• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

ritaki20

Νεοφερμένος

Η ritaki20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλησπέρα !!!Μετά από 4 μήνες περίπου που έκανα την επέμβαση στη μύτη μου για αισθητικούς και λειτουργικούς λόγους μπορώ να πω ότι είμαι πολύ απογοητευμένη με το αποτέλεσμα:(.Η μύτη μου στο ανφάς είναι ακόμα πολύ παχουλή και ασύμμετρη .Επίσης όταν χαμογελάω δημιουργείται στην δεξιά πλευρά μια τεράστια λακκούβα λές και δεν υπάρχει κόκκαλο σε αυτό το σημείο της μύτης .Ακόμα η κορυφή της μύτης είναι ασύμμετρη η μία πλευρα είναι πιο σχηματισμένη από την άλλη δημιουργείτι κάτι σαν<< pinched tip>>.Έχω πέσει πολύ ψυχολογικά και δεν ξέρω τι να κάνω !!!Μπορείτε να μου προτείνετε γιατρούς κατάλληλους για επανορθωτική επέμβαση ακόμα και στο εξωτερικό αν κάποιος έχει χειρουργηθεί εκεί και έμεινε ευχαριστημένος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

plakaki

Νεοφερμένος

Ο plakaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Πού έκανες; Στείλε μου. Είναι πολύ νωρίς ακόμα μην απογοητεύεσαι. Τι σου είπε ο γιατρός σου; Από πού είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ritaki20

Νεοφερμένος

Η ritaki20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Την έκανα στον α. σκ στο κολωνάκι .Ήταν δυσκολη περίπτωση η μύτη μου και περίμενα να γίνουν κάποια λάθη απλά δεν περίμενα να γίνουν τόσα πολλά:( Είμαι πάρα πολύ στενοχωρημένη δεν έχω διάθεση να βγώ να κάνω τίποτα,να φανταστείς δεν φοράω τους φακούς μου για να μην βλέπω τη μύτη μ! Άν κάποιος γνωρίζει καλούς γιατρούς στην επανορθωτική ρινοπλαστική μπορεί να μου στείλει τα ονόματα παρακαλώ να είναι αληθινές εμπειρίες και όχι spams
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bambola19

Νεοφερμένος

Ο bambola19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γεια σας αποφασισα να γραφτω και γω γτ μου αρεσε η παρεα σας. πριν εναμιση μηνα εκανα την πλαστική. Θα ηθελα να ρωτησω. Εγω δεν πολυακολουθησα βασικα τις συμβουλες του γιατρου και αλκολ ηπια και στον ηλιο εκτεθηκα αλα δεν επαθα κατι. αλλα νταξει την καθαρισα και ξεβουλωσε και αναπνεω ααρκετα καλα. Τωρα απο τη μια μερια εχει ραμα το οποιο καταλαθως το τραβηξα και πονεσε αρκετα και δε το καταλαβαινα οτι ηταν ραμα νομιζα πετσα γτ ηταν ασπρο . Κατατρομαξα και φοβηθηκα μηπως εχω κανει καποια ζημια. ΤΩΡΑ σε μια βδομαδα εχω ουτως η αλλως ραντεβου με το γιατρΟ. Απο τη μερια που εχω τα ραματα ακομα ειναι λιγο βουλωμενη αλλα εχει μεγαλη βελτιωση . Το κοψα λιγο με το ψαλιδι γτ το τραβηξα και το βγαλα προς τα εξω και φαινοταν ασχημα δεν ηξερα τι να κανω. Ξερει κανεις αν εκανα καποιο κακο? γτ εχω ανησυχησει? Τωρα αυτα δε νομιζω απο μονα τους να λιωνουν γτ φαινονονται αρκετα σκληρα σαν πραγματικο σπαγκΟ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙ ΘΑ ΤΑ ΚΟΨΕΙ? ΓΤ ΑΝ ΤΑ ΚΟΨΕΙ ΠΑλι ΘΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΛΙΓΟ . ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΙΣθητικο θεμα η μυτη μου εγινε γαλλικη παρα πολυ ωραια μονο κατω ειναι πρισμενη και μουδιασμενη αυτο ελπιζω να ξεπριστει. Συγνωμη και παλι που σας ζαλισα απλα θα παρακαλουσα αν καπιος γνωριζει να μου πει. :) :) :) :):clapup::confused::worry::D:redface::whistle::hmm::P:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
. Εγω δεν πολυακολουθησα βασικα τις συμβουλες του γιατρου και αλκολ ηπια και στον ηλιο εκτεθηκα αλα δεν επαθα κατι. αλλα νταξει την καθαρισα και ξεβουλωσε



