Shopping Therapy

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Η χτεσινοβραδινες μπυρες πιανωνται;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω πηρα δυο κοντες φουστες, τελειες!!! I loooooooooooooooove topshop!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγω πηρα δυο κοντες φουστες, τελειες!!! I loooooooooooooooove topshop!!:P
Να τις δούμε. :bleh:




Μεγιά, μεγιά. :) ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Τη μια βρηκα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εγω πηρα δυο κοντες φουστες, τελειες!!! I loooooooooooooooove topshop!!:P

Aγαπητη io-io σε παραπεμπω σε αυτο το ποστ γιατι παραβαινεις εναν συγκεκριμενο ορο χρησης ο οποιος εγινε αποδεκτος απο ολους (εμενα,τον εαυτο μου και τον Μαριο!) και ο οποιος αν και δεν αναγραφεται πρεπει να εφαρμοζεται:
https://www.e-steki.com/forum/showpost.php?p=195682&postcount=259
:P :P :P :P :D

Μεγειες μεγειες βρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Μ' εσένα μέσα, εννοούσα. :bleh:



Τεθπα... Και πάλι μεγιές!! :clapup:

Aγαπητη io-io σε παραπεμπω σε αυτο το ποστ γιατι παραβαινεις εναν συγκεκριμενο ορο χρησης ο οποιος εγινε αποδεκτος απο ολους (εμενα,τον εαυτο μου και τον Μαριο!) και ο οποιος αν και δεν αναγραφεται πρεπει να εφαρμοζεται:
https://www.e-steki.com/forum/showpost.php?p=195682&postcount=259
:P :P :P :P :D

Μεγειες μεγειες βρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

Χαχαχαχα!!! Ντρεπομαι.:redface::P:P

Ευχαριστωωωω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χαχαχαχα!!! Ντρεπομαι.:redface::P:P

Ευχαριστωωωω!
Μια οικογένεια είμαστε, τι ντροπές μωρέ; :P



Αλλά οκ.... :|
Βρε Μάριε, πού είναι το "delete post", όταν το χρειάζεσαι; :/:



:P

------------
Πήρα ένα ωραιότατο γαλακτομπούρεκο, πιάνεται; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κι εγώ πήρα ένα κιλό.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Κι εγώ πήρα ένα κιλό.. :P



axaxaxaxaxaxaxaxaxaaaqxaxxaxaxaxxaxaxaxxaxaxa\\
Εγραψες kajiraki!!!!!!!
Με εστειλες μιλαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup:
Ελιωσα στο γελιο!!!!!!!!!!!!!!!!!:rofl::rofl::rofl::rofl:
Respect!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Ένα πράσινο καλοκαιρινό πουκαμισομπλουζάκι, ένα ακόμη μπλουζάκι με εκρού, καφέ, λευκές και τυρκουάζ ρίγες -δώρο του- και ένα ζευγάρι αθλητικά puma λευκά με ασημί σηματάκι. Α και αρκετά ζευγάρια πολύχρωμα καλτσάκια... Για να πηγαίνουν με τα αθλητικά ντε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ένα multiquick/minipimer.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Λεπον! Εχτες πηγα μια συλεκτικη αγκραφα Levistraus και μια ζωνη της αεροποριας, σημερα εβαλα την αγκραφα πανω σε μια παλια μου ζωνη, πειρα ενα ζευγαρη all star (μουφα βασικα...:P αλλα τα ειδα σε ξεφτελιστικη τιμη και λεω γιατι οχι; Ουτος η αλλος ηθελα ενα ζευγαρι για προχειρα και ενα για καλα) με παραλαγη και μια μπλουζα με τον κολοσσο της Ροδου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Ένα λευκό κοστούμι και λευκές γόβες με τρύπα στα δαχτυλάκια:D
Ελπίζω να μην με χτυπήσουν, θα τις βάλω σήμερα σε ένα γάμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ένα λευκό κοστούμι και λευκές γόβες με τρύπα στα δαχτυλάκια:D
Ελπίζω να μην με χτυπήσουν, θα τις βάλω σήμερα σε ένα γάμο

Ακούγεται τέλειο και μου θύμισες πως εχω κι εγώ ένα λευκό κουστούμι που έχω χρόνια να βάλω.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
τα κοστούμια τα θεωρώ τέλεια και κομψά και ταιριάζουν σε όλες σχεδόν τις περιστάσεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κι έχεις απόλυτο δίκιο! Με γεια σου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πήρα ένα απλό μαύρο τιραντάκι, αλλά με ωραίο "ν" μπροστά (να 'ναι απλό αλλά και λίγο σικ, έχει κι ωραίο ύφασμα), ένα άλλο τιραντάκι επίσης "ν", αλλά είναι σαν ένα μπεζ πάνω από ένα άσπρο, σα διπλό... Ένα αμάνικο απλό άσπρο...
ΚΑΙ ένα ζευγάρι σλαπουζίνες, ινδικά παπουτσάκια!!

Καμία ιδέα πώς να μαλακώσω το δέρμα τους;;; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τι κάνει η underwater όταν αισθάνεται χάλια; Shopping-therapy.

Πήρα: ένα μωβ καλοκαιρινό φτηνοφουστανάκι, ένα άλλο φούξια ΤΕΛΕΙΟ, μία φούστα με λουλουδάκια και κάτω νεκροκεφαλές (δεν είμαι τρεντού, είναι ωραία) και ένα μαύρο παντελόνι. 75 ευρώπουλα κάνανε φτερά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top