Google Chrome

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Ο Chrome, μερικές φορές τρέχει γρήγορα, και μερικές φορές κολλάει.
Γι αυτό εδώ και μήνες δεν αλλάζω τον firefox με τίποτα.
Όταν μετρώ την ταχύτητα με το Speedtest.net, στον Chrome, η μπάρα δείχνει μία συνεχή αυξομείωση στον κυμματισμό, ενώ o firefox κυλάει ομαλά και όμορφα, από την έκδοση 4 και έπειτα νομίζω ότι ο firefox είναι ο μακράν καλύτερος, σταθερότερος και πιο γρήγορος από όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
μου φαινεται καλος αλλα τον firefox δεν τον αλλαζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alekossssss

Νεοφερμένος

Ο alekossssss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά, θα ήθελα την βοήθειά σας.

Από σήμερα το πρωί προσπαθούσα να μπώ στο Facebook απο το Google Chrome και δεν έμπαινε για ώρες ενώ σε όλες τις άλλες σελίδες δεν υπήρχε πρόβλημα.
Αρχικά νόμιζα το χακάραν λόγω 11.11.11 :P
Τελικά έμπαινε κανονικά απο τους άλλους browsers (Internet Explorer, Firefox)

Έτσι είπα να το εγκαταστήσω ξανά. Μετά απο αυτό παρουσιάστηκε άλλο ένα πρόβλημα. Το Chrome το είχα πάρα πολύ τακτοποιημένο, δηλαδή πάρα πολλούς σελιδοδείκτες, φακέλους με σελιδοδείκτες κτλ. Ότι χρειαζόμουν ήταν εκεί. Το χειρότερο είναι όμως ότι είχα bookmark κάποιες σελίδες τις οποίες τις χρειαζόμουν για την πτυχιακή μου και αυτή τη στιγμή δε μπορώ να τις βρώ.

Όχι μόνο χάθηκαν όλα αυτά, το πρόβλημα με το Facebook παραμένει.

Οποιαδήποτε βοήθεια καλοδεχούμενη! :)

καποια ιδεα ρε παιδια!!! κατιιιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εγω μπαινω κανονικα με chrome..

καλα,,δεν ειχε αποθηκευσει αλλου τις σελιδες σου? απο διαχειριση σελιδοδεικτων /οργανωση εξαγωγη σε html

εγω τις εχω σε 3 σημεια.. εδω και κατι χρονια,,του firefox βασικα,,
αυτο
κανει..

τι λειτουργικο εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top