Θεωρία της Διττότητας

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Η ΘΕΩΡΙΑ ΤΗΣ ΔΙΤΤΟΤΗΤΑΣ

ειναι λιγο ακραια...που θα παει θα την χονεψουμε....αν αποδειχτει βεβαια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
να αποδειχθει η ταχυτητα του μελοντος?

λολ is this a fucking joke? Καθισα και διαβασα το paper ειναι στα γαλλικα αλλα κατι βγαζω, βασικα οχι δεν βγαζω, ειναι ενα αστειο δεν εχει καν μαθηματικο φορμαλισμο, τριγωνομετρια και γεωμετρια δευτερας λυκειου και thats prety much it.

Σοβαρα?

Δηλαδη...σοβαρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
φιλε πιστεψε με, οταν την διαβασα η πρωτη σκεψη ηταν "τι μ@λ*κια ηταν αυτο τωρα?"....αλλα ειπα να μη βιαστω να την υποτιμησω...η δευτερη αναγνωση μου εφερε τη σκεψη "μια μαλλον ΑΚΡΑΙΑ θεωρια!".....μα γιαυτο ανοιξα θρεντ, μπας και βγαλω ακρη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
σε παρακαλω, σε ικετευω, περιεγραψε μου το μαθηματικο φορμαλισμο αυτου του πραγματος, oh god please, πες μου ΠΩΣ απο αυτη την εεεε...παιδικη βλακεια θα μπορεσεις να βγαλεις μια οποιαδηποτε προβλεψη.

εστω μια λαγκρατζιανη, κατι οτιδηποτε.

ειμαστε με τα καλα μας τωρα?

seriously δεν υπαρχει τιποτα εκει μεσα, οχι κυριολεκτικα, δεν κανω πλακα, τιποτα, ειναι αυθαιρεσιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
σε παρακαλω, σε ικετευω, περιεγραψε μου το μαθηματικο φορμαλισμο αυτου του πραγματος, oh god please, πες μου ΠΩΣ απο αυτη την εεεε...παιδικη βλακεια θα μπορεσεις να βγαλεις μια οποιαδηποτε προβλεψη.

εστω μια λαγκρατζιανη, κατι οτιδηποτε.

ειμαστε με τα καλα μας τωρα?

seriously δεν υπαρχει τιποτα εκει μεσα, οχι κυριολεκτικα, δεν κανω πλακα, τιποτα, ειναι αυθαιρεσιες

συμφωνω....ουτε ο λιακοπουλες τετοιον ιστρο....το κλεινουμε? φερτε εναν mod;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
συμφωνω....ουτε ο λιακοπουλες τετοιον ιστρο....το κλεινουμε? φερτε εναν mod;)
Δεν υπάρχει λόγος να κλειδωθεί το θέμα. Μένει ανοιχτό για όποιον θέλει να σχολιάσει θετικά ή αρνητικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Δεν υπάρχει λόγος να κλειδωθεί το θέμα. Μένει ανοιχτό για όποιον θέλει να σχολιάσει θετικά ή αρνητικά.

ή να μην πεσει στην παγιδα να την πιστεψει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Αν καταλάβει κανείς τίποτα ας εξηγήσει και σε εμένα παρακαλώ:redface:
Γιώργο που το βρήκες αυτό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
μου ειπε ενας μαθηματικος να την δω....λετε να βρηκα λαθος αρθρο??? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top