Πόσο σας αρέσει η δουλειά σας;

Πόσο σας αρέσει η δουλειά σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 47)
  • Τρελαίνομαι!!!

    Ψήφοι: 18 38.3%
  • Καλή είναι μωρέ, θα μπορούσε να μου αρέσει και περισσότερο

    Ψήφοι: 10 21.3%
  • Δεν μου πολυαρέσει, αλλά αντέχεται...

    Ψήφοι: 4 8.5%
  • Τη σιχαίνομαι!!

    Ψήφοι: 1 2.1%
  • Δεν δουλεύω

    Ψήφοι: 14 29.8%

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν είναι μόνο αυτό Demelene... Στο ελεύθερο επάγγελμα υπάρχουν πολλοί "μάγκες" και "μάγκισσες" που νομίζουν οτι μπορούν να τη σκαπουλάρουν χωρίς να πληρώσουν εκμεταλλευόμενοι την εμπιστοσύνη που τους έδειξες :mad: :mad:
Μου έχει συμβεί κι εμένα μια φορά...
(η prime έχει δηλώσει οτι είναι ελεύθερος επαγγελματίας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Άσχετα με το πόσο αρέσει ή όχι η δουλειά του/της, γιατί κανείς δε λέει τι δουλειά κάνει;;;;:hmm:

Εγώ, ας πούμε, τρελαίνομαι για τη δουλειά μου... Είμαι καθηγητής σε λύκειο και μ' αρέσει πάρα πολύ η συναναστροφή με τα παιδιά, νιώθω τέλεια όταν είμαι στο σχολείο....


Αν κι εδώ μέσα οι περισσότεροι ξέρουν τι δουλειά κάνω ας το ξαναεπαναλάβω :P Είμαι δασκάλα για άτομα με ειδικές ανάγκες και δουλεύω σε ειδικό σχολειο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3nt0r

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3nt0r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Δουλευω ως προγραμματιστης και αρκετες φορες νιωθω οτι ζω για την δουλεια μου(με την καλη εννοια) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χμου.....


:hmm:


είμαι διακοσμήτρια και είμαι καλά :P εχω ψηφίσει και ότι τρελαίνομαι για τη δουλειά μου :D (Δε θυμαμαι ρε γμτ... έχω απαντήσει πάλι εδώ? :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
ΝΑΙ ΚΟΥΕ απλά δεν είχες πει το επάγγελμα σου! Το θυμάμαι γιατί το είχα απορία!

Michelle σχετικά με το ελεύθερο επάγγελμα δίκιο έχεις για τους Μ@@κες αλλά αυτό δεν αλλάζει αυτό που λέω! Και ευθύνη του ελεύθερου επαγγελματία είναι να φροντίζει να σε πληρώνουν! Και στον ιδιωτικό τομέα προσπαθούν να μην σε πληρώσουν αλλά υπάρχει και ένα πλαίσιο νομικό! Και στους ελεύθερους επαγγελματιες υπάρχει αυτό με το μπλοκάκι αποδείξεων! Είμουν και εγώ παλιά! Και πήγαν να τις καπουλάρουν αλλά κατέβηκα εν μέσης θητείας την είπα πολύ άσχημα στον καθηγητή του Ανοιχτού Πανεπιστημίου και είδα τα λεφτά μου!
Τώρα αν δεν υπάρχουν βιβλιά τότε υπάρχει πρόβλημα και είναι ένα ρίσκο που πέρνεις!
Και μην νομίζεις ότι και στον ιδιωτικό(ΙΚΑ) διαφέρουν πολύ τα πράγματα! Εγώ έχω κάτι εκκρεμότητες με μια εταιρεία 2700? που έχε χάρη που θα την πληρώσει κάποιος που δεν φταίει! Βλέπεις έχω και ηθική γαμώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Κουε να σε ρωτησω κάτι ειλικρινα επειδή θα χτίσουμε σπίτι αν σου [πω να το διακοσμίσεις θα το κάνεις??επι πληρωμή βέβαια ή πρέπει να αναμιχθει η εταιρία που είσαι?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Άσχετα με το πόσο αρέσει ή όχι η δουλειά του/της, γιατί κανείς δε λέει τι δουλειά κάνει;;;;:hmm:

Νομιζω γιατι υπαρχει ηδη αυτο ως θεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Κουε να σε ρωτησω κάτι ειλικρινα επειδή θα χτίσουμε σπίτι αν σου [πω να το διακοσμίσεις θα το κάνεις??επι πληρωμή βέβαια ή πρέπει να αναμιχθει η εταιρία που είσαι?:hmm:


