει όλα έξω, αλλά εκφράσεις του στυλ "ζουμερά στήθη" και μπλα μπλα μόνο απο κάτι 53χρονους σε οικοδομές μπορεί να τα έχω ακούσει.
Επομένως, αυτό που θεωρώ είναι οτι μετά απο μια ηλικία ο άλλος δεν τρελένεται ΄τόσο απο το έξαλλο, και ξέρω και πολλούς που δεν τους αρέσει.
Μην νομίσεις οτι εννοώ ότι δεν θα προσέξουν μια γυναίκα που είναι σέξυ, απλά δεν θα ενθουσιαστούν όταν η άλλη τα βγάλει όλα έξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,053 μηνύματα.
Εγώ νομίζω ότι αυτός που θα πει ότι δε θα θαυμάσει ένα ωραίο κορμί λέει ψέματα. Δεν είναι θέμα κορεσμού για τους άντρες. Πάντα ένα γυναικείο κορμί θα τους τραβήξει το βλέμμα. Σε λίγο θα μας πουν ότι κάποια στιγμή σταματούν τις τσόντες! Απλά μάλλον δε νιώθουν καλά να πουν την αλήθεια και το θεωρώ λογικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίντα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Εγώ νομίζω ότι αυτός που θα πει ότι δε θα θαυμάσει ένα ωραίο κορμί λέει ψέματα. Δεν είναι θέμα κορεσμού για τους άντρες. Πάντα ένα γυναικείο κορμί θα τους τραβήξει το βλέμμα. Σε λίγο θα μας πουν ότι κάποια στιγμή σταματούν τις τσόντες! Απλά μάλλον δε νιώθουν καλά να πουν την αλήθεια και το θεωρώ λογικό.

Και εγώ θα θαυμάσω ένα ωραίο γυναικείο κορμί.
Το θέμα είναι αλλού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,240 μηνύματα.
Εγώ νομίζω ότι αυτός που θα πει ότι δε θα θαυμάσει ένα ωραίο κορμί λέει ψέματα. Δεν είναι θέμα κορεσμού για τους άντρες. Πάντα ένα γυναικείο κορμί θα τους τραβήξει το βλέμμα. Σε λίγο θα μας πουν ότι κάποια στιγμή σταματούν τις τσόντες! Απλά μάλλον δε νιώθουν καλά να πουν την αλήθεια και το θεωρώ λογικό.

Οσο κοιτας διακριτικα και δεν φερνεις σε δυσκολη θεση,εχει διπλα οφελη,εσυ θαυμαζεις η αλλη γινεται αρεστη και νιωθει καλα με το σωμα της :smoke::hehe: .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Κατά τη γνώμη μου δεν έχει να κάνει με το μέγεθος του στήθους αλλά με την προσωπικότητα της γυναίκας. Αν θέλει να είναι ξέκ....ο θα είναι ακόμη κι αν το στήθος της είναι ανύπαρκτο. Είναι η αύρα που μεταδίδει κάθε γυναίκα.

Της ίδιας άποψης είμαι και εγώ, αλλά δε μπορώ να βλέπω απόψεις του τύπου "οι κοπέλες με μεγάλο στήθος να προσέχουν τι φοράνε". Δεν είναι τα ρούχα που κάνουν τον άνθρωπο, δυστυχώς ή ευτυχώς, οπότε ένα βαθύ ντεκολτέ δεν καθιστά αυτόματα μια γυναίκα "φθηνότερη" απο τις άλλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Βασικά γιατί να επιδεικνύεις κάτι που έχεις περισσότερο από κάποιους άλλους προκλητικά ή κάτι που δεν έχεις να προσπαθείς να το αναδείξεις με άλλα μέσα ; Γιατί δεν αποδέχεσαι το σώμα σου έτσι όπως είναι χωρίς να έχει την ανάγκη για εντυπωσιασμό ; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βασικά γιατί να επιδεικνύεις κάτι που έχεις περισσότερο από κάποιους άλλους προκλητικά ; :eek:
γιατι να επιδεικνυεις...γενικα.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pluton

Δραστήριο μέλος

Ο pluton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 555 μηνύματα.
Και εγώ θα θαυμάσω ένα ωραίο γυναικείο κορμί.
Το θέμα είναι αλλού.


