Αλήθεια πόσο τυχεροί είστε;

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Γενικα με παει αρκετα.
Συνολο 4-5000 ευρα σε τζοκερ, καζινο
κτλ κτλ (αν και δεν παιζω συχνα).

Απο κει και μετα, γενικα αμα χωθω καπου, ολο και κατι θ'αρπαξω.

Αλλα ο πλεον Κ@λοφαρδος (το κ κεφαλαιο) ειναι ο πατερας μου.
Περα απο καζινο που 5 φορες επαιξε, 5 φορες κερδισε
(απο 400 μεχρι 2000),
κανει κατι κουφες επενδυσεις που του βγαινουν.
Αγορασε κτημα παλια 800.000 δραχμες και σε ενα μηνα μπηκε αποτομα στο σχεδιο πολεως και εκανε 8.000.000 δραχμες.
(να μη μιλησω για το ταξιδι 1η θεση Αυστραλια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
.

Είμαι τυχερή, γιατί σε βρήκα...

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Είμαι αρκετά τυχερός πιστεύω.Και το σπουδαιότερο είναι οτι φέρνω γούρι και σε πολλούς φίλους/ες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Πολλές φορές στην ζωή μου έχει τύχει να υπάρξω πολύ πολύ τυχερή σε σημείο να νιώθω οτι έχω την ίδια τύχη με τον Γκαστόνε αλλά και άλλες πολλές άτυχη... Μάλλον η τύχη μου λειτουργεί κατα διαστήματα!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
2-3 φλουριά σε κάτι βασιλόπιτες πιάνονται?Γιατί πέραν τούτου...μπαααα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
είμαι αρκετά τυχερή μες στην ατυχία μου θα έλεγα σαν ρεζουμέ.. :P

έχω κερδίσει διάφορα..από υποτροφία (στο λύκειο,κληρώνονταν 2 άτομα απ'τους καλύτερους μαθητές),είχα κερδίσει μια Barbie πιτσιρίκι,είχα βρει 10.000 πριν καμια 10αριά χρόνια,στη θάλασσα πάντα βρίσκω λεφτά,αφίσες,ρολόγια,κλπ,κλπ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
είμαι αρκετά τυχερή μες στην ατυχία μου θα έλεγα σαν ρεζουμέ.. :P

έχω κερδίσει διάφορα..από υποτροφία (στο λύκειο,κληρώνονταν 2 άτομα απ'τους καλύτερους μαθητές),είχα κερδίσει μια Barbie πιτσιρίκι,είχα βρει 10.000 πριν καμια 10αριά χρόνια,στη θάλασσα πάντα βρίσκω λεφτά,αφίσες,ρολόγια,κλπ,κλπ...:)

Πότε θα πάμε για μπάνιο???:P:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
απο τυχη αλλο τιποτα..

ημουν μια φορα στα μπουζουκια και καθομουν ηρεμα-ηρεμα στην καρεκλιτσα μου.. στο αποπανω τραπεζι χορευε μια κοπελα.. χανει την ισορροπια της, πεφτει πανω μου, με ριχνει κατω.. καταγμα στην επιγονατιδα.. εγχειρηση..

1η ιουλιου φετος.. παραλια και χαρα.. ανεβαινουμε στην μπανανα (θαλάσσης).. δεν προλαβαινει να γκαζωσει καλα καλα, κουνιεται καποιος, πεφτουμε και μεχρι να βγω απ'το νερο ειχα φαει μια αγκωνια ολη δικη μου.. εσπασε το κοκκαλο στο κούτελό μου.. χειρουργειο..

ελπιζω να μην τριτωσει.. :P

απο υλικα αγαθα :P εχω κερδισει μια φορα 2 λιπ γκλος και αλλη μια φορα ενα σετ κοσμηματα (κολιε, βραχιολι, σκουλαρικια)..

