Επάγγελμα : Στρίπερ (male striper)

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
όχι βέβαια τόσο χάλια όσο αυτός που χορεύει τσιφτετέλι.....
ο τσιφτετελάς χόρευε σε τούρκικες φυλακές μπροστά σε γκέι, εκεί είναι οι ρίζες αυτού του απαίσιου χορού,στην τουρκιά
Mπα μη το λες, ο χειρότερος χορός είναι να σε χορεύουν στο ταψί επειδή υπέγραψαν άλλοι για σένα ένα.....μνημόνιο, διότι όπως θα έλεγε και ένας "καθυστερημένος", δίνοντας το στίγμα της αγέλης που ενεργεί άβουλα και απρόσωπα αλλά προσφέρει και το αίσθημα της προφύλαξης μιας.....συλλογικής ασφάλειας, όλοι μας γνωρίζουμε.....μπλα μπλα!

Και βόσκουμε μαζί, συμπληρώνω εγώ! (καθυστερημένα) ;)

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Αν εννοείς τσιφτετελας ή κάτι τέτοιο , μην το σκεύτεσαι καν !
Μου αρέσει αυτό το επάγγελμα γιατί προσφέρεις χαμόγελα σε κοπέλες που έρχονται να σε δούνε και αν πας σε κανένα bachelor παρτυ τότε έχει και τα καλά του !:clapup:
λολ , για όλες τις αντρικές αποφάσεις , πάντα ένα είναι το κριτήριο :sly:
και να πεις ότι είναι και βάσιμο :P
:sly:

Κάνουμε χιουμοράκι ?
για καμια 5 χρονάκια θέλω να το κάνω
:worry:
μετά θα βρεις κανέναν υπερήλικα πετρελαιά-εφοπλιστή και θα σε αποκαταστήσει ;

Πλάκα θα είχε .. Αλλά απο ότι βλέπω δεν πάρχει κάποιος που να δώσει κάποια συμβουλή . :confused:
βασικά έχω μια συμβουλή , αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι θες να την ακούσεις

εξάλλου , όπως λέει και ο ντεμόν

Mπα μη το λες,

ίσως ακολουθείς το πεπρωμένο σου :)
[:sly:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Πλάκα θα είχε .. Αλλά απο ότι βλέπω δεν πάρχει κάποιος που να δώσει κάποια συμβουλή . :confused:
Πάρε μια σιδεριά , κάρφωσέ την στο πάτωμα και ως το ταβάνι και άρχισε πρακτική εξάσκηση...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυκτικός και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Το τόπικ θυμίζει κάτι σε "boogie nights"... Στον ρόλο του Eddie ο Κοντός123;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κοντε, μολις ενηλικιωθεις, πανε καλο μου σε ενα στριπτιτζαδικο και εξεφρασε την τρελλη σου επιθυμια να ακολουθησεις αυτο το επαγγελμα!

Aντε και καλη σταδιοδρομια!

Φραπες εγινε το θεματακι...


υ.γ. εαν εισαι οντως κοντος, χροντρος και ασχημος, ξεχασε το απο τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Πόσο περισσότερα χρήματα θέλεις, για να μην κάνεις όνειρα παλαβά, φιλαράκο μου;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κοντός123

Νεοφερμένος

Ο Κοντός123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Κοντε, μολις ενηλικιωθεις, πανε καλο μου σε ενα στριπτιτζαδικο και εξεφρασε την τρελλη σου επιθυμια να ακολουθησεις αυτο το επαγγελμα!

Aντε και καλη σταδιοδρομια!

Φραπες εγινε το θεματακι...


υ.γ. εαν εισαι οντως κοντος, χροντρος και ασχημος, ξεχασε το απο τωρα!

Οχι δεν είμαι κοντός (δόξα το θεό) . Είμαι 1.80 και είμαι μια χαρά :D

Και εγώ αυτό σκευτόμουν να κάνω αλλά ήθελα και μια άλλη γνώμη ίσως απο κάποιον που θα είχε εμπειρία σε αυτό !