Και εγώ ακριβώς το ίδιο έκανα, και ας μου έλεγε πως έχουν βουλώσει οι αρτηρίες.

Ο_ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariatz83

Νεοφερμένος

Η mariatz83 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σαν βαλτη μου κανεισ εσυ αλλα τι να πω μπορει. εγω εκανα στον κολ.παν. ξερει κανεισ τιποτα για αυτον?
απλα καταθεσα την δικη μου προσφατη εμπειρια μονο για να βοηθησω οσους εχουν προβλημα.γιατι και εγω μπορω να καταλαβω τη πως νοιωθει καποιος που εχει αισθητικο προβλημα και θελει το καλητερο αποτελεσμα.απλα να βοηθησω ηθελα με την ιστορια μου.εδω ο καθενας καταθετει την ιστορια του με πολλα ονοματα γιατρων απο οτι διαβαζω αυτο δεν σημαινει οτι ολοι ειναι βαλτη...!καλο ειναι να ακουμε τους συνανθρωπους μας με αναλογες εμπειριες και οτι δεν μας ενδιαφερει απλα το προσπερναμε..!δεν ειναι σωστο να αμφισβιτουμε τις εμπειριες των αλλων.αλλιως να μην κανουμε καθολου σηζητησεις εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

plakaki

Νεοφερμένος

Ο plakaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ναι εχεις δικιο με συγχωρεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HappyDays

Νεοφερμένος

Η HappyDays αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Την έκανα στον α. σκ στο κολωνάκι .Ήταν δυσκολη περίπτωση η μύτη μου και περίμενα να γίνουν κάποια λάθη απλά δεν περίμενα να γίνουν τόσα πολλά:( Είμαι πάρα πολύ στενοχωρημένη δεν έχω διάθεση να βγώ να κάνω τίποτα,να φανταστείς δεν φοράω τους φακούς μου για να μην βλέπω τη μύτη μ! Άν κάποιος γνωρίζει καλούς γιατρούς στην επανορθωτική ρινοπλαστική μπορεί να μου στείλει τα ονόματα παρακαλώ να είναι αληθινές εμπειρίες και όχι spams
Εμπειρία από διορθωτική ρινοπλαστική δεν έχω. Η εμπειρία μου είναι από κανονική ρινοπλαστική με διόρθωση διαφράγματος. Είμαι πολύ ευχαριστημένη από την εξέλιξη. Αυτό που μπορώ να σου πω είναι ότι ξέρω ότι ο πλαστικός χειρουργός που μου την έκανε, κάνει και διορθωτικές. Ρίξε μια ματιά στη συγκεκριμένη σελίδα του site του: https://www.ρινοπλαστικη.com/el/CNT/διορθωτικηρινοπλαστικη.aspx που μπορεί να πάρεις κάποια ιδέα ή να βοηθηθείς. Λυπάμαι για την εξέλιξη της επέμβασής σου. Ελπίζω να βρεις μια λύση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bambola19

