Είναι πιο ελκυστικοί/ες οι ξανθοί/ες ή όχι;

Ποιο χρώμα μαλλιών προτιμάτε σε έναν άντρα ή σε μία γυναίκα ανάλογα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 339)
  • Ξανθό

    Ψήφοι: 65 19.2%
  • Καστανό

    Ψήφοι: 91 26.8%
  • Μαύρο

    Ψήφοι: 82 24.2%
  • Κόκκινο

    Ψήφοι: 21 6.2%
  • Δεν έχω προτίμηση

    Ψήφοι: 80 23.6%

ΡΗΝΟΥΛΑ

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
αν το άτομο έχει καλή συμπεριφορά, ο εαυτός του θα γίνει πολύ πιο όμορφος. αν όχι, και ο πιο όμορφος/η στο κόσμο να είναι, η ομορφιά του χάνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Τι κόλλημα με τους κοκκινομάλληδες εε!
Νταξ και μενα μ'αρέσουν αλλά να ειναι φυσικό!
Αν το βάψεις δεν έχει νόημα!:confused:
Γενικά στους αντρες δεν μου αρέσουν τα βαμμένα μαλλία...
απλά οι μελαχρινοί έχουν άλλη χάρη ρε παιδί μου!:whistle:
Το καστανόξανθο μ'αρέσει!:)
το ξανθό εντελώς κάποιες φορές με χαλά!
Ιδικά αν ειναι και συνδιασμός με γαλανά μάτια!
Είναι πολύ... πως να το πω
ασπούμε ο συνδιασμός που λέμε "ψηλός ξανθός γαλανομάτης"
δεν ξέρω πως να το πω τώρα

Ενώ να έχεις ένα μαυρομάλλη με γαλανές ματάρες! αχχχ
;)
εκεί λιώνεις...[το έκαναν μόδα οι emo και καλα ...μη χε...]


ή ένα μελαχρινό με πράσινες ματάρες!
μμμμμμμ
με έπειασαν οι λιγούρες. :redface:
ηαηα


Πάντως πάντα εξαρτάται από το σύνολο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pink angel

Νεοφερμένος

Η pink angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εγω δεν εχω προβλημα,παρολα αυτα συνθος με τραβανε οι καστανοι και οι μελαχρινοι:D

ομως συμφωνω μαζι σου Dabbie αν ειναι μελαχρινος με γαλανα ματια ειναι πολυ γοητευτηκοσ και κουκλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Jimmaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
ποτέ δε παρατηρώ το χρώμα των μαλλιών κάποιου που θα μου αρέσει αλλά από το υποσυνείδητό μου πάντα είναι καστανόξανθοι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Μελαχρινοι και παλι μεχρινοι!!!:redface::redface::redface::redface: Τα ματια δεν με πολυ απασχολουν, αρκει να εχει ωραιο βλεμμα..:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Και οι με πορτοκαλί μαλλιά και φακίδες έχουν κάτι ελκυστικό :P

Τι κόλλημα με τους κοκκινομάλληδες εε!
Νταξ και μενα μ'αρέσουν αλλά να ειναι φυσικό!
Αν το βάψεις δεν έχει νόημα!:confused:

Για όσες ενδιαφέρονται : Κοκκινομάλληδες υπάρχουν στην βόρεια Γερμανία! Είχα δει και είναι όντως κουκλιά! :redface::D
Και φυσικά οι πιο πολύ ξανθοί είναι εκεί..!! :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
αυριο πάω Β.Γερμανία
ΤΕΛΟΣ
ηαηαηα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Ηαηαηα!
περνω εγώ κοκκινομάλλη και εσύ ξανθο? ή θες και εσύ κοκκινομάλλη?
νο προμπ! ένα σωρό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Χαχαχαχα! εγώ πέρνω ξανθό!! οι κοκκινομάλληδες είναι δικοί σου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arte

Νεοφερμένος

Η Άρτεμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
μελαχρινοι και καστανομαλληδες ειναι πολυ ωραιοι και γοητευτικοι...οι ξανθοι ενταξει...δεν μου αρεσουν..καλα τους κοκκινομαλληδες...ε τι να πω?ελεος...οι κοκκινομαλλες ειναι γλυκουλες...οι αντρες ομως ειναι......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οι ξανθοι ανθρωποι ειναι πιο φωτεινοι,,αρα τραβανε πιο πολυ προσοχη..

αλλα αυτο ταιριαζει πιο πολυ στις γυναικες...
οι γυναικες φαινεται θελουν τους ανδρες..πιο σκοτεινους..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
οι ξανθοι ανθρωποι ειναι πιο φωτεινοι,,αρα τραβανε πιο πολυ προσοχη..

αλλα αυτο ταιριαζει πιο πολυ στις γυναικες...
οι γυναικες φαινεται θελουν τους ανδρες..πιο σκοτεινους..:D

Είτε είσαι γυναίκα είτε είσαι σκοτεινός :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ειμαι σκοτεινος...
μιλαμε οτι θελεις φακο για να με δεις..:hehe::angelnot:8)8)8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
οι ξανθοι ανθρωποι ειναι πιο φωτεινοι,,αρα τραβανε πιο πολυ προσοχη..

αλλα αυτο ταιριαζει πιο πολυ στις γυναικες...
οι γυναικες φαινεται θελουν τους ανδρες..πιο σκοτεινους..:D

Οι όμορφες και ενδιαφέρουσες γυναίκες είναι οι σκοτεινές. Οι γυναίκες είναι Σελήνη, οι άντρες είναι 'Ηλιος. Η γυναίκα θα αποκαταστήσει την πραγματική της φύση μόνο όταν στείλει στο διάολο το ροζουλί και ανακαλύψει και καλλιεργήσει το θαυμάσιο σκοτάδι μέσα της. Τα μαλλιά ποιός τα χε@@.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Ψηφισα "δεν έχω προτίμηση" γιατί έχω προτιμησεις και στις ξανθές και στις μελαχροινές, υπο συνθήκες. Οι μελαχροινές μου φαινονται πιο όμορφες. Εχουν μια πιο δυνατή, άγρια ομορφιά. Η ίδια γυναίκα, με μαύρα μαλιά είναι πολυ πιο σαγηνευτική απ'ότι άν ήταν ξανθιά. Γοητεύομαι λοιπόν, ίσως και να μαγεύομαι, πιο εύκολα απο μια μελαχροινή.
Ομως στην προσωπική μου τουλάχιστον εμπειρία οι ξανθιές ήταν πολυ πιο τρυφερές, πιο συναισθηματικές, και πιο ευχάριστες. Στο σέξ ήταν πιο εξτρίμ. Επίσης δεν ξερω αν μου φάνηκε ετσι, αλλά κατα συντριπτικη πλειοψηφία ήταν πιο αισιόδοξες και πιο γελαστές !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

airg

Νεοφερμένος

Ο airg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
black is beautiful !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Μελαχρινούς!Έχουν κάτι πιο αρρενωπό (χωρίς να αποκλείεται το ίδιο να μου εμπνέει και ένας ξανθός,καστανός κλπ).Οι άντρες θέλω να προτιμούν ΞΑΝΘΕΣ :D χωρίς συγκεκριμένο λόγο :redface::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkgeopa

Νεοφερμένος

Ο Άλκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Μουζάκι (Καρδίτσα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Σημασία δεν έχει τόσο το περιτύλιγμα όσο το περιεχόμενο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Δεν έχω προτίμηση:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top