Πόσο περισσότερα χρήματα θέλεις, για να μην κάνεις όνειρα παλαβά, φιλαράκο μου;:redface:

Είναι όντως παλαβά αλλά θα ήθελα να το δοκιμάσω έτσι για το γαμώτο !
Οσο για τα χρήματα εε.. θα ήθελα να βγάζω 1μιση 2 χιλιάρικα το μήνα να είμαι χαλαρός στα οικονομικά μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
εξάλλου , όπως λέει
Άφησε τον daemon να λέει και τον κοντό των 180 cm να ξεβιδώνεται στο χορό της τραγωδίας του, και μη ζουλεύεις που μάζεψε ολόκληρες και ....μισές γυναίκες γύρω από την μπάρα των επίπλαστων πνευματικών ανησυχιών του να σκοτώνονται ποιά θα του επιλύσει πρώτη τα ....αδιέξοδα ξεβρακώματος, διότι εσύ οφείλεις μια απάντηση, σχετικά με τους "νομοθέτες" του ΠΑΣΟΚ (που δεν έλκονται από το ωραίο όπως συμπέρανες), στην ερώτηση μου "σε αντιδιαστολή με ποιούς"....

Μη φοβάσαι βρε δεν είναι ερώτηση-παγίδα, έλα απέδειξε στο κοινό σου (ακόμη μια φορά) ότι δεν σε θαυμάζουν άδικα, και φυσικά πως δεν αφήνεις τίποτα.....αναπάντητο! ;)

Πόσο περισσότερα χρήματα θέλεις.....
Αυτό είναι πράγματι ένα θέμα αλλά και πάλι κοντέ μη μασάς, εγώ προσωπικά σου εύχομαι καλή επιτυχία! Θα χρειαστείς όντως κάποια χρήματα για να "σετάρεις" τον κοντό με αξιοπρέπεια στα αδηφάγα βλέμματα γι αυτό επικοινώνησε με το τμήμα marketing και την εμπορική διεύθυνση του site!

Αποτρίχωση έχεις κάνει; To "μπικίνι" μόνο στοιχίζει 600 όπως διάβασα σε σχετικό θέμα.....Δεν φαντάζομαι να θέλεις να εμφανιστείς σαν γορίλας ε; :worry:

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κοντός123

Νεοφερμένος

Ο Κοντός123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Άφησε τον daemon να λέει και τον κοντό των 180 cm να ξεβιδώνεται στο χορό της τραγωδίας του, και μη ζουλεύεις που μάζεψε ολόκληρες και ....μισές γυναίκες γύρω από την μπάρα των επίπλαστων πνευματικών ανησυχιών του να σκοτώνονται ποιά θα του επιλύσει πρώτη τα ....αδιέξοδα ξεβρακώματος, διότι εσύ οφείλεις μια απάντηση, σχετικά με τους "νομοθέτες" του ΠΑΣΟΚ (που δεν έλκονται από το ωραίο όπως συμπέρανες), στην ερώτηση μου "σε αντιδιαστολή με ποιούς"....

Μη φοβάσαι βρε δεν είναι ερώτηση-παγίδα, έλα απέδειξε στο κοινό σου (ακόμη μια φορά) ότι δεν σε θαυμάζουν άδικα, και φυσικά πως δεν αφήνεις τίποτα.....αναπάντητο! ;)


Αυτό είναι πράγματι ένα θέμα αλλά και πάλι κοντέ μη μασάς, εγώ προσωπικά σου εύχομαι καλή επιτυχία! Θα χρειαστείς όντως κάποια χρήματα για να "σετάρεις" τον κοντό με αξιοπρέπεια στα αδηφάγα βλέμματα γι αυτό επικοινώνησε με το τμήμα marketing και την εμπορική διεύθυνση του site!

Αποτρίχωση έχεις κάνει; To "μπικίνι" μόνο στοιχίζει 600 όπως διάβασα σε σχετικό θέμα.....Δεν φαντάζομαι να θέλεις να εμφανιστείς σαν γορίλας ε; :worry:

.



