Το πρώτο σας φιλί

mar@ia

Νεοφερμένος

Η maria!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Το πρώτο μου φιλί και κανονικό το έδωσα στα 15 μου!! Αφού δεν παίζουν τα πεταχτά :P!! Νόμιζα πως αυτό το παιδί το ερωτεύτηκα!! Τα χαμε 1,5 μήνα και μετά είχα φάει κόλλημα μαζί του για 6 μήνες!!! Όσο για το φιλί; Δεν ξέρω πώς έγινε πήγε να με φιλήσει και μου άρεσε και έτσι ακολούθησα κ γω!! Αλλά τελικά αυτό το παιδί δεν ήταν τίποτα για μένα, πέρασα κ από άλλους αλλά τον καλύτερο τον έχω βρει τώρα!!! ;) Μάκιαα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μαρία ωραία όλα αυτά και καλωσόρισες, αλλά έχε υπόψιν ότι τα greeklish (δηλαδή η γραφή ελληνικών με λατινικούς χαρακτήρες) απαγορεύεται.
Σου έχουμε στείλει και προσωπικό μήνυμα αλλά μάλλον δεν το είδες.
Αυτό είναι το δεύτερο μήνυμα σου με greeklish που σου μεταγράφω, και είχες και στο προφιλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelXristos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
:redface: Λοιπόν ας πω κ εγω για το πρωτο μου φιλι... αν κ δε θελω να το θυμαμαι....γιατι δεν ηθελα να γινει.:( ηταν κατι σαν ενας βιασμος φιλιου..
Α' Λυκείου λοιπον είχα παει σε μια κοπελα που καναμε παρεα...(ασχημη - μεγαλυτερη μου - παχουλη - χαλια) κ κοιμηθηκα εκει...με εβαλε στο κρεβατι να κοιμηθω κ ηρθε να μου κανει παρεα....
με ρωτάει αν έχω φιλιση καποια στο στομα κ μου ορμιξε...(ιχ) ενταξει αυτο οκ... το αφησα να περασει... κ μου ορμαει κ 2η φορα... κ μετα το φιλι πηγε να κανει κ αλλα...............ελεος... δεν αντεξα...τελικα στον καναπε της κουζινας κοιμηθηκα(ασχετο)χεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
ξαπλωμένοι ανάσκελα στο γρασίδι του νεκροταφείου της περιοχής μας αύγουστο μήνα, κοιτάζοντας τ αστέρια, ακούστηκε ένα σούρσιμο (γατούλα ήταν) και η ράνια τρόμαξε τόσο πολύ, που βρέθηκε....καπάκι πάνω μου! δεν έχασα την ευκαιρία.....
πριν 25 χρόνια περίπου, από τότε ξανασυναντηθήκαμε μερικές φορές εκεί, αλλά όχι για φιλιά
2η ξαδέρφη μου....γαρ! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓιώργοΣ ΤσαγκαράκηΣ

Νεοφερμένος

Ο ΓιώργοΣ ΤσαγκαράκηΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
μμμμ
Πρώτο φιλί :).
Ήταν δώδεκα και κάτι το βραδάκι στο αυτοκίνητο, δεν ήταν και τόσο ωρέο γιατι δεν ήξερα και πως γίνεται, παρόλα αυτά δε παύει να είναι το πρώτο και η αρχή μιας καταπλικτικής σχέσης... ΣΑΓΑΠΏ ΜΙΚΙΟ!
Τώρα το κάθε μας φιλί είναι σκέτη μαγία ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
εμένα το πρώτο φιλί δεν με ενθουσίασε.... δεν έφταιγε τόσο το άτομο...όσο το οτι ήταν πολυ ξαφνικό!!! δεν το περίμενα....ήταν μπροστά σε πολύ κόσμο...γνωστό μου κόσμο..και αισθάνθηκα άσχημα...:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Εγω γιατι να μη το θυμαμαι καθολου? ε? σας ζηλευωωωωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

