Shopping Therapy

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
:P :P Τι περιμενα εγω απο εσενα doodooni?...προκοπη;;;:P :P :tongue:
Με το που ειδα οτι απαντησες,λεω δεν μπορει...παλι θα με στειλει αδιαβαστο...:hehe:
Ωραιο το χρωματακι παντως ετσι;Καλοκαιρινοτατο!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Mario και Doo είστε αφασίες και οι 2.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αγορασα ενα τελειο φορεματακι από τα bsb!!!! :clapup:

όμως δεν ξερω με τι παπουτσια να το βαλω.. :hmm:

είναι σατέν, εχει μανίκια φαρδιά μέχρι τον αγκώνα, πολύύύύύ βαθύ ντεκολτέ, είναι κοντό σχετικά (κάπου στη μέση του μπουτιου :P ) και τα χρώματά του είναι τα εξής: το φόντο ένα μπεζ-σαμπανί-της άμμου, στις άκρες μανίκια-ντεκολτέ-τελείωμα κάτω και ένα ζωνάκι στη μέση είναι σκούρο καφέ και έχει κάτι μεγάλα ροζ και λιγο πιο εντονο ροζ λουλουδια.. σας φώτισα ε; εψαξα και φωτογραφία για να το καταλαβετε πιο καλά αλλά δεν έχουν βγάλει ακόμα στο νετ..

με τι παπουτσια να το βαλωωωωωωω;;;;;; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
evouli, το φορεματάκι σου μου ακούγεται Φ-Α-Ν-Τ-Α-Σ-Τ-Ι-Κ-Ο !!! :clapup:


Πήρα καινούριο κινητό! Είναι παλιό μοντέλο αλλά το ήθελα από τότε που βγήκε και είχα τρέλλα!! Είναι το motorola v3 pink!! Τελειο είναι!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πήρα καινούριο κινητό! Είναι παλιό μοντέλο αλλά το ήθελα από τότε που βγήκε και είχα τρέλλα!! Είναι το motorola v3 pink!! Τελειο είναι!! :D

είναι σατέν, εχει μανίκια φαρδιά μέχρι τον αγκώνα, πολύύύύύ βαθύ ντεκολτέ, είναι κοντό σχετικά (κάπου στη μέση του μπουτιου :P ) και τα χρώματά του είναι τα εξής: το φόντο ένα μπεζ-σαμπανί-της άμμου, στις άκρες μανίκια-ντεκολτέ-τελείωμα κάτω και ένα ζωνάκι στη μέση είναι σκούρο καφέ και έχει κάτι μεγάλα ροζ και λιγο πιο εντονο ροζ λουλουδια.. σας φώτισα ε; εψαξα και φωτογραφία για να το καταλαβετε πιο καλά αλλά δεν έχουν βγάλει ακόμα στο νετ..
Μεγιές κορίτσια! :clapup::clapup::clapup:




Ευούλι, το φορεματάκι σου μου φαίνεται πολύυυυυυυ ωραίο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Εγώ πήρα χτες μια τσαντούλα και σήμερα θα πάω να πάρω και ίδια παπουτσάκια (tsakiris λέμε....)!!!!
Α! Επίσης πήρα και μια κρέμα σώματος με ινδική καρύδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αχ σας ευχαριστω παααααααααααααααρα πολυ ειναι οντως πολυ ωραιο.. αφου ανυπομονω να το βαλω.. :D

μαγκουλινι μεγεια το κινητακι σου.. και εγω οταν ηταν να παρω ημουν αναμεσα σε αυτο και αυτο που πηρα τελικα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Μεγιές κορίτσια! :clapup::clapup::clapup:

μαγκουλινι μεγεια το κινητακι σου.. και εγω οταν ηταν να παρω ημουν αναμεσα σε αυτο και αυτο που πηρα τελικα.. :)
Ευχαριστώωω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Κατι υπεροχες μποτες, με σιδερο μπροστα, βιδες απο κατω, αφεντικες Wehrmach!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ξέρω, δε μετράει, αλλά πήρα ελληνικό γιαούρτι τοτάλ, φέτα μεβγάλ κι άλλα καλά και γκουρμέ...!!!
Και ένα μακουδάκι μαύρο, κοντομάνικο, αλλά μακρύ κάτω (όλο ξεσκέπαστη είναι η μέση μου, ρε γμτ), με μία λωρίδα μωβ κάτω-κάτω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Κατι υπεροχες μποτες, με σιδερο μπροστα, βιδες απο κατω, αφεντικες Wehrmach!!!!!!:D

Mε τα κορδωνια;
Γιατι εχω και τα δυο ειδη απο τις βερμαχτ.(και με κορδωνια και χωρις.)
Απιστευτη ποιοτητα παπουτσιων.Τρομερη κατασκευη κι ας ειναι λιγο χοντροκομμενα,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χωρις, χωρις.... Με δεν λενε....
Οντως; απιστευτη ποιοτιτα, μποτα για 20ετια και βαλε.... Και το οτι ειναι χοτνροκομενες για μενα ειναι ολη η ομορφια τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ε καλα...μεταξυ μας...για το στυλ τους ετσι πρεπει να ειναι το κοψιμο τους.:D
Αντε μεγειες Κρονε.Καλοφορετες και προσεχε μην σε τσαντισει κανεις και το κλωτσσεις με αυτες, μπορεις να του κανειw ζημια!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ευχαριστω Μαριε! Εχω μαθει να κραταω τα νευρα μου γιατι και οι αρβιλες που εχω τοσο καιρο κανουν μεγαλη ζημια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Kάτι χρυσές γόβες peep toe με στρας και αντίστοιχο τσαντάκι.. μιλάμε, είμαι ερωτευμένη κάργα μαζί τους!! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Μεγειάαα!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Κάτι καινούριες πιτζαμούλες πολύ χουχουλιάρικες με ροζ-άσπρα κοάλα!! :redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλή ξεκούραση λεπόν! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Συχένομαι τα ψώνια άλλα λόγο δουλείας πρέπει να τα κάνω οπότε πήρα προχτές τηλ. μια φίλή που έχει μπουτίκ της ειπα να μου κάνει ένα πακέτο 3 ημερών και ειμαι οκ δεν θα κάθομαι με τις ώρες να ψάχνω όταν ειναι να πάρω ρούχα ιδικά τρελένομαι όσο για παπούτσια τηλ. τον παπουτση μου βάλε ένα ζευγάρι σπορτέξ ένα μπότες και έρχετε ο άντρας μου.

Καιιιιι έτοιμη:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
εγω πεθαινω να βολταρω στην αγορα με τις ωρες μιλαμε...ειδικα αν εχω και λεφταααα...εκει να δεις...ειμαι ικανη να τα ξοδεψω ολα σε μια μερα...
τελευταια πηρα ενα τζην στενο μεχρι κατω μονο γιατι δεν ειχα αρκετα λεφτα εκεινη την ωρα...θα επανελθω ομως δριμυτερη ;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top