Διακρίνω ένα ειρωνικό ύφος ? :confused:

οπως και να χει .. Σε αυτό με την αποτρίχωση έχεις δίκιο ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
εχω μια εντυπωση,,οτι οι περισσοτεροι στριπερ ειναι γκευ.;)
λαθος?:worry:




Μου 'χαν λείψει οι γενικεύσεις του Άγγελου. :P

Γιατι δεν κοιτας για ζιγκολο....αφου μεγαλωσεις βεβαια...και συμφωνησουν και οι γονεις σου...μπορει να ειναι ποιο ευχαριστο και ισως και απο δω καποιοι να μπορεσουν να σε συμβουλεψουν...:P
Πάντως είναι πιο τίμιο από το να είναι μια bimbo γκόμενα που απλώς παρασιτεί δίπλα στον... χορηγό της. :look:

Γενικά καμιά δουλειά δεν είναι ντροπή. Ειδικά με τέτοια κρίση που μαστίζει την Ελλάδα, μας βλέπω να γινόμαστε σουβλατζίδες και στριπτιζέζ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κοντός123

Νεοφερμένος

Ο Κοντός123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Πάντως είναι πιο τίμιο από το να είναι μια bimbo γκόμενα που απλώς παρασιτεί δίπλα στον... χορηγό της. :look:

Γενικά καμιά δουλειά δεν είναι ντροπή. Ειδικά με τέτοια κρίση που μαστίζει την Ελλάδα, μας βλέπω να γινόμαστε σουβλατζίδες και στριπτιζέζ.

Εγώ μιλάω για άντρα στρίπερ , όχι για γυναίκα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Πάντως είναι πιο τίμιο από το να είναι μια bimbo γκόμενα που απλώς παρασιτεί δίπλα στον... χορηγό της. :look:
γιατι το κακακρινεις ζωρζ? αν θυμαμαι καλα μεχρι προσφατα το ονειρο σου ηταν στα 40 σου να γινεις χορηγος μιας... τετοιας γυναικας. :look:

Γενικά καμιά δουλειά δεν είναι ντροπή. Ειδικά με τέτοια κρίση που μαστίζει την Ελλάδα, μας βλέπω να γινόμαστε σουβλατζίδες και στριπτιζέζ.
:loltooth:
εγω προσοντα για στριπτιζεζ δεν εχω, οποτε θα βολευτω με το τυλιχτου. :P

Εγώ μιλάω για άντρα στρίπερ , όχι για γυναίκα !

σωστα! αλλο αντρας αλλο γυναικα! οι αντρες εχουν ασυλια! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Πάντως στην αγορά εργασίας των σουβλατζίδων υπάρχει συνωστισμός.... κάθε γειτονιά και σουβλατζίδικο... και αμείλικτο ωράριο σε σχέση με τα κέρδη...
:hmm: Τί κάνω;;; Σπρώχνω τον κόσμο να γίνει στρίπερ;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Αυτό το θρεντ μου φαίνεται τόσο λυπηρό...

Όχι πως έχω κάτι με τα συγκεκριμένα επαγγέλματα, ούτε με τους ανθρώπους που τα κάνουν, από τη στιγμή που ο κάθε άνθρωπος είναι ελεύθερος να κάνει τις επιλογές του και αυτές για μένα είναι σεβαστές! Μα... νέο παιδί, 17 χρονών και να απορρίπτεις τόσο κάθετα την ακαδημαϊκή εκπαίδευση στο σύνολό της, χωρίς πρώτα να ψάξεις κάτι που σου ταιριάζει και να παλέψεις να το πετύχεις; Στα μάτια μου, το επάγγελμα του καθενός συνδέεται πλήρως με το αίσθημα δημιουργίας και ικανοποίησης (είτε επειδή απολαμβάνει αυτό που κάνει, είτε επειδή μέσω αυτού βοηθά κάποια άτομα σε ορισμένες δυσκολίες ή προβλήματά τους) που λαμβάνει από αυτό. Θα μου πεις, βέβαια, πως κι εσύ θα απολαμβάνεις! Την τεράστια ανταμοιβή σου για το επάγγελμα που προσφέρεις! Μα... ειλικρινά όταν έχεις παλέψει για να πετύχεις κάτι δύσκολο και σημαντικό, η απόλαυση και το αίσθημα δημιουργίας δεν συγκρίνεται με την ικανοποίηση που σου δίνουν μερικά (αρκετά ομολογουμένως) ευρώ!

