Syriana (2005)

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Το τελευταιο που ειδα ηταν το Syriana και δυστυχως το περιμενα πολυ καλυτερο για τον χαμο που εγινε, ισως αυτο με μπριζωσε για να δω αριστουργημα και απογοητευτηκα (για πολλοστη φορα τις τελευταιες μερες!). Το καλυτερο που ειδα φετος αν και πανε κανα δυο μηνες ηταν το match point, woody allen ολε! (ειδα και σε dvd το melinda&melinda του allen και μου αρεσε επισης, αρκετα ευχαριστο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Χμ..δεν θα συμφωνήσω μαζί σου για το syriana..Εγώ το βρήκα πολύ ενδιαφέρον και προσσέγιζε πολύ καλά την πραγματικότητα και τις διεθνείς συνομωσίες..Δεν ήταν ταινία που πήγαινες για διασκέδαση..Γεννούσε πολλούς προβληματισμόυς..Εμένα με καθήλωσε..
Αλλά γούστα είναι αυτά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Κι εμενα μου αρεσε, δεν τη θεωρω χασιμο χρονου η οτιδηποτε, απλα οταν ακους εκθειαστικες κριτικες περιμενεις να δεις και την φοβερη εργαρα που θα σημαδεψει την ιστορια του κινηματογραφου:p Κι εμενα μου κρατησε το ενδιαφερον μπας και ξεμπερδευτω για το τι εβλεπα, αλλα δεν μπαινει με τιποτα στο τοπ10 μου, αρνουμαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top