insomnia

Νεοφερμένος

Η insomnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καταρχην καλησπερα σε ολους!!
Λοιπον,το πρωτο ''πραγματικο''φιλι ηταν οταν ημουν 14,5 μ καποιον λιγα χρονια μεγαλυτερο μου(3 νομιζω).Στην αρχη περιττο να πω πως απο το αγχος δεν επαιρνα ανασες και τετοια αλλα μετα,οπως συνηθως συμβαινει,μου καλαρεσε:D
Αλλα δεν μου ειπε''να σε φιλησω?''η κατι τετοιο απλα το ολο σκηνικο,σε ενα δασακι βραδυ)λιγο επικυνδυνα),ηταν καταλληλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
ηταν στα 16 μου...χειμώνας...ειχα παει να δω μια συναυλια του ξαδερφου μου στην Παρο..και μετα απο την συναυλια του βγηκαμε με ολους τους φιλους του σε ενα απιστευτο μπαρακι(πολυ γραφικό).Εκεί ήπιαμε ότι να'ναι...κατεβάσαμε ολο τον Βοσπορο...και εμενα μου αρεσε ενας φίλος του του οποιου ηταν δικο του το μαγαζι(και εκεινος εφτιαχνε τα ποτα) και αρχιζα να τον κοιταω...και μετα πηγα πισω απο την μπάρα να δω και καλα πως ειναι και με επιασε απο την μεση(αν θυμαμαι καλα) και αν και πολυ ντροπαλη γενικοτερα(με το ποτο ειχα ξεπερασει καθε φοβο και ντροπη) και τον φιλάω...και...αυτα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
..πρωτο φιλι...ακομα το θυμαμαι...η αισθηση αυτου, ενα αισχος...:redface:
Απο το δευτερο και μετα αρχισε να μ' αρεσει!:whistle:

Το ομορφο της υποθεσης ειναι οτι ηταν απο κεινον με τον οποιο ημουν "ερωτευμενη" απο την 5η Δημοτικου..εγινε προς το τελος της 2ας Λυκειου...μεγαλος ο παιδικος ερωτας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
..πρωτο φιλι...ακομα το θυμαμαι...η αισθηση αυτου, ενα αισχος...:redface:
Απο το δευτερο και μετα αρχισε να μ' αρεσει!:whistle:

Το ομορφο της υποθεσης ειναι οτι ηταν απο κεινον με τον οποιο ημουν "ερωτευμενη" απο την 5η Δημοτικου..εγινε προς το τελος της 2ας Λυκειου...μεγαλος ο παιδικος ερωτας :D

τυχερουλα! :D:clapup::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φωτηs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φωτηs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Το πρωτο μου φιλι μου το εδωσαν και δεν το εδωσα.Ημουν 18 χρονων και ειχα παει σε καποιο παραλιακο παρκο με μια κοπελα. Αμεριμνοs καποια στιγμη ενω κοιταζα την θαλασσα με δινη ξαφνικα μια γερη σκουντια και με πεταει πανω σε ενα παγκακι,πεφτη επανω μου και αυτο ηταν..... το πρωτο μου φιλι ηταν γεγονοs και, πουλακια ακουσα και αστερακια ειδα τελοs παντων μου ηρθαν αποτομα ολα αυτα και μπορω να πω οτι θα προτιμουσα να ειχα κανη εγω πρωτοs αυτη την κινηση αν δεν ημουν τοσο ντροπαλοs και οχι εκεινη η κοπελα, αλλα στο φιναλε δεν με χαλασε κιολαs καλα ηταν και ετσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάντια

Νεοφερμένος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Μου εχει τυχει παρα πολλες φορες να δωσω εγω στο αγορι το πρωτο του φιλί. Βλεπετε αν και ειχα αρκετες κατακτισεις, εγω ειχα περιεργο γουστο (ακομα εχω). Και τυχαινε παντα το αγορι με το οποιο εβγαινα να μην ειχε ποτε κοπελα στο παρελθον (ουτε ολοκλιρωμενη σχεση φυσικα). Αυτο ειναι φυσιολογικο ακομα και μεσα στο λυκειο. Αλλα μαλλον πρεπει να αρχισω να αλλαζω γουστο μιας και ο πιο προσφατος ηταν 23 χρονων!!!

