Ποιο θεωρείτε κατάλληλο ύψος για τον/τη σύντροφό σας;

Τι ύψος έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 322)
  • Μέχρι 1.50

    Ψήφοι: 6 1.9%
  • 1.51-1.65

    Ψήφοι: 60 18.6%
  • 1.66-1.75

    Ψήφοι: 114 35.4%
  • 1.76-1.80

    Ψήφοι: 49 15.2%
  • 1.81-1.85

    Ψήφοι: 46 14.3%
  • 1.86-1.90

    Ψήφοι: 22 6.8%
  • 1.91-1.95

    Ψήφοι: 13 4.0%
  • 1.96+

    Ψήφοι: 12 3.7%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν πειράζει Χιμελα θα βρουμε μια σαν και εσενα που δεν κοιτάει έτσι επιφανειακά τα πράγματα. Ή απλά κάποια κοντούλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,989 μηνύματα.
Για όλους υπάρχει κάποιος Τζονάκο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Με βολεύει γιατί μου αρέσουν οι κοντούλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,184 μηνύματα.
Είναι ψυχολογικό το θέμα που έχουν οι περισσότερες γυναίκες. Οι άντρες θέλουν τις γυναίκες τους όμορφες, οι γυναίκες θέλουν τους άντρες τους ψηλούς. (μιλάω για θέματα εξωτερικής εμφάνισης). Ευτυχώς η ομορφιά είναι υποκειμενική ενώ το ύψος αντικειμενικό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,989 μηνύματα.
Εγώ πάντως Τζόνυ θα σε επέλεγα γιατί είσαι ξύπνιος. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ πάντως Τζόνυ θα σε επέλεγα γιατί είσαι ξύπνιος. :)

:redface::redface::redface:

Μπορώ επίσης να προστατέψω την κοπέλα μου. Είμαι αρκετά αθλητικός. Χτυπάω και ένα γυμναστηριάκι αυτές τις μέρες. Ποια θα είναι η τυχερή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,989 μηνύματα.
Σιγά που χρειαζόμαστε προστασία. Πόση είναι η πιθανότητα σε όλη τη ζωή σου να στην πέσει κάποιος και να πρέπει κάποιος να σε σώσει; Με αυτή την πιθανότητα θα επιλέξουμε άντρα; Σιγά.

Το να έχεις ένα πρόβλημα και να σε αγκαλιάσει και να σου πει "εγώ είμαι εδώ", αυτό έχει σημασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslykos100

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Σεβαστές οι απόψεις όλων των φίλων. Οι δικές όμως εμπειρίες μου διδάσκουν ότι τα "cm" δεν παίζουν σχεδόν κανέναν ρόλο (και στο ύψος και όπου αλλού μπορεί να πάει το μυαλό καθενός). Εγώ είμαι μέτριος στο ύψος του σώματός αλλά οι περισσότερες γυναίκες που είχα σχέση ήταν από λίγους πόντους, μέχρι πολλούς πιο ψηλές από μένα. Οπότε κύριοι μην σας τρομάζουν οι 2μετροι που λένε ότι προτιμούν οι αξιοσέβαστες φίλες μας. Φροντίστε να κατακτήσετε το μυαλό μιας γυναίκας και μην σας απασχολεί το ύψος. Το μόνο πρόβλημα, αν μια γυναίκα είναι πολύ ψηλότερη, είναι να "την φτάνετε" ........ χμ χμ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι πως υπάρχουν αρκετες κοπέλες που μόλις δουν έναν ψηλό, κολλάνε αμέσως :P Έχει να κάνει με τις προτιμήσεις του καθενός απ’ο,τι φαίνεται. Εγώ δεν θα δω έναν ψηλό και θα πω αμέσως ουαου, δεν είναι κάτι που με ελκύει απαραίτητα ούτε κάτι που θα με απωθήσει. Γενικά μου είναι αδιάφορο νομίζω :P (Τώρα το πως καταλήγω με ψηλούς συνέχεια δεν το γνωρίζω. Μαλλον επειδή εγώ ειμαι μικροσκοπική και νιώθουν προστατευτικοί :hehe: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Γυρίζοντας για να σχολιάσω την άποψη που είχα θέσει στο συγκεκριμένο θέμα πριν κάποια χρόνια, θα ήθελα να πω οτι ακόμη τη συμμερίζομαι. Σημασία για εμένα δεν έχει το ύψος, αλλά η ψυχική ευμάρεια που μου προκαλεί ο άλλος κάθε φορά που τον βλέπω. Θα συμφωνήσω και με τη Himela παραπάνω, οτι δεν χρειαζόμαστε έναν άντρα να μας προστατέψει αν πχ μας την πέσει κάποιος άσχημα, αλλά έναν άντρα ο οποίος θα είναι στήριγμα και θα μας κάνει να νιώθουμε όμορφα μαζί του.

Θεωρώ πως μια κοπέλα μπορεί εύκολα να προστατέψει και μόνη της τον εαυτό της, δε χρειάζονται "δεκανίκια". Σύντροφο ψάχνουμε στο μεγαλύτερο μέρος της ζωής μας, όχι μπράβο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μετά από ενδελεχή έρευνα κατέληξα πως πρέπει να είναι 1,68
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Εγώ μια ζωή κυρίως με κοντούς έμπλεκα, μέχρι 1.75 ας πούμε. Υπήρχαν κι οι εξαιρέσεις, αλλά έχω καταλήξει πως μου φαίνονται τρόπω τινί πιο "προσιτοί", "οικείοι". Ίσως επειδή και στην οικογένειά μου δεν έχουμε και πολλούς ψηλούς; Ποιος ξέρει. Ευπρόσδεκτοι όλοι ανεξαρτήτως ύψους πάντως. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,604 μηνύματα.
Που σαι ρε Devil .....

Ξαναζωντανεψε το στέκι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith's_child

Νεοφερμένος

Η lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
εγώ δεν κρίνω εξωτερικά τον άντρα που έχω μπροστά μου, με ενδιαφέρει να έχει προσωπικότητα και να υπάρχει χημεία μεταξύ μας, τίποτε άλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Για σεξ δεν έχει σημασία.
Για παιδιά πρεπει να βρεις ψηλή μην σου βγουν κοντοστουπιδες :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 647452

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είμαι 1,86+.Την κοπέλα την θέλω 1.75 περίπου και κάτω.Τώρα υπάρχουν και εξαιρέσεις αλλά ο κανόνα αυτός είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εμένα δε με νοιάζει και πολύ αφού όλοι είναι ψηλότεροι από μένα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top