Δίπλωμα οδήγησης

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Εδωσε κανενας?? Για τις τιμες ηθελα να σας ρωτησω...Ποσο σας βγηκε περιπου??
Εμενα 450€ ολα μαζι(σηματα, εξεταση και παραβολα)...Και σε κατι αλλες σχολες που ειχα ρωτησει περιπου εκει βγαινει....
Εσας ποσο σας βγηκε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Εδωσε κανενας?? Για τις τιμες ηθελα να σας ρωτησω...Ποσο σας βγηκε περιπου??
Εμενα 450€ ολα μαζι(σηματα, εξεταση και παραβολα)...Και σε κατι αλλες σχολες που ειχα ρωτησει περιπου εκει βγαινει....
Εσας ποσο σας βγηκε??
Εσυ εδωσες; Εγω πρεπει να περιμενω μεχρι Δεκεμβρη και μετα να δωσω..ε μεχρι τοτε μπορει να μαζεψω κιολας 500 ευρω,αλλα χλωμο το βλεπω. Μαλλον του χρονου το καλοκαιρι με το καλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
530 αν θυμάμαι καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Εδωσε κανενας?? Για τις τιμες ηθελα να σας ρωτησω...Ποσο σας βγηκε περιπου??
Εμενα 450€ ολα μαζι(σηματα, εξεταση και παραβολα)...Και σε κατι αλλες σχολες που ειχα ρωτησει περιπου εκει βγαινει....
Εσας ποσο σας βγηκε??

Πόσο;! :eek: Στη δική μου σχολή είναι 750!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Χρονικά πόσο περίπου κρατάει η όλη διαδικασία (μαθήματα, εξέταση κλπ)?
Επίσης γίνεται να δώσω τα σήματα πχ τώρα και μετά από καιρό να εξεταστώ και στην οδήγηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Εσυ εδωσες; Εγω πρεπει να περιμενω μεχρι Δεκεμβρη και μετα να δωσω..ε μεχρι τοτε μπορει να μαζεψω κιολας 500 ευρω,αλλα χλωμο το βλεπω. Μαλλον του χρονου το καλοκαιρι με το καλο.
Eγω θα δωσω σηματα τη Δευτερα και μετα ξεκιναω μαθηματα, οποτε υπολογιζω γυρω στα μεσα σεπτεμβρη να το χω παρει με το καλο....Εγω ακομα δουλευω για να τα μαζεψω, αλλα πιστευω αξιζει ο κοπος....
Πόσο;! :eek: Στη δική μου σχολή είναι 750!
Οχι ρε συ!!!Με τιποτα τοσο....Σε κλεβουν...Επρεπε να ρωτησεις σε διαφορες σχολες....
Εγω που ρωτησα σε 5-6 σχολες η πιο ακριβη που βρηκα ηταν 550 και η πιο φτηνη 450...
Αν δεν εχεις πληρωσει ακομα, μην πας εκει...Βρισκεις πολυ πιο φτηνα αν το ψαξεις....
Χρονικά πόσο περίπου κρατάει η όλη διαδικασία (μαθήματα, εξέταση κλπ)?
Επίσης γίνεται να δώσω τα σήματα πχ τώρα και μετά από καιρό να εξεταστώ και στην οδήγηση?
Ναι γινεται...Ουτως η αλλως πρωτα δινεις σηματα και μετα οδηγηση....Ειναι νομιζω 25 υποχρεωτικα μαθηματα, αλλα αμα ξερεις να οδηγας λιγο(δεν εισαι τελειως ασχετη) μπορει να μην χρειαστεις τοσα....Δηλαδη σε 1 με 1.5 μηνα μπορεις να τα εχεις τελειωσει ολα(σηματα και εξεταση)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
500 euros εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
500 euros εμένα.
Ναι,και στην περιοχη μου ολες οι σχολες καπου εκει κυμαινονται....
Σε αλλες πολεις εχω ακουσει και πολυ μεγαλυτερα ποσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Και εμένα 500 θα βγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Στη Θεσσαλονίκη περίπου 450 με 500 ευρω το δίπλωμα.
Στην Αθήνα απ' όσο ξέρω είναι μεγάλο το ποσό γιατί οι περισσότερες σχολές θεωρούν δεδομένο το λάδι και στα παίρνουν τα λεφτά απο πριν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Στη Θεσσαλονίκη περίπου 450 με 500 ευρω το δίπλωμα.
Στην Αθήνα απ' όσο ξέρω είναι μεγάλο το ποσό γιατί οι περισσότερες σχολές θεωρούν δεδομένο το λάδι και στα παίρνουν τα λεφτά απο πριν

Εγώ Καλαμαριά - Ντεπώ που έψαξα βρήκα και με 580. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
E καλα, πρεπει να πονηευτεις και εσυ....Αμα πας στη μια σχολη και σου πει 450, και η αλλη σου πει 700 πρεπει να καταλαβεις οτι κατι παιζει...
Αν και επαρχια που μενω εγω, σπανια ακους για λαδι.... Μονο αν λαδωσεις απο μονος σου δηλαδη, αλλιως σπανια σου ζητανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
E καλα, πρεπει να πονηευτεις και εσυ....Αμα πας στη μια σχολη και σου πει 450, και η αλλη σου πει 700 πρεπει να καταλαβεις οτι κατι παιζει...
Αν και επαρχια που μενω εγω, σπανια ακους για λαδι.... Μονο αν λαδωσεις απο μονος σου δηλαδη, αλλιως σπανια σου ζητανε...