Τέλος πάντων, σκοπός μου με αυτό το ποστ δεν είναι να σε αποτρέψω από το να ακολουθήσεις αυτό το επάγγελμα από τη στιγμή που το θες τόσο πολύ. Συμβουλές, βέβαια, δεν έχω να σου δώσω, καθώς δεν έχω την παραμικρή ιδέα του τι παίζεται μέσα σε αυτούς τους χώρους, μα θα με ικανοποιούσε αν σε έκανα έστω λίγο να προβληματιστείς και να (ξανα) οραματιστείς το μέλλον σου, αλλάζοντας (δοκιμαστικά) ορισμένες παραμέτρους!

Είναι άλλο να καταλήγεις σ' αυτό το επάγγελμα ως λύση ανάγκης και άλλο ως συνειδητή επιλογή και θεωρώ πως θα έπρεπε να νιώθεις ευτυχισμένος κι ευλογημένος που δεν ανήκεις στην πρώτη κατηγορία αλλά στην δεύτερη!

Καλή επιτυχία σε ό,τι αποφασίσεις! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κοντός123

Νεοφερμένος

Ο Κοντός123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Αυτό το θρεντ μου φαίνεται τόσο λυπηρό...

Όχι πως έχω κάτι με τα συγκεκριμένα επαγγέλματα, ούτε με τους ανθρώπους που τα κάνουν, από τη στιγμή που ο κάθε άνθρωπος είναι ελεύθερος να κάνει τις επιλογές του και αυτές για μένα είναι σεβαστές! Μα... νέο παιδί, 17 χρονών και να απορρίπτεις τόσο κάθετα την ακαδημαϊκή εκπαίδευση στο σύνολό της, χωρίς πρώτα να ψάξεις κάτι που σου ταιριάζει και να παλέψεις να το πετύχεις; Στα μάτια μου, το επάγγελμα του καθενός συνδέεται πλήρως με το αίσθημα δημιουργίας και ικανοποίησης (είτε επειδή απολαμβάνει αυτό που κάνει, είτε επειδή μέσω αυτού βοηθά κάποια άτομα σε ορισμένες δυσκολίες ή προβλήματά τους) που λαμβάνει από αυτό. Θα μου πεις, βέβαια, πως κι εσύ θα απολαμβάνεις! Την τεράστια ανταμοιβή σου για το επάγγελμα που προσφέρεις! Μα... ειλικρινά όταν έχεις παλέψει για να πετύχεις κάτι δύσκολο και σημαντικό, η απόλαυση και το αίσθημα δημιουργίας δεν συγκρίνεται με την ικανοποίηση που σου δίνουν μερικά (αρκετά ομολογουμένως) ευρώ!

Τέλος πάντων, σκοπός μου με αυτό το ποστ δεν είναι να σε αποτρέψω από το να ακολουθήσεις αυτό το επάγγελμα από τη στιγμή που το θες τόσο πολύ. Συμβουλές, βέβαια, δεν έχω να σου δώσω, καθώς δεν έχω την παραμικρή ιδέα του τι παίζεται μέσα σε αυτούς τους χώρους, μα θα με ικανοποιούσε αν σε έκανα έστω λίγο να προβληματιστείς και να (ξανα) οραματιστείς το μέλλον σου, αλλάζοντας (δοκιμαστικά) ορισμένες παραμέτρους!

Είναι άλλο να καταλήγεις σ' αυτό το επάγγελμα ως λύση ανάγκης και άλλο ως συνειδητή επιλογή και θεωρώ πως θα έπρεπε να νιώθεις ευτυχισμένος κι ευλογημένος που δεν ανήκεις στην πρώτη κατηγορία αλλά στην δεύτερη!

Καλή επιτυχία σε ό,τι αποφασίσεις! :)


Απο την στιγμή που δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να σπουδάσω .. Η μάλλον μπορώ να την έχω αλλά δεν θέλω να ζορίσω τους δικούς μου , θέλω να κάνω κάτι που να μου αρέσει .