ναι αμέ.... φυσικά και θα το κάνω :D
(άντε έτσι να βλέπω τις δουλειές να έρχονται γιατί χρειαζόμαστε και χρήμα :P :P :P )
αρκεί να μην είναι την περίοδο που θα είμαι με την κοιλιά στο στόμα και δεν μπορώ να τρέχω σε γιαπιά :P
η εταιρία που είμαι δεν είναι απαραίτητο να αναμιχθεί εκτός κι αν το θες σε κάποια σημεία ;) δεδομένου ότι τη δουλεια θα την κάνω απ το σπιτι μου χεχεχε ;)
πάντως θα σας πάρω φιλική τιμή κι όχι όσα μου λείπουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ναι αμέ.... φυσικά και θα το κάνω :D
(άντε έτσι να βλέπω τις δουλειές να έρχονται γιατί χρειαζόμαστε και χρήμα :P :P :P )
αρκεί να μην είναι την περίοδο που θα είμαι με την κοιλιά στο στόμα και δεν μπορώ να τρέχω σε γιαπιά :P
η εταιρία που είμαι δεν είναι απαραίτητο να αναμιχθεί εκτός κι αν το θες σε κάποια σημεία ;) δεδομένου ότι τη δουλεια θα την κάνω απ το σπιτι μου χεχεχε ;)
πάντως θα σας πάρω φιλική τιμή κι όχι όσα μου λείπουν :P

καλα μην φανταστεις τωρα του χρονου γιατι δεν θα ειναι και τα οικονομικα μας σε καλη κατασταση:/:
Θα σε εχω υπ'οψιν μου παντως;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λατρέυω την δουλειά μου, είναι κάτι που με εκφράζει, μου αρέσει ο κλάδος των κατασκευαστικών, είναι κάτι που ήθελα απο μικρή βλέποντας τότε ένα εργοτάξιο με προκάτ και ήθελα να το κάνω παντρέυτηκε η αδερφή μου τον γιο του ιδιοκτήτη των προκάτ και δεν πήγα λόγο του ότι δεν ήθελαν συγγενείς, έτσι μετά απο 150 δουλειές βρήκα αυτήν και μου αρέσει:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Δεν δουλευω ειμαι ρεμαλι....
Αμα δείτε και τα μουτρα μου τον τελευταίο καιρό θα το επιβεβαιωσετε......

Βεβαια θα αρχίσω κατι ιδιαιτερα και θα σας πω γιατι μεχρι να παρω το χαρτί δεν ξαναπάω στην παλια μου δουλεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Χμμμ... μετραει το διδακτορικο ως δουλεια? Να αλλαξω ψηφο? Παντως ειμαι ΠΟΛΥ ευχαριστημενη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μόνο εγώ ψήφισα πως τη σιχαίνομαι; :blink:
Πάλι καλά που την αλλάζω οσονούπω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Η δουλεία μου μ'αρέσει.
Το αφεντικό μου δεν μου αρέσει:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ δε μ' αρέσει... Με πιάνει μία άρνηση πριν πάω, μία βαρεμάρα ενώ είμαι εκεί... Ποια είναι τα άλλα συμπτώματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Μου αρέσει η δουλειά μου πάρα πολύ, σπάνια αγανακτώ. Μόνο όταν είμαι πολύ κουρασμένη, πράγμα δύσκολό.
Μπορώ να σχεδιάζω μετις ώρες και το έχω κάνει και ώς αργά το βράδι για δική μου δουλεια εκτός γραφείου. Είμαι σχεδιάστρια και δουλευω 13 χρόνια όπου δεν έχω βαρεθεί ούτε λεπτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μόνο εγώ ψήφισα πως τη σιχαίνομαι; :blink:
Πάλι καλά που την αλλάζω οσονούπω..
Tην άλλαξα και την λατρεύω :D

YΓ: Γιδάκι δεν νομίζω πως χρειάζεσαι άλλα συμπτώματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ... μήπως να την αλλάξω κι εγώ σιγά σιγά... Δεν έχω καταλάβει αν είμαι εγώ χαζή ή κακομαθημένη, ή αν απλά δε μου πάει η συγκεκριμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanty.ra

Νεοφερμένος

Η tanty.ra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
μετά από 4 χρονια που δημιουργήθηκε το τόπικ απ' ότι βλέπω ,θα ήθελα να δηλώσω και εγώ ότι σιχαίνομαι τη δουλειά μου όσο τίποτα, κάθε φορά που πηγαίνω βρίζω, πονάει το στομάχι μου, και φυσικά είμαι συνεχώς μες τα νεύρα...τι να κάνουμε δύσκολες εποχές, δεν κινείται τίποτα. οπότε για την ώρα ζω τη μιζέρια μου και το ευχαριστιέμαι και εγώ και οι γύρω μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Άλλα περίμενα, άλλα με βρήκαν.... Προς αναζήτηση νέου επαγγέλματος....
Αχ δε μ' αρέσει... Με πιάνει μία άρνηση πριν πάω, μία βαρεμάρα ενώ είμαι εκεί... Ποια είναι τα άλλα συμπτώματα;
Αυτό ακριβώς.... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top