Νομίζω το αντίθετο ισχύει. Στην επαρχία δεν έχει και μεγάλο έλεγχο και εκεί το λάδι πάει σύννεφο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Οχι ρε συ!!!Με τιποτα τοσο....Σε κλεβουν...Επρεπε να ρωτησεις σε διαφορες σχολες....
Εγω που ρωτησα σε 5-6 σχολες η πιο ακριβη που βρηκα ηταν 550 και η πιο φτηνη 450...
Αν δεν εχεις πληρωσει ακομα, μην πας εκει...Βρισκεις πολυ πιο φτηνα αν το ψαξεις....

530 αν θυμάμαι καλά!

500 euros εμένα.

Και εμένα 500 θα βγει.

Στη Θεσσαλονίκη περίπου 450 με 500 ευρω το δίπλωμα.
Στην Αθήνα απ' όσο ξέρω είναι μεγάλο το ποσό γιατί οι περισσότερες σχολές θεωρούν δεδομένο το λάδι και στα παίρνουν τα λεφτά απο πριν

Εγώ Καλαμαριά - Ντεπώ που έψαξα βρήκα και με 580. :P

Στην περιοχή μου οι τιμές απέχουν παρασάγγας από τις προαναφερθείσες. Η ακριβότερη είναι η σχολή στην οποία πηγαίνω με δίδακτρα 750 και η φθηνότερη με 650.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Νομίζω το αντίθετο ισχύει. Στην επαρχία δεν έχει και μεγάλο έλεγχο και εκεί το λάδι πάει σύννεφο !
Μπορει, παντως εγω που εχω αρκετους φιλους που εδωσαν προσφατα δε μου ειπαν τιποτα για λαδωμα....
Στην περιοχή μου οι τιμές απέχουν παρασάγγας από τις προαναφερθείσες. Η ακριβότερη είναι η σχολή στην οποία πηγαίνω με δίδακτρα 750 και η φθηνότερη με 650.
Σε ποια περιοχη μενεις??Τετοιες τιμες μονο σε Αθηνα εχω ακουσει....Λογικα θα συμπεριλαμβανεται μεσα και το λαδωμα και δε θα στο χουν πει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Σε ποια περιοχη μενεις??

Τετοιες τιμες μονο σε Αθηνα εχω ακουσει....Λογικα θα συμπεριλαμβανεται μεσα και το λαδωμα και δε θα στο χουν πει

Στο μεγαλύτερο νησί της Ελλάδας. :D

Όχι. Από τη μια θα το ήξερα εκ των έσω και από την άλλη μου το βεβαιώνουν παραδείγματα υποψηφίων που κόπηκαν στην οδήγηση 4 φορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Στο μεγαλύτερο νησί της Ελλάδας. :D

Όχι. Από τη μια θα το ήξερα εκ των έσω και από την άλλη μου το βεβαιώνουν παραδείγματα υποψηφίων που κόπηκαν στην οδήγηση 4 φορές.
Ω ρε φιλε, κριμα....Με τα λεφτα που πληρωνεις εκει εδω θα σου εφταναν να ξαναδωσεις 2 φορες αν κοβοσουν....
Λογικα στην Κρητη εχουν κανει συννενοηση ολες οι σχολες να εχουν ακριβα τα διπλωματα...Γιατι εδω αν μια σχολη ειχε τοσο ακριβα το διπλωμα θα εκλεινε αφου δε θα αντεχε τον ανταγωνισμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Πρεπει να αρχισω και γω καποτε:whistle::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Eγω θα δωσω σηματα τη Δευτερα και μετα ξεκιναω μαθηματα, οποτε υπολογιζω γυρω στα μεσα σεπτεμβρη να το χω παρει με το καλο....Εγω ακομα δουλευω για να τα μαζεψω, αλλα πιστευω αξιζει ο κοπος....
Καλη επιτυχια τοτε..και εγω σκεφτομαι για δουλεια γιατι δυσκολα να μαζεψω μονη 500ευρω(αν ειναι και τοσα),αλλα θελω πολυ να το παρω οποτε πιστευω αξιζει τον κοπο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Αυτό που λένε οτι μαθήματα μπορείς να κάνεις και λίγους μήνες πριν κλείσεις τα 18 , αλλά για να δώσεις εξετάσεις πρέπει οπωσδήποτε να τα'χεις κλείσει, ισχύει ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top