Χορεύετε;

Χορεύετε?
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 88)
  • Ναι για να κάνω τους άντρες/γυναίκες να με κοιτούν

    Ψήφοι: 0 0.0%

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Όχι,δεν έχω έμφυτο τον ρυθμό μέσα μου.
Θέλω όμως κάποια στιγμή στο μέλλον να μάθω Waltz και Tango
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Χορεύω κάθε τι ελεύθερο. Απεχθάνομαι να χορεύω χορούς που απαιτούν βήματα. Ωστόσο, κάποια στιγμή θέλω να προσπαθήσω να συμβιβαστώ και να μάθω λατιν χορούς.

Αααα! Και να μην το ξεχάσω...τώρα τελευταία ξεκίνησα παραδοσιακούς! Χόρευα σε διάφορες περιστάσεις χωρίς να έχω κάνει κάποιο μάθημα...αλλά πλέον ήρθε η ώρα να τους μάθω καλά!!! :)

δεν έχω έμφυτο τον ρυθμό μέσα μου.
Δεν νομίζω πως ισχύει αυτό...απλά πρέπει να χαλαρώσεις και να αφεθείς στην μουσική...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Xορεύω-εκτονώνομαι μόνος μου στο δωμάτιο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Όχι,δεν έχω έμφυτο τον ρυθμό μέσα μου.
Θέλω όμως κάποια στιγμή στο μέλλον να μάθω Waltz και Tango

+1 για το τάνγκο, το λατρεύω και θέλω τόσο πολύ να μάθω. *.*

Γενικά χορεύουμε και, ειδικά στο νησί, υπάρχει μια κλίση για λάτιν χορούς, αλλά λόγω υποχρεώσεων φέτος δεν προλάβαινα να κάνω όσα ήθελα, παρά μόνο τη σταθερή αξία εδώ και 9 χρόνια, το μπαλλέτο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

Κακώς!
Τι ντρέπεστε μωρέ; Εκτός αν δεν το χει κάποιος καθόλου, εκεί εντάξει, καλύτερα όχι.:P
Αλλά άμα το χει, δε βρίσκω το λόγο να μη βάζει κάποιος τον χορό στη ζωή του, δίνει ευχαρίστηση, γυμνάζει, εκφράζει... και τόσα ακόμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
χορευω και μονη , και χορο παω , και εξω
:)
για μενα ο χορος ειναι απο τις πιο ευκολες μορφες εκφρασης...οποτε αυτο τον κανει αναποσπαστο κομματι της ζωης μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Κακώς!
Τι ντρέπεστε μωρέ; Εκτός αν δεν το χει κάποιος καθόλου, εκεί εντάξει, καλύτερα όχι.:P
Αλλά άμα το χει, δε βρίσκω το λόγο να μη βάζει κάποιος τον χορό στη ζωή του, δίνει ευχαρίστηση, γυμνάζει, εκφράζει... και τόσα ακόμα!


εγώ χορεύω στην καθημερινότητα μου, γιατί δεν παλεύεται αλλιώς.

χορεύω τον Πολεμικό Χορό της Φυλής των Ουγκαμπούμπου

ειδικά το κομμάτι που τα σπας όλα με το ρόπαλο είναι το αγαπημένο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Απολειφάδι

Νεοφερμένος

Ο Απολειφάδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
όταν βγαίνω έξω πολύ λίγο αλλά γενικά πως να χορέψει ένα αγόρι σε κλαμπ και να μη γίνει ρεζίλι ας πούμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Μ αρέσει να χορεύω ,εκτονώνομαι και μου φτιάχνει την διάθεση αλλά νομίζω οτι δεν το έχω καθόλου. Οπότε χορεύω μόνο στο σπίτι, μόνη εννοείτε και με κλειδαμπαρωμένα τα πάντα.:P

Εγω και ο ρυθμός δεν πρόκειτε να συναντηθούμε ποτέ.

Σε κλαμπ κλπ θέλω να χορευώ αλλά φοβάμαι οτι φαίνομαι λίγο γελοία..
Θέλω να το διορθώσω κάπως αυτό.
Any ideas?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
θέλω να χορευώ αλλά φοβάμαι οτι φαίνομαι λίγο γελοία..
Θέλω να το διορθώσω κάπως αυτό.
Any ideas?


χόρευε σε συνέδρια ξέσεως όρχεων.
χαμπάρι.

:confused:

ενώ οι άλλοι θα μιλάνε,
εσύ από τη θέση σου και όρθια
θα βάζεις το χέρι σου στον αφαλό σου
και θα χορεύεις κάνοντας κύματα με την
κοιλίτσα. :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Χμ ναι χορεύω όποτε βρω ευκαιρία αλλά, όπως είπε και άλλος πιο πάνω, όχι χορούς που απαιτούν συγκεκριμένα βήματα.
Χορεύω όπως μου έρθει, όπως με εκφράζει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ναι χορεύω. Μ'αρέσει πολύ, είναι ένας τρόπος να εκφράσεις με κινήσεις τα συναισθήματα σου. Χορεύω όλα τα έίδη, από λάτιν μέχρι τσάμικο:P, το μόνο που δεν ξέρω δυστυχώς είναι break dance.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alesa

Νεοφερμένος

Η Αλεξανδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Και βεβαια!Λατρευω τον χορο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peleas

Νεοφερμένος

Ο peleas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Μου αρέσει να χορεύω τους άλλους στο ταψί. Κι εκείνοι μου ανταποδίδουν ευγενικά τη χάρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.

χορος και τραγουδι μαζι!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top