Νεοφερμένος

Ο bambola19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ρε παιδια ας μου πει καποιος για τα ραμματα. Βλεπω κατι κλωστες μπλε μεσα και δε μπορω αφηστε που πονανε . Θα πεσουν τι θα γινει? θα τα βγαλει ο γιατρος? αν προσπαθησει να τα βγαλει παντως πονανε. Πειτε μου καπιος που εχει κανει τι εγινε με τα ραματα τοΥ>?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CapricornV

Νεοφερμένος

Η CapricornV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Εμένα τα ράμματα μου τα τράβηξε η γιατρός μετά από κανα μήνα που πήγα στο ιατρείο της. Μην ασχοληθείς εσύ, οτι πρέπει να γίνει θα στο κάνει ο γιατρός. Η αλήθεια είναι οτι με έτσουξε λίγο την ώρα που τα τράβηξε και μάτωσε λίγο η περιοχή αλλά αισθάνθηκα μεγάλη ανακούφιση χωρίς αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bambola19

Νεοφερμένος

Ο bambola19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εμένα ένα ράμμα έφυγε από μόνο του και καταλάθος κάτι άλλα τα τράβηξα χωρίς να ξέρω ότι είναι ράμματα
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Εγώ μετά το χειρουργείο το είχα ξεφτιλίσει και πήγαινα κάθε μέρα στο γιατρό (μετά τον μήνα πιό αραιά), και κάθε 3 μέρες μου έβγαζε και λίγα ράμματα. Αν περίμενα και πήγαινα αργότερα μαλλον θα μου τα έβγαζε όλα μαζί. Πολλά φεύγουν μόνα τους και είχα κόψει και ένα που με ενοχλούσε μόνη μου.
Ριτάκι, μπορείς να βάλεις φωτογραφία? Γιατί κι εγώ στον ίδιο την έκανα και είμαι ευχαριστημένη, ξέρω κι άλλους ασθενείς και γενικά έχω ακούσει καλά λόγια. Τι σου λέει ο γιατρός?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tom63

Νεοφερμένος

Ο tom63 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Είναι κανεις/καμία που να έχει κάνει ρινοπλαστική και είναι απο Πάτρα ;
Αν είναι κάποιος μπορεί να μου στείλει το κινητό του σε pm ; Πραγματικά θα με βοηθούσε πολύ να βγούμε και να μου λυσει κάποιες απορείες που έχω ...
(που εδώ μέσα δεν μου έχουν λυθει )

Είμαι στην φάση που δεν το έχω ακόμα αποφασίσει και αν υπάρχει κάποιος που να έχει κανει σχετικά πρόσφατα θα με βοηθούσε πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bambola19

Νεοφερμένος

Ο bambola19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
oχ εγω αυριο εχω ραντεβου μαζι του μετα απο ενα μηνα και φοβαμαι οτι αν μου τα βγαλει θα πεθανω στον πονο ! με αγχωσες τωρα ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishmaster_88

Νεοφερμένος

Η Wishmaster_88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
oχ εγω αυριο εχω ραντεβου μαζι του μετα απο ενα μηνα και φοβαμαι οτι αν μου τα βγαλει θα πεθανω στον πονο ! με αγχωσες τωρα ! :P

Η αληθεια ειναι οτι και εγω πρεπει να παω σε λιγες μερες αλλα δεν ξερω τι θα μου κανει.. Νομιζα οτι απλα θελει να με δει.. τωρα εσεις λετε για ραματα κ εχω ψιλοφρικαρει!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bambola19