Εφυγα απο το θεμα ομως. Το πρωτο μου φιλί ήταν...ατύχημα!!! Όσο περίεργο κι αν ακούγεται αυτό. Ήμουν Α Λυκειου και τα ειχα με ενα παιδι 1 χρονο μεγαλυτερος μου. Τα ειχαμε κοντα 1 μηνα και δεν είχαμε ανταλλάξει καποιο φιλί.Προσπαθούσα να πείσω τον εαυτό μου ότι αυτό γινόταν γιατι παντα βγαίναμε με παρεα και ποτε δεν βρισκομασταν μονοι αλλα η αλήθεια ήταν οτι μαλλον και οι 2 κολώναμε. Πρωταριδες!!!
Ενα απόγευμα καθομασταν σε μια αδεια αίθουσα στο σχολειο (ειχαμε καταληψη) και αποφάσισα οτι καποια στιγμη επρεπε να συμβει κι αυτο. Ετσι τον φιλισα στο μαγουλο. Αυτος γυρισε να με κοιταξει πριν προλαβω να κανω πισω και τα χειλη μας ενώθηκαν. Στην αρχή ξαφνιαστικαμε και οι 2 αλλά μετά αγκαλιαστίκαμε και φιλιθίκαμε (κανονικα αυτη τη φορα!!).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anda

Νεοφερμένος

Η Τρελή κι Αλλοπαρμένη...!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Βασικά το πρώτο μου φιλι δεν θυμάμαι αν το έδωσα ή μου το έδωσε αυτός...(!!!!) καθώς καθόμασταν αγκαλιά για αρκετή ώρα και πάνω στα σορόπια και τα ψου-ψου-ψου φιληθήκαμε!!!!! Πραγματικά υπέροχο!!!Ούτε που κατάλαβα πως έγινε, ούτε που θυμάμαι πόσο κράτησε!!! Αλλά ήταν τέλειο!!! Ειδικά αν αναλογιστείτε πως ήμουνα ερωτευμένη μαζί του επί τρία χρόνια!!!!!
Δυστυχώς η απόσταση και ο εγωισμός και των δυο μας μας χώρισε....αλλά αυτό είναι άσχετο με το θέμα μας...
Αυτό που έχω να πω είναι πως ήταν το ωραιότερο φιλί που είχα ποτέ μου και θα το θυμάμαι για πάντα!!!Αληθινός έρωτας βλέπετε...(αχ!συγκινηθηκα!)
(Δημητράκη μου μακάρι να είσαι πάντα καλά και πάντα ευτυχισμένος...!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Είχαμε πάει θερινό σινεμά, και φεύγοντας πήγαμε παραλία. Καθόμασταν πολύ κοντά ,ήμουν λίγο ερωτεύμενη. Ηρθε πολύ κοντά μου, το πρώτο σου επίσημο φιλί; Με ρώτησε, ναι απάντησα, φόρεσα τον ηλίθιο ρομαντισμό μου και φιληθήκαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pote ksana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ούφ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Όταν το σκέφτομαι θέλω να χτυπήσω το κεφάλι μ στον τοίχο..
Ήμουν 17 και ένιωθα χάλια που όλες οι γνωστες μου τα είχαν κάνει όλα κι εγώ ούτε τα μισά.. Μια μέρα όπως περπατούσα λοιπόν στο δρόμο με σταματάει ένα αγόρι σ'ένα μηχανάκι,ελαφρώς άσχημος και κλείνουμε ραντεβού μόλις θα τελείωνα το μάθημά μου στο φροντιστήριο,κατα τις 9.
Οπότε εμφανίστηκε με ένα...νυχτολούλουδο στο χέρι. Περπατήσαμε για 10 λεπτά μιλώντας για διάφορα,και ξαφνικά στο απόλυτο σκοτάδι σ'ενα στενό, περνάει το χέρι του στο σβέρκο μου,με τραβάει,και με φιλάει απευθείας στο στόμα. Αν και δε μου άρεσε το αγόρι,συνέχισα απο καθαρή περιέργεια.. Όταν έγινε η επαφή των γλωσσών,τον έσπρωξα και τελείωσε και το φιλί και η ''σχέση''...
Μετά απο μήνες που γνώρισα το αγόρι των ονείρων μου και ήμουν ερωτευμένη μαζί του, κατάλαβα τι πραγματικά εστί φιλί.. Τελικά δεν αξίζει να βιάζεται κανείς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Η “χημεία” του παθιασμένου φιλιού

