Το ταίρι μας

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
ειναι ακαταλληλη ωρα καλο μου.. και μαλιστα πολυ...
αν περναγε μονο απο το δικο μου χερι να εισαι σιγουρη οτι θα εκανα ΤΑ ΠΑΝΤΑ! αλλα ελα που δεν περναει ..:(


θα σε βάλω να σκεφτείς κάτι... που μάλλον δε θα σου αρέσει....
απ την απάντηση σου καταλαβαίνω ότι αυτός δεν είναι ο.... διαθέσιμος....

είσαι σίγουρη λοιπόν ότι αυτός που ΘΕΣ και ΠΟΘΕΙΣ και είναι ο κύριος ΤΕΛΕΙΟΣ για σένα, θα μπορούσε ποτέ να βρεθεί μέσα σε μια άλλη σχέση που ξενοκοιτάζει έστω και αν ξενοκοιτάζει εσένα?
Επισης ....αν και είμαι σίγουρη ότι θα σε εκνευρίσω άθελα μου με αυτό που θα σου πω.... μήπως τα 23 σου χρόνια είναι λιγο "λίγα" για να είσαι σίγουρη ότι το ένα και μοναδικό άτομο που υπάρχει για σένα είναι αυτός? :)
Δεν εννοώ ότι είσαι μικρή φυσικά.... αλλά ότι είσαι αρκετά νέα ακόμα για να "αγχώνεσαι" για το τέλειο ταίρι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αλλωστε.....δεν υπαρχει τελειο ταιρι. Ή αν υπαρχει, ειναι αρκετα απιθανο να το πετυχετε (μπορει να ειναι ενας Νορβηγος ναυτικος, ή ενας Αργεντινός τσομπανης :P ). Τοσες ψυχες εχει η Γη. Δεν ειναι ολες στην χωρα μας. Οι πιθανοτητες να πετυχουμε ατομο που ταιριαζει τελεια με μας, ειναι απογοητευτικες.

Οποτε , χαλαρωστε, και ψαχτε το next best thing :). Οποιος σας ταιριαζει περισσοτερο. Μαλλον ποτε δε θα βρειτε το 100% οποτε περαστε καλα με ατομα που ταιριαζετε στα ΒΑΣΙΚΑ. Να ναι με σωστη ανατροφη, τιμιοι, εξυπνοι, καλη καρδια, να επικοινωνειτε καλα, οτι θετε.

Η ευτυχια ερχεται σε μικρες δοσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Lorien:
Αλλωστε.....δεν υπαρχει τελειο ταιρι. Ή αν υπαρχει, ειναι αρκετα απιθανο να το πετυχετε (μπορει να ειναι ενας Νορβηγος ναυτικος, ή ενας Αργεντινός τσομπανης :P ). Τοσες ψυχες εχει η Γη. Δεν ειναι ολες στην χωρα μας. Οι πιθανοτητες να πετυχουμε ατομο που ταιριαζει τελεια με μας, ειναι απογοητευτικες.

Οποτε , χαλαρωστε, και ψαχτε το next best thing :). Οποιος σας ταιριαζει περισσοτερο. Μαλλον ποτε δε θα βρειτε το 100% οποτε περαστε καλα με ατομα που ταιριαζετε στα ΒΑΣΙΚΑ. Να ναι με σωστη ανατροφη, τιμιοι, εξυπνοι, καλη καρδια, να επικοινωνειτε καλα, οτι θετε.

Η ευτυχια ερχεται σε μικρες δοσεις.


ναι, ναι ετσι ειναι ακριβως..:worry: :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Lorien:
Αλλωστε.....δεν υπαρχει τελειο ταιρι. Ή αν υπαρχει, ειναι αρκετα απιθανο να το πετυχετε (μπορει να ειναι ενας Νορβηγος ναυτικος, ή ενας Αργεντινός τσομπανης :P ). Τοσες ψυχες εχει η Γη. Δεν ειναι ολες στην χωρα μας. Οι πιθανοτητες να πετυχουμε ατομο που ταιριαζει τελεια με μας, ειναι απογοητευτικες.

Οποτε , χαλαρωστε, και ψαχτε το next best thing :). Οποιος σας ταιριαζει περισσοτερο. Μαλλον ποτε δε θα βρειτε το 100% οποτε περαστε καλα με ατομα που ταιριαζετε στα ΒΑΣΙΚΑ. Να ναι με σωστη ανατροφη, τιμιοι, εξυπνοι, καλη καρδια, να επικοινωνειτε καλα, οτι θετε.

Η ευτυχια ερχεται σε μικρες δοσεις.
εσύ κουμπάρε να βάλεις την ηλικία σου να είναι ορατή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Γιαατιιι το λες ; :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ε για να ξερουμε ντε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Lorien:
Γιαατιιι το λες ; :P:P
για μένα έχει σημασία.... αλλιώς απαντάω σε κάποιον που είναι 16 και αλλιώς σε κάποιον που είναι 36.... άσε τις διαφορετικές "απαιτήσεις" που έχω απ την κάθε ηλικία :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
για μένα έχει σημασία.... αλλιώς απαντάω σε κάποιον που είναι 16 και αλλιώς σε κάποιον που είναι 36.... άσε τις διαφορετικές "απαιτήσεις" που έχω απ την κάθε ηλικία
Α εγω το αποφευγω ακριβως γιαυτο το λογο. Δε θελω να ξερω τι ηλικια εχει ο αλλος. Με προκαταβαλει αρνητικα. Και τον περισσοτερο κοσμο. Αν ειναι μικρος μπορει να μην τον παρω σοβαρα ενω λεει κατι σωστο....αν ειναι μεγαλος μπορει να του δωσω περισσοτερο βαρος ενω λεει κατι λαθος.;)

Εν ολιγοις...i am as old or young my words, and as old or young as my thoughts. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Το ταίρι μου είναι υπέροχο...είναι ροζ, με γυριστή ουρίτσα, του αρέσει να κυλιέται στις λάσπες και όταν είμαστε μαζί μας αρέσει να κρυβόμαστε στο δάσος για να μη μας κάνουν λουκανικακια οι κακοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.


( φλασιά, σόρι Ζίλντυ )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν ήμουν στην θέση του,θα με χώριζα! :girl_angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pluton

Δραστήριο μέλος

Ο pluton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 555 μηνύματα.
Γενικά το πως βλέπει κανείς ένα κορίτσι είναι ένα πολύπλοκο ζήτημα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top