Νεοφερμένος

Ο bambola19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
τελικα τα ραμματα επεσαν απο μονα τους και ολα ειναι μια χαρα και η αναπνοη τελεια. μονο θελω να ρωτησω καπιον που εχει κανει πλαστικη. Εχουν περασει κοντα 2 μηνες η μυτη στην κορυφη ειναι πρiσμενη αλλα τα ρουθουνια οι τρυπες δλδ μου φαινονται αρκετα μεγαλα και τεντωμενα θα ελεγα μηπως ξερει κανενας αν αυτα μικραινουν ξερω ακουγεται περιεργο αλλα ας πει καπιος !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

malakouardo

Νεοφερμένος

Ο malakouardo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Εγώ μετά το χειρουργείο το είχα ξεφτιλίσει και πήγαινα κάθε μέρα στο γιατρό (μετά τον μήνα πιό αραιά), και κάθε 3 μέρες μου έβγαζε και λίγα ράμματα. Αν περίμενα και πήγαινα αργότερα μαλλον θα μου τα έβγαζε όλα μαζί. Πολλά φεύγουν μόνα τους και είχα κόψει και ένα που με ενοχλούσε μόνη μου.
Ριτάκι, μπορείς να βάλεις φωτογραφία? Γιατί κι εγώ στον ίδιο την έκανα και είμαι ευχαριστημένη, ξέρω κι άλλους ασθενείς και γενικά έχω ακούσει καλά λόγια. Τι σου λέει ο γιατρός?


ικανοποιημενοι απ το σκουρα?παμε καλα?τοσα ατομα εχουν γραψει οτι τους εχει σακατεψει...προσθεσε και μενα στους μεγαλους σακατεμενους,η βλαβη η οποια μου προκαλεσε δεν διορθωνεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ικανοποιημενοι απ το σκουρα?παμε καλα?τοσα ατομα εχουν γραψει οτι τους εχει σακατεψει...προσθεσε και μενα στους μεγαλους σακατεμενους,η βλαβη η οποια μου προκαλεσε δεν διορθωνεται...
Wow, πρέπει να ήμουν τυχερή then. Ή να χάλασε αργότερα. Μα τι στο καλό συμβαίνει με τους πλαστικούς και ακόμα και οι καλοί μετά από κάποια χρόνια χαλάνε και αρχίζουν και σακατεύουν κόσμο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ritaki20

Νεοφερμένος

Η ritaki20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
:(:(:(
ικανοποιημενοι απ το σκουρα?παμε καλα?τοσα ατομα εχουν γραψει οτι τους εχει σακατεψει...προσθεσε και μενα στους μεγαλους σακατεμενους,η βλαβη η οποια μου προκαλεσε δεν διορθωνεται...
τι βλάβη σου προκάλεσαι που δεν διορθωνεται?????παρεπιμπτόντως πήγα πριν από λίγες μέρες στο γιατρό και μου λέει ότι όλα ειναι μια χαρά έλεος!!!!!δεν με πειράζει που έχει κάνει λάθος αλλά θέλω να το παραδεχτεί και να μου το διορθώσει και χρήματα θα δώσω δεν έχω πρόβλημα .Φοβάμαι να πάω σε άλλο γιατρό να με εγχειρίσει γιατί δεν θα ξέρει τι έχει κάνει μέσα στη μύτη μου απλά έχω κουραστεί με όλη αυτήν την ιστορία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Εμένα δεν ξεπρήζεται ομοιόμορφά, από την δεξιά πλευρά είναι πιό φουσκωμένη (και εσωτερικά και εξωτερικά) και με ανησυχεί λίγο. Στις φωτογραφίες φαίνεται περισσότερο. Ο γιατρός μου είπε ότι είναι μια χαρά όμως και τον πιστεύω γιατί στην αναμονή γνώρισα μια κοπέλα που μετεγχειριτικά είχε πρόβλημα και ο Σκούρας το αναγνώρισε και το διόρθωσε με τοπική. Οπότε αν είχα κι εγώ, δεν θα έκανε το ίδιο?
Πόσος καιρός έχει περάσει σε σένα? Μήπως είναι πρήξιμο αυτό που δεν σ'αρεσει? Αν δεν περάσει ένας χρόνος τουλάχιστον, δεν θα φανεί το τελικό αποτέλεσμα και κανένας γιατρός δεν θα σε χειρουργήσει τόσο νωρίς έτσι κι αλλιώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top