Ποιο είναι το μυστικό ενός παθιασμένου φιλιού; Η χημεία – στην κυριολεξία – λενε αμερικανοί επιστήμονες, οι οποίοι υποστηρίζουν ότι εκείνη τη στιγμή απελευθερώνεται ένα πολύπλοκο ορμονικό-χημικό «κύμα» στον εγκέφαλο που κάνει τον/την σύντροφο να νιώθει έξαψη, ευτυχία ή χαλάρωση.
[...]
Σύμφωνα με τα αποτελέσματα η κορτιζόλη (ορμόνη του άγχους) έπεφτε και στα δύο φύλα μετά την επαφή των χεριών και το φίλημαως αναμενόταν -, ενώ η ωκυτοκίνη (ορμόνη των συναισθηματικών δεσμών) αυξανόταν στους άνδρες και έπεφτε στις γυναίκες, κάτι που αποτελεί απρόσμενο εύρημα.
Αίνιγμα παραμένει ωστόσο πως το φιλί προκαλεί τόσο σημαντικές ορμονικές αλλαγές. Φυσικά, οι ψυχολογικοί παράγοντες διαδραματίζουν κάποιο ρόλο, αλλά ορισμένοι ερευνητές υποπτεύονται ότι το σάλιο περιέχει φερομόνες, χημικούς «αγγελιαφόρους» που υπάρχουν και σε άλλα θηλαστικά.
Η καθηγήτρια ψυχολογίας Σούζαν Χιούζ του κολεγίου Ολμπράιτ της Πενσιλβάνια, η οποία έχει κάνει έρευνα που δείχνει τη σημασία του πρώτου φιλιού για τη συνέχεια μιας σχέσης, υποστηρίζει ότι το φιλί είναι σημαντικό από βιολογική-εξελικτική σκοπιά, επειδή το χρησιμοποιούν οι γυναίκες για να ξεχωρίζουν τους δυνητικούς εραστές και συζύγους. «Οι γυναίκες δίνουν πολύ μεγαλύτερη σημασία στην αναπνοή και τα δόντια ενός άνδρα, γιατί θεωρούν ότι αυτό αποτελεί ένδειξη ότι φροντίζει για την υγιεινή του, πράγμα που νοιάζει πολύ περισσότερο τις γυναίκες».
Πέραν της χημικής και σεξουαλικής συγκίνησης, το φιλί έχει και μια ακόμη ωφέλεια. Σύμφωνα με την καθηγήτρια ανθρωπολογίας στο πανεπιστήμιο Ράτγκερς του Νιού Τζέρσι, Έλεν Φίσερ, πιστεύει ότι το φιλί βελτιώνει το σύνολο της υγείας κάποιου. «Αν μοιράζεσαι τα μικρόβιά σου με κάποιον άλλο, τονώνεις το εσωτερικό ανοσοποιητικό σου σύστημα» λέει.
Όντως ένα "παθιασμένο" φιλί σε χαλαρώνει και σε βγάζει ουσιαστικά από το περιβάλλον που βρίσκεσαι. Ίσως γιαυτό και οι περισσότεροι προτιμούν να κλείνουν τα μάτια, ώστε να ξεφεύγουν ολοκληρωτικά.

Βέβαια, όπως θα έλεγε ίσως και ο rempeskes, άλλοι κλείνουν τα μάτια για να μη βλέπουν τι φιλάνε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Καλά σε όλους άρεσε το πρώτο τους φιλί? Εγώ δεν θέλω καν να το θυμάμαι. Ήταν απαίσιο. Ή τουλάχιστον τότε μου είχε φανεί απαίσιο και το θυμάμαι σαν απαίσιο. Και το πρόβλημα μου είναι ότι δεν θυμάμαι το πρώτο μου ωραίο φιλί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ούτε εμένα μου άρεσε το πρώτο μου φιλί με γλώσσα. Χωρίς γλώσσα είχαμε δώσει στη μπουκάλα (αχ παιδικά χρόνια). Στο πρώτο φιλί με γλώσσα λοιπόν, συγκρούστηκαν τα δόντια μας και ανάθεμα αν ξέραμε τι να κάνουμε τη γλώσσα :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Ούτε εμένα μου άρεσε το πρώτο μου φιλί με γλώσσα. Χωρίς γλώσσα είχαμε δώσει στη μπουκάλα (αχ παιδικά χρόνια). Στο πρώτο φιλί με γλώσσα λοιπόν, συγκρούστηκαν τα δόντια μας και ανάθεμα αν ξέραμε τι να κάνουμε τη γλώσσα :redface::P

Δε λες καλά που δεν τις δαγκώσατε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top