αυτα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αχαχα!! ενας συμφορουμιτης με λεει γκαστονε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
αρκετα μπορώ να πω
για παράδειγμα μια μέρα με τρελή κωλοφαρδία
είχα ξεμείνει από λεφτά, ούτε να φάω δεν είχα
την επόμενη έπρεπε να παραδώσω εργασία τα μελάνια τελείωσαν στις 2 τελευταίες σελίδες μελάνια δεν έβρισκα σε όλη την πόλη
προχωρούσα λοιπόν ψάχνοντας κάθε μαγαζί πιθανό να έχει μελάνια βρίσκω κάτω 50?:clapup: απελπισμένη που θα κοβόμουν την επόμενη στο μάθημα γιατι δεν θα έδινα την εργασία πάω σπίτι κάνω μια τελευταία προσπάθεια και ΝΑΙ κατάφερα να εκτυπώσω τις 2 τελευταίες σελίδες και συν ολα τα αλλα μου εφερε η σπιτονοικοκυρά κοτόπουλο στο φούρνο με πατάτες και ζυμωτό ψωμί:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πώς να μην είμαι όταν βρήκα αυτό το site? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
why??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
απο τυχη αλλο τιποτα..

ημουν μια φορα στα μπουζουκια και καθομουν ηρεμα-ηρεμα στην καρεκλιτσα μου.. στο αποπανω τραπεζι χορευε μια κοπελα.. χανει την ισορροπια της, πεφτει πανω μου, με ριχνει κατω.. καταγμα στην επιγονατιδα.. εγχειρηση..

1η ιουλιου φετος.. παραλια και χαρα.. ανεβαινουμε στην μπανανα (θαλάσσης).. δεν προλαβαινει να γκαζωσει καλα καλα, κουνιεται καποιος, πεφτουμε και μεχρι να βγω απ'το νερο ειχα φαει μια αγκωνια ολη δικη μου.. εσπασε το κοκκαλο στο κούτελό μου.. χειρουργειο..

ελπιζω να μην τριτωσει.. :P

απο υλικα αγαθα :P εχω κερδισει μια φορα 2 λιπ γκλος και αλλη μια φορα ενα σετ κοσμηματα (κολιε, βραχιολι, σκουλαρικια)..

αυτα.. :)

Nα αποφεύγεις τα εξτριμ σπορ καλου κακού. :P

Πω πω.. τρομερά σκηνικά! :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αμαν βρε εβουλι!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Επειδή το πρώτο μήνυμα ανέφερε για Διαγωνισμούς, έχω κερδίσει παλιότερα κάτι ψιλοπράγματα από παιδικά fun clubs και περιοδικά, αλλά (δεν ξέρω αν μετράει αυτό που θα πω, επειδή είναι κάτι που δεν ήρθε από μόνο του, αλλά συμμετείχα με τις ιδέες μου) φέτος κέρδισα ένα ταξίδι στη Γαλλία, μαζί με άλλα παιδιά φυσικά, σε ένα σχολικό πρόγραμμα για επίσκεψη στο Ευρωκοινοβούλιο, αφού είχα γράψει μια έκθεση, καθώς επίσης, πάλι γράφοντας μια έκθεση, θα πάω τέλη Αυγούστου στην Αθήνα με σκοπό τη συμμετοχή στο πρόγραμμα της Βουλής των Εφήβων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Επειδή το πρώτο μήνυμα ανέφερε για Διαγωνισμούς, έχω κερδίσει παλιότερα κάτι ψιλοπράγματα από παιδικά fun clubs και περιοδικά, αλλά (δεν ξέρω αν μετράει αυτό που θα πω, επειδή είναι κάτι που δεν ήρθε από μόνο του, αλλά συμμετείχα με τις ιδέες μου) φέτος κέρδισα ένα ταξίδι στη Γαλλία, μαζί με άλλα παιδιά φυσικά, σε ένα σχολικό πρόγραμμα για επίσκεψη στο Ευρωκοινοβούλιο, αφού είχα γράψει μια έκθεση, καθώς επίσης, πάλι γράφοντας μια έκθεση, θα πάω τέλη Αυγούστου στην Αθήνα με σκοπό τη συμμετοχή στο πρόγραμμα της Βουλής των Εφήβων.
Το ότι κέρδισες ταξίδια γράφοντας εκθέσεις δε σημαίνει ότι είσαι τυχερός πάντως:worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Μπορει, που ξερεις! ολα τυχη ειναι.
μπορει να επαιρναν 100 ατομα, να ηταν ο 103, και να αρρωστησαν 3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Μπορει, που ξερεις! ολα τυχη ειναι.
μπορει να επαιρναν 100 ατομα, να ηταν ο 103, και να αρρωστησαν 3.


:redface::redface:


(:tongue::bleh:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top