Προτιμώ να είμαι στην πόλη μου ή σε κάποια κοντινή , να βγάζω κάποια λεφτά και να βοηθάω το σπίτι μου παρά να σπουδάσω στην θεσσαλονίκη και να ζητάω κάθε μήνα 500ρικα απο τους δικούς μου για 3-4-5 χρόνια και στην τελική να μην έχω δουλειά !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
Απο που θα μου προτείνατε να ξεκινήσω ?

Μια και δεν σου αρέσουν τα γράμματα, θα σου πρότεινα να ξεκίναγες από το σοβάτισμα να κουνάς το κορμί σου στον ήχο της λάσπης και του ασβέστη, κατόπιν να περάσεις στο καλούπομα να λικνίζεσαι στον ήχο της τάβλας, κατόπιν στο σιδέρωμα να μάθεις και τον ήχο της σιδερόβεργας και αφού περάσεις όλα τα στάδια της οικοδομής και αποφασίσεις σε ποιον απ'όλους τους ήχους σ'αρέσει να λικνίζεσαι, ακολούθα και την ανάλογη τέχνη.
Κάντο, γιατί σε βλέπω να πεινάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Έχει ζήτηση αυτό στην Ελλάδα;:confused:
Και πόσα παίρνουν επιτέλους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κοντός123

Νεοφερμένος

Ο Κοντός123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Έχει ζήτηση αυτό στην Ελλάδα;:confused:
Και πόσα παίρνουν επιτέλους;

για κοπέλες δεν πιστεύω πως έχει ζήτηση .
Αλλά για άντρες στην Ελλάδα δεν είναι τόσο περιζήτητο , όσο για τα λεφτά , σε πολλές περιοχές τις αμερικής πέρνουν απο 50 μέχρι και 100 ευρώ την ώρα σε κλαμπ .

τώρα για μπάτσελορ πάρτυ κάπου είχα δει ότι πληρόνονται ανάλογα τα τραγούδια που θα χορέψουν , δηλαδή πάλι για την ώρα . τα 5 τραγούδια είναι 100 δολάρια .. Καπου το είχα διαβάσει και αυτος που το είχε γράψει ήταν είδη χορευτής (stripper) 3 χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
για κοπέλες δεν πιστεύω πως έχει ζήτηση .
Αλλά για άντρες στην Ελλάδα δεν είναι τόσο περιζήτητο , όσο για τα λεφτά , σε πολλές περιοχές τις αμερικής πέρνουν απο 50 μέχρι και 100 ευρώ την ώρα σε κλαμπ .

τώρα για μπάτσελορ πάρτυ κάπου είχα δει ότι πληρόνονται ανάλογα τα τραγούδια που θα χορέψουν , δηλαδή πάλι για την ώρα . τα 5 τραγούδια είναι 100 δολάρια .. Καπου το είχα διαβάσει και αυτος που το είχε γράψει ήταν είδη χορευτής (stripper) 3 χρονια

Καλά Jesus.
  1. Δεν ενδιαφέρομαι προσωπικά.(:redface:)
  2. Ρώταγα για άνδρες στρίπερς.
  3. Θα πηγαίνεις μόνο σε μπάτσελορ πάρτις; Και πόσα πια το μήνα(μπάτσελορ) θα έχεις για να βγάζεις 1500 ευρώ;
  4. Δεν είναι όλα τόσο απλά. Δε λες "γίνομαι στρίπερ" και όλα οκ, κι αν όντως μιλάς σοβαρά για όλα αυτά, ψάξτο καλύτερα γιατί μπορεί να γδύνεσαι άδικα μετά, μπορεί τα λεφτά να μην είναι καλά, οι συνθήκες μέσα στην εργασία να μην σου αρέσουν, μπορεί μπορεί μπορεί.:eek:
Και θα πρέπει να αρχίσεις γυμναστήριο για να γίνεις τούμπανο.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μου 'χαν λείψει οι γενικεύσεις του Άγγελου. :P

δεν ειπα όλοι οι στριπερ ειναι γκευ..αυτο θα ηταν γενικευση.;)

ειπα οι περισσοτεροι..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 18 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top