Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Πώς ξεσπάτε όταν δεν είστε καλά ψυχολογικά?? ή όταν έχετε τα νεύρα σας??


Εγώ ή θα κλάψω :/ ή θα μασουλάω συνέχεια :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Χμμμμ...Συνήθως δεν ξεσπάω... τα κρατάω μέσα μου (κακό αυτό)... Και τρεις-τεσσερεις φορές στην σύντομη ζωή μου έχω ξεσπάσει, οπότε και έγινε έκρηξη πραγματική!!!!! :mad17:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
ʼσχημα....πολύ άσχημα... όταν ξεσπάω, γιατί βασικά τα κρατάω μέσα μου.

Όταν έχω τα ψυχολογικά μου συνήθως πίνω. Ξέρω ότι δεν είναι καλό αλλά συνήθως με βοηθάει να βάλω τα πράγματα σε μια σειρά.

Όταν έχω νεύρα... βαράω!! Ευτυχώς όχι έμβια όντα. Ξεσπάω σε τοίχους, πόρτες, ντουλάπες, καρέκλες και λοιπά έπιπλα! Έχω σπάσει τα πάντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Χμμμμ...Συνήθως δεν ξεσπάω... τα κρατάω μέσα μου (κακό αυτό)... Και τρεις-τεσσερεις φορές στην σύντομη ζωή μου έχω ξεσπάσει, οπότε και έγινε έκρηξη πραγματική!!!!! :mad17:

κι εγώ τα κρατάω μέσα μου γι 'αυτό ξεσπάω έτσι,γιατί κι εγώ αν ξεσπάσω σε αυτούς που πρέπει τότε....
όντως είναι πολύ κακό να τα κρατάμε μέσα μας(μου ήρθε ιδέα για καινούριο τόπικ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
κι εγώ τα κρατάω μέσα μου γι 'αυτό ξεσπάω έτσι,γιατί κι εγώ αν ξεσπάσω σε αυτούς που πρέπει τότε....
όντως είναι πολύ κακό να τα κρατάμε μέσα μας(μου ήρθε ιδέα για καινούριο τόπικ)
Βαλτο, βαλτο το τοπικ! :jumpy: οπως έχω ηδη πει στο "φιλια και οικογένεια" τον τελευταίο καιρό μάλλον έχω διάθεση να εκραγώ!!!!!!!!!!!! :wacko: :wacko: Θα έχω πολλά να πω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Βαλτο, βαλτο το τοπικ! :jumpy: οπως έχω ηδη πει στο "φιλια και οικογένεια" τον τελευταίο καιρό μάλλον έχω διάθεση να εκραγώ!!!!!!!!!!!! :wacko: :wacko: Θα έχω πολλά να πω!!!!

Φιλία και οικογένεια είναι έτοιμο 1 2 3 GOOOO :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
οταν ειναι Καλοκαιρι: 30 λεπτα σκυνακι μετα ενα κρυο μπανιο και μετα απλα δουλευω και ξεχνιεμαι
οταν ειναι Χειμώνας: παω για περπετημα ισως και για 2 ωρες ακομη καλυτερα αν βρεχει σκεφτομαι και ηρεμω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Πάντως αυτή την στιγμή ξεσπάω σε ένα νάυλον που έχει τις φουσκαλίτσες και τις σπάω :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
κλείνομαι στο δωμάτιο, βάζω μουσικούλα και σερφαρω στο net! βέβαια δεν θυμάμαι τίποτα μετά γιατί διαρκώς σκέφτομαι! (ω ναι μπορώ και το κάνω!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ξεσπάω στην αδερφή μου :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μμμμ...τι κάνω...Βρίζω αλλά πάρα πολύ...σαν νταλικέρης :redface: Αν ακόμα δεν ηρεμίσω συνεχίζω να βρίζω κλαίγοντας...και αν ακομα δεν σταματήσω...ε...τότε βάζω και ένα σίδερο....όντως το τελευταίο παράλογο...αλλά και στο σίδερο ξεδίνω! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χανομαι απο τον κοσμο, κλεινω κινητα-σταθερα-κουδουνια, και ακολουθει χορος και κλαμα μεχρι τελικης πτωσεως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγώ σπάνια το δίχνω ξέκαθαρα, συνήθως το δίχνω με το βλέμμα μου και για να το ξεπεράσω κλειδώνομαι/κλείνομαι στο δωμάτιο μου και είτε βάζω τέρμα κάποια μουσική είτε κάθομαι στο κρεβάτι και προσπαθώ να χαλαρώσω......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
ασυνείδητα με πιάνω να φλερτάρω με το ψυγείο :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
όταν έχω ψυχολογικά
- κλείνω πόρτες πατζούρια τηλέφωνα και πολύ κλάμα αδερφάκι μου!
- καφές και τσιγάρο
- κάνω ατέλειωτες ώρες chat για να μη σκέφτομαι
- παίρνω το αμάξι μου και όπου με βγάλει (έχω φτάσει μέχρι και Θεσσαλονίκη στο ξεκούδουνο)


όταν έχω νεύρα
- ασκήσεις αναπνοής
- μπινελίκι
- ασκήσεις αναπνοής
- μπινελίκι

:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Έχω ένα προτέρημα,όσα νεύρα,απογοήτευση,θυμό ή ό,τι άλλο έχω πάντα αντιδρώ με χιούμορ και αυτοσαρκασμό,σωτήρια και τα δύο σε πολλές περιπτώσεις.Είμαι γενικά άνθρωπος της εξαφάνισης(μην τον έιδατε τον Παναή),κλείνω τηλ.,παίρνω αυτοκίνητο και οδηγώ ώρες.Δεν μπορώ να κάθομαι σε ένα σημείο όταν νοιώθω ότι "βράζω".Πολλές φορές φέρνω στο μυαλό μου τα όσα συνέβησαν και με έκαναν έτσι,τα γελοιοποιώ με την φαντασία μου κι έτσι απομυθοποιούνται και δεν μου φαίνονται τόσο τραγικά.Γενικότερα έχω αποφασίσει πως τα δάκρυα μου θα τα φυλάω για "σπουδαία" πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Για τσαντίλα παίζω ένα beat-em up (παλια mortal combat, τώρα Samurai Showdown 5 η Last Blade 2) και δέρνω κόσμο για καμια δυο ώρες και ξεδίνω. Αμα είμαι στεναχωριμένος jazz και βόλτα με το αμάξι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Επειδή συνήθως δεν ξεσπάω, ο οργανισμός μου έχει βρει άλλες διεξόδους. Ή με πιάνουν φρικτοί πονοκέφαλοι, ή κρίσεις άγχους και πανικού.

Υ.Γ. Η Ελένη προειδοποιεί. Το συγκεκριμένο ξέσπασμα είναι επικίνδυνο. Μην το δοκιμάσετε στον εαυτό σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Επειδή συνήθως δεν ξεσπάω, ο οργανισμός μου έχει βρει άλλες διεξόδους. Ή με πιάνουν φρικτοί πονοκέφαλοι, ή κρίσεις άγχους και πανικού.

Το να το κρατάς μέσα σου είναι ότι χειρότερο, Ασχολήσουμε με γιόγκα η πολεμικές τέχνες έιναι καλό να ξεθυμένεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Το να το κρατάς μέσα σου είναι ότι χειρότερο, Ασχολήσουμε με γιόγκα η πολεμικές τέχνες έιναι καλό να ξεθυμένεις

Έχω δοκιμάσει τα πάντα. Δεν γίνεται τίποτα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top