Δημιουργία Σκηνικών για παιχνίδια με μινιατούρες.

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Δεν ξερω ποσοι απο εσας εχετε ασχοληθει με το μοντελισμο αλλα εγω εδω και 3 χρονια εχω φαει χοντρο κολημα.
Οχι με τις μινιατουρες τοσο, οσο με την κατασκευη σκηνικων. Ξεκινησα με τα απλα, ενα λοφο, ενα γκρεμησμενο τοιχο κλπ.
Ομως το κολλημα ηταν μεγαλο, ειναι τελειο να δημιουργεις κατι απο το τιποτα!!
Οταν ξεκηναω να φιαξω κατι, μπορει να μου παρει ωρες, μερες, εβδομαδες και μπορει και μηνες, αλλα το αποτελεσμα με δικαιωνει!!! Επειδη ειμαι τρελαμενη με τον Αρχοντα τα περισσοτερα σκηνικα μου ειναι απο εκει. Θα σας δειξω μια φωτο απο αυτα που φιαχνω να μου πειτε την γνωμη σας. Και αν θελετε να ανταλλαξουμε tips για τις κατασκευες μας. Κατα την γνωμη μου το μονο που χρειαζετε ειναι να εχεις μερακι και φαντασια. Αλλα παιζει ρολο και να πιανει το χερι σου. Ελπιζω να υπαρχουν συναδελφοι σε αυτη την τρελα. σας περιμενω....
Photo-00071.jpg Photo-00101.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Γεια σας παιδια, εχω φτιαξει το καστρο της φωτογραφειας. Ειναι για παιχνιδια με μινιατουρες, και θελω να το πουλησω. Μου ειπανε για το e-bay, αλλα ειναι στα αγγλικα και εγω δεν ξερω καθολου αγγλικα, υπαρχει καποιος που να εχει πουλησει κατι στο e-bay, ωστε να μου πει τι πρεπει να κανω για να μπορεσω να το κανω και εγω;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πωπω θέλω να παίξω μ' αυτά που 'φτιαξες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δεν υπάρχει ελληνικό EBay;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Δεν υπάρχει ελληνικό EBay;
Δεν ξερω, αν γνωριζεις κατι γιαυτο θα σου ημουν υποχρεη.
Βοηθηστε παιδια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όντως, δεν έχει ελληνικά...
Άλλη γλώσσα δεν ξέρεις;

Γενικά, πρέπει να ανοίξεις λογαριασμό, και μετά ανεβάζεις αγγελία, κατά προτίμηση με αναλυτική περιγραφή, επιλογές πληρωμής και φωτογραφίες!

Αλλιώς ψάξε σε κάτι ελληνικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Όντως, δεν έχει ελληνικά...
Άλλη γλώσσα δεν ξέρεις;

Γενικά, πρέπει να ανοίξεις λογαριασμό, και μετά ανεβάζεις αγγελία, κατά προτίμηση με αναλυτική περιγραφή, επιλογές πληρωμής και φωτογραφίες!
Δυστιχως μονο ελληνικα ξερω. Τωρα γι αυτα που μου ειπες πανω κατω τα γνωριζω και τα εχω ετοιμασει. αλλα κατι παιζετε με δημοπρασιες και τετεια, αυτα με μπερδεβουν. Και επειδη σκεφτομαι να το δωσω περιπου οσο μου στοιχησε να το φταξω, για τα
εξοδα αποστολης δεν ξερω, μην βρεθω και χρεομενη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κοίτα, δεν είναι ανάγκη να βάλεις δημοπρασία. Μπορείς να βάλεις επιλογή "αγορά αμέσως", οπότε όποιος το θέλει, το παίρνει για την τιμή που έθεσες εσύ. Αν και η δημοπρασία δεν είναι δική σου ευθύνη!

:)

Επίσης, μπορεί ο άλλος να σου πληρώσει τα έξοδα αποστολής... Ή να ανεβάσεις εσύ την τιμή πχ για Ευρώπη, όσο θα ήταν η αποστολή σε οποιαδήποτε χώρα της Ευρώπης, και αν το θέλει κάποιος από Αυστραλία ή Αμερική, να καλύψει μόνος του τη διαφορά.
Πχ αν έκανε αυτό 100 ευρώ να φτιαχτεί, και κάνει 20 να σταλεί στην Ευρώπη, βάζεις τιμή 120 ευρώ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Θα κανω τωρα μια προσπαθεια, σε ευχαριστω
Αν συναντησω δισκολια θα σας ρωτησω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Βασικά υπάρχει και ελληνικό site δημοπρασιών... https://www.emarket.gr/

Μπορεί να υπάρχουν κ άλλα, αλλά δεν τα ξέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μπορεις και να πας σε μαγαζια που πουλανε σχετικα πραγματα και να τους ζητισεις να βαλουν καπου μια κολα Α4 με την φοτο του καστρου και οτι πληροφοριες χρειαζετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Μπορεις και να πας σε μαγαζια που πουλανε σχετικα πραγματα και να τους ζητισεις να βαλουν καπου μια κολα Α4 με την φοτο του καστρου και οτι πληροφοριες χρειαζετε

Πηγα σε μαγαζι που ειναι για μοντελισμο, το ειδε και μου ειπε πως ειναι παρα πολυ καλη δουλεια και θα βαλει την φωτο του, και ειναι σιγουρος πως θαπουληθει!!
Ευχηθειτε μου "καλη τυχη"!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν την χρειαζεσε, επειδη εχει τυχει να ασχολιθω με συγκεκριμενο παιχνιδι μινιατουρων (warhammer 40K) σου λεω οτι συγουρα θα το πουλισεις. Και αν δεν δεις αποτελεσμα συντομα, στειλε μου ενα πμ να σε στειλω σε ενα καλο μαγαζι με τα σχετικα που ειμαι σιγουρος και θα σε βοηθισει και περναει και πολυς κοσμος και θα πουλιθει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top