Καλοκαιρινές διακοπές: Πού θα θέλατε να πάτε φέτος;

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Δεν ξέρω, εγώ θα ήθελα να πάω στην Πάρο σε ένα τέλειο ξενοδοχείο με θάλασσα
δίπλα και πολλές νεροτσουλήθρες...:clapup:
Λίγο ακριβούτσικο όμως μαζί με τα εισιτήρια των πλοίων...:/:
Δεν ξέρω...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
θα πάω Ρώμη!!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
^^
Ω Αννα εισαι τοσο τυχερη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glikia

Διάσημο μέλος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2,560 μηνύματα.
Εγω πριν λιγες μερες ειχα παει ξυλοκαστρο με την κολλητη μου στο εξοχικο της :D και τωρα στης 24 θα φυγωω για 1 μηνα Λευκαδααααα!! :D :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Μάλλον ξεφύγαμε λίγο!Το θρεντ είναι για να γράφουμε πού θέλουμε να πάμε,όχι πού θα πάμε!:offtopic:
Τέσπα,εγώ θα ήθελα να πάω ΠΑΡΙΣΙ!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Κι εγω στο Τελ Αβιβ. Ασε μας χριστιανε μου να εκφραστουμε :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Κι εγω στο Τελ Αβιβ. Ασε μας χριστιανε μου να εκφραστουμε :P :P

(δεν είμαι χριστιανός)

Επίσης μου αρέσει πολύ η Ισλανδία,η Γερμανία κ η Ιαπωνία.Θα ήθελα να πάω παντού!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Να παω στη Μυκονο θελω να δω τον Αρμιν.
Α ρε, η κοπελια στο ποστ των συναυλιων μου ραγισε την καρδια
Μακαρι να μπορουσα να παω.... αλλα θα ειμαι αλλου τοτεεεεεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Εγω θα παω Μυκονο-Παρο 30 Ιουλιου - 8 Αυγουστου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εγω θα παω Μυκονο-Παρο 30 Ιουλιου - 8 Αυγουστου

Βαλτος εισαι κι εσυ; 8 παιζει ο αρμιν...
Καλη διασκεδαση...
Ζηλευω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Βαλτος εισαι κι εσυ; 8 παιζει ο αρμιν...
Καλη διασκεδαση...
Ζηλευω...
Αχαχαχα ευχαριστωωω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

#LoveMaths

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα να πάω στην πρωτεύουσα των Κυκλάδων, Ερμούπολη και γενικότερα Σύρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κόνστανς

Νεοφερμένος

Η Κόνστανς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Σε πολλά νησάκια σε ολόκληρη την Ελλάδα, το θέμα είναι όμως αν θα υπάρχουν λεφτά εκείνη την περίοδο αλλιώς σπιτάκι μου έχοντας για παρέα φραπέ και aircodition.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
εγώ λέω να πάω στον διάολο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Κάθε χρόνο τέτοια εποχή προκύπτει το εξής ερώτημα στις παρέες"Που θα πάμε το καλοκαίρι;". :P

Έχουμε ένα θεματάκι φέτος σαν παρέα και δεν μπορούμε να συμφωνήσουμε που θα πάμε.Είμαστε 4 και οι μισές θέλουν να πάμε σε κοντινό προορισμό.Και δεδομένου ότι μένουμε Θεσσαλονίκη, δεν μπορούμε να πάρουμε ένα πλοίο και να πάμε κάπου.Χαλκιδική δεν ξαναπηγαίνω και φέτος.Είπαμε...:P Οπότε;
Έχετε να προτείνετε κανέναν προορισμό; :)
Σκεφτόμασταν να κάνουμε κάμπινγκ όπου και να πάμε οπότε σίγουρα φεύγει από πάνω μας το "βάρος" της διαμονής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Κάθε χρόνο τέτοια εποχή προκύπτει το εξής ερώτημα στις παρέες"Που θα πάμε το καλοκαίρι;". :P

Έχουμε ένα θεματάκι φέτος σαν παρέα και δεν μπορούμε να συμφωνήσουμε που θα πάμε.Είμαστε 4 και οι μισές θέλουν να πάμε σε κοντινό προορισμό.Και δεδομένου ότι μένουμε Θεσσαλονίκη, δεν μπορούμε να πάρουμε ένα πλοίο και να πάμε κάπου.Χαλκιδική δεν ξαναπηγαίνω και φέτος.Είπαμε...:P Οπότε;
Έχετε να προτείνετε κανέναν προορισμό; :)
Σκεφτόμασταν να κάνουμε κάμπινγκ όπου και να πάμε οπότε σίγουρα φεύγει από πάνω μας το "βάρος" της διαμονής.

Γιατί δεν πάτε Παργα; ( δεν είναι με πλοίο. Από εδώ που μένω εγώ είναι 3-3.5 ωρες. Εσυ για Γιάννενα/Πέβεζα πόσο κάνεις; )
Ή και Πρέβεζα γιατί όχι...

Εγώ θέλω να παω στην Νάουσα της Πάρου :'( για να πάμε και στην Νάξο:redface:
Αλλά μάλλον θα πάμε Σάμο σε έναν οικογενιακό φίλο και πιθανότατα θα πάμε και λίγο Τουρκία:P

ΑΑΑ μπορειτε να πάτε και Κατερίνη αλλά δεν με ενθουσιάζει καθόλου εμένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δεν θα πάω μακριά. Λίγες μέρες Παρίσι...




... αλλά καλοκαιράκι χωρίς θάλασσα δεν λέει! Άραγμα στις παραλίες του Ατλαντικού, στην Βρέστη... ;)



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Δεν θα πάω μακριά. Λίγες μέρες Παρίσι...




... αλλά καλοκαιράκι χωρίς θάλασσα δεν λέει! Άραγμα στις παραλίες του Ατλαντικού, στην Βρέστη... ;)




Γιατί ξίνεις πληγές απογευματιάτικα??ΓΙΑΤΙ??? :(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Αλασκα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πάτρα το πιο πιθανό. Μπορεί και 3-4 μέρες Κατερίνη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top