Που δηλαδή; Εγώ θυμάμαι τον παππούλη μου που όταν έβλεπε ένα αφράτο ζουμερό θηλυκό (σε χρόνια απείρως πιο συντηρητικά) μου έκλεινε το μάτι και μου έλεγε: "Να είχα νιάτα αγόρι μου να βάλω κάτω αυτή την τσαμπερδονοκωλοσφυρίχτρα.... αλλά τώρα που έγινε η θάλασσα γιαούρτι δεν έχουμε κουτάλια...".


Για να είμαι τίμιος σε βρίσκω ή εντελώς αθώα και απονήρευτη (πράγμα που δεν το πιστεύω) ή υποκρίτρια (το πιθανότερο). Οι τοποθετήσεις της Χιμέλας μετά το ποστ μου με τις σχετικές φωτογραφίες άλλαξαν και αντιμετωπίζουν το θέμα σοβαρότερα, ωριμότερα και με βρίσκουν σύμφωνο.


Ίντα για σκέψου λοιπόν να κάνεις μια εμφάνιση κάπως έτσι...












και να σε προσπεράσουν αδιάφορα, σαν να πέρασε μια σαύρα.... δεν θα σε πρόσβαλε;


Δεν θα ήθελα να ζω σε μια κοινωνία που δεν θα είχα την χαρά να αντικρίζω μια "αθώα" διέλευση κάποιου θηλυκού (γυναίκας σεξουαλικά ενεργού), μου προκαλεί ένα αίσθημα ευφορίας η γυναικεία παρουσία (τις οποίες λατρεύω)... αυτή η αίσθηση έχει αποτυπωθεί σε τραγούδια, να τώρα ακούω ένα σχετικό τραγουδάκι της δεκαετίας του 50


https://www.youtube.com/watch?v=DWjJfhW2Pmw


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
γιατι να επιδεικνυεις...γενικα.:whistle:

τι εννοείς , τι επιδεικνύω εγώ ; Αν θες να πεις κάτι τέτοιο ; :)

Αν το λες γενικά γιατί κάποιος να επιδεικνύεται ισχύει, δεν υπάρχει λόγος... !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τι εννοείς , τι επιδεικνύω εγώ ; Αν θες να πεις κάτι τέτοιο ; :)
ξεκολλα καλε. δε λεω για εσενα.


ορμωμενη απο τη φραση σου, τοποθετηθηκα επι του θεματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
ξεκολλα καλε. δε λεω για εσενα. ορμωμενη απο τη φραση σου, τοποθετηθηκα επι του θεματος.

Συγγνώμη σε παρεξήγησα :redface:, το διόρθωσα μετά ....
Σαφώς και έχεις δίκιο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
γιατι να επιδεικνυεις...γενικα.:whistle:

τι εννοείς , τι επιδεικνύω εγώ ; Αν θες να πεις κάτι τέτοιο ; :)

Αν το λες γενικά γιατί κάποιος να επιδεικνύεται ισχύει, δεν υπάρχει λόγος... !!
[Μικρή γραμματική παρέμβαση, ελπίζω όντως να γίνεται σωστή χρήση του όρου επιδεικνύω αντί του όρου αναδεικνύω. Γιατί πράγματι η επίδειξη παραπέμπει σε φιγούρα, συμπεριφορά για μένα ειδεχθή, ενώ στο απέναντι ακριβώς άκρο βρίσκεται η ανάδειξη των χαρακτηριστικών, εσωτερικών και εξωτερικών, το οποίο βρίσκω όχι μόνο θετικό αλλά και